• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
@katy123 naprd...ale ja som nepoberala nic z SK lebo som bola zamestnana tu...tak neviem ci pomozem...
28. dub 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky co zijete v Italii. Mozna uz se to k nejake z vas dostalo mozna jeste ne. Je to hlavne pro ty co mate facebook ,mame udelanou skupinu holky z CR a SK zijici v Italii a je nas tam uz skoro 700 holek. Delaji se i srazy s holkama podle toho kde bydli. Jsou tam holky po cele Italii i na Sicilii tak kdyby nekdo chtel, tak si me najdete na Facebooku pod Sandra Postlova a ja vas pridam do te skupiny. Urcite nebudete litovat a najdete treba nove kamaradky :wink:
1. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, dlho som tu nebola. Ja som sviatkovala v nemocnici a na Zelený štvrtok sa mi narodil synček Matteo 3050 g a 48 cm a na Veľkonočný pondelok nás pustili domov. Keď sa mi narodil Fabio tak sme išli domov na Mikuláša tak uvidíme ako to vyjde s tretím bábatkom :grinning:
10. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi gratulujem :slight_smile: , je kraaasny...tak hlavne vela zdravicka vam obom prajem!
maly sa narodil v IT?
10. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimika4408 Matteo sa narodil na Slovensku a aj Fabio. :wink:
10. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamaranesi aj moj Antonio :wink: , ale ma aj tal.obcianstvo vybavene....aj vy?
10. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimika4408 áno občianstvo majú obidve deti aj talianske :slight_smile:
11. kvě 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nova, snad se nebudete zlobit, kdyz vam do toho skocim...
Ja bydlim blizko Janova. V Italii jsem uz 20 let...ani nevim, jestli pouzit smajlika co se smeje nebo toho co breci...
12. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irriss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pobavila si ma a plne chapem :wink:
13. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mimika4408 ..to jsem rada, ze ses zasmala...uz jsem si myslela, ze k zasmani je treba "Bunga Bunga"... no a ja uz jsem davno za Bunga Bunga :zipper_mouth: (nejen vekove) :grinning:
Odkud jsi? Jestli cestujete a nebo radi prochazkujete...zveme na spaghetti nebo radsi na gulas? na halusky?
13. kvě 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimika4408
ahoj, ja len,ze som rada, ze som tu nasla niekoho kto je z kalabrie, ja som od trebisacce cca25km, bola som tam aj par razy, ale k moru chodime na villa piana-marina sibari... :wink: to je kus blizsie, ak by si mala zaujem mozeme popisat, pa Zuzana
14. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zf83 jeeej to je nahoda :slight_smile: odkial presne???? ja som prave dnes prisla do kalabrie na 10dni s malym :wink: zajtra ideme na oslavu , neter ma la cresima v cassano allo ionio a oslava bude v rossane. inak mam este jednu kamosku v corigliano scalo, tiez slovenku :wink: ...budem rada ked sa ozves, mozno sa stihneme aj stretnut :slight_smile:
pekny vecer! Mirka
14. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimika4408 ako je teraz v kalábrii?
tam už isto skoro leto
my sa chystáme na leto na sicíliu, ak všetko klapne, prenajmeme si tam domček na leto, ja tam budem zrejme s deťmi a rodinka sa pri nás postrieda...
inak príjemnú nedeľu všetkým

@michaelamaranesi gratulujem k bábätku, ak pôjdeš v mojich šľapajach, po dvoch fešákoch sa teš na dievčatko :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocmanka cauko, tak tieto 2dni co som tu bolo krasne teplo a tak letno :wink: , skoda ze nebol cas ist k moru ale urcite si to este vynahradime. aj my rozmyslame v lete na par dni na siciliu, niekde pri palerme ma rodina znamych co maju hotel tak este uvidime....ved tu to tak funguje...mo vediamo :wink:
15. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
zase sa vam tu na chvilu zamotam,aj ked sme teraz na SVK,ale cisto prakticka otazka:
rodila ste niektora na severe Talianska? Alebo do vody? Ja asi budem,tak sondujem,co a ako,aby som sa vedela nachystat,kym vladzem :sunglasses:
Pekny den!
17. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimika4408
ahoj Mirka, no tak to je nahoda...naozaj :slight_smile:
pozerala som to presnejsie tak sme vzdialene presne 42km!(nie 25)
ja byvam v San lorenzo del vallo...
a nepoznam ziadnu inu slovensku tu v okoli :confounded:
skoda,ze len na 10dni lebo cas plynie velmi rychlo neviem ci nam to vyjde sa stretnut teraz,pokial tu budes, ale nabuduce ked prides napr.cez leto daj mi urcite vediet!
v sobotu idem do mesta Cosenza na nakupy(chcem biele nohavice a tu som nenasla,a aj darcek), v nedelu ideme na prve svate prijmanie, priatelova sesternica a o dva tyzdne svadba :wink:

daj vediet :hearts:
:slight_smile:

zatial ahoj
18. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zf83 :slight_smile: :slight_smile: cauko, tak sa tesim, ze tu blizko budem mat dalsiu slovensku kamosku :wink: . prave pred chvilkou sme sa vratili z corigliana, boli sme tam v parku aj s kamoskinou malou. ja ked som tu tak sa snazim s nimi stretavat co najviac ak sa da. my sa chystame na nakupy do cosenzi v piatok poobede a v sobotu pojdeme tiez, lebo tam byva svagrina a dohodli sme sa, ze ked bude pekne tak skocime alla Sila :wink: . tiez to mate teda s tymi oslavami nabite :slight_smile: ...vsak v lete sa urcite stretneme niekde, aj my chodievame k moru bud do villa piana alebo do marina di sibari (svokrovci tam maju dom letny) lebo je tam piesocnata plaz :wink: . inak neviem ako tam poznas tu zonu ale na ss 106 je velke magazino Malomo tesne pred vjazdom do marina di sibari tak to je ich firma :wink: .
tesim sa , ze svet je maly! tak vsetko dobre ti prajem a ozvy sa!! pa pa
18. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,
planujeme do rima.. nasli sme super letenky na september.. :wink: len ubytko, poradte kde a resp. ak mate priamo kontakt, budem happy.. najradsej by sme pri meste, resp. priamo v meste.. aby sme mohli vybehnut von, motat sa ako zalubenci v ulickach.. :grinning: Dam na vase referencie.. budem vam naozaj velmi vdacnaaa.. lebo co pozeram cez booking, tak neviem co vybrat, ake miesto atd..

malo sem chodim,ale poprosim cez RP poslat kontakty, tipy, ak sa daa.. Vdaka V.

19. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “spamování se žádostí o příspěvky do písemné práce apod.”
22. kvě 2011 ve 23:50 • michkat2327
@michkat2327 zivot je jiny samozrejme v pritomnosti ciziho jazyka, se kterym se vyporadaji jak rodice tak deti:slight_smile: A samozrejme je i jine vyziti i jine zbozi:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bocmanka Kalabrie me docela zajima, jak se tam planujete dostat? Nejak zacinam tesknit po mori ale masovka me nelaka.
23. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4a my ideme na sicíliu, ale môj svokor napr. letí na sicíliu a odtiaľ trajektom do kalábrie, ak chceš sa spýtam podrobnosti...
23. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka no kdybys byla tak hodna a zeptala se, kam az leti, kam na trajekt a hlavne jak dlouho to cely od letis do mista urceni trva.
23. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4a bratislava trapani, 2 h letu, a potom trajekt do kalábrie
24. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocmanka pls, a jak je to dlouho/daleko z letiste na trajekt a jak casto jezdi trajekt jestli ti vis. Jo a jak dlouho pluje?
24. kvě 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4a a neni lepsi letet do Kalabrie? Ryanair lita do Lamezia Terme...pres Milan nebo Pisu
26. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@4a aj wizzair z budapesti do bari :wink:
26. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jste tu nektera z Janova?
7. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninach myslím, že z janova tu nie je nikto..

ale kľudne píš s nami, aj keď vidno, že sa v taliansku oteplilo a ide letná sezóna, kočky píšu máličko..každá má asi kopi iných starostí a radostí..
vidím, že aj ty s tromi detičkami..tak kľudne píš, kočky sa určite ozvú
9. čer 2011 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja sa len chcem popýtať, či by ste mi nevedeli dať nejaký tip na obrázkovú knihu v taliančine pre také dvoj ročné dieťa... istý čas som žila v Ríme, a trošku s dcérkou rozprávam po taliansky... no chcelo by to aj nejakú knihu - napr. nejaký obrázkový slovník, kde by boli popísané obrázky... moju taliančinu už pomaly zabúdam, tak chcem oprášiť aj ja... ak máte niečo vhodné, prosím pošlite mi link do IP... vďaka! :slight_smile:
14. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek