• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Ivet, vypada to,ze prideme az potom. Ale uz bude krasne (i ked to tento rok neni iste :sunglasses: ) a pojdeme k moru.
Dohodneme sa s Jaji a prideme vsetky :grinning:
No ja tiez chcem zacat so solarkom, lebo ked som nebola tehu tak som chodila aby som sa potom nespalila. Marti a kolko tu stoji solarko?
18. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblaznite,ved solarka che eu uplne zakazat!
to je tak rakovinove svinstvo,ze az...
jaja tvoj muz je hrozny maskilista,ze galline :astonished: :grinning:
18. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja potrebukem schudnut ale ako zacnem v praci nebude problem :slight_smile: tam ma aj posilovnu zadara :grinning:

maci to by bolo super len kam by som muza poslala :grinning:
18. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ako ja :grinning: :grinning:
18. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
muza posles ku svokrovcom.
ty sa v praci tak namakas?robis chyznu?
18. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie robim casnicku..s izbami som zacinala nakolko som nevedela tal.
18. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem ja do hajan pa zajtra :slight_smile:
18. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak,chcem sa pochvalit na www.elle.it som vyhrala parfem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som este nikdy nic nevyhrala,tak sa vytesujem,aj ked neviem ci sa mi vobec bude pacit
18. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,scusa :wink:
buona notte :pensive:
18. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Solarka chceju zakazat uz niekolko rokov....Myslim, ze to dnesne slnko tiez nie je moc zdrave. Ale umrieme aj tak :sunglasses: Ale zato pekne opalene :wink:
Ja tiez odchadzam, kocky, lebo moj maly bude za chvilu pytat cajik :wink:
Jaji, vsak muza posleme na nakupy, ale niekom do baru kukat futbal :grinning:
Ja som troska zhodila ked sme mali tu virozu. Urcite i ty, Ivet.
Paaaaaaaaa a dobru nocku.
18. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsem k Bee probudila se..
Lulka gratuluju k vyhre a to solarko neber tak vazne vsude okolo nas je neco co nam muze ublizit :wink:
Maci jasne domluvime se i s jaji ve stejny den..anebo by jsme se mohli sejit i v tom Jesolu..
18. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci dobrou a tou virozou jsem zhubla asi 10dkg :sweat_smile: takze hura do plavek :cry:
18. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky do hajan pa zavtra
18. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem
tak nas rano vzbudil tatinek kdyz sel do prace. :cry:
Vypada to na hezky den.Pujdem na prochazku s kamoskou..a co vy mate v planu?
19. dub 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Caute zienky. Tak tu je zase totalne zamracene, tak cakame ci sa rozprsi. Inak ideme vsetci traja na trhy,pokochat sa kvetinkami a poobede sa este nevie, podla pocasia.Radi by sme na kolo.
19. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak tady se taky zatahlo..ted mi usnula Bea tak aspon nemusim ven..ale slibila jsem kamosce ze za ni zajdu i na postu bych mela jit.. :cry: a jsem jeste v pyzamu :wink:
19. dub 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Ivet, tak jste na tom byli blbe. Zhubla jsi az 10 kg, to je hrozny.
Maci, tak vcera to byla teda jizda, Marco rval jak pavian celou cestu, pak jsem musela zastavit a nakojit ho. Pak jsem ho nechala u tchyne a odvezla jsem Maci2 domu. Myslim, ze po vcerejsku se mi uz neozve :grinning: :sweat_smile:

Vcera jsem byla zase na masazi a pak jsme si dali veceri - Paellu, to byla dobrota.
Tady je ted celkem hezky pocasi. Odpoledne jedeme koupit skrin do koupelny do Marcon.
19. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lLucko ja napsala 10dkg ne kg.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet :grinning: :grinning: :grinning: ja blbe vidim
19. dub 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocenky,tak jsem se na chvili utrhla.... Ohledne opalovani, i kdyz mame more co by kamenem dohodil,nak me to nebere,kdyz tam jedem tak jsem stejne pod slunecnikem a jeste se natiram factorem 60 :grinning: ,driv jsem byla maniak,to jsem se opalovala o 106,ale ted je mi to putna. Budu muset davat bacha na maleho,ma plet po me,je to takova bledulka svetla, tak aby se mi nespalil.
problem hubnuti do plavek nemam (konecne !) jeste loni jsem mela 10 kg navic z tehotenstvi :angry: ,ale pak se manzel rozhodl jit k dietologovi,taky mel co hubnout... a diky jeho diete jsem shodila nejen 10 kg,ale i neco navic :grinning: Ale taky si myslim,ze to je tim,ze malo spim,maly je strasidlo, pres den chodim hodne pesky,i na nakup jdu bez auta,jen s kocarem ,to se to pak slape s malym v kocaru s nakupem a do kopce... Taky to kojeni pry zene kila dolu :fearful:
19. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co delate,ze vam deti vecer hezky usnou? me vcera prcek bantoval az do 23 o spani nechtel ani slyset... pak usnul,toz jsem si rikala,ze by mel spat trochu vic ,prdlajs, uz ve 2 byl vzhuru a hura k mamincine kozince.... On strasne ve spani cestuje po cele postylce,tosame kdyz je s nama v manzelske,co s tim ... Pediatr rikal,ze pry dokud budu kojit,lepsi to nebude,ale znam baby,co nekojily a decka delali to same,toz nevim... S kojenim se mi nechce prestat ,mam ho vydrene... kdyz se prdola narodil tak se neprisaval a ja musela odsavat cele 4 mesice,nez se rozhodl se prisat,potvora :angry:
19. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se trosku vypovidala,budu muset jit varit ,
pa kocenky :wink:
19. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivanko
ja taky prestala kojit abych se vyspala a nic..usne mi sice vecer brzo ale pak se zacne probouzet a prevalujese..a chce hlavne spat se mnou.. :cry:
Byly jsme venku s brachou i s kamoskou..byly jsme i na tech hracich koniccich co byvaji pred obchodama..to bude nakladny leto..
19. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

my boli vonku je tu krasne pocasicko :sunglasses: zatial :grinning: :grinning:

vcera vecer kiko o 23h.sazbudil :frowning2: a vzala som ho k nam :frowning2: to bola noc toci sa jak hodinove rucicky :angry:
19. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prisel mi muz z prace a hned me vytocil..zacal na me ze ma bambina rymu nze jsem ji nedala salu atd..boze to mi chybelo tyhle zbytecny hadky..
19. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
salu?ty chlapy sa tak vyznaju
19. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ste neboli dlho bez hadok :sweat_smile:
19. dub 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Alf ted chodi do prace kazdy den?
19. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ale skoro..teraz bol doma asi 3 dni ...

aky opalovaci krem pouzivas pre beu?

pojdem si lahnut poobedna fiesta :grinning: :grinning:
19. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ji davam od nivea kids faktor 40..pa dobrou my jdeme ven
19. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek