• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
mne pediatra kazala nejaku znacku a ani taku nevyrabaju a v farmacia maju vseliake len vybrat...
19. dub 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjsme prisly z venku bylo krasne..
A uz jsi neco koupila za ten krem?
19. dub 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krem som este nekupila ale kiko uz je trosku opaleny..tak by bolo nacase mu nice dat aspon na tvaricku

boli sme vonku sme sa vratili o 19h kiko sa napapal a prisla kamoska tak sme sli do ipru
19. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste..asi vam deticky nespia :grinning:
19. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pizzu jsem zrusila manzel prisel az po osmy hodine tak jsem ho poslala at je vezme domu..Bea uz spinka ale trvalo to..mam uz hlad.. :frowning2:
Jaji a ty mas na kocarku slunecnik nebo jak stinis Kika teda myslim az bude vetsi horko..
19. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
slnecnik nemam :frowning2: rozmyslala som ho kupit a muz ze naco ved aj tak nemoze byt na slnku od 10-15 :grinning: tak aspon krem alebo mu dam nejaku plachtu cez kocar
19. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mali ste ist na pizzu?ja som sama doma ale asi zajtra veru pojdeme muz nerobi vecer...horsie je ze kiko zaspava skoro :frowning2:
19. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsme ji snedli mnam..tesila jsem se na ni od cech..pujdu si uz lehnout jsem od 6h vzhuru..zitra jedem vyjimecne ke tchyni :confounded:
19. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha...a aku lubis pizzu?
ja si davam gorgonzola a speck :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
darek si nedonesla pre tchynu?z cz? :grinning: :grinning:
19. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer prajeme :slight_smile:

my sme dnes boli v bazéniku malej sa moc páčilo
19. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ako ?aj dnes bol u teba lukasko?jeho mamina robi stale?
19. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji ona víkendy nechodí takže soboty nedele mám volné
čo robí kiko? spinká?
19. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinka ..dnes zaspal neskor ale zaspal :grinning: to je zvlasne ze nerobi vykendy lebo tu akurat cez vykendy je najviac roboty..asi to ma dohodnute..a robi iba izby?
19. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona je tak so šéfkou dohodnutá robí od 7.00 - 15.00 a majú rozdelené poschodia každá jedno .. robí izby ale aj perú žehlia
19. dub 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ma dobre ze sa jej dalo dohodnut
ja som sa tiez chcela dohodnut s tom mojou ze pojdem iba na izby a o 16h.domou ale nic :angry:
19. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nikde inde sa ti nedá?
19. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nepozerala som necham to ak tento rok
19. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak som sa tu dnes zabudla pustila som si hru a cas preletel :grinning: :grinning: :grinning: idem hajat
19. dub 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji prepáč ja som koníka aj vypla :sweat_smile:

takže tento rok sa nechystáš do práce iba ak svokrovci prídu na leto?
20. dub 2008 ve 02:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?mne zaspala mala vcera o 20hod,tak sme sa drahym tesili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja pouzivam pre bambulku opalovaci krem s ochrannym faktorom 40 vichy-je to taky sprej a je ok.
jaja,to je blbe s tou pracou,neda sa ti to spravit ako to robime my?ja mam part-time a drahy je vtedy s malou.vyhovuje to vsetkym
20. dub 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
My sme boli vcera pojazdit na kolach, vsetci traja. Tak som myslela, ze dnes nebudem chodit, ale zatial ma nic neboli.
Dnes je nadherne. Marek na motorke, no a my vystrelime niekde na vyletik. Maly teraz spinka, tak ja sa troska vystrcim na balkon, mozno ma chytne :slight_smile: Mame dva balkony a slniecko nam tu svieti iba skoro rano, takze cez den nic :unamused:
Lucko,takze ste mali super cestu nazpat :unamused: Mne maly hned zaspal, museli sme ist inou cestou domov, lebo kruhac uplne uzatvorili, davali tam tie konstrukcie na most. No Maci sa myslim ani mne neozve,moc s nami neni zabava, no co uz sme matky na materskej :slight_smile:
Ja este tiez nemam krem pre maleho :frowning2: Musim nieco kupit. Ale mame na kociku slnecnik.
Pekny dnicek. Paaaaaaaaa :dizzy_face:
20. dub 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Jaji ja mam rada jen margheritu oni mi stema jinyma prisadama pripada moc slana..jo a pro tchyni jsem dala uz minulou nedeli jak jsem priletela tak karlovarsky oplatky a uzeny syr a seminka na sazeni ruzny druhy zeleniny..
Dneska bude nadherne a my budem trcet u tchyne.. :confounded:
Bea dnes rano toho snedla nejak moc..2x lahev mlicka + 2x jogurt..
Tak hezky den!
20. dub 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
my mame krasny dnik..tak hned vyrazime von :slight_smile:

ivet ta bea sa nezda tolko zje a je chuducka :grinning: vlasky si jej uz strihala?mne kiko ma len hore ma ich dlhsie a po bokoch malo :sweat_smile: tak by som mu to chccela nejak zarovnat :wink:

lullka s tou pracou to neni az take lahke ja sa musim spolahnut na seba samu,nakolko muz tiez pracuje v hoteli a to od rana do vecera aj soboty nedele...ale ak pride segricka nebude problem..maleho my donesie ked pojdu na prechadzku..
20. dub 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ja som malú vypravila s ujom do parku :sunglasses: zapla som pc a telku a mám veget :sweat_smile:
20. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti
aj ja mam chvilku kludek...maly zaspal..tak sedim tu a obedujem :grinning:
20. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ja tiez obedujem pri PC. Maly spinka. Potom pojdeme zase von. Zajtra uz ma prsat :unamused:
20. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja som sa naobedovala :grinning: dnes som varila ja :sweat_smile:
20. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
my uz prijeli to zas byl dlouhy a nekonecny den u tchyne..prisel na obed i svagrovy kluk..
A dopoledne jsme se sli podivat jeste na jeden byt a zamilovala jsem se do nej stoji min a je vetsi a je temer novy..jen prodat k sakru ten nas... :unamused:
20. dub 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a nedá sa ten váš byt predať cez nejakú agentúru alebo ako? :confused:
20. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek