Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
jajaalf
19. dub 2008
mne pediatra kazala nejaku znacku a ani taku nevyrabaju a v farmacia maju vseliake len vybrat...
bea06
19. dub 2008
takjsme prisly z venku bylo krasne..
A uz jsi neco koupila za ten krem?
jajaalf
19. dub 2008
krem som este nekupila ale kiko uz je trosku opaleny..tak by bolo nacase mu nice dat aspon na tvaricku

boli sme vonku sme sa vratili o 19h kiko sa napapal a prisla kamoska tak sme sli do ipru
jajaalf
19. dub 2008
baby kde ste..asi vam deticky nespia 😃
bea06
19. dub 2008
Tak pizzu jsem zrusila manzel prisel az po osmy hodine tak jsem ho poslala at je vezme domu..Bea uz spinka ale trvalo to..mam uz hlad.. 😞
Jaji a ty mas na kocarku slunecnik nebo jak stinis Kika teda myslim az bude vetsi horko..
jajaalf
19. dub 2008
slnecnik nemam 😞 rozmyslala som ho kupit a muz ze naco ved aj tak nemoze byt na slnku od 10-15 😃 tak aspon krem alebo mu dam nejaku plachtu cez kocar
jajaalf
19. dub 2008
mali ste ist na pizzu?ja som sama doma ale asi zajtra veru pojdeme muz nerobi vecer...horsie je ze kiko zaspava skoro 😞
bea06
19. dub 2008
tak uz jsme ji snedli mnam..tesila jsem se na ni od cech..pujdu si uz lehnout jsem od 6h vzhuru..zitra jedem vyjimecne ke tchyni :-S
jajaalf
19. dub 2008
fiha...a aku lubis pizzu?
ja si davam gorgonzola a speck :-p
jajaalf
19. dub 2008
darek si nedonesla pre tchynu?z cz? 😃 😃
martinadt
19. dub 2008
dobrý večer prajeme 🙂

my sme dnes boli v bazéniku malej sa moc páčilo
jajaalf
19. dub 2008
marti ako ?aj dnes bol u teba lukasko?jeho mamina robi stale?
martinadt
19. dub 2008
jaji ona víkendy nechodí takže soboty nedele mám volné
čo robí kiko? spinká?
jajaalf
19. dub 2008
spinka ..dnes zaspal neskor ale zaspal 😃 to je zvlasne ze nerobi vykendy lebo tu akurat cez vykendy je najviac roboty..asi to ma dohodnute..a robi iba izby?
martinadt
19. dub 2008
no ona je tak so šéfkou dohodnutá robí od 7.00 - 15.00 a majú rozdelené poschodia každá jedno .. robí izby ale aj perú žehlia
jajaalf
19. dub 2008
to ma dobre ze sa jej dalo dohodnut
ja som sa tiez chcela dohodnut s tom mojou ze pojdem iba na izby a o 16h.domou ale nic ]-(
martinadt
19. dub 2008
a nikde inde sa ti nedá?
jajaalf
19. dub 2008
no nepozerala som necham to ak tento rok
jajaalf
19. dub 2008
nejak som sa tu dnes zabudla pustila som si hru a cas preletel 😃 😃 😃 idem hajat
martinadt
20. dub 2008
jaji prepáč ja som koníka aj vypla :-N

takže tento rok sa nechystáš do práce iba ak svokrovci prídu na leto?
lulkaitaly
20. dub 2008
dobre ranko,ako sa mate?mne zaspala mala vcera o 20hod,tak sme sa drahym tesili :-p
ja pouzivam pre bambulku opalovaci krem s ochrannym faktorom 40 vichy-je to taky sprej a je ok.
jaja,to je blbe s tou pracou,neda sa ti to spravit ako to robime my?ja mam part-time a drahy je vtedy s malou.vyhovuje to vsetkym
maci11autor
20. dub 2008
😉 Ahojte zienky.
My sme boli vcera pojazdit na kolach, vsetci traja. Tak som myslela, ze dnes nebudem chodit, ale zatial ma nic neboli.
Dnes je nadherne. Marek na motorke, no a my vystrelime niekde na vyletik. Maly teraz spinka, tak ja sa troska vystrcim na balkon, mozno ma chytne 🙂 Mame dva balkony a slniecko nam tu svieti iba skoro rano, takze cez den nic :-|
Lucko,takze ste mali super cestu nazpat :-| Mne maly hned zaspal, museli sme ist inou cestou domov, lebo kruhac uplne uzatvorili, davali tam tie konstrukcie na most. No Maci sa myslim ani mne neozve,moc s nami neni zabava, no co uz sme matky na materskej 🙂
Ja este tiez nemam krem pre maleho 😞 Musim nieco kupit. Ale mame na kociku slnecnik.
Pekny dnicek. Paaaaaaaaa x-)
bea06
20. dub 2008
Dobre ranko
Jaji ja mam rada jen margheritu oni mi stema jinyma prisadama pripada moc slana..jo a pro tchyni jsem dala uz minulou nedeli jak jsem priletela tak karlovarsky oplatky a uzeny syr a seminka na sazeni ruzny druhy zeleniny..
Dneska bude nadherne a my budem trcet u tchyne.. :-S
Bea dnes rano toho snedla nejak moc..2x lahev mlicka + 2x jogurt..
Tak hezky den!
jajaalf
20. dub 2008
dobre ranko
my mame krasny dnik..tak hned vyrazime von 🙂

ivet ta bea sa nezda tolko zje a je chuducka 😃 vlasky si jej uz strihala?mne kiko ma len hore ma ich dlhsie a po bokoch malo :-N tak by som mu to chccela nejak zarovnat 😉

lullka s tou pracou to neni az take lahke ja sa musim spolahnut na seba samu,nakolko muz tiez pracuje v hoteli a to od rana do vecera aj soboty nedele...ale ak pride segricka nebude problem..maleho my donesie ked pojdu na prechadzku..
martinadt
20. dub 2008
ahojte

tak ja som malú vypravila s ujom do parku 😎 zapla som pc a telku a mám veget :-N
jajaalf
20. dub 2008
ahoj marti
aj ja mam chvilku kludek...maly zaspal..tak sedim tu a obedujem 😃
maci11autor
20. dub 2008
😉 Ja tiez obedujem pri PC. Maly spinka. Potom pojdeme zase von. Zajtra uz ma prsat :-|
martinadt
20. dub 2008
ahojte aj ja som sa naobedovala 😃 dnes som varila ja :-N
bea06
20. dub 2008
Ahojte
my uz prijeli to zas byl dlouhy a nekonecny den u tchyne..prisel na obed i svagrovy kluk..
A dopoledne jsme se sli podivat jeste na jeden byt a zamilovala jsem se do nej stoji min a je vetsi a je temer novy..jen prodat k sakru ten nas... :-|
martinadt
20. dub 2008
ivet a nedá sa ten váš byt predať cez nejakú agentúru alebo ako? =-)

Začni psát odpověď...

Odešli