• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
Marti 3 tyzdne????? To je nejake cudne, je to hrozne dlho :unamused:

Jaji, platime 25euro mesacne za inet, mame v tom aj pevnu tel.linku, ale tu nepouzivame, nemame ani telefon,
7. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že vraj tam budem do 29. marca :pensive: asi podľa nejakých vyšetrení ja neviem ozaj
7. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: To je silena doba.A co mala?
7. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti 3 tyzdne?my sme boli 4 dni a uz som mala aj dost..aj ked sa o nas pekne starali :wink: kika poznali vsetci od upratovacky az po primara..fotili sa s nim :grinning: :grinning: :grinning: taky maskot odelenia :grinning: :grinning: :grinning:
uz spinka..na noc mu davam sacok..nakolko ma taku hadicku a z toho mu ide moc :pensive: ale v piatok ideme na kontrolu a mu hadicku vytiahnu :slight_smile:
7. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: To je dobre, ze sa tak pekne zotavuje. Taky maly anjelik a uz bol na operacii.....
7. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlozila som par fotiek ..sestricka nas prekvapila a prichystala vela balonkov okolo postielky len kiko ich stihol popraskat :grinning:
7. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maličká bude s tou kočkou ktorej strážim Lucaska počas týždňa, dalo sa jej to vybaviť a na víkendy bude s ujom :pensive:
7. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: To jej bude urcite moc smutno...

Jaji, fotky krasne. Prosim, spytaj sa sestry v akom programe robi tie nadherny fotky, obrazky. Dakujem. :wink:
7. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci veru ja si to neviem ani predstaviť, a myslím ..že už som dokojila :cry: :pensive:
7. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty este kojis? Kolko ma mala?
Ja tak este dva dni by som bez maleho vydrzala, ale tak dlho.... Ale ide o Tvoje zdravie a mala potrebuje mamicku zdravu!!!
7. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danielka má 10 mesiacov a ráno a večer papala stále MM ale zrejme keď sa vrátim už nebude, a či ešte ja vôbec mlieko budem mať :confounded:
a sama neviem ako to vydržím, asi sa tam zbláznim už prvú hodinu
7. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to si sikovna, ze este kojis.
Martinka, musis vydrzat!!!! Budeme na Teba vsetky mysliet a drzat palceky aby si tam bola daleko kratsiu dobu.
7. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem pekne, ja .. ak sa bude nejako dať aspoň raz za čas napíšem že som ok
7. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci ona to robi v coreli tak sa vla ten program...

marti tak to neviem ci po 3 tyzdnou sa ti este vytvori mlieko ked ty nebude mala tahat :frowning2:

pojdem ja hajat som ustata.pa zajtra :slight_smile:
7. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji ja si tiež myslím že nebude a odsávať tam nebudem len tak zbytočne :pensive: ale tak aspoň doteraz sme vydržali, len ma mrzí že ja malú odstavím a nie že by sa sama :confounded:

tak prajem ti dobrú noc aj kikovi
7. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a um ti pije?lebo mne nap.kiko nechce flasu ani poharik...
7. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skúšali sme viac krát tak vypije, ale kašičky spapá skôr ako by vypila mliečko :pensive: som zvedavá ako to bude :confounded:
7. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj nejak to zvladnete :wink:
7. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dúfam, hlavne nech je malá oki
7. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no tak citam ze Marti ides do nemocnice :unamused: a nemohla by si si malu zobrat zo sebou ked ju kojis?jaji tak uz doma :dizzy_face: :dizzy_face: myslela som na kika.Super to zvladol a mate to uz za sebou.
7. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Marti co se s tebou deje?To je mi lito ze ti je tak zle ze musis na 3tydny do nemocnice..Jsi statecna uz jsi zvladla vselicos a zvladnes i tohle i kdyz odlouceni od ditete je nejhorsi zkouska..Preju ti mooooc at jsou tyhle tydny uz definitivni a jsi uz ok.. :slight_smile:
8. bře 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji pekny fotky..mate to tam vesely..Kikos nevypada ze by byl po operaci :wink:
8. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ja tu ešte straším...maličká zaspala a mne sa nič nechce do rána som moc nenaspala a som akási oťapená
8. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ahoj Marti tak co se s tebou deje?Boli te hlava nebo jaky mas priznaky?
8. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivetka, no stále to isté, odpadávanie, nespavosť a také tupé pichanie v hlave..
8. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a beres nejake prasky?
8. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Martinka, to bude vsetko v poriadku, uvidis!

Kocky nepoznate niekoho kto byva v Terste?
8. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci nepoznam..proc se ptas?
8. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslim, ze tak za rok by se tam mela otevirat Ikea,tak zvazujeme presun. Jen chci vedet jake to je mesto.. Vim, ze priroda je tam nadherna a Chorvatsko kousek.
8. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
mne rano konik nesiel :angry: a to sme boli hore uz od 6.30 :frowning2:

boli sme este na nakupe sestricka si dokupila posledne veci :wink: konecne prestalo prsat :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek