Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
maci11autor
7. bře 2008
Marti 3 tyzdne????? To je nejake cudne, je to hrozne dlho :-|

Jaji, platime 25euro mesacne za inet, mame v tom aj pevnu tel.linku, ale tu nepouzivame, nemame ani telefon,
martinadt
7. bře 2008
no že vraj tam budem do 29. marca |-| asi podľa nejakých vyšetrení ja neviem ozaj
maci11autor
7. bře 2008
😞 To je silena doba.A co mala?
jajaalf
7. bře 2008
marti 3 tyzdne?my sme boli 4 dni a uz som mala aj dost..aj ked sa o nas pekne starali 😉 kika poznali vsetci od upratovacky az po primara..fotili sa s nim 😃 😃 😃 taky maskot odelenia 😃 😃 😃
uz spinka..na noc mu davam sacok..nakolko ma taku hadicku a z toho mu ide moc |-| ale v piatok ideme na kontrolu a mu hadicku vytiahnu 🙂
maci11autor
7. bře 2008
😉 To je dobre, ze sa tak pekne zotavuje. Taky maly anjelik a uz bol na operacii.....
jajaalf
7. bře 2008
vlozila som par fotiek ..sestricka nas prekvapila a prichystala vela balonkov okolo postielky len kiko ich stihol popraskat 😃
martinadt
7. bře 2008
maličká bude s tou kočkou ktorej strážim Lucaska počas týždňa, dalo sa jej to vybaviť a na víkendy bude s ujom |-|
maci11autor
7. bře 2008
😞 To jej bude urcite moc smutno...

Jaji, fotky krasne. Prosim, spytaj sa sestry v akom programe robi tie nadherny fotky, obrazky. Dakujem. 😉
martinadt
7. bře 2008
maci veru ja si to neviem ani predstaviť, a myslím ..že už som dokojila 😢 |-|
maci11autor
7. bře 2008
Ty este kojis? Kolko ma mala?
Ja tak este dva dni by som bez maleho vydrzala, ale tak dlho.... Ale ide o Tvoje zdravie a mala potrebuje mamicku zdravu!!!
martinadt
7. bře 2008
Danielka má 10 mesiacov a ráno a večer papala stále MM ale zrejme keď sa vrátim už nebude, a či ešte ja vôbec mlieko budem mať :-S
a sama neviem ako to vydržím, asi sa tam zbláznim už prvú hodinu
maci11autor
7. bře 2008
Tak to si sikovna, ze este kojis.
Martinka, musis vydrzat!!!! Budeme na Teba vsetky mysliet a drzat palceky aby si tam bola daleko kratsiu dobu.
martinadt
7. bře 2008
ďakujem pekne, ja .. ak sa bude nejako dať aspoň raz za čas napíšem že som ok
jajaalf
7. bře 2008
maci ona to robi v coreli tak sa vla ten program...

marti tak to neviem ci po 3 tyzdnou sa ti este vytvori mlieko ked ty nebude mala tahat 😞

pojdem ja hajat som ustata.pa zajtra 🙂
martinadt
7. bře 2008
jaji ja si tiež myslím že nebude a odsávať tam nebudem len tak zbytočne |-| ale tak aspoň doteraz sme vydržali, len ma mrzí že ja malú odstavím a nie že by sa sama :-S

tak prajem ti dobrú noc aj kikovi
jajaalf
7. bře 2008
marti a um ti pije?lebo mne nap.kiko nechce flasu ani poharik...
martinadt
7. bře 2008
no skúšali sme viac krát tak vypije, ale kašičky spapá skôr ako by vypila mliečko |-| som zvedavá ako to bude :-S
jajaalf
7. bře 2008
neboj nejak to zvladnete 😉
martinadt
7. bře 2008
no to dúfam, hlavne nech je malá oki
andrejkasanto
7. bře 2008
ahojte no tak citam ze Marti ides do nemocnice :-| a nemohla by si si malu zobrat zo sebou ked ju kojis?jaji tak uz doma x-) x-) myslela som na kika.Super to zvladol a mate to uz za sebou.
bea06
8. bře 2008
Dobre ranko
Marti co se s tebou deje?To je mi lito ze ti je tak zle ze musis na 3tydny do nemocnice..Jsi statecna uz jsi zvladla vselicos a zvladnes i tohle i kdyz odlouceni od ditete je nejhorsi zkouska..Preju ti mooooc at jsou tyhle tydny uz definitivni a jsi uz ok.. 🙂
bea06
8. bře 2008
Jaji pekny fotky..mate to tam vesely..Kikos nevypada ze by byl po operaci 😉
martinadt
8. bře 2008
ahojte

tak ja tu ešte straším...maličká zaspala a mne sa nič nechce do rána som moc nenaspala a som akási oťapená
bea06
8. bře 2008
Jee ahoj Marti tak co se s tebou deje?Boli te hlava nebo jaky mas priznaky?
martinadt
8. bře 2008
ahoj Ivetka, no stále to isté, odpadávanie, nespavosť a také tupé pichanie v hlave..
bea06
8. bře 2008
a beres nejake prasky?
maci11autor
8. bře 2008
😉 Martinka, to bude vsetko v poriadku, uvidis!

Kocky nepoznate niekoho kto byva v Terste?
bea06
8. bře 2008
Maci nepoznam..proc se ptas?
maci11autor
8. bře 2008
Myslim, ze tak za rok by se tam mela otevirat Ikea,tak zvazujeme presun. Jen chci vedet jake to je mesto.. Vim, ze priroda je tam nadherna a Chorvatsko kousek.
jajaalf
8. bře 2008
ahojte
mne rano konik nesiel ]-( a to sme boli hore uz od 6.30 😞

boli sme este na nakupe sestricka si dokupila posledne veci 😉 konecne prestalo prsat x-) x-)