• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
uz jsme ho dali i do agentur ale nic.no zkusime zavolat tem co ho chteli za min penez..
A ty jak jsi si odpocinula?
20. dub 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem dobrý večer

maličká teraz zahajala pred chvíľkou a ja si idem hodiť sprchu :slight_smile:
odpočinula som si dobre :slight_smile: a čo vy? ako sa máte?
a ten byt čo ste teraz kukali je niekde nablíž vás? :confused:
20. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciao :slight_smile:

spali sme do 16h :dizzy_face: napapali a sli von ,ved bolo tak nadherne..hned som si kupila v prvom bare zmrzku :grinning: ..zastavila som sa u kamosky..a neskor prisiel muz pre nas a sli domou dala kikovy veceru a vyrazili do pizzerie :dizzy_face: celkom to dnes ubehlo

ivet tak si videla novy bytik?uz by bolo nacase predat ten stary .. :wink: a je blizko tchyne?
20. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
vcera jsem se uz sem nevratila uspavala jsem Beu a pak sama odpadla..
Ten byt je ve stejnym meste jako tchyne ale daleko od nich..my hledame byt uz jen v tomhle meste..Mam tam skolku a skoly blizko..tak drzte palce at to dobre dopadne.. :wink:
21. dub 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Tak dnes zase skaredo :unamused: Je to blaznivy april...
Ivet drzim palce aby Vam to vyslo, cim dalej od svokry tym lepsie :wink:
Vcera bolo nadherne. My sme poobede boli na ture. Takze sme mali sportovy vikend :sunglasses:
Vo stvrtok vecer odchadzam. Ani neviem kedy sa vratim. Mysleli sme,ze az za mesiac, ale tatinko uz vcera nariekal, ze tak dlho bez nas nevydrzi :unamused: Takze je to vo hviezdach....
21. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,
Ivet, ty musis kazdou nedeli trcet u tchyne? to musi byt nuda. az se prestehujes, budes bydlet blizko tchyne, pak budes mit vikendy volne :slight_smile: :sunglasses:
maci, me uz se maci2 vubec neozvala, ale ji docela chapu. :wink:
jaji a ivet, bylo vcerA hodne lidi u more?
chteli jsme jet do jesola, ale bylo tam urcite narvano, tak jsme jeli do takoveho velkeho parku se zoo. bylo fakt super pocasi.
21. dub 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Lucko. A jak bylo v ZOO? A co masaz?
21. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,vy ste boli vsetky kadetade cez vikend?vy sa mate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj manzel mal v sobotu trening,tak sme boli s nim,aspon som si zakorculovala chvilku po
parku.v nedelu sme boli spolu na trampolinach a poobede mal drahy zapas,tak sme boli same...isli sme von bez kocika a tak sa vyblaznila za tu hodinku a pol,ze az
21. dub 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
v zoo bylo krasne :slight_smile: marco byl taky hodny, tak jsme si to uzili.
Vcera vecer jsem rozslapla ropuchu pred domem. chudak to neprezila, a ja skoro taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to bylo nechutny.
21. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:astonished: Fuuuuuuuuuj,ropucha...Ale mozna to znamena stesti :wink: No vidis, ze i Marco umi byt hodny. Asi ma pred tatinkem respekt :grinning:
Ahoj Lulka a aky robi sport tvoj mily? Korcule uz tiez musim niekde pohladat. Mame tolko veci v garazi, ze to bude fuska :unamused:
21. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hra baseball,to je strasna nuda-naozaj.a jeden zapas trva okolo 3hod a v nedelu mavaju vzdy dva.ked hraju na ich ihrisko idem aj ja s malou,ale vcera boli mimo milana a to sa mi nechcelo.islie z domu o 13h a vratil sa o 18.30 to by bolo vela pre malu.
fuuj ta ropucha,ale :wink: aj chuda ropucha,ze
21. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na tom som bola raz a tiez ma to velmi nechytlo za srdce :unamused: Ale hlavne, ze to draheho bavi. Je dobre ked ma chlap samozrejme i baba nejakeho konicka, kde sa moze ventilovat :wink:
21. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak,inak by to bolo s nim doma na nevydrzanie...
21. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moj tiez bol vcera na motorke, ale vratil sa o 16 a vzal nas este na turu :wink:
21. dub 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super.my sme si vcera vystacili aj same,lebo inak sa o nas vzorovo stara...
takze ides domov?tesis sa,ze.viem si predstavit.a odkial si z sk?
21. dub 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tesim sa aj netesim. Marek s nami nejde, takze mi bude velmi chybat a samozrejme som nerada ked su s malym od seba tak dlho. Ale tesim sa,ze si maly uzije babinku a samozrejme sa tesim na kamosky....
Moj priatel je z Piestan ale ja som z Moravy z Karvinej.
21. dub 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj prepac.ved ty si to tu aj pisala,ze...chyba mi fosfor,no :wink:
pekne si sa naucila po slovensky!moravu zboznujem,travila som tam strasne vela casu az do puberty,ale na juhu...moravaci su fantasticky ludia
21. dub 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moji rodicia su z Oravy a prestahovali sa do Karvinej kvoli praci. Tam boli aj zakladne skoly slovenske, kvoli tolkym slovakom. Takze som chodila na slov. zakladku a na ekonomicku som chodila do Cadce. Bola som na internate. Jaj,moja, keby som sa tak chcela naucit taliansky :frowning2: Neleze mi to do palice :angry:
21. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
citas rada?ja ked som tu bola prve tri mesiace aj mi bolo do placu,ze prd rozumiem,ale ja strasne rada a vsetko citam.tak v bare som si citavala vsetky noviny co tam boli aj gazzetta dello sport :grinning: a kupovala som si elle(moja slabost) a so slovnikom som si ju za ten mesiac kym vysla nova zvykla precitat.
takze ty si slovenka jak repa :grinning:
21. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Citam velmi rada a Elle tiez mozem... Takze asi zacnem ako ty :wink: No ako repa neviem, pretoze sa mi uz motaju ceske a slovenske vyrazy :grinning: A ty si odkial zo slovenska? Ty si v Taliansku spokojna, vsak?
21. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z blavy,ne... :grinning:
hej ja som tu velmi spokojna,je jasne,ze vsetko ma svoje za a proti,ale nestazujem sa...
k tej elle 23.4. vyjde specialne vydanie beauty and the beach a to bude mat okolo 1000stran :wink:
to kym preluskas budes kecat jak stara talianka
21. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Alebo to budem luskat cele tie roky co tu budeme. To je streda, takze to si musim kupit...Nez sme isli sem tak sme byvali v Kralovej pri Senci, kusok od Blavy. Pekna dedinka, mali sme tam mezonetovy bytik, taky svetlunky. Tu my to chyba,mame dost tmavy byt. Velky, na krasnom mieste, ale to svetlo mi tu chyba...Ono nezalezi kde byvas, ale s kym byvas :wink: Keby som tu nebola s Markom, uz som davno prec :sunglasses:
21. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej pri senci..moja kamoska byva v turni pri senci..ma tam stary dom co kupila s mamou a je nestastna,lebo je tam vela prace na dome.my mame krasny velky byt,len tiez nie je moc svetly,ale to je milano...aspon sa tu v lete neupecieme,predtym sme byvali priamo pod strechou a to v milane uz nikdy viac.v lete to bolo strasne...ako vo vyhni.
kup elle a zacnes citat.uvidis,ze ked ta zaujmu handry alebo kozmetika,ze si to prelozis-ako ja.to je moje hobby(kozmetika)
21. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marek ho tiez vyberal aby nam nebolo prilis teplo. Kupil aj klimatizaciu, lebo minuly rok bolo hrozne. No tento rok asi zamrzneme :grinning:
Vsak ked kupis stary dom, nejlepsie je ho zburat a postavit novy :sunglasses: Lebo tam stale budes nieco opravovat.
No ked je tvoje hobby kozmetika, poradis mi co s vlasmi, ked je tu taka tvrda vona :confounded: Nechapem ako mozu mat talianky take nadherne vlasy :unamused:
21. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
talianky su ina rasa.a neboj aj oni maju problemy s vlasmy.
na foto co mas v albume sa mi zda,ze mas krasne vlasy.aj s novym zostrihom,ze?
su farbene,alebo tvoje?a chces ich mat hladke,alebo ake?aby som ti mohla poradit :wink:
21. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Farbu mam asi taku istu, ale uz sediviem, takze sa farbim. Take zdravsie s leskom :unamused:
21. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aku vlasovu kozmetiku pouzivas?a kolko si ochotna investovat?
21. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja pouzivam loreal z kadernictva..... Investovat? Co ja viem.... Hlavne aby to stalo za to..
21. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teraz musim prec ale vecer som tu. zatial pa :sunglasses:
21. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek