• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ozvem sa vecer,lebo aj ja stale od niecoho odbehujem-tam malo byt,niekde mi zmizol prispevok :astonished:
idem zehlit,uz to tu mam rozlozene od 10h od rana
21. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
chcela som pisat uz skor ale mi to neslo a nakonec sa mi net zrusil...tak som sa na to vybodla a sla spat :grinning: :grinning: :grinning:

rano prsalo ale aj tak sme sli von,nastastie dokym sme zaparkovali uz aj prestalo a vyslo slnko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

poobede ako sa maly zobudi pojdeme na nakup :slight_smile: a to uz muz pozeral na papier kde som si napisala co by som mala kupit :grinning: a hovori ,ze polku veci je zbytocne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maci vsak tvoje vlasy vyzeraju super na foto :slight_smile: co by si chcela menit?
21. dub 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Zienky ste zlate, ale foto je iba foto. Mam je take bez zivota, farbu nechcem menit, pomaly su kratsie a kratsie ako si ich stale striham. Ale su take mndle. Uz to je zle ze mi tak padaju a mam ich tak jemne. Ale jemne boli vzdy :sunglasses:
My sme tiez boli na nakupe. Vecer budeme mat pizzu, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tu stale leje :frowning2:
Lucko zdravi ta Maci2 :sweat_smile:
21. dub 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
me Beruska ted usnula tak to si zas uziju vecer :angry:
Lucko my chceme jit pristi nedeli do ZOO v Lignanu..kde jste byli vy?
Tady prselo cely den byli jsme jen rano pro pecivo a pozdravit kamosku jenze ta kamoska ma taky tu virozu(zvraceni,prujem).. :cry:
Dnes davaji finale s grande fratella koukate nekdo na to?Komu fandite?Ja jsem fandila Francescovi..
21. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady lilo jak z konve, tak jsem alespon vyzehlila.
Ivet, my jsme byli u Bassano del Grappa, parco capeller.
maci, nahodou mas hezky vlasy, a diky za pozdrav od maci2 :slight_smile:
jaji, pro chlapy je vsechno zbytecne!!! :grinning:
21. dub 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby ako sa mate???
Maci11....co sa tyka ten plaze tak potom tam budem chodit kazdy den ked sa mi narodi drobcek...uz nebudem sama.
Monika sa uz asi vratila na SR neozvala sa vam?
21. dub 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monca se nam neozvala..stejne to je nahoda ze se znate..
21. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ivet, ty nevies, ze svet je velmi ale velmi maly.....
Vejka a tvoj manzel robi cele dni? Vikend ma volno? A ako sa citis ako tehotna. Ja som sa citila velmi vyjimocne, bolo to velmi prijemne. I ked mi vsetko smrdelo :sunglasses: Ale za to mi veeeeeeeeeeeelmi chutilo :grinning:
21. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci to ja jsem z tehotenstvi nebyla tak nadsena.. :unamused: jsem uprimne rada ze to vse mam za sebou..to tchyne vcera zas rejpala at mame jeste kluka..
21. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:Tak to ja mela super tehu a kdybych skoro nevykrvacela tak i super porod :sweat_smile:
Ty nedele u tchyne ti zavidim. Jestli chce ridit vas zivot jako ta nase, tak potes :sunglasses:
21. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea06-no s moncou sme sa spoznali na pokeci a potom sme sa stretli vlastne s mojim sme isli k nej do arezza .Fajna baba.

Maci11-moj manzelik robi od rana do vecera a vikendy ma volne i ked niekedy v nedelu poobede ide na par hodin za jeho synom(uz ma 14r.syna s jednou italkou)....a tehotenstvo?mala som ranne zavrate ale presli mi na nocne heh.A kazdy den sa kukam do zrkadla aj sto krat a hladkam si brusko alebo kukam stale na ecografiu a nemozem tomu verit.Nedavno som na tom Bteste....malinkemu nebolo vydno stomaco....takze sa troska obavam a musim cakat 10 dni na kontrolu...
21. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vejka neboj ono se ti mimi asi jen spravne neotocilo k fotografovi :sweat_smile:
21. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doktorka povedala ze je maly ale tak uz som bola12tt do ktoreho tyzdna sa moze robit ten Btest?a ozaj vy ste maly alebo mate Libreto di gravidanza?Mne ho nedali lebo nemam tessera sanitaria.A na to aby som ju mala musim mat niekoho z rodiny tu.Cize az po svadbe budem moct.
21. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vejka to bude vsetko v poriadku. Ja som bola i na odbere plodovej vody, chodila som na vsetky vysetrenia uplne v pohode, mala som proste ten pocit, ze vsetko bude v poriadku. Ale mala som vyborneho lekara, ktory ma k pacientom neskutocny pristup.....Vsetko bude tak ako ma byt, cize dobre, Vejka :dizzy_face:
Ja ti s tymto nepozem, rodila som u nas a vsetky vysetrenia som robila u nas...
:unamused: Hm, takze si naozaj casto sama....
21. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to mas slozity ze tu nejsi prihlasena ale kdyz tu mas pritele ktery se za tebe zodpovi tak by jsi tu rezidenci mela dostat.ne?Ten Btest myslis jaky?ten tou jehlou do bricha?A ty platis kolik za vizitu?
21. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky

tak ako ste sa dnes mali? vidím že tu stále toho moc popíšete :sweat_smile:
21. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

vejka to je divny ty ked byvas u priatela tak si mozes poziadat o bydlisko a automaticky ty daju doktora...teda tesseru sanitariu...skus sa na to info :wink:

ivet tak chlapceka :grinning: a co si jej na to povedala?

Btest to ani ja neviem co to je mozno to ma len iny nazov..ja som robila az 5 mesiaci morfologika ci atak nejak sa to vola kde pozeraju vsetko dokladne kazdy organ dietata...

maci ty si asi dost toho presla
21. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
my meli zas hroznou noc :cry:
Jaji no ja ji rekla ze ja uz mam splnino a ze je rada na manzelovo segru...
Vypada to zas na hnusny den ach jo..
tak hezky den
22. dub 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Monco jak se mas?Pise si s nama tva kamoska vejka a ta rikala ze jsi na sk..tak co jak se dari Alexovi?
22. dub 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
k tym vysetreniam v tehotenstve-moja svokra pracovala 30rokov v porodnici,ale o Bteste nepocula.a na margo tehotenskej knizky,to ani neviem ci v italy existuje,ale kazda tehotna zena ma narok na vysetrenia ci uz je talianka alebo nie,len sa treba najtrv prihlasit v consultorio fammiliare della zona-teda by si si mala zistit kde to je,tam kde ty zijes.tam robia gynekologicke prehliadky gratis...
22. dub 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulka ty jsi uz taky vzhuru?
Tak to jsi mela nejlepsi peci kdyz jsi rodila ne?
22. dub 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstavame o 8hod.
no,to hej,cela porodnica sa chodila na mna pozerat ,ked som tam bola...ja som mala strasne tazky porod,ani 2davky EPI mi neznizili bolest a tak ako som ja kricala,tak na to tam urcite nezabudnu :frowning2:
inak,ano starali sa o mna velmi dobre,ale pocas tehotenstva som chodila do tej nemocnice privatne ku gynekologicke,kazda vizita 100euro...
22. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Lulka dakujem za rady, hned na to mrknem. Inak to je sila 100 euro...Ja mam tiez sukromnu zensku lekarku, je velmi dobra a znama, ale platila som tam 30 korun za vysetrenie.
Ked som cakala na porod, bola som tam dva dni, nez som porodila, malemu sa nechcelo von, tak tam jeden den rodila cikanka. Tak to som nechapala jak ta jacala. Mne povedal doktor, ze kludne mozem kricat ale zbytocne sa vysilujem, takze som to ani neskusala :slight_smile: A je pravda, ze som mala sily dost, maly isiel rychlo von az tak rychlo, ze ma roztrhol, ved bol dost velky.
Jaji, ani mi nepride, ze by som si toho dost presla. Je to dane tym, ze som rodila v starsiom veku a chcela som urobit vsetko preto aby bol maly v poriadku.
Ivet a ty uz nechces druhe?
Tu je zase hnusne :frowning2:
22. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus mame sa dobre alex uz ma zub tak teraz trosku trpime potom neskor sa pohram s fotkami aby ste nas konecne poznali.... a vy co nove
22. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej je to sila,ale dajme tomu,ze aj vdaka tomu,ze ja som velmi netrpezliva a v nemocnici stale cakalo na vysetrenia strasne vela zien.mne sa zdalo,ze cely svet bol tehotny,tak som si to od druheho mesiaca radsej polatila a ako snob som mala prehliadky vzdy v prvy utorok mesiaca o 14hod...to bolo fajn bez cakania dlhe hodiny na nohach,lebo stoliciek bolo malo,a zien z bruskom vela.nelutujem tie peniaze.takze myslys,ze som rodila ako ciganka?
mne tiez radili rozdychavat,ale po 20hodinach som mala cele dychanie na haku,uprimne povedane.aj ked sa teraz spatne za ten rev hanbim,inak sa mi nedalo,no.
dufam,ze ti tam tie vecicky pomozu,maci :wink:
22. dub 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak sorry za tie hrubky...rychlo pisem a necitam si to po sebe a potom sa vzdy zhrozim co som napisala :astonished: :grinning:
22. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka,ja som nepovedala, ze si rodila ako cikanka. Len som si na nu vzpomenula, ked si vravela o tom revu.20 hodin to musela byt hroza. Ja som tam lezala dva dni, ale nic mi nebolo, ale bolo to hrozne lebo vedla nasej izby bol porodny sal, takze som pocula vsetky baby rodit. Ked sa ma v pondelok rano spytal doktor ci uz chcem rodit, povedala som ze urcite lebo to psychicky uz nezvladam :grinning: Ja som tiez hekala a bozekovala ked to na mna prislo,sestra ze vraj preco tak bozekujem ked je to len zaciatok. Tak som povedala, ze dost vydrzim ale ze to je hrozna bolest. Tak ze sa na mna pozru a ja uz som rodila :grinning: Takze hrozna panika, volala som hned Marekovi, ze rodim, bola to neskutocna rychlovka. Marek to stihnul, prave som zacala tlacit...
Takze u mna to bolo rychle a vobec ti nezavidim taky dlhy porod. Vies co trebars v Grecku musia zeny kricat, mam tam kamosku, takze ta musela hulakat ako na lesy.
Ahoj Chiara, to je super ze das fotky aspon kuknem na toho tvojho frajera. My mame 6 zubkov a docela to maly zvlada dobre.
Lulka za hrubky sa vobec neospravedlnuj, to ja vobec neriesim...Hlavne, ze si rozumieme :wink:
22. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aj koli tomuto zlemu zazitku asi ostaneme len pri jednom dietati,lebo druhy taky porod by som uz nezvladla.
kde ste vsetky?
nepri tak ste vonku,ze?
my sme boli bez kocika,mala lietala ako sarkan,strasne sa unavila a od 12hod mi spi..
aspon mam chvilku cas na seba aby som sa upravila,kedze pobede idem do prace...straaaasne sa mi nechce
22. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

moni no ze sa aj ozves ako sa mate..uz som zvedava na foto maleho ze ho konecne uvidime :wink:

lulka no 20hod.fuj ha :cry: ja som mala porod podobny asi ako maca..zacala som krvacat v nedelu a vecer sme sli do nemocnice a tam sa mi praskla voda...a maly nechcel ist von ani kontrakcie nic..a to som chodila kazde 3 hodiny na monitor...nakoniec my dali gel a po pol hodine maly bol vonku.aj to som musela zbehnut dole do saly porodnej a hovorim im ze uz tie bolesti su neznesitelne a ona ze ale to je este skoro na porod ze kukne...horsie je ze som mala bolesti krizov :cry: tak ma dali do vane ako masaz ale nepomohlo...tak sa slo rodit.tiez som moc nepocuvala co hovorili kedy dychat a kedy tlacit a aj sme sa pekne natrhli..juj to stipalo :sweat_smile: ...maly mal aj pupocnu snuru okolo krku :pensive:
22. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek