• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
Ja som vobec nevedela, ze je nieco zle, len ked ma isla doktorka zasivat tak som videla taky divny vyraz v jej ociach, tak volali hned ineho doktora, lebo ona bola zaciatocnik. No a hned volali aby ma isli uspat...Potom ma vycistil a zasil. A potom sa vsetci chodili na mna pozerat, ze ako krasne som tlacila a taky super porod, ale ze som im skoro zostala na stole. Davali mi 2x krv. Bolo som zelena ako hruskove hovienko :sunglasses: Ale i napriek tomu, velmi rada vzpominam na porod a hlavne na personal. Boli super. A mala som nadstandart, takze som len pod sprchou stala :sweat_smile:
Keby som uz nemala tolko rokov, isla by som este do druheho.
Vy Jaji este chcete jedno, dve, tri..... :grinning:
22. dub 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte byli jsme do ted na kole..vyjeli jsme po paty kdyz preslo prset..
Lulka tak ten porod jsem mela jako ty a to 19hodin a kontrakce hned od zacatku..blee taky nechci dalsi..
22. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ja tam tie fotky neviem dat mne tam stale pise ze mam velky format :frowning2:
22. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco tak je posli me nebo Jajine my ti je zmensime jestli chces..
Maci tak uz mas zbaleno?
22. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak mi napis adresu a ako sa ma beuska, boze aka je uz velka
22. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zbalena este nie som .Vobec neviem ake veci sa mam zobrat, lebo u nas je tiez dost premenlive pocasie :unamused:
Tak som sa nacapala chobotnice a teraz tam vo mne urcite plave :sweat_smile:
22. dub 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas ji na ipce ...
Beuska je takovy certik ale ted si hraje s tatinkem a je roztomila videt ji veselou..
a na jak dlouho budes na sk?a jsi v it.spokojena?
22. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,strasne som sa prezrala.robila som francuzke zemiaky a teraz tu funim...a to chcem chudnut.idem si pozriet csi ciao zatial
22. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam francouzky brambory.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak bylo v praci?
Bea uz spi usnula rychle..jo a ta moje kamoska ma tu virozu taky..snad bude do patku ok protoze delame grilovacku..
22. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

kukám že Monička sa ukázala ja sem cez deň akosi nestíham...
moni ako sa má alex? zazrela som že máte zúbok ...
22. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co dneska deticky poslouchali te trosku?
22. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet lucasko tu bol len do druhej je prechorený a aj jeho ocko tak asi sa budú liečiť spolu
danielka sa dnes postavila na nožičky a strašne sa udrela o stôl pusinkou :cry: hrozne vrieskala
22. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinka :fearful: ted to je nebezpecny obdobi nez si bude jista na nohach..a mas na ni nejaky box kam ji davas?
22. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš ohrádku? :confused: ak áno tak to máme len ona sa mi postavila pri stolíku v obývačke
22. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji taky mela je dobra kdyz si chces udelat neco doma jinak mi v tom malym byte prekazela..jezis ja uz chci ten vetsi byt ja ho mam porad v hlave a predstavuju si jak si ho zaridim..
22. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: baby nebojte sa druheho porodu aj ja som mala prvy tazky ,skoro 2 dni a pri malej to islo rychlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani som im nechcela verit ked mi povedali ze mozem tlacit :grinning: Ale som rada ze uz to mam za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezostante pri jednom :pensive: ozaj maleho mi zobrali do skolky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa vytesujem ze v septembri uz ide
22. dub 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet aj ja sa uz neviem dockat kedy pojdeme do noveho ...stale sa tam chodim pozerat ako to tam buraju a odpratavaju a snivam ako si ho zariadim.Uz sa neviem dockat :dizzy_face: sme tu ako sardinky ked pride nejaka navsteva
22. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz čakáte len na predaj toho vášho či ako?

adi super blahoželám že vás zobrali :slight_smile:
22. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Andy to ti gratuluju..
a ja nechci druhy ani tak kvuli porodu ale spis ze jsem uz tak strhana z jednim..a pak bych uz na vas nemela cas :sweat_smile:
22. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dakujem tak sa vytesujem lebo som uz tomu moc neverila ze ho zoberu...ale bojim sa aj toho ako to bude znasat maly v septembri alebo ako to budem znasat ja :grinning:
22. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koľko idete platiť za škôlku?
22. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy vy jste na tom lip ze mas aspon jistotu ze tam nekdy pujdete ale my musime prodat nejdriv tenhle..a mam strach ze nam prodaj ten co mame vyhlidli..
22. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet to ta chapem ja som mala stastie ze su dobrucky a v noci mi spavaju dobre.Aj ked niekedy spime 4 na jednej posteli :grinning:
22. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Denisko uz umi na nocnik a je bez plinek?a co ten dudlik jeste je na nej nauceny?
22. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti za skolku sa neplati nic len obedy.to je statna ako u nas.sukromne tu naokoli ani nemame :confounded: Ivet no tak ho dajte cez agenturu oni ti ho predaju raz dva.
22. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dudlik nema od nedele :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to tazke tazko si od neho odvyka,dnes poobede ani nespal.A plienku este ma,zacnem oducat ked sa trosku otepli ,nebavi ma to stale prat :confounded:
22. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
do agenzie jsme to dali..je tu moc bytu na prodej tak moc nejdou na odbyt..dala jsem jeste nejaky inzeraty tak snad se nekdo chytne..
22. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi to je super ... súkromná isto vynde viac ... a ako znáša malý bez cumlíka v pohode?
22. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci zacit pres leto ji naucit na nocnik ale pripada mi to tezsi nez prestat kojit..
22. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dufam,ze sa vam ho podari predat.Oni su tie byty aj strasne drahe :confounded:
22. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek