• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ivet a beuška ešte nosí plienočky?
22. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy este kojite? :fearful:
22. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu spat tak zas zitra...dobrou...
22. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vy ste sa rozpisali idem vas precitat :wink:
22. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi ja už nekojím ...
ivet dobrú noc
ahoj jaja
22. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobru ivet. jaja kedy sa chystas do tt?V lete asi nie ked budete robit,ze?
22. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu este niekdo?
22. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
adi tak super ze maleho vzali do skolky..bude mu dobre neboj medzi dalsimi detickami... :slight_smile:
22. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem aj ja do hajan pa :wink:
22. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz idete vsetky spat :confused:

adi nechystam sa do tt asi az v zime.. :wink:
22. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc :slight_smile:
22. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
23. dub 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak co Moni ty fotky?dostala jsi tu IPku?Na jak dlouho jsi na sk?
My pojedem na kole do mesta musim na U.L.S.S. vymenit dr.ten nas sel uz do duchodu.,,
23. dub 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ja som bola vcera tak prezrata,ze som normalne zaspala.vy ste tu toho popisali...vam sa uz vsetkym podarilo odstavit deticky?to len ja sa trapim co?
23. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Zavidim Vam, kocky, ze si mozete zariadit byt. My sme si byt prenajali i so zakladnym zariadenim. Samozrejme nabytok tmavy, takze sme museli dokupovat k tomu tiez tmavy. A ja tak milujem svetlo drevo :unamused: Snazim sa to tu stale nejako obveselit ale nedari sa :frowning2: Aspon maly ma pokojik vymalovany na svetlunku zelenu a ma tam zlte a zelene doplnky.
Tak sa mi zda, ze sa tu nejako moc rozpisujem. Koncim, asi Vas zacinam nudit :wink:
Pocasie nic moc, takze bude zehlenie.
Lulka mas asi dobre mliecko, ja uz som mala moc riedene :slight_smile:
23. dub 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,to ma sice tesi,ale aj strasne unavuje.
tu je dnes tak krasne a aj ja mam taku horu na zehlenie...ze az.
vybehneme von a poobede mame plavanie,tak uz vidim ,ze zehlit budem vecer.
23. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE

maci neboj neotravujes :wink: my mame vsade tmavy nabytok,nakolko tu som videla iba bledy taky zebrovany a to sa mi nejak nepacilo..

lulka a ty kojis iba v noci ci aj cez den?a skusala si dat malej flasu?mne ju tiez zo zaciatku odmietal..ale teraz uz pije bez problemou.,.. :wink:

vcera sme boli s tatom v robote a potom sme sli ku kamoske..na veceru ..
dnes tu je krasne boli sme sa prejst po plazi :sunglasses:
23. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Asi sa prestahujeme do Rimini, tam je stale krajsie ako tu :grinning:
Maly spinka, potom ideme kupit Marekovi nejaku sladkost. V piatok ma meniny a mam pre neho knizku, ale potrebujeme este nieco na mlsanie.
23. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,ja bohuzial kojim stale aj cez den.ja som tu flasku skusala,ale mala nechcela o tom ani pocot...
vyskusam este...ty ake mliecko davas kikovi?
inak babky ved mi poradte ako to spravit,to odstavenie.pediatricka mi vravi-neponukat mlieko,ale ani neodmietat ked si mala pyta-no a ona si teda vie vypytat,len co je pravda...
maci,nazabudni dnes kupit elle :wink:
23. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja neviem, Lulka, ja by som jej co najcastejsie skusala dat flasku. Ja davam malemu Nutrilon, tu je to Miele.
23. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka mne pediatra uz dala mlieko MIO x crescita..je to od 1-3rokov a potom neskor mozem dat latte fresco..
aj my sme ponukali flasu a nic ale on uz nepytal mliecko ..iba v noci ked sa zobudil plakal tak aby sa utisil som mu davala ..a zaspal..a teraz ma dudel a stym to robim namiesto prsa :wink:

lebo nechcela som aby my maly zdvyhal tricko ako mojej svagrine maly ten si vie tiez pekne vypytat :grinning:

maci ved sa mozte prestahovat tu v riminach tusim otvoria ikeu :wink:
23. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to..ze ja neviem ako to pojde dalej a tiez nechcem dopadnut tak,aby ma mala zacala niekde vyzliekat.
skusim to este s tou flasou,ale pediatricka mi povedala,ze jej mam davat uz kravske mlieko,zriedene s vodou aj so 4mi keksikmi plasmon rozpustenymi vo vnutri.no a hadajte ako to skonci pokazde?dostane to pes...a to sa mi zas nechce vykrmovat takto psa,akoze nieze by som mu nedopriala ,ale aj to lezie do penez,ze...
inak neviem kto sa ma to vcera pytal,v praci bolo dobre-dostala som 20euro manciu-za pekny usmev...no a moj drahy,tak sa tak pekne usmievaj kazdy den...a potom hned zacal ziarlit,ze kto to bol,ako vyzeral,kolko mal rokov...stary pan so sedivymi vlasmi,zjavne vo vybornej ekonomickej situacii,no...
23. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka pekne len muzovy asi nemozes hovoritked tak ziarli :wink:

skus jej dat len mlieko bez piskotou..tie ani moj maly nechce iba tak ked ich zje ..ale v mlieko ani pocut :wink:
23. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano?no vidis to,skusim,moznoze to je aj koli tomu a cukor ?lebo jej to mam aj osladit?
myslyz,ze bude lepsie ked na buduce tu manciu zamlcim?ja ho ,ale rada potrapim niekedy,ved nech si vazi,ze ma ma,no nie? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba aj to :wink:

my este nesladime ale neviem ako vy..skus len mlieko a ked ne tak daj trosku cukru.. :wink:
23. dub 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to od zaciatku nechcel ale mozno bol aj problem vo flaske teda dudli ze to asi netieklo..
23. dub 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,ved skusim a dam vediet.
len teraz mi zaspala bambulka,tak bezim zehlit.majte sa..
potom mame to plavanie ,no a vecer budem grogy :frowning2: ,ale nevadi,hlavne,ze sa mi mala vyblazni a unavi...
23. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak prijemne zehlenie :grinning:
a potom zabava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja cakam kedy kiko zaspi a pojdeme aj my :slight_smile:
23. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, do Rimini ma ziadanku Marekova prava ruka. Mysles si, ze bude sefom restauracie tu v Padova, ale sef obchodaku ho nechcel. Tak zavolali Mareka. Takze snad mu to Rimini aspon vyjde. My chceme ist blizsie k hraniciam do Triestu. Tam sa bude otvarat na buduci rok. Uz tam tiez ma Marek ziadanku. Ale ci si ho sef obchodaku vyberie to je vo hviezdach :unamused: Ale bolo by to super, pretoze by mu platili byt.
My sme boli vonku, ale zacali ma tak boliet prsty na nohe, ze som nemohla ani chodit :unamused: To som zvedava co mi povie lekar.
23. dub 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
dnes bylo konecne pekne..
Lulka ten tvuj je jak muj.Kdyz mu treba vypravim ze me zastavilo nejaky auto a ptalo se na cestu tak ho zajima jen jak vypadal a jestli byl hezky a kolik mu bylo let..
Maci ty jo ja ti zavidim zxe jedes a v kolik zitra vyrazite?asi na noc ze?
Jaji a jak to zvladas chodit do prace a pak domacnost?
Marcy jak ti je jsi jeste nemocna?
Ja dnes hlidala malou od me kamaradky protoze ji bylo spatne a asi po hodine zacla hrozne rvat a chtela mamu ale to byl vriskot vsichni se otaceli co ji delam..
23. dub 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek