• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
To Ti muselo byt hodne trapne, kdyz mala tak rvala :unamused: A uklidnila se pak nejak?
Zitra jedeme na noc. Vzdyt jsi byla ted doma, tak se mas radovat, ze si tady.
Vasi tal. manzilci se o Vas teda boji. Ale vubec se jim nedivim, kdyz tady vidim ty talianky.
23. dub 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maci no mala se neuklidnila musela jsem ji odnyst ke svoji mame..a to byla celou dobu hodna az po hodce si vzpomnela na mamu..
Ja vim ze jsem tam nedavno byla ale jela bych zas..tam se citim doma ale je fakt ze mi manzel chybel..
23. dub 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak beruska mi uz odpadla..
Je tu nekdo?
23. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivet :slight_smile:
23. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet tak si varovala ja ty chvilku? :grinning: :grinning:

co sa tyka praci tera je roboty habadej len nemam nikoho kdo by sa mi o kika postaral :frowning2: ale nevadi...tusim pride svokra :angry: ale to neni iste :pensive:
23. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer.
jaji,to je hrozne s tymi svokrami,ze?
babky predstavte si,ze my zijeme so svokrou v tom istom dome,my na prvom ona na stvrtom poschodi,ale este nikdy mi nevarovala malu dlhsie ako polhodku.a ked ju mala vidi,zacne hystericky plakat a kricat nieeee :frowning2:
23. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mamka uz taky pracuje?
23. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka to fakt?co jej vyviedla?
myslis moju mamu ta pracuje..vsak minule ako sme sa vadili my hovori alf ze nech varuje moja mama a ja ze ona robi neni doma na rity ako svokrovci :zipper_mouth:
23. dub 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by som aj ja chcela vediet,ze co jej spravila :confused:
minuly tyzden,ked tak hrozne lialo,prisla,ze ked musim ist so psami von,ze ona bude s malou a ta zacala tak jacat,ze som ju musela naobliekat a supnut do kocika pod igelit a vziat von...proste s nou nechce byt,nechce k nej ist ani na ruky ani nic...
jaji,aj moja mama pracuje,chyba jej par rokov do dochudku,inak by prisla a pomohla mi,ale takto sa to neda...co mi je luto a babysiter moc nechceme
23. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji :grinning: :grinning: :grinning: no ty taky umis rypat..
Lulka asi je tchyne nejaka ujecena ne?to moje at je jaka je tak s malou to umi a nemam ani strach ji nechat u ni.
23. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svokra mi raz povedala,ze male deti ju znervoznuju,ze nechape preco som ju nedala v siestich mesiacoch do jasli,ako spravila kedysi ona s mojim manzelom...po tomto vyroku uz od nej necakam nic
23. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babky,mozem sa pridat?Ja som v Italy natrvalo od novembra 2007.Ale vobec sa mi sem nechcelo,ved uz sem chodim za mojim terajsim manzelom skoro 10 rokov a 3 roky sme zobrati.No ale nakoniec som urobila ten krok a zacinam si zvykat.ja zijem v pordenone -medzi Udine a Venezia.Priroda a mesto je celkom pekne,ale nemam tu nikoho.Dokonca aj svokrovci ziju daleko-az v Trente.este,ze je tu internet a skype,tak aspon mozem s niekym pokecat. :wink: Ak je niekto z tejto oblasti dajte mi prosim vediet.
23. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas fakt neobvyklou svokru..vetsinou ty italsky babi maji radi vnoucatka..
23. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ona ju ma rada,vola ju mia piccola,ale len tak na 5minut,no...je divna,co uz narobim.
violoncielka vitaj,to ste mali manzelstvo na dialku-to muselo byt tazke
23. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Violoncielka ja jsem z Caorle to znas ne je to kousek..Jak se jmenujes a kolik ti je let?
23. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vio vitaj... :slight_smile:
23. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde vam ten kun taky tak pomalu?
23. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa lucim,idem si kuknut ugly betty.
buona notte
23. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bea volam sa Jana a mam 35 rokov.Do caorle chodime k moru,hlavne s neterkami.je tam pekne.A ty si uz dlho v italy?
23. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jmenuju Iveta a mam Beu dcerku..jsem v italy 5let..a co delas teda pracujes?
23. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Lulka,bolo to to tazke tak na dialku,ale vies ja som sa nevedela vzat mojej prace,lebo tu sa do orchestra ani nahodou nedostanem.
23. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jsi hrala v orchestru?
23. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a odial si?

ivet uz si neni najstarsia :wink:
23. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi na viole alebo violoncelle?ze?
to si viem predstavit,my sme fungovali na dialku par mesiacov a stacilo nam
23. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a tvuj manzel je z Pordenone?Muj manzel tam pracoval dost dlouho..
23. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit k bee breci
23. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne este kiko nespi :frowning2:
23. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

tak ako ste sa dnes mali? my sme boli v meste aj vonku

chcem sa vás opýtať, neviete náhodou niektorá, koľko tu približne výndu okuliare? :confused: dioptrické okolo akej sumy sa pohybujú
23. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne spi bambula od 20.30h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,bola tak znicena po plavani.
marti,ja nosim okuliare a platim okolo 300euro,ale ram si kupujem vzdy znackovy,neznackovy bude stat urcite menej
23. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a platila si aj za sklá viac alebo ako? :confused: asi budem musieť aj ja zohnať okuliare nejak sa mi moc zhoršil zrak :rolling_eyes:
23. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek