• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Lulka ano bylo to za obe dve a delali mi je najednou..ja mela 3dioptrie..
24. dub 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si to zistovala tu.a stoji to 300euro prehliadka,1700euro jedno oko +200euro operacne naklady-comu ,ale nerozumiem,ze za co
anesteziu si mala nejaku?ja strasne zle znasam bolest a viem,ze tato operacia je dost bolestiva,tucim 12hodin po,je to tak?
24. dub 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky. Tak je zase krasne,ked odidem tak tu urcite bude stale nadherne :angry: Ja tiez nosim okuliare, ale iba doma, inak nosim sosovky. Okuliare mi velmi zavadzaju a teraz pri malom by to bol hrozny problem, pretoze mi ich stale berie. Takze sosovky su super.
Vitaj Violka a na aky hudobny nastroj hrajes? My mame v rodine tiez jednu klaviristku je vydata za Ivana Zenateho, neviem ci poznas, hraje na husle.
Inak Jaji, Ivet tu predsa nebola najstarsia. Najstarsia som tu ja :frowning2:
My sme mali vcera rozluckovu veceru, drahy urobil lososo a pecene zemiaky (to bolo prva vecera, ktoru mi urobil, ked sme sa zoznamili)dostala som slnecnice a dort s fotografiou jeho a maleho. Normalne si i poplakal. Videla som ho plakat snad raz v zivote. Tak neviem ako to budeme zvladat. Ci vobec ten mesiac vydrzime :cry:
Inak,Lulka, Elle som si kupila. To mam tak na 5 rokov :sunglasses:
24. dub 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,citaj,citaj,uvidis,ze sa na teba nieco nalepi :wink:
aky je romanticky tvoj chlap,ake je znamenie?
24. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blizenec...on je velky romantik...sviecky, krb...to je jeho..na chate si to vzdy uzivame :sunglasses:
24. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci teda super ta perkvapil ten tvoj marek :slight_smile: on je blizenec ako ja :grinning: :grinning:

ivet ty si bola na operaci?

my mame krasny dnik tak som rychlo oprala veci aby sa susilo a boli sme vonku...
24. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,vy sa mate,tu je zamracene a asi bude aj prsat.inak periem aj ja..
boli sme vonku a bambula spi uz skoro 2hodky,tak len cakam kedy sa s velkym hladom a krikom zobudi
24. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nas maly je dnes ako vymeneny, ma asi cestovnu horucku. Nechce vobec spat :unamused: Ja som este pozehlila a upratala a teraz pomaly balim. Ale nemaju ziadnu radost :unamused: Pojdem von s malym aspon si troska vyvetram hlavu.
24. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisem uz 2x a nic :angry:

maci kedy vyrazate a ako idete?na lietadle?

ze vraj tu v noci bola burka ale ja som nic nepocula az rano som videla mokro vonku
24. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
periete vy detom veci v pracke a spolu s vasimi vecami?
24. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,vies ako to rychlo preleti,ten mesiac?neboj a budete si este vzacnejsi :wink:
ano,ja od asi 8mesiacov periem veci spolu,ale mala ma 80% veci ruzovych,takze aj tak to byva vacsinou iba jej pracka,ale riflicky jej periem s mojimi aj tak chodi domov spinava na nepoznanie :grinning:
24. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som teiz zacala..najprv som mu prala rukach ale odkedy zacal jest tak to je hroza..a dost casto my zvraca..neviem ci to je tym ze je plny a aj tak zje...my zase vsetko v modrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz sa kamoska smiala ci ma aj inu farbu..
24. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak den jsme si uzily na plazi s babovickami..
Lulka tahle operace je laserova a trva 10minut..ja teda trpela hrozne ale ostatni byli ok ale ja taky spatne snasim bolest viz.porod..
Jaji ja peru Bei veci zvlast a jeste v detskym prasku..
Maci tak se ti to blizi ...i muj bracha odjizdi az prijde z prace...
24. dub 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji nebo Marti mozna by jste meli pridat do spolecnyho albumu ostatni holky..co?
24. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, my ideme autom. Vzdy chodime autom. Vezie nas jeden kamarat co tu zije dva roky. Vyklopi nas v Piestanoch, tam mame nase druhe auto. Takze pospime, zajdeme za milovanou svagrinkou a detmi a k veceru ideme za babi.
Ja periem spolocne s nasim pradlom. My mame snad vsetky farby aj cervenu, zelenu, oranzovu....
Ideme okolo siedmej....
24. dub 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci kolik to mate km?a to jedete na Viden?
24. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na Viden. tak 700-800 do Blavy. Ty si jeste nebyla autem,jen litas?
24. dub 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze byla a nekolikrat jen jsem si nebyla jista jak na sk..my jezdime na salzburg a pak na mnichov
24. dub 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha. Ja uplne zapomela, ze jsi z druheho konce republiky. My jedem pokazde do Piestan, bud prespime a kdyz ne tak valime potom dal. Z PN do Karvine to mame 2,5hodky. Skoda, ze jeste neni dodelana dalnice. Bylo by to super.
24. dub 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sa kocky majte krasne. Ja budem chodit na inet, takze sa ma nezbavite :grinning: A prajem vam kraaaaaaasne pocasie at mozete s bambinami chodit vela von.Paaaaaaaaa :dizzy_face:
24. dub 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci ja jsem musela uz jit se rozloucit s brachou tak jsem te uz nestihla..uzijte si to tam...
24. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska mi uz spinka a manzilek se tady rozciluje ze musi v sobotu do prace a ostatni maji volno.. :cry:
24. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci uz ste urcite na ceste..tak prijemnu cestu :slight_smile:

ivet aj tebe brat ide domou?a co ma volno v praci?

no mali by sme celu tabulku zmenit....len potrebujem udaje o kockach... :wink: a hlavne aby som vedela koho nehat a koho vymazat
24. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky ste tu?
24. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer babiky :slight_smile: ako sa máte?
24. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bracha musi kvuli technicky do cz tak si zazadal o neplaceny volno..
Tak napis holkam ipku ty co jeste nejsou v tabulce aby ti poslali ty udaje..a vymaz ty co sem vubec nechodi..ale to chce cas a naladu na to.. :confounded:
24. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet sama neviem koho nehat a koho vymazat aby sa kocky nenahnevali

dani ze sa aj ukazes ako?

marti aky si mala dnik?
24. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dani jak je uz je lip?
Marti a co ty hlidala jsi maleho nebo je jeste nemocny?
24. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taká andrea87, mamminka, jana711, sofii a taleria tu boli asi len pár krát :confounded: ani dianga sa dávno neozvala :unamused:

a chýba nám tam macka, lulka
24. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji holky co sem nechodi 5mesicu se nemuzou nahnevat.,.
24. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek