Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
bea06
24. dub 2008
Lulka ano bylo to za obe dve a delali mi je najednou..ja mela 3dioptrie..
lulkaitaly
24. dub 2008
ja som si to zistovala tu.a stoji to 300euro prehliadka,1700euro jedno oko +200euro operacne naklady-comu ,ale nerozumiem,ze za co
anesteziu si mala nejaku?ja strasne zle znasam bolest a viem,ze tato operacia je dost bolestiva,tucim 12hodin po,je to tak?
maci11autor
24. dub 2008
Ahojte zienky. Tak je zase krasne,ked odidem tak tu urcite bude stale nadherne ]-( Ja tiez nosim okuliare, ale iba doma, inak nosim sosovky. Okuliare mi velmi zavadzaju a teraz pri malom by to bol hrozny problem, pretoze mi ich stale berie. Takze sosovky su super.
Vitaj Violka a na aky hudobny nastroj hrajes? My mame v rodine tiez jednu klaviristku je vydata za Ivana Zenateho, neviem ci poznas, hraje na husle.
Inak Jaji, Ivet tu predsa nebola najstarsia. Najstarsia som tu ja 😞
My sme mali vcera rozluckovu veceru, drahy urobil lososo a pecene zemiaky (to bolo prva vecera, ktoru mi urobil, ked sme sa zoznamili)dostala som slnecnice a dort s fotografiou jeho a maleho. Normalne si i poplakal. Videla som ho plakat snad raz v zivote. Tak neviem ako to budeme zvladat. Ci vobec ten mesiac vydrzime 😢
Inak,Lulka, Elle som si kupila. To mam tak na 5 rokov 😎
lulkaitaly
24. dub 2008
maci,citaj,citaj,uvidis,ze sa na teba nieco nalepi 😉
aky je romanticky tvoj chlap,ake je znamenie?
maci11autor
24. dub 2008
blizenec...on je velky romantik...sviecky, krb...to je jeho..na chate si to vzdy uzivame 😎
jajaalf
24. dub 2008
ahojte

maci teda super ta perkvapil ten tvoj marek 🙂 on je blizenec ako ja 😃 😃

ivet ty si bola na operaci?

my mame krasny dnik tak som rychlo oprala veci aby sa susilo a boli sme vonku...
lulkaitaly
24. dub 2008
jaji,vy sa mate,tu je zamracene a asi bude aj prsat.inak periem aj ja..
boli sme vonku a bambula spi uz skoro 2hodky,tak len cakam kedy sa s velkym hladom a krikom zobudi
maci11autor
24. dub 2008
Tak nas maly je dnes ako vymeneny, ma asi cestovnu horucku. Nechce vobec spat :-| Ja som este pozehlila a upratala a teraz pomaly balim. Ale nemaju ziadnu radost :-| Pojdem von s malym aspon si troska vyvetram hlavu.
jajaalf
24. dub 2008
pisem uz 2x a nic ]-(

maci kedy vyrazate a ako idete?na lietadle?

ze vraj tu v noci bola burka ale ja som nic nepocula az rano som videla mokro vonku
jajaalf
24. dub 2008
periete vy detom veci v pracke a spolu s vasimi vecami?
lulkaitaly
24. dub 2008
maci,vies ako to rychlo preleti,ten mesiac?neboj a budete si este vzacnejsi 😉
ano,ja od asi 8mesiacov periem veci spolu,ale mala ma 80% veci ruzovych,takze aj tak to byva vacsinou iba jej pracka,ale riflicky jej periem s mojimi aj tak chodi domov spinava na nepoznanie 😃
jajaalf
24. dub 2008
ja som teiz zacala..najprv som mu prala rukach ale odkedy zacal jest tak to je hroza..a dost casto my zvraca..neviem ci to je tym ze je plny a aj tak zje...my zase vsetko v modrom 😃 😃 😃 😃 😃 uz sa kamoska smiala ci ma aj inu farbu..
bea06
24. dub 2008
Ahojte
tak den jsme si uzily na plazi s babovickami..
Lulka tahle operace je laserova a trva 10minut..ja teda trpela hrozne ale ostatni byli ok ale ja taky spatne snasim bolest viz.porod..
Jaji ja peru Bei veci zvlast a jeste v detskym prasku..
Maci tak se ti to blizi ...i muj bracha odjizdi az prijde z prace...
bea06
24. dub 2008
Jaji nebo Marti mozna by jste meli pridat do spolecnyho albumu ostatni holky..co?
maci11autor
24. dub 2008
Jaji, my ideme autom. Vzdy chodime autom. Vezie nas jeden kamarat co tu zije dva roky. Vyklopi nas v Piestanoch, tam mame nase druhe auto. Takze pospime, zajdeme za milovanou svagrinkou a detmi a k veceru ideme za babi.
Ja periem spolocne s nasim pradlom. My mame snad vsetky farby aj cervenu, zelenu, oranzovu....
Ideme okolo siedmej....
bea06
24. dub 2008
Maci kolik to mate km?a to jedete na Viden?
maci11autor
24. dub 2008
Na Viden. tak 700-800 do Blavy. Ty si jeste nebyla autem,jen litas?
bea06
24. dub 2008
to vis ze byla a nekolikrat jen jsem si nebyla jista jak na sk..my jezdime na salzburg a pak na mnichov
maci11autor
24. dub 2008
Aha. Ja uplne zapomela, ze jsi z druheho konce republiky. My jedem pokazde do Piestan, bud prespime a kdyz ne tak valime potom dal. Z PN do Karvine to mame 2,5hodky. Skoda, ze jeste neni dodelana dalnice. Bylo by to super.
maci11autor
24. dub 2008
Tak sa kocky majte krasne. Ja budem chodit na inet, takze sa ma nezbavite 😃 A prajem vam kraaaaaaasne pocasie at mozete s bambinami chodit vela von.Paaaaaaaaa x-)
bea06
24. dub 2008
Maci ja jsem musela uz jit se rozloucit s brachou tak jsem te uz nestihla..uzijte si to tam...
bea06
24. dub 2008
Beruska mi uz spinka a manzilek se tady rozciluje ze musi v sobotu do prace a ostatni maji volno.. 😢
jajaalf
24. dub 2008
maci uz ste urcite na ceste..tak prijemnu cestu 🙂

ivet aj tebe brat ide domou?a co ma volno v praci?

no mali by sme celu tabulku zmenit....len potrebujem udaje o kockach... 😉 a hlavne aby som vedela koho nehat a koho vymazat
langkofel
24. dub 2008
Ahojte kocky ste tu?
martinadt
24. dub 2008
dobrý večer babiky 🙂 ako sa máte?
bea06
24. dub 2008
Bracha musi kvuli technicky do cz tak si zazadal o neplaceny volno..
Tak napis holkam ipku ty co jeste nejsou v tabulce aby ti poslali ty udaje..a vymaz ty co sem vubec nechodi..ale to chce cas a naladu na to.. :-S
jajaalf
24. dub 2008
ivet sama neviem koho nehat a koho vymazat aby sa kocky nenahnevali

dani ze sa aj ukazes ako?

marti aky si mala dnik?
bea06
24. dub 2008
Ahoj Dani jak je uz je lip?
Marti a co ty hlidala jsi maleho nebo je jeste nemocny?
martinadt
24. dub 2008
taká andrea87, mamminka, jana711, sofii a taleria tu boli asi len pár krát :-S ani dianga sa dávno neozvala :-|

a chýba nám tam macka, lulka
bea06
24. dub 2008
Jaji holky co sem nechodi 5mesicu se nemuzou nahnevat.,.