Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
martinadt
24. dub 2008
ivet ja nemám vodičak a tu si ho ani nemôžem robiť po taliansky by som nevedela ani kýchnuť
ahoj lulka
lulkaitaly
24. dub 2008
ja by som isla na taku grilovacku...ani nie tak koli masu,to nemusim,ale koli zabave a fajn ludom 😉
dani,k tomuto sa neda vyjadrit jednoznacne.
ty co citis?zeny maju siesty zmysel na taketo veci....
lulkaitaly
24. dub 2008
ahoj matka 😉
babky ,zivot je niekedy tazky a chlapy su svine,to uz davno vsetky dobre vieme.v takejto situacii je kazda rada draha
langkofel
24. dub 2008
lulka, presne, si to napisala, tu je kazda rada draha a kazdy musi sam vediet ako a co...ja zatial stale rozmyslam co urobim...
jajaalf
24. dub 2008
vy ste asi nikdy neboli v san marine tie zakruty a vstupanie..aj som sa tam chcela otocit ze sa vratim ale nedalo sa a cesta spat to bolo este horsie..nevedela som trafit naspat..nemohla som sa ani nikoho spytat ked som nevedela dobre po taliansky ]-( ]-( ale inac jazdim tu v dedine a bola som aj segru odvest do rimin ked sla domou..

dani a myslis ze sa nieco zmeni ked pojdes domou?
langkofel
24. dub 2008
jaji ja som bola v san marine 😉 ja jazdim v pohode a strasne rada 🙂

no neviem jaji, pre mna asi nie...ale uvidim
bea06
24. dub 2008
Jaji ale nakonec jsi se z toho vykroutila tak to jsi dobra ne?Ja bych zavolala manzelovi at si prijde pro auto :-N
Dani hlavne nedelej unahleny zavery 😉
jajaalf
24. dub 2008
dani a tvoj mozog co ty hovori ci lepsie povedane srdce?ja neviem co by som v takej situacii spravila.. |-|
jajaalf
24. dub 2008
dani tak asi vies aka je tam cesta.. 😉 a na to ze som prvy krat sedala za muzovym autom 😃
langkofel
24. dub 2008
Ivet to nechcem, a aj s tym SK, asi by som tam nezostala, ak by som odisla od neho, tak by sme urcite zostali tu...mala je doma tu, ma tu tatinka ktoreho miluje a ja jej ho nemienim vziat...
Fakt je strasne tazke urobit nejake rozhodnutie, no urcite to chvilu potrva pokym sa rozhodnem a nerozhodujem uz len za seba ako v prvom manzelstve, ale tentokrat aj za dcerku a tak si to musim dobre premysliet...
lulkaitaly
24. dub 2008
ja mam strasne rada rimini a aj san marino,ale ja nesoferujem.mam strach.ako prava snobka sa necham vzdy a vsade odviezt.
dani,tak to je zlozite.mas moznost a chut si to overit?
vies aby sa to nakoniec neotocilo proti tebe,ze utakas od problemov....
bea06
24. dub 2008
Dani a manzelovi je to lito nebo jak se k tomu stavi?
martinadt
24. dub 2008
prepáčte malá sa mi prebudila musela som na kus k nej

lulka ako ste sa dnes mali?

jaji ja čo sa týka italie tak som bola len tu v okolí a pri mori sme boli v bibione a v linane inak o taliansku neviem kde som bola a kde nie ja na tie názvy neni som :-N

dani a ty chceš ísť domov? :-S
lulkaitaly
24. dub 2008
dnes fajn,vyblaznili sme sa vonku,kupila som malej krasne gumenne sandalky za 4euro...
bea06
24. dub 2008
Marti vy za chvili budete slavit rok co?
A co to vidim Marti ty mas v pasu 2deti mas tam i Lukaska 🙂
martinadt
24. dub 2008
lulka to je super cena teda

ivet veru chystáme sa v máji do gardalandu je to nejaký kolotočový park a je tam aj niečo pre detičky a kadejaké atrakcie tak sa tam chceme ísť pozrieť aj keď nepôjdeme s malou na kolotoč aspoň sa tam kuknúť a zabaviť
lulkaitaly
24. dub 2008
no mame tu taky second hand a tam nosim malej veci a vzdy tam nieco kupim.viete kolko tam je uplne novych veci...viete ako rodina a znami kupuju-zle velkosti a letne veci v zime a naopak a za tie ceny...no nekup to
bea06
24. dub 2008
Do gardalandu se taky chystame ale az tak za rok aby z toho mela trochu rozum..je to u Verony..
violoncielka
24. dub 2008
Ahoj babky,mozem sa pridat?
martinadt
24. dub 2008
lulka to je super a hlavne ak to neni je ani obnosené 🙂

ivet neviem kde to je vôbec netuším :-N možno nejaké tri hodinky cesty alebo ako ja tipujem aspoň :-N

ahoj violoncielka
bea06
24. dub 2008
Lulka uz jsem si myslela ze tady v it second handy neexistujou..manzel aspon rikal ze zadny takovy obchod nezna.no a u nas v cz jich je..
violoncielka
24. dub 2008
Ahoj babky,mozem sa pridat?
No ti chlapi!!! ]-( neviem co by som na tvojom mieste robila,asi by som sa fakt zbalila a isla do ciech.
jajaalf
24. dub 2008
uz mi kiko spi
lulkaitaly
24. dub 2008
jeej gardaland aj my sa chystame.
ahoj violoncielka,na com hrajes?na violoncele,ze?
bea06
24. dub 2008
Marti to si uzijete mas uz fotak aby jsi to tam fotila..
Violoncielka (Jani )vcera jsi se ztratila..ty jsi hrala na co v orchestru na violoncelo?
Jaji nejak brzo usnul ne? 😉
martinadt
24. dub 2008
ivet foťák máme len klasický zoberieme apsoň taký :-S teraz sa akosi nakopili výdavky
bea06
24. dub 2008
Lulka tak jsme se zhodli ma otazce..jsme zvedavky 😉
jajaalf
24. dub 2008
jej gardaland ale aj mi tu mame mirabilandiu,itaiaminiatura a vselico ine 😉
langkofel
24. dub 2008
jej gardaland milujem, ale s malou sme tam este neboli, ale je tam fajn
lulkaitaly
24. dub 2008
jaj o vydavkoch tu nepiste,hej?!
ja pojdem od maja asi do prace aj v piatok a sobotu vecer,koli peniazom.
ved hej,ja som taky zvedavec
matka,preco si si dala prec vsetky foto?

Začni psát odpověď...

Odešli