• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ivet ja nemám vodičak a tu si ho ani nemôžem robiť po taliansky by som nevedela ani kýchnuť
ahoj lulka
24. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja by som isla na taku grilovacku...ani nie tak koli masu,to nemusim,ale koli zabave a fajn ludom :wink:
dani,k tomuto sa neda vyjadrit jednoznacne.
ty co citis?zeny maju siesty zmysel na taketo veci....
24. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj matka :wink:
babky ,zivot je niekedy tazky a chlapy su svine,to uz davno vsetky dobre vieme.v takejto situacii je kazda rada draha
24. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lulka, presne, si to napisala, tu je kazda rada draha a kazdy musi sam vediet ako a co...ja zatial stale rozmyslam co urobim...
24. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
vy ste asi nikdy neboli v san marine tie zakruty a vstupanie..aj som sa tam chcela otocit ze sa vratim ale nedalo sa a cesta spat to bolo este horsie..nevedela som trafit naspat..nemohla som sa ani nikoho spytat ked som nevedela dobre po taliansky :angry: :angry: ale inac jazdim tu v dedine a bola som aj segru odvest do rimin ked sla domou..

dani a myslis ze sa nieco zmeni ked pojdes domou?
24. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji ja som bola v san marine :wink: ja jazdim v pohode a strasne rada :slight_smile:

no neviem jaji, pre mna asi nie...ale uvidim
24. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji ale nakonec jsi se z toho vykroutila tak to jsi dobra ne?Ja bych zavolala manzelovi at si prijde pro auto :sweat_smile:
Dani hlavne nedelej unahleny zavery :wink:
24. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dani a tvoj mozog co ty hovori ci lepsie povedane srdce?ja neviem co by som v takej situacii spravila.. :pensive:
24. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dani tak asi vies aka je tam cesta.. :wink: a na to ze som prvy krat sedala za muzovym autom :grinning:
24. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivet to nechcem, a aj s tym SK, asi by som tam nezostala, ak by som odisla od neho, tak by sme urcite zostali tu...mala je doma tu, ma tu tatinka ktoreho miluje a ja jej ho nemienim vziat...
Fakt je strasne tazke urobit nejake rozhodnutie, no urcite to chvilu potrva pokym sa rozhodnem a nerozhodujem uz len za seba ako v prvom manzelstve, ale tentokrat aj za dcerku a tak si to musim dobre premysliet...
24. dub 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam strasne rada rimini a aj san marino,ale ja nesoferujem.mam strach.ako prava snobka sa necham vzdy a vsade odviezt.
dani,tak to je zlozite.mas moznost a chut si to overit?
vies aby sa to nakoniec neotocilo proti tebe,ze utakas od problemov....
24. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani a manzelovi je to lito nebo jak se k tomu stavi?
24. dub 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
prepáčte malá sa mi prebudila musela som na kus k nej

lulka ako ste sa dnes mali?

jaji ja čo sa týka italie tak som bola len tu v okolí a pri mori sme boli v bibione a v linane inak o taliansku neviem kde som bola a kde nie ja na tie názvy neni som :sweat_smile:

dani a ty chceš ísť domov? :confounded:
24. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes fajn,vyblaznili sme sa vonku,kupila som malej krasne gumenne sandalky za 4euro...
24. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti vy za chvili budete slavit rok co?
A co to vidim Marti ty mas v pasu 2deti mas tam i Lukaska :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lulka to je super cena teda

ivet veru chystáme sa v máji do gardalandu je to nejaký kolotočový park a je tam aj niečo pre detičky a kadejaké atrakcie tak sa tam chceme ísť pozrieť aj keď nepôjdeme s malou na kolotoč aspoň sa tam kuknúť a zabaviť
24. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no mame tu taky second hand a tam nosim malej veci a vzdy tam nieco kupim.viete kolko tam je uplne novych veci...viete ako rodina a znami kupuju-zle velkosti a letne veci v zime a naopak a za tie ceny...no nekup to
24. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Do gardalandu se taky chystame ale az tak za rok aby z toho mela trochu rozum..je to u Verony..
24. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babky,mozem sa pridat?
24. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lulka to je super a hlavne ak to neni je ani obnosené :slight_smile:

ivet neviem kde to je vôbec netuším :sweat_smile: možno nejaké tri hodinky cesty alebo ako ja tipujem aspoň :sweat_smile:

ahoj violoncielka
24. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lulka uz jsem si myslela ze tady v it second handy neexistujou..manzel aspon rikal ze zadny takovy obchod nezna.no a u nas v cz jich je..
24. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babky,mozem sa pridat?
No ti chlapi!!! :angry: neviem co by som na tvojom mieste robila,asi by som sa fakt zbalila a isla do ciech.
24. dub 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
uz mi kiko spi
jeej gardaland aj my sa chystame.
ahoj violoncielka,na com hrajes?na violoncele,ze?
Marti to si uzijete mas uz fotak aby jsi to tam fotila..
Violoncielka (Jani )vcera jsi se ztratila..ty jsi hrala na co v orchestru na violoncelo?
Jaji nejak brzo usnul ne? :wink:
24. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ivet foťák máme len klasický zoberieme apsoň taký :confounded: teraz sa akosi nakopili výdavky
24. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Lulka tak jsme se zhodli ma otazce..jsme zvedavky :wink:
24. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jej gardaland ale aj mi tu mame mirabilandiu,itaiaminiatura a vselico ine :wink:
24. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jej gardaland milujem, ale s malou sme tam este neboli, ale je tam fajn
24. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj o vydavkoch tu nepiste,hej?!
ja pojdem od maja asi do prace aj v piatok a sobotu vecer,koli peniazom.
ved hej,ja som taky zvedavec
matka,preco si si dala prec vsetky foto?
24. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek