Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
jajaalf
24. dub 2008
to u nas je asi tak isto preto pojdem do prace v lete..ked nieco kupim tak muz hned zacne ze moc minam...tak ked zarobim dufam,ze bude ticho :-x :-N aj ked som mu povedala,ze chcem ist na dovolenku z malym a on ze tak potom sa nepojde na sk ]-( ]-( ]-(
langkofel
24. dub 2008
no kocky idem ja majte sa tu dobre a ked sa vratim sa vam urcite ozvem.

Prajem vam vsetko dobre, detickam len zdravie a radost.
jajaalf
24. dub 2008
dani a to uz cestujes na sk? 😕 dufam,ze vsetko dobre dopadne 🙂

vio-jani a odial s sk?aj si si nasla nejaku pracu tu ci si doma?ako dlho sa snazite o dieta?
bea06
24. dub 2008
Dani dobrou a klidnou noc..a slunce v dusi 🙂
langkofel
24. dub 2008
Hej jaji teraz v sobotu letime, tak sa majte dobre babenky, drzkajte sa tu....
jajaalf
24. dub 2008
ivet a uz ste boli pri mori hrat sa s pieskom? 🙂 mne sa zda este zima =-) ale uz som pozerala,ze by som kikovy kupila nejaky kyblik a formicky 😃
bea06
24. dub 2008
Jaji zrovna dneska jsme si hrali na plazi s kyblickem..no Beu teda zajimali spis muslicky x-)
jajaalf
24. dub 2008
dani tak sa drz a urcite vsetko dobre dopadne-- 😉
jajaalf
24. dub 2008
to sa bojim ,ze ho kiko bude jest 😞
bea06
24. dub 2008
ja pujdu taky do hajan at se trochu prospim..tak pa a zitra
jajaalf
24. dub 2008
pa tusim som tu sama zostala 😞
violoncielka
24. dub 2008
ano hhram na violoncelo,no tu je to skoro nemozne dostat sa do orchestra.Inac jaji som z Prievidze,ale hrala som v Blave,v B.bystrici a posledne dva roky v Ziline.Pozname sa?
martinadt
24. dub 2008
prepáčte malá bola zase hore :-S

lulka neviem, nejako nechcem mať foto na nete ...

danušik tak prajem vám šťastnú cestu .. držkám vám pršteky aby to bolo dobré mojko
jajaalf
24. dub 2008
vio-jani no neviem ci ta pozname hod foto x-)
violoncielka
24. dub 2008
tak Jaji,zial mam iba nejake prilezitostne prace ako suplovanie na hudobnej skole zatial suplujem kazde pondelky(deti su hrozne fajn) aspon takto mozem byt v kontakte s detmi.no a par krat ma volali do orchestrov hrat.ja viem,ze na to,ze som tu nastalo iba 6 mesiacov je to celkom fajn,ale bojim sa co bude.Stale sa musim pripravovat na nejake konkurzy....po 10 rokov kazdodennej prace je to sok.ved to zacina byt vidiet aj na mojej postave-to nic nerobenie.
violoncielka
24. dub 2008
ved by som aj zmenila,ale musim pockat na manzela.. 🙂 ved vies my muzikanti sme trosku diletanti co sa tyka PC.
violoncielka
24. dub 2008
Ty si odkial...mozno si to uz pisala,ale ja netiham citat vsetky tie maily 😉
lulkaitaly
24. dub 2008
matka to ani ja.ja len,ze ci si mala k tomu nejaky dovod,ale odpovedala si.
😉
no hudobnici to maju asi tazke,ale to je tak s umenim.ja som tiez studovala dejiny umenia a robim barmanku,ale aspon mam co jest 😉
jajaalf
24. dub 2008
ja som z ttak myslis na sk a tu som v belarii pri riminach 🙂

vypadava mi net tak az by som sa neukazala 😞
martinadt
24. dub 2008
mne sa malá už štvrtý krát zobudila 😞 ktovie čo ju trápi chúďaťko
lulkaitaly
24. dub 2008
matka,zeby zubky?
jajaalf
24. dub 2008
idem ja spat pa zajtra...uz sa mi nechce stale restarovat pc vypina mi net.. ]-(
lulkaitaly
24. dub 2008
dobru noc vsetkym |-|
bea06
25. dub 2008
Dobre ranko
Marti tak vy jste mely asi blbou noc ze?
Bracha dorazil v poradku tak jsem rada..
Bude asi hezky..ale nejak se mi nechce na tu grilovacku myslela jsem ze tam bude i kamoska.. |-|
Maci a ty jsi uz taky urcite dorazila x-)
jajaalf
25. dub 2008
ahojte

krasny dnik 😎 dnes je sviatok tak vsade plno ludi dosli si uzit mora a slnka :-N

tak svokra stale nevie kedy prist ci prist bez muza alebo pocka na neho ]-( ]-( no uz neviem co chce ja ju prosit nebudem..moze si aj doma zostat 😃 :-x
martinadt
25. dub 2008
ahojte

tak maličká zaspala asi okolo druhej a o piatej sme už boli hore no hrozné 8-( teraz zaspinkala a keď sa zobudí asi pôjdeme vonku dúfam len že dnes bude spinkať v noci dobre
chalani idú dnes spolu do mesta niekam vyraziť na diskotéku tak ostanem s malou sama..
bea06
25. dub 2008
Tak jsme uz doma z grilovacky..byla nuda byli tam jen duchodci a pocasi taky nic moc..ted i prsi..Bea toho snedla uf...
ta moje kamoska je v nemocnici s malou protoze ji porad zvraci..chudak a to to minule chytli od nas..
Jaji a to jako na celou sezonu maji prijet?no nevim nevim.. :-| kdo z vas dvou to vydrzi dyl 😉
jajaalf
25. dub 2008
IVET neblazny ze na celu sezonnu..
na sezonnu pride segra 🙂
bea06
25. dub 2008
no ja si rikala ze jsi nejak klidna s jejim prijezdem.. 😉
sestra si udela hezky prazdniny..uz se tesi?no i kdyz to je docela zodpovednost hlidat dite..ze Marti?
italy
25. dub 2008
uz som tabulku zmenila az vas niekdo napadne kdo chyba tak mi dajte vediet 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli