• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
to u nas je asi tak isto preto pojdem do prace v lete..ked nieco kupim tak muz hned zacne ze moc minam...tak ked zarobim dufam,ze bude ticho :zipper_mouth: :sweat_smile: aj ked som mu povedala,ze chcem ist na dovolenku z malym a on ze tak potom sa nepojde na sk :angry: :angry: :angry:
24. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kocky idem ja majte sa tu dobre a ked sa vratim sa vam urcite ozvem.

Prajem vam vsetko dobre, detickam len zdravie a radost.
24. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani a to uz cestujes na sk? :fearful: dufam,ze vsetko dobre dopadne :slight_smile:

vio-jani a odial s sk?aj si si nasla nejaku pracu tu ci si doma?ako dlho sa snazite o dieta?
24. dub 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani dobrou a klidnou noc..a slunce v dusi :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej jaji teraz v sobotu letime, tak sa majte dobre babenky, drzkajte sa tu....
24. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a uz ste boli pri mori hrat sa s pieskom? :slight_smile: mne sa zda este zima :confused: ale uz som pozerala,ze by som kikovy kupila nejaky kyblik a formicky :grinning:
24. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji zrovna dneska jsme si hrali na plazi s kyblickem..no Beu teda zajimali spis muslicky :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak sa drz a urcite vsetko dobre dopadne-- :wink:
24. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sa bojim ,ze ho kiko bude jest :frowning2:
24. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pujdu taky do hajan at se trochu prospim..tak pa a zitra
24. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa tusim som tu sama zostala :frowning2:
24. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano hhram na violoncelo,no tu je to skoro nemozne dostat sa do orchestra.Inac jaji som z Prievidze,ale hrala som v Blave,v B.bystrici a posledne dva roky v Ziline.Pozname sa?
24. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáčte malá bola zase hore :confounded:

lulka neviem, nejako nechcem mať foto na nete ...

danušik tak prajem vám šťastnú cestu .. držkám vám pršteky aby to bolo dobré mojko
24. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vio-jani no neviem ci ta pozname hod foto :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Jaji,zial mam iba nejake prilezitostne prace ako suplovanie na hudobnej skole zatial suplujem kazde pondelky(deti su hrozne fajn) aspon takto mozem byt v kontakte s detmi.no a par krat ma volali do orchestrov hrat.ja viem,ze na to,ze som tu nastalo iba 6 mesiacov je to celkom fajn,ale bojim sa co bude.Stale sa musim pripravovat na nejake konkurzy....po 10 rokov kazdodennej prace je to sok.ved to zacina byt vidiet aj na mojej postave-to nic nerobenie.
24. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved by som aj zmenila,ale musim pockat na manzela.. :slight_smile: ved vies my muzikanti sme trosku diletanti co sa tyka PC.
24. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty si odkial...mozno si to uz pisala,ale ja netiham citat vsetky tie maily :wink:
24. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
matka to ani ja.ja len,ze ci si mala k tomu nejaky dovod,ale odpovedala si.
:wink:
no hudobnici to maju asi tazke,ale to je tak s umenim.ja som tiez studovala dejiny umenia a robim barmanku,ale aspon mam co jest :wink:
24. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z ttak myslis na sk a tu som v belarii pri riminach :slight_smile:

vypadava mi net tak az by som sa neukazala :frowning2:
24. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa malá už štvrtý krát zobudila :frowning2: ktovie čo ju trápi chúďaťko
24. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matka,zeby zubky?
24. dub 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ja spat pa zajtra...uz sa mi nechce stale restarovat pc vypina mi net.. :angry:
24. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc vsetkym :pensive:
24. dub 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Marti tak vy jste mely asi blbou noc ze?
Bracha dorazil v poradku tak jsem rada..
Bude asi hezky..ale nejak se mi nechce na tu grilovacku myslela jsem ze tam bude i kamoska.. :pensive:
Maci a ty jsi uz taky urcite dorazila :dizzy_face:
25. dub 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

krasny dnik :sunglasses: dnes je sviatok tak vsade plno ludi dosli si uzit mora a slnka :sweat_smile:

tak svokra stale nevie kedy prist ci prist bez muza alebo pocka na neho :angry: :angry: no uz neviem co chce ja ju prosit nebudem..moze si aj doma zostat :grinning: :zipper_mouth:
25. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak maličká zaspala asi okolo druhej a o piatej sme už boli hore no hrozné :rolling_eyes: teraz zaspinkala a keď sa zobudí asi pôjdeme vonku dúfam len že dnes bude spinkať v noci dobre
chalani idú dnes spolu do mesta niekam vyraziť na diskotéku tak ostanem s malou sama..
25. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme uz doma z grilovacky..byla nuda byli tam jen duchodci a pocasi taky nic moc..ted i prsi..Bea toho snedla uf...
ta moje kamoska je v nemocnici s malou protoze ji porad zvraci..chudak a to to minule chytli od nas..
Jaji a to jako na celou sezonu maji prijet?no nevim nevim.. :unamused: kdo z vas dvou to vydrzi dyl :wink:
25. dub 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET neblazny ze na celu sezonnu..
na sezonnu pride segra :slight_smile:
25. dub 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si rikala ze jsi nejak klidna s jejim prijezdem.. :wink:
sestra si udela hezky prazdniny..uz se tesi?no i kdyz to je docela zodpovednost hlidat dite..ze Marti?
25. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som tabulku zmenila az vas niekdo napadne kdo chyba tak mi dajte vediet :slight_smile:
25. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek