• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
my mame klasicky cesky periny :dizzy_face:
26. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co na to antonio?ale navlecky kupujes asi v cz?tu asi neni dostat
26. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sa mi kiko zobudil a bol pokadeny :angry:
26. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ant.to nevadi.a povleceni kupuju v cz..ty periny mi pripadaji jednodusi nez ty coperte a lenzuola..no jako pokojska jsem silela.. :angry:
26. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco?ja som si myslela,ze je skor spravit taku postel ako tu nasu navliect periny...mne to celkom vyhovuje
26. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to cvikem ze mi jdou ty periny lip..ale moje sefova byla spokojena
26. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechces sa vratit?ako ste robili po jednej ci v copie?my tu robime po dvoch asi dve poschodia to je 40izeb a potom o 12.30 do kuchyne
26. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi len izby si robila..
26. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jen pokoje delala to byla moje podminka ja nejak tu kuchyn nemusim a na pokojich mam klidek..a bohuzel jsem vetsinou delala sama jen v srpnu mi tam dala holku na zauceni a to jsem mela nervy ze v ty hlavni sezone musim nekoho jeste zaucovat..
26. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muselo byt ....to si viem predstavit aj ked nam davala nove akurat ked bol najvacsi bordel a to bolo este horsie ako keby som si sama spravila ,lebo vsetko si im musela vysvetlit...
26. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne..no uz se mi do toho nechce zpatky..pujdu radsi do obchodu na part time.
26. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my uz od 9hod. vonku vyrazili sme na plaz a za muzom do hotela...jedna klienta z hotela darovala kikovy kyblik a formicky na piesok tak sa vytesoval.. :slight_smile:
dnes je super dnik teplucko :sunglasses:

ivet ty asi u svokri na obede :confounded:
27. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiko sa teraz zobudil naobedoval sa a asi pojdeme este neskor na plaz nech sa pohra.. :slight_smile: ved tusim od zajtra hlasia skarede pocasie :angry:
27. dub 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte my jsme byli v zoo bylo to super a pak na pizze to byla Bea hrozna nechtela sedet ale litat a pak jsme sli na plaz tam se vydovadela a usnula v aute..Opravdu hezky den..hodim pak nejaky foto ze zoo..
27. dub 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet tak ste neboli u svokry?peknu nedelu ste mali aj ja neskor hodim foto :slight_smile:
27. dub 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyli a uz se mi v tom horku nechce jezdit kazdou nedeli kdyz je to jediny den kdy muzem byt spolu s manzelem i on rad chodi na plaz..
27. dub 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je dobre ked aj on je na tvojej strane a nemusite k svokre :wink: urcite ste mali krasny vylet cela rodinka pokope..my sme sli na more a neskor dosiel alf za nami ako skoncil v praci :dizzy_face: a sme sli na gelato :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz taky zacinam s gelatama :confounded:
co ty mas nejradsi za chute?Ja oriskovou a straciatellu..mnam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja panna cotta a nutella ale zjem vsetky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tu bolo dnes nádherné počasie no my sme neboli nikde, malá dnes ráno vracala tak neviem z čoho :confounded: ale už je dobre pred chvíľkou sme sa naháňali a ujo ju šiel teraz okúpať, večer k nám má prísť kamarát na návštevu

ivet tak vám bolo dobručko v zoo? :dizzy_face: super inak musím zistiť kde tu v okolí máme my blízko zoo rozmýšľam že neni je zlý nápad ísť radšej do zoo s malou ako do toho gardalandu tam si to ešte moc neužije :sweat_smile:
27. dub 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak mala zvracala? :confused: a nevies z coho?
27. dub 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji neviem vôbec nedávala som jej papať ani piť nič čo už mala tak neviem či jej niečo nezapasovalo alebo čo sa dialo :confounded:
27. dub 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
azubok jej nejaky vysiel novy?ako ste vy z rozpravanim :slight_smile: a chodenim?
27. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz mi kiko zaspal tak som zvedava ako to bude dnes v noci :frowning2:
27. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zúbky máme tri :slight_smile: rozprávanie ešte nič moc iba bľabotkáme ale do chodenia sa pomaly púšťa :dizzy_face:
vy máte stále problémy so spinkaním v noci? :confused:
27. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jen aby nemela tu virozu co tu radi..my to meli nastesti vsichni naraz a za 2dny to preslo ale kamaradka to ma tyden a prenasi si to porad na sebe s malou..
V zoo ji jinak nejvic zajimali kaminky na zemi :sweat_smile:
27. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a to je čo za virózu? :confused: :confounded:
a kde je ta zoo kde ste boli? veľké to je? :confused:
27. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je v Lignanu to vis kde je byla jsi tam..je to tam opravdu hezky a velky..
Ta viroza je zvraceni a prujem a nekdo ma i teplotu..bohuzel proti zvraceni pro deti jsou leky jen na predpis ale proti prujmu koupis normalne v lekarne
27. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet myslis ze to bude vyroza? :confused:
27. dub 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak malá už spinká

no dúfam teda že žiadnu virózu nemáme :confounded:
27. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek