Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
bea06
26. dub 2008
my mame klasicky cesky periny x-)
jajaalf
26. dub 2008
a co na to antonio?ale navlecky kupujes asi v cz?tu asi neni dostat
jajaalf
26. dub 2008
uz sa mi kiko zobudil a bol pokadeny ]-(
bea06
26. dub 2008
Ant.to nevadi.a povleceni kupuju v cz..ty periny mi pripadaji jednodusi nez ty coperte a lenzuola..no jako pokojska jsem silela.. ]-(
jajaalf
26. dub 2008
preco?ja som si myslela,ze je skor spravit taku postel ako tu nasu navliect periny...mne to celkom vyhovuje
bea06
26. dub 2008
asi je to cvikem ze mi jdou ty periny lip..ale moje sefova byla spokojena
jajaalf
26. dub 2008
a nechces sa vratit?ako ste robili po jednej ci v copie?my tu robime po dvoch asi dve poschodia to je 40izeb a potom o 12.30 do kuchyne
jajaalf
26. dub 2008
asi len izby si robila..
bea06
26. dub 2008
ja jsem jen pokoje delala to byla moje podminka ja nejak tu kuchyn nemusim a na pokojich mam klidek..a bohuzel jsem vetsinou delala sama jen v srpnu mi tam dala holku na zauceni a to jsem mela nervy ze v ty hlavni sezone musim nekoho jeste zaucovat..
jajaalf
26. dub 2008
tak to muselo byt ....to si viem predstavit aj ked nam davala nove akurat ked bol najvacsi bordel a to bolo este horsie ako keby som si sama spravila ,lebo vsetko si im musela vysvetlit...
bea06
26. dub 2008
presne..no uz se mi do toho nechce zpatky..pujdu radsi do obchodu na part time.
jajaalf
27. dub 2008
ahojte

my uz od 9hod. vonku vyrazili sme na plaz a za muzom do hotela...jedna klienta z hotela darovala kikovy kyblik a formicky na piesok tak sa vytesoval.. 🙂
dnes je super dnik teplucko 😎

ivet ty asi u svokri na obede :-S
jajaalf
27. dub 2008
kiko sa teraz zobudil naobedoval sa a asi pojdeme este neskor na plaz nech sa pohra.. 🙂 ved tusim od zajtra hlasia skarede pocasie ]-(
bea06
27. dub 2008
Ahojte my jsme byli v zoo bylo to super a pak na pizze to byla Bea hrozna nechtela sedet ale litat a pak jsme sli na plaz tam se vydovadela a usnula v aute..Opravdu hezky den..hodim pak nejaky foto ze zoo..
jajaalf
27. dub 2008
ivet tak ste neboli u svokry?peknu nedelu ste mali aj ja neskor hodim foto 🙂
bea06
27. dub 2008
Nebyli a uz se mi v tom horku nechce jezdit kazdou nedeli kdyz je to jediny den kdy muzem byt spolu s manzelem i on rad chodi na plaz..
jajaalf
27. dub 2008
tak je dobre ked aj on je na tvojej strane a nemusite k svokre 😉 urcite ste mali krasny vylet cela rodinka pokope..my sme sli na more a neskor dosiel alf za nami ako skoncil v praci x-) a sme sli na gelato :-p
bea06
27. dub 2008
No ja uz taky zacinam s gelatama :-S
co ty mas nejradsi za chute?Ja oriskovou a straciatellu..mnam.. :-p
jajaalf
27. dub 2008
ja panna cotta a nutella ale zjem vsetky 😃 :-p
martinadt
27. dub 2008
ahojte tu bolo dnes nádherné počasie no my sme neboli nikde, malá dnes ráno vracala tak neviem z čoho :-S ale už je dobre pred chvíľkou sme sa naháňali a ujo ju šiel teraz okúpať, večer k nám má prísť kamarát na návštevu

ivet tak vám bolo dobručko v zoo? x-) super inak musím zistiť kde tu v okolí máme my blízko zoo rozmýšľam že neni je zlý nápad ísť radšej do zoo s malou ako do toho gardalandu tam si to ešte moc neužije :-N
jajaalf
27. dub 2008
marti tak mala zvracala? =-) a nevies z coho?
martinadt
27. dub 2008
jaji neviem vôbec nedávala som jej papať ani piť nič čo už mala tak neviem či jej niečo nezapasovalo alebo čo sa dialo :-S
jajaalf
27. dub 2008
azubok jej nejaky vysiel novy?ako ste vy z rozpravanim 🙂 a chodenim?
jajaalf
27. dub 2008
teraz mi kiko zaspal tak som zvedava ako to bude dnes v noci 😞
martinadt
27. dub 2008
no zúbky máme tri 🙂 rozprávanie ešte nič moc iba bľabotkáme ale do chodenia sa pomaly púšťa x-)
vy máte stále problémy so spinkaním v noci? =-)
bea06
27. dub 2008
Marti jen aby nemela tu virozu co tu radi..my to meli nastesti vsichni naraz a za 2dny to preslo ale kamaradka to ma tyden a prenasi si to porad na sebe s malou..
V zoo ji jinak nejvic zajimali kaminky na zemi :-N
martinadt
27. dub 2008
ivet a to je čo za virózu? =-) :-S
a kde je ta zoo kde ste boli? veľké to je? =-)
bea06
27. dub 2008
To je v Lignanu to vis kde je byla jsi tam..je to tam opravdu hezky a velky..
Ta viroza je zvraceni a prujem a nekdo ma i teplotu..bohuzel proti zvraceni pro deti jsou leky jen na predpis ale proti prujmu koupis normalne v lekarne
jajaalf
27. dub 2008
ivet myslis ze to bude vyroza? =-)
martinadt
27. dub 2008
ahojte tak malá už spinká

no dúfam teda že žiadnu virózu nemáme :-S