• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Dobre ranko
Tak mi Beruska usnula ve 22h a spala az do 7h..to ji ten vylet zmohl kdyz se ani v noci neprobudila a spala s perinou.. :dizzy_face:
Dnes pujdem samozrejme zase na plaz..
Tak hezky den
Marcy uz jsi zdrava?
28. dub 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,my sme boli cely vikend vonku,drahy bol od piuatku doma.tak ma teraz caka upratovanie,pranie,zehlenie,proste vsetko co sa mi tu nakopilo.
nejako mi rychlo rastie bambulka,normalne jej musim kupit nove oblecenie.vsetko jej je male,kratke,vyzera v tom smiesne
28. dub 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta musi byt uz slecna co?Ted je s tema detma sranda..nechces ji vlozit do albumu a pak zas vymazat aby jsme se na ni podivaly.
28. dub 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ,mozem,ked mi pojde na obed spat :wink:
teraz aj keby som moc chcela sa mi neda...musim este nalozit pracku a potom ideme von
28. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak vidim ,ze moj prispevok z rana tu neni :angry:

cakali sme rano kedy sa papi zobudi aby sme sli na plaz..kiko uz zaspal ale zasa bez obeda :frowning2: tak pockam az sa zobudi uz na poobedie hlasia skadare pocasie :angry:

v nedelu sa mi dotrepu asi svokrovci :rolling_eyes: :pensive:
28. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja aj mne chodi mala spavat bez obeda...a teraz este ani nespi
.
bud rada,ze sa dotrepu,aspon mozes ist do prace.mne volali dnes rano,ci mozem prist dnes poobede robit...no co mam odpovedat,ze mam menzes prvy den a je mi zle ako konovi?mozem,ale co ked ma uz potom nezavolaju,takze si to dnes radsej odpracujem aj ked ledva stojim na nohach a to som si uz vzala 2 nimusulide :astonished:
28. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nejak zvladnes v praci :wink:
horsie je ze akurat tu dobu roboty neni vela :frowning2: a ak bude muz doma co ja s nimi sama? :angry:
28. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad len pridu ludia,ze bude plno a ty budes pracovat.prajem ti to...
ak nie,tak asi budes cele dni vonku s kikom...boze to je tiez na .....
no nejako to dnes zvladnem,ja viem,len mi je dost zle,no
28. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne by nevadilo aj ked budem vonku pri mori len oni budu za mnou chodit jak dva tiene :angry:
28. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Jaji :grinning: tak svokrovci prijedu a najak dlouho?To budes mit zas fajn naladu :unamused:
Lulka tak buon lavoro..
Ja se trochu spalila a to mi pripadala venku zima..
28. dub 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a ani si sa nenakremovala?my sme boli poobede ale bol vietor tak sme po polhodinke sli prec...

ja uz ju mam tu naladu..kiko bol vecer zly teraz uz spinka..ale nechcel nic jest tak som ho rychlo okupala aj to neplakal ale jacal.dala som mu mlieko a zaspal :confounded:
28. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet kolko stala ta tvoja stolicka na bicykel?ja som dnes pozerala ale vsetky boli na zadok a nie na predok :frowning2: a tie na predok su od 9mesiacou a to je do 15 kil ale ich nemali
28. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me Bea jeste nespi hraje si s tatinkem..
Tu sedacku nevim kolik stala my jsme ji dostali ke krtinam od jednoho znameho..podivej se pres net.. :wink:
28. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuknu tu tvoju :wink:
28. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

nam sa kiko pekne vyspinkal od tej 20hod. do 4hod v postielke a potom nie a nie zaspat :angry: :angry: :angry: spravila sm mu aj mlieko a nic pospal asi hodinku a sme vstali nehali sme muza spat aj ked som mu povedala,ze ak sa zobudi skoro budem ja spat ,ze on vcera spal skoro do 10hod. :confused:
29. dub 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
noc byla hrozna Bea se porad probouzela byla asi prejedena z vecera..
Tady prsi ach jo..
Jaji nasla jsi tu sedacku na nete?
29. dub 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla...stoji od tych 45eur hore
29. dub 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,mne nastastie mala zacala lepsie spavat-odkedy lepsie jedava.
aj tu prsi,to zas bude nudny den,ale zoberiem malu aj tak von so psami aspon na chvilku.
vy ste vsetky take ciklistky'to je super
29. dub 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet co budete robit dnes?
tu prsalo v noci a teraz je zamraceno :frowning2: tak pojdeme na nakup
29. dub 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka ako bolo v praci?
ciklistky :grinning: tu na dedine sa da neviem ako by si sla ti v milane na bici :grinning:
29. dub 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prezila som vcera nastastie :wink:
vies kolko ludi jazdi v milane bezne na bicykli...do prace,do centra,ved mi tu mame ecopass-to znamena,ze ked ides autom do centra platis myto.ja sa,ale neviem moc dobre bikovat,co je skoda,lebo aj do prace mam blizko a bolo by to este rychlejsie ako autobusom(smradlavym,plnym vselijakej havedew-maroko,albanci,rumuni...)
29. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim ze su vsade nie len tu..

boli sme na nakupe stertli sme kolega z prace tak sme sli na kavu a teraz je u nas zostane na obed :wink: kiko si pospinkal a uz je aj po obede... :slight_smile:
29. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste holky?
Me Bea uz spinka..
Cely den prselo byli jsme doma zitra si to vynahradime ma byt lepsi pocasi..
29. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky ja nie som v Italii ale chcem sa opitat na jednu informaciu ako je to tam s materskou ak sa tam narodi dieta na čo všetko ma žena narok je tam niečo take ako porodne ako na Slovensku a ako dlho sa tam pobera materska alebo rodičovský príspevok? :fearful:
29. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet veru zase tu nik nieje :frowning2:
my sme boli vonku aj tak aj ked je take hnusne pocasie ale apson neprsalo :wink: zajtra tiez cakame lepsie pocasicko :grinning:

gabrielkabj..tu materska je 5 mesiacou :angry: na pred porodom a tri po porode a potom dostava muz rodine pridavky ale to je nic moc :unamused:
29. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabrielka a porodny je narok az na druhe dite..a ta materska je ale jen kdyz jsi zamestnana a nevim jak dlouho u zamestnavatele..
Jaji kdy pojedete do toho Jesola?
29. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: do jesola asi az po sezonne :grinning: :grinning:
29. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo muz ma len volno od 4-8maja a potom uz sa robi na plno teda podla toho co on hovori...a stary ti asi nepojdu nikam ked tu budu a to som chcela ja malovat byt :angry: :angry: len ked tu budu oni tak tazko :angry: :angry: :angry: :angry: zase to ostane tak a v zime sa nam tu ukaze muffa :angry: :angry: aj ked segricka mi donesla z sk savo na muffu a sa to nastrieka a zmyzne :confused:
29. dub 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam zas trochu vyrasila ta muffa a to jsme tam nastrikali taky to savo :angry:
Tak se uvidime az po sezone..
29. dub 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
si si prinesla z cz?ja som skusala aj candegginu ale ta len chvilku a po tyzdni dvoch sa zase objavila :angry:

vsak uvidime az by bol nejaky vylet dam ti vediet :grinning: vsak sa nechystas nikam do cz? :wink:
29. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek