• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
vitaj :grinning:
dobre ranko vsetkym,ja som na nohach od 7.30hod aj ked som sa vratila z prace o tretej rano.som ako mechom udreta,ale je tu tak krasne,ze vybehneme von.
pekny den vsetkym.
jaja drz sa!
matka a ukazes nam foto z oslavy?
9. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka - dakujem :slight_smile: :slight_smile: a kde pracujes ak mozem vyzvedat?
ja v robim v takej malej firmicke v kancliku...nestazujem sa aj ked myslim ze uz o tyzden, dva pojdem na predcasnu matersku... :slight_smile: :slight_smile: uvidime
inak ja som na nohach uz od paitej, nedalo sa mi spat :unamused:
9. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja robim freestyle barwoman,vies barmanku,ale robim koktejly s akrobaciami...
a v ktorom si tt?
9. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka - to znie super...aj vyhadzujes do vzduchu? :slight_smile: My zas predavame attrezzaturu pre bary a obcas mame vo firme skolenie pre barmanov, tak sa chodim mrkat na profikov...to je obcas super podivana...
ja som v 23tt ale s dvojcatami. A doky povedal ze od siesteho mesiaca ma uz asi necha doma...asi je to lepsie, lebo sa tu zbytocne rozculujem nad ludskou hlupostou a typickou neporiadnostou talianov a sliak ma triafa....to mi asi nepomaha....Aj dnes som akasi agitata- este ze je piatok a ja robim iba do druhej.... :sunglasses:
9. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
super evka,dvojicky!to bude...vsetko dvojmo.
mas fajn pracu,no ja robim to na co sa chodis pozerat na tie skolenia.aj ja som si urobila taky kurz.mam rada tuto pracu.
zachvilku ides domkov oddychovat z prace,co.verim,ze sa tesis na vikend.ja ,mam teto tyzden pracovny.
a ako si sa dostala do talianska?kde si sa zoznamila s tvojim drahym?
ozaj babky,kde ste vsetkyzase vonku?je krasne vonku,tak sa ani nedivim
9. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: lulka - no prave to ma desi, ze vsetko dvojmo...ale aj sa tesim :grinning:
to verim ze ta praca bavi...je to site lepsie ako nudny kancelarsky zivot...ako dlho si v IT?
no my sme sa s mojou polovickou zoznamili v BA, povedal mi ze ho zaujima historia a chcel vidiet kde bola korunovana Maria Terezia. Som si hovorila: Talian!? no iste prisied do BA kvoli M. Terezie...a ono sa nakoniec ukazalo ze naozaj, zlaticko moje... :grinning: :grinning: som mu krivdila...:slight_smile: takze je to jeho chyba ze som tu. Uz to bude treti rok...a ty? tiez si tu vinnou polovicky? ozaj rodila si v IT?
9. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

vcera mi blbol net tak som to nakoniec vypla
poobede sme boli u kamosky a neskor na prechadzke a zostala som v hoteli..

dnes som nehala maleho svokrovcom a ja som sla s kamosku na merkato ...svokrovci boli nadceny ze ho mozu mat..
mam tu aj mamu ma 3 dni volno tak prisla teraz klabosi zo svokru :grinning:

evka vitaj tak ti si v ancone to je 100kil od domna :grinning: ja som v bellarii -rimini :wink: dvojicky fiha :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Evka tak doufam,ze tu s nama vydrzis dlouho a neopustis nas.. :wink:
Kolik ti je?Uz mas vybavicku nakoupenou?A nekdo z vasi rodiny ma uz dvojcatka?
No dnes moje nejkamoska co mam tady mi zdelila ze je ve druhym mesici a to ma 2rocni holku..budu se ji snazit pomahat.
9. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky,ivet fakt to ma nenapadlo,aj ta vybavycka musi byt dvojmo.
evka ako to zvladas?mas niekoho kto ti bude s detickjami pomahat?
ja zase miznem,idem okupat malu,dat jej papat a potom sup sup do prace
9. kvě 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lulka nejak si sa rozbehla s pracou :sweat_smile: ja idem zajtra vecer na dva dni ale len ranajky a vecera..

poobede som sla s mamu do banky a dokym sme sa vratili maleho nebolo stary si ho vzal vozit ..asi sa bali ,ze by som ho vzala ku kamoske ako vcera :angry: :angry: hned som to muzovy povedala,ze aky su rychly ci im nestacilo dnes rano a neviem ci svokra nepochopila lebo hned hovori,ze zavolaho naspat :pensive: a dalamu hrubu trigovicu a vonku bolo 25stupnou :angry: :angry: :angry: ze ma soplik a kasel aby este viac neprechladol..a som jej povedala skor prechladne takto ked sa spoti :angry: :angry: :angry:

ivet tak kamoska caka druhe?asi neplanovali tak skoro co ?
9. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko ragazze
Jaji tak ty uz makas?Aspon si v praci odpocines od svokry..
Bea v noci spala docela dobre az v 5h se probudila a zas usnula.
Tady je zatazeno tak nevim co budem delat na plaz urcite ne jedine ze bych Beu oblikla jak Jaji svokra Kika :sweat_smile:
10. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

rano sme sa vybrali zo svokrovcami von :angry: ale nastastie sla kamoska na plaz tak som im povedala,ze pojdeme ze pojdem aj ja..nic nepovedali... :slight_smile:

kiko spal zle stale kaslal :frowning2: uvidim do pondelka a ked tak pojdem k doktorke.... :frowning2:
10. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
macka sa nam ani neozvala...
marcy,ada tiez tu dlho nebola..dohvie ako sa ma danka
10. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky jaji
my ted prisli z plaze bylo horko a ja nevzala slunecnik..pak pujdem na zmrzku strejda nas zve.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiha :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme boli chvilku rano lebo kiko bol zly a chcel spat ..teraz este spi od 13.45..
ja za chvilku do prace :sweat_smile:
10. kvě 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a ty si nosis slnecnik?aj si si dala plavky? :confused:
my tu ani volne plaze nemame :angry: ale mam kamosa na plazi tak uz mam vybavene lehatko a slnecnik u neho ked pojde segra z malym :wink:
10. kvě 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu mame volny plaze..slunecnik musim tahat..jinak lehatko ze slunecnikem na celou sezonu by me stalo 500eur a to je mi opravdu skoda utratit.A v plavkach jsem ty jsi oblecena? :confused:
10. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,za chvilku idem do prace a strasne sa mi nechce,este stastie,ze zajtra som uz doma.jaja a pomozem si,ked si musim zaplatit zivotnu poistku,poistku na auto a aj dovolenka sa blizi.peniaze mi same z neba nespadnu...drahy to zatial zvlada dobre s malou co ma tesi.tak sa majte krasne.ja bezim
10. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
ja zase strasim..jsem nastydla tak nemuzu poradne spat
Lulka ty vazne umis sejkrovat s lahvema?A kolik ti jich uz popadalo?
Tak to vypada ze jedina ja si valim sunky.. :dizzy_face:
Tak hezkou nedeli vsem..
Jo a dnes je svatek matek tak AUGURONI.!!!!
11. kvě 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

vcera vecer my nesiel net a sa mi zasekol pc :angry: :angry:

lulka vsak ja viem ako to je ved preto idem aj ja do prace ked sa da :slight_smile:

ivet ja este plavky nedavam,nakolko viac ako hodinku sme tam neni.dam si tilko a nohavice a tie si vyhrniem..lebo potom odtial ideme este na prechadzku :slight_smile:

fakt dnes je svatek matiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme uz po obede prisel i bracha..Bea mi jeste spinka tak bude jist potom.
Je mi spatne s nachlazeni tak pujde na plaz manzel s Beou..
Neni moc teplo venku..
Jaji a mate na plazi uz plno?my teda ne..
11. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
este neni plno ale ako boli tie svatky tak bolo dost ludi..a hlavne v sobotu a v nedelu

teraz sedime v obyvacke a cakeme kedy sa kiko zobudi...stara chodi hore dole stale neco robi este ho zobudi jak keby nemohla byt chvilku ticho a sedet :angry: :angry:
11. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz vis kdy odjedou?
11. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem :frowning2:

vy ste nesli k svokre? :confused:
11. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nesli ale pristi sobotu tam jdem..ma narozky Antoniova teta..
11. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to bude oslavovat u svokry? :fearful: :sweat_smile:
11. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne ale bydli blizko sebe tak je jasny ze se pak budem muset stavit u nich..
Tak uz sli na plaz..moc se mu nechtelo..chtel abych sla taky..jen at si to zkusi jaky to je ji hlidat..
11. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamulky

prajem pekný sviatok mamičiek :sweat_smile: všetkým mamuľkám :wink:
11. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsi neco od kluku?
Ja nic nechtela no ale donesl mi zmrzlinu domu..mnam.
11. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,ja som nedostala nic. :frowning2: :frowning2: a tak som smutna,ale upecie mi tortu hned teraz.som unavena z celeho tyzdna,ale tesim sa zo zarobku.ano robim akrobacie z flasami.zo zaciatku to bolo tazke a neslo to.teraz uz nastastie nerozbijam toho vela,ale obcas sa mi ruka posmykne
11. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek