• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
Lulka tak to klobouk dolu..to obdivuju ty lidi..a chodi tam dost lidi?a jaky koktejl je nejtezsi?
11. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem.mam rada tuto pracu.no ako kedy,ale vacsinou je podnik plny.ty sa este nechystas do prace,ze?na torte sa uz pracuje a mala ochutnava
11. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet ze nieco dostat :grinning: ja som sa pytala muza ci vie aky je den povedal,ze nedela :angry: :angry: :angry: :angry: ..
dnes sme skoncili skor tak sme prisli o 21.15domou ale kiko uz spinkal myslela som ze ho najdem este hore :pensive:
11. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja,tak predsa len pracujes?ako bolo?svokrovci sa staraju o kika?alebo mama?je u vas teray ci nie?ja cakam na moju tortu a potom sup do hajan.bambulka uz davno spinka
11. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som aj dopracovala :grinning: idem este zajtra na ranajky a konec :confounded: a pockam potom konci maja ako pride segricka a potom sa uz zacne a skonci az v septembri :unamused:
maly je zo svokrovcami pomaly ani von ho dnes nevzali,lebo pri nas je taky park a su tam stromy co teraz z nich pada take chumace a starej to vadi...
mnam torta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pisem jak tatar :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Jaji tak to je dobry s tim deckem jak ridilo..az to reknu manzelovi tak mi na to rekne ze to ta nase bude umet ve tri letech i s manualni prevodovkou ridit.. :sweat_smile:
Tak jsem se zas nevyspala jak jsem nastydla..ale dnes se pujdu a
uz nahrat na slunicko.
12. kvě 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,dnes som doma,ale lietam ako sarkan.mam tolko prace za cely tyzden zameskanej ,ze az.zehlim,periem,musim vysavat a poumyvat dlazku,popresadzat kvety,chcem umyt aspon jedno okno a vyprat zaclony(my mame velke okna)...
takze takto,vy co robite dnes?
12. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme sa vratili z prace :slight_smile: kiko sa rano zobudil uz o 6hod..a teraz je vonku zo svokorvcami ...nejak sa im nechce domov asi si ho chcu este uzivat :grinning: :grinning: :grinning:

lulka poslem ti svokru nech ti pomoze :wink: :grinning:
12. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja,ok,ale ja jej nebudem rozumiet :grinning:
ja rozpravam milanes...a ona puglies :wink:
12. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ja mam rozbity PC tak sa na net prihlasujem zatial iba z prace, takze som tu cez vinekd nebola. dakujem za privitanie.
Nie, nemam nikoho v rodine s dvojcikami, takze ani nemam od koho brat rozumi...sama netusim ako to nakoniec zmanagujeme...asi si zoberiem nejaku pani ktora mi bude aspon chodit prat a zehlit... :slight_smile: uvidime. Inak ako je v IT dobruym zvykom svokra byva vo vedlajsom vchode a ja mam svokru strasne zlatu a obetavu, ale nechcem ju prilis zatazovat, ma uz svoj vek....tak som sama zvedava ako to s drobcami vyslime.
inak ma 26 rokov
Ozaj otazka - tie co ste rodili v IT, dali sme detickam taliankku alebo slovenku verziu mena? Lebo mi uz by sme najake mena aj mali vybrate, len neviem ci ich necham v slovencine a potom im to bude komplikovat zivot...ale na druhej strane sa mi to viac paci v slovencine...tak neviem... :unamused: aku s tym mate skusenost?
12. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evka,no tak to ti drzim palce.my byvame so svokrou v tom istom vchode :wink:
tie mena,vies ja som vybrala take ake sa pacilo mne..ved je narodena tu a asi aj bude zit tu,lebo ja sa vratit zit na Sk neplanujem,tak co.inak tu zije tolko cudzincov,ze ti to moze byt uplne jedno...takze vyber mena ,ktore sa pacia tebe :wink:
12. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Evka ja souhlasim s Lulkou jmeno se musi libit vam obou..moje se jmenuje Beatrice a to jmeno jsem si vybrala uz pred peti roky..ale treba muj bracha se jmenuje Vladimir a strasne s tim jmenem trpi..ze je to rusky jmeno..
Je mi dnes porad zle a uz i kaslu..ach jo..
12. kvě 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak sme sli s muzom do prace :slight_smile:

evka veru meno si vyber ake sa paci tebe,,ja som si vybrala a je mi fuk co hovoria druhy aj ked neni uplne talianske skor francuzke ...hlavne dole su zvyknuty davat meno po dedovy ale ja som nedala...aj ked sa vola domenico -dala by som mu dominik ako u nas sa pise..svokra stale hovori,ze sa ich vsetci pytaju preco sme dali take meno a ..ale mna to nezaujima :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute my uz od 6hore :frowning2:
dnes siel muz do prace ale len na ranajky....
13. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
no ne kdo me to tu predbehl..
no ja pekne chrchlam jak starej chlap..
Ale Beruska mi spala celou noc a v postylce..to se stava tak jednou za mesic.. :slight_smile:
13. kvě 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pustam malemu cd na pc..preto som zapata :wink:

beuska teda spala krasne :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Beuska si kresli :dizzy_face:
ma uz ctvrtou stolicku..jde to ted ze zoubkama docela rychle..
dnes je zase krasne ze by uz prislo leto?
13. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky :slight_smile:
mohla bych vám vstoupit do diskuse? Sháním človíčka na doučování italštiny v Ostravě, jsem stálý" začátečník :rolling_eyes: :dizzy_face: a chtělo by to kapánek pokročit. :sunglasses: Nevíte náhodou o někom? Mockrát děkuji. :grinning:

Krásný den :wink:
13. kvě 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: dobre ranko... :slight_smile: :slight_smile: asi to tak nejako urobime s tym menom...jasne ze im chcem dat meno ktore sa mi paci, len potom nechcem aby mali cely zivot komplikacie a musel vysvetlovat preco sa napriklad vola Albert a nie Alberto...a podobne...navyse mnohi taliani radi strkaju nos veci do ktorych im nic nie je a netalianske meno je dobry dovod :grinning: :grinning:
nastastie mam este cas, tak si to poriadne premyslim... :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka,nedaj sa ovplyvnovat takymito malomestiackymi nazormi.ved jasne,ze dieta ma netalianske meno pretoze mama nie je talianka...ty zijes uz dost na juhu,tak verim,ze ti vravia taketo veci...tu v milane je aspon 50% cudzincov takzr na taketo veci tu nikto nehladi.skor sa im to tu paci,pride im to take exoticke,mat ine meno... :wink:
13. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja len na skok, som chorá už tri dni mám horúčky a aj kašlem, dokonca aj malá to odo mňa chytila, dnes ráno sa zobudila s kašľom, no zajtra ráno asi pôjdeme k doktorke... ináč máme tretí zúbok :dizzy_face: vyšiel a ani som nevedela ako

ivet čítam že aj ty si prechladnutá? :confused:

jaji tak ty už nejdeš do roboty?

lulka a ty pracuješ niekde v bare? :confused: či čo som to postrehla s fľašami :sweat_smile:

evka vitaj medzi nami
13. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Marti to je mi lito ze jsi nemocna..ja jsem teda dost nachcipana ale nemam aspon horecku.
Bufinka to opravdu nevim s tim doucovanim v Ostrave nikoho neznam.. :confounded:
Evka a jaky jmena mate uz vybrany?
13. kvě 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska mi uz chrni ale byl to boj..
muzu rict ze v cz jsem nebyla vubec nemocna a tady mam kazdou chvili neco..nevim jestli to dela to vlhko nebo co..
Manzel je jeste v praci.. :unamused:
13. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,aj moja bambulka uz spinka a ja idem zehlit.ano robim barmanku part time,tam kde som pracovala predtym nez som otehotnela.matka liec sa... A aj ty Ivet!
13. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo ti hlida malou kdyz jsi v praci?
ja si neumim predstavit ze bych mela jit jeste vecer do prace..
13. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste tu este?mne zajtra odchadza navsteva :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano som si pozicala od kamosky-susedi bicykel a sli sme s kikom za alfom do hotela..neskor sli s nim svokorvci na prechadzku a my na nakup..kupila som kikovy vlacik na ovladanie zaky zlaty a alf,ze to je este skoro na neho pritom tam bolo pisane od 18mes.. :confused:
poobede som bola u kadernicky ale nepaci sa my ako my ostrihala vlasy :angry: co uz teraz len cakat kedy zase dorastu aj ked mala pravdu,ze su znicene,tazko sa rozcesavali...

a vecer my oznamili tu peknu spravu,ze idu do cestovky si kupit listok na vlak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a alf jej hovori hlavne nech auguste dojdu ked tu moja segra nebude a ona vsak sa uvidi ked nebude moc ona posle stareho :angry: :angry: :angry: tak som hned znervoznela teraz budem do augusta rozmyslat ci dojdu alebo co :angry: :angry: :angry: :angry:
13. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocenky ako sa mate ja uz na SR konecne len som nejaka unavena hehe nezvyk s postele....a vela vybavovaciek ma este caka heh a vy ako??? :wink:
13. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek