• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahojte
malá už konečne spinká, dnes sme bojovali spolu lebo si nechcela dať vytiahnúť soplíky :frowning2:

ivet možno tu ozaj na teba vplýva podnebie :confused:

lulka tak to maš super :slight_smile: a ozaj kde mávaš malú? :confused:

jaji oslavuješ? :grinning:
13. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti akurat som citala ze si chora sopliky tahame aj my :frowning2: a to je teda boj :sweat_smile:
13. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam dozehlene,a idem pomojkat draheho.s bambulkou je papi,ked som v praci.on robi do 15h a ja potom poobede a vecer
13. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji niečo mi hovor :angry: pol hodinu sme sa trapili :confounded: no hrozné

lulka ty si teda šikovná :wink:
13. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslavovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra ma svokor narodky tak som sa pytala svokri co mu kupit a ona ze nic tak som povedala alfovy nech kupi cigarety aspon...

segricka uz ma po kontrole vsetko ok tak moze dojst dnes siel ujo akurat len ona este nemohla musela ist pre lieky a etse neco vybavit...
13. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka teda uz si ozehlila? :confused:
13. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš ani vydavky si nemusiš robiť :grinning: :wink:

a super že sestre všetko dobre dopadlo :dizzy_face: a príde ku vám? :confused:
13. kvě 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pride len sa este nevie ako a kedy nakolko donese aj hava :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj no super tak vam bude opäť veselo :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem spat som hore uz od 6hod..pa zajtra :wink:
13. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú noc :wink:
13. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko zienky
Jaji tak to mas ze svokrovcoma za sebou..
No skoda ze sestra nebude moc i ten srpen zustat..
Marti a jakou mas odsavacku tu italskou?me uz Bea od 1roku umela smrkat sama tak nastesti s odsavanim nemam uz problemy..
Pojedem na kole nakoupit..
14. kvě 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa vam dari'tu je krasne,tak zmizneme von.uz mam oprate,este dam malej ovocie a ide sa...
babulky liecte sa a aj deticky,ved je skoda sediet doma,ked je konecne tak pekne :wink:
14. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak uz muz siel odviest svokrovcou :slight_smile: my sme sli s nimi ale nakolko kiko plakal strasne moc tak nas muz doviezol naspat..nedal sa utisil,chcel spinkat..tak som mu spravila cammomillu a zaspinkal :dizzy_face: :dizzy_face:

aj mne je to luto ze segra nemoze prist ale dali jej dalsiu kontrolu 7septembra :frowning2: uz sa to viac nedalo odialit :confounded:
14. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja tak konecne,ze?ale nakoniec ti aj pomohli s kikom nie,aspon si mohla ist do prace...inak nepostrehla som ake problemy ma tvoja sestra...
14. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim babenky....hanba, kolko som tu nebola....sorry...
ako sa mi mate? konecne je tu jar, aj ked to uz vyzera na leto...dost bolo zimy veru... :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj preco je to italie teraz? tie druhe temy?
14. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ako sa mas?no veru dost dlho si sa neukazala,ako to?
uzatvorili prvu temu,lebo bola zevraj velmi dlha a tejto druhej skratili nazov,ale nevadi,hlavne,ze sa tu najdeme,nie? :wink:
14. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, len som chcela vediet...
mam stale nejake zdravotne problemy, nic vazne hovoria ale proste je tam nieco ako bakterie alebo co, tak beham po doktoroch prakticky kazdy treti den...a v robote mame toho vela, tak isto aj doma, takze nestiham, kuknem semtam len maily a to je vsetko...
ty si ako na tom s volnym casom, vyrazime si raz na ten obed?? ozaj zajtra je trh na via pietro calvi...ja idem
14. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som rada,o kolkej ides?
14. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marcy no konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chodis nan - teda ci si uz o tom vedela?? ja sa mozem uvolnit tak od 12.45 do 2, zjem si nieco predtym aby sme mali casu...prides aj so selvaggiou?? vies ze moj Luca, ak by nebol byval chlapec, sa mal volat selvaggia...ahahahaa
14. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jaji, tak ako sa mate???
14. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre uz sa dycha lepsie sami doma :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tam mala nejakych kukaracov?? asi svokrovcov ze? moji dnes maju 35 vyrocie svadby, vcera svokor narodky, moj ocino 10.maja, a 19.maja nasi budu mat 29 vyrocie svadby...maj je plny oslav...a my sme mali 4.maja 7 rokov od civilneho sobasa...
14. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, tak ja zase hlasim prichod do italie, hehehe (uvidime do kedy :wink: )

Ako sa tu mate? Som postrehla niekto novy sa tu mihol, vitam teda :slight_smile: , ze vraj su tu nejaky pacienti, tak skore uzdravenie prajem, Danielka ma novy zubok, super , no a viac som necitala, prepacte mi to :unamused:
14. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

no čo to tu vidím marcy aj dani :dizzy_face: ahojte

marcy prajeme skoré uzdravenie resp. žiadne zdravotné problémy :wink:

dani u vás ako? :confused: už je to utrasené? teda na teraz? :confused: ako sa má Leonka? :dizzy_face:

inak ivet mame elektricku odsavačku na soplíky, aj ked spočiatku sme mali kus problémy s ňou už nam to ide lepšie len moc často ju nepoužívame ale s malou je to boj odsať soplíky :rolling_eyes:

jaji už voľne dýchaš? :sweat_smile:

lulka ako často pracuješ? :confused: dnes si mala voľno? :slight_smile:

aj tu je celkom pekné počasie asi sa predsa len s malou pôjdeme aspoň trošku prejsť :slight_smile:
tak pekný zvyšok dňa pa pá
14. kvě 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
no ne hned due arrivi Marcy a Danka..
Dani tak co jak jste se privitali?
Marcy no to neni mozny ze ti jeste nezjistili co to je..
Marti to jsem jeste nevidela elektrickou odsavacku..predstav si ze jsem cetla ze nejaky mamicky to odsavaji vysavacem..fakt nekecam..docela drastika ne?
14. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nakup.sk/index.php?itm=14518&page=6 túto mame my

a inak s tym vysavačom ... prečo mysliš že je to drastika? :confused: veľa mamičiek to používa
14. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
odsavat rymu vysavacem ti prijde normnalni? :fearful: ty by jsi ji to tak odsala?
14. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek