Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
martinadt
14. kvě 2008
ivet neviem či sa teraz chapeme s tym vysavačom a neviem, neni som si ista či mysliš vysavač s ktorým sa vysava koberec? =-) =-) =-) ale to snad nie :-N asi sa mylim
bea06
14. kvě 2008
zkoukla jsem tu odsavacku ty jo docela draha vecicka..ja mela tu za 19kc..
martinadt
14. kvě 2008
http://www.dietaaja.sk/images/odsavac.jpg toto je odsavačka s vysavačom tušim 😉
ta naša bola sice drahšia ale som s nou docela spokojná

inak malá sa akurát tak pekne sama hrajká x-) stavia si kocky 🙂
bea06
14. kvě 2008
ja Marti myslela normalni klasicky vysavac vis?nechapu sice jak to delaj ale cetla jsem to tady na netu na otazky pro pediatra..
martinadt
14. kvě 2008
ako fakt myslíš vysávač ako na koberce? =-) =-) =-) to mi nejde ani do hlavy :-x 😕
bea06
14. kvě 2008
no prave proto jsem se divila ze s tim souhlasis..
ona ji pediatra odpovedela ze to klidne muze pouzivat na ten nejmensi vykon..to je narez co?kdyz uz i to pediatr povoluje
martinadt
14. kvě 2008
no to je fakt čudné =-) to si fakt neviem ani predstaviť ved to dieťa by sa v prvom rade asi zľaklo toho hluku :-S
bea06
14. kvě 2008
no taky si to neumim predstavit..
Pujdu vykoupat a uspat Berusku tak zatial
martinadt
14. kvě 2008
prepáč šla som k malej teda my už spinkáme 🙂
bea06
14. kvě 2008
beruska taky..slo to docela rychle..
a v kolik ti vstava rano?
lulkaitaly
14. kvě 2008
dobry vecer,boli sme na plavani a bambulka prisla domov hladna a unavena,tak sme sa navecerali a uz spinka.k tej odsavacke na vysavc,ved to je uplnme normalne a bezne sa to pouziva.je to rychle,len dost hlucne,inak ja to odporucam.matka ano dnes som mala volno.ja pracujem v pondelok,utorok a stvrtok poobede a obcas bohuzial aj stvrtok,piatok a sobotu v noci.
lulkaitaly
14. kvě 2008
marcy,ja som zajtra poobede v praci,tak neviem ci to stihnem.ten trh poznam,zijem v tejto zone 8rokov.dame si vediet rano,ok?inak co mas proti menu selvaggia,ha?
martinadt
14. kvě 2008
ivet my vstávame medzi šiestou a siedmou ale väčšinou je o šiestej už hore

lulka tak ste sa vykúpali? x-) x-)
jajaalf
14. kvě 2008
ahojte mne to dnes nejak nejde
jajaalf
14. kvě 2008
prihlasila som sa cez cesky konik a tu my to konene poslalo..

k tej odsavacke tak poznam vela bab co pouziva na vysavac a su spokojne my mame taku kde z druhej strany taham ja...

dani tak ste sa uz vratili?ako bolo doma?si aj rozmyslala?
jajaalf
14. kvě 2008
tak to aj mne sa v poslednej dobe kiko budi okolo 6-7 a ja by som este spala :-N ..
bea06
15. kvě 2008
dobre ranko
tak uz treti noc beruska spinka v postylce celou noc az do rana..az z toho nespim ja :-N
taky se mi budi tak v 6.30 ale me to tak vyhovuje ja mam rano docela elan vecer je to horsi..
lulkaitaly
15. kvě 2008
dobre ranko aj mne sa bambulka zacala budit skor okolo tej 6.30 -7.30 hod a je to skoro,lebo potom ma cely den co robit a nechce sa jej ani ist spat na obed.
ja som dnes zase v praci,takze tu nebude,ale prajem vam vsetkym krasny den
langkofel
15. kvě 2008
caute kocky, som sa trosku zasmiala, prepacte

To odsavanie soplikov vysavacom, nie je tak ako si Ivet predstavuje, to je odsavacka, ktora sa pripoji na vysavac...Inak, ked som o tom 1x pocula, tiez som si nevedela predstavit ako dietatu vysajes hlieny, bez toho aby si mu vytiahla aj vnutornosti, ale ide to 🙂 Ale to tu tusim uz niekto vysvetloval...

No a my zijeme...aj ked tazko, ale snazim sa....nechcem to viac rozmazavat, snazim sa to nejak v hlave a aj srdci potlacit dozadu a uvidim ako sa to vyvinie, ale nejak v podvedomi sa skusam zmierit aj s tym, ze mozno budeme musiet odist...Vsetko ukaze cas.
jajaalf
15. kvě 2008
ahojte

my sme dnes rano sli zo susedu na prechadzku a zze pojdeme aj na plaz,ale sme nesli lebo kiko zacal plakat tak sme sa stavili v bare pili capuccino a malemu som vypytala zmrku trosku.
na obed prisiel muzov kamos-..doniesol kikovy hracku taku fattoriu od chicca x-) x-) x-)

no a kiko uz spinka od 13.45 a ked sa zobudi pojdeme z muzom do hotela... 🙂
bea06
15. kvě 2008
Tady je bourka..
Beruska uz spinka..
Dani to ja vim ze do toho vysavace strci tu odsavacku ale i tak to musi snad odsat i mozek.. :-N
Koukate nekdo na forum davaji to na canale5 v 11h..me se to hrozne libi ze zacatku jsem myslela ze je to finta ze to je jen tak nahrany pro divaky ale ono to je fakt takovy soud..
no nase Marcy by nam o tom mohla neco rict jestli je to fakt takovy v realite.. =-)
jajaalf
15. kvě 2008
ahojte

kiko uz spinka..dnes sme sli do hotela a za kamoskami co maju male deticky kiko sa vyblaznil a chcel stale za nimi utekat tak som musela aj ja s nim 😃 uz aby chodil 😉

a muz siel s kamosem do restiky ]-( ...tak som sama doma 😞

tu sprchlo ale len troch ,na zajtra hlasia skaredo.asi to pride od vas ivet :-N
bea06
15. kvě 2008
taky jsem tu bourku poslala pryc at si ji uzije nekdo jiny 😉
beruska je taky rada mezi ostatnimi detmi..dnes jsme byli v parku a bylo jich tam dost
jajaalf
15. kvě 2008
😃 😃 😃 ha ha ivet a kam si ju poslala hore ci dole 😃 😃 😃 😉 este nespis?
jajaalf
15. kvě 2008
dnes vecer som mala ist na schodku domovu ci ako by som to nazvala..ale nakoniec som podpisala suseda ze moze aj v mojom mene rozhodovat..susedami povedala,ze nas barak nena abitabilizaciu ]-( a teraz nevedia co s tym a chcu od stavitela aby to vybavil...no som zvedava ako to dopadne ]-( ]-( ]-(
bea06
16. kvě 2008
Dobre ranko
nas vzbudil tatinek kdyz v sest staval a delal ramus..on to dela snad naschval. ]-(
Jaji kolik platite spese condominiali?
My 600eur
langkofel
16. kvě 2008
Tak dobre ranko, no Ivet tak dik... tusim si tie burky a mraky poslala k nam u nas dnes zamracene ale zatial neprsi...

Jak ste tu pisali, ze deticky sa vam radi hraju s inymi detmi...Tak my sme dostali teraz pozvanku na "skusobny den" do skolky a moja mala zahlasila, ze tam nepojde :-S Tak sa tesim na september ako nebude chciet chodit do skolky ]-(
lulkaitaly
16. kvě 2008
dobre ranko,ale ved ju tam pekne zober a uvidis,ze sa jej tam bude pacit.to je normalne,ze povie nie...ale nech si to najpr vyskusa a potom zmeni nazor to je normalka u deticiek...
moja mala namiesto toho aby sa hrala s inymi detmi ,nahana vsetkych psov na okoli,ale my mame 2 psov takze je zvyknuta.
langkofel
16. kvě 2008
no lulka to si pis ze ju tam vezmem, ma smolu, ci chce alebo nie, bude tam musiet chodit 😉

ale som sa velmi cudovala na sk, ako sa s detmi hrala, rozpravala, aka bola smela, lebo tu sa deti trosku strani, ale sa jej ani necudujem, tu su ine deti, inak sa hraju, nie su take srdecne a jednoduche ako doma na sk... skoda
lulkaitaly
16. kvě 2008
to vazne?aj tam hore su tie deti take ine?neboj ona si zvykne.
babky ja musim ist k lekarovy-som stale strasne unavena,stale ma boli hlava a padaju mi trochu vlasy.zevraj je to nieco so stitnou zlazou...uz dalej nevladzem,tak sa pojdem dat vysetrit a okrem toho este stale kojim

Začni psát odpověď...

Odešli