• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ivet neviem či sa teraz chapeme s tym vysavačom a neviem, neni som si ista či mysliš vysavač s ktorým sa vysava koberec? :confused: :confused: :confused: ale to snad nie :sweat_smile: asi sa mylim
14. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoukla jsem tu odsavacku ty jo docela draha vecicka..ja mela tu za 19kc..
14. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dietaaja.sk/images/odsavac.jpg toto je odsavačka s vysavačom tušim :wink:
ta naša bola sice drahšia ale som s nou docela spokojná

inak malá sa akurát tak pekne sama hrajká :dizzy_face: stavia si kocky :slight_smile:
14. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja Marti myslela normalni klasicky vysavac vis?nechapu sice jak to delaj ale cetla jsem to tady na netu na otazky pro pediatra..
14. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako fakt myslíš vysávač ako na koberce? :confused: :confused: :confused: to mi nejde ani do hlavy :zipper_mouth: :fearful:
14. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave proto jsem se divila ze s tim souhlasis..
ona ji pediatra odpovedela ze to klidne muze pouzivat na ten nejmensi vykon..to je narez co?kdyz uz i to pediatr povoluje
14. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt čudné :confused: to si fakt neviem ani predstaviť ved to dieťa by sa v prvom rade asi zľaklo toho hluku :confounded:
14. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si to neumim predstavit..
Pujdu vykoupat a uspat Berusku tak zatial
14. kvě 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáč šla som k malej teda my už spinkáme :slight_smile:
14. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska taky..slo to docela rychle..
a v kolik ti vstava rano?
14. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,boli sme na plavani a bambulka prisla domov hladna a unavena,tak sme sa navecerali a uz spinka.k tej odsavacke na vysavc,ved to je uplnme normalne a bezne sa to pouziva.je to rychle,len dost hlucne,inak ja to odporucam.matka ano dnes som mala volno.ja pracujem v pondelok,utorok a stvrtok poobede a obcas bohuzial aj stvrtok,piatok a sobotu v noci.
14. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcy,ja som zajtra poobede v praci,tak neviem ci to stihnem.ten trh poznam,zijem v tejto zone 8rokov.dame si vediet rano,ok?inak co mas proti menu selvaggia,ha?
14. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet my vstávame medzi šiestou a siedmou ale väčšinou je o šiestej už hore

lulka tak ste sa vykúpali? :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mne to dnes nejak nejde
14. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prihlasila som sa cez cesky konik a tu my to konene poslalo..

k tej odsavacke tak poznam vela bab co pouziva na vysavac a su spokojne my mame taku kde z druhej strany taham ja...

dani tak ste sa uz vratili?ako bolo doma?si aj rozmyslala?
14. kvě 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to aj mne sa v poslednej dobe kiko budi okolo 6-7 a ja by som este spala :sweat_smile: ..
14. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak uz treti noc beruska spinka v postylce celou noc az do rana..az z toho nespim ja :sweat_smile:
taky se mi budi tak v 6.30 ale me to tak vyhovuje ja mam rano docela elan vecer je to horsi..
15. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko aj mne sa bambulka zacala budit skor okolo tej 6.30 -7.30 hod a je to skoro,lebo potom ma cely den co robit a nechce sa jej ani ist spat na obed.
ja som dnes zase v praci,takze tu nebude,ale prajem vam vsetkym krasny den
15. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, som sa trosku zasmiala, prepacte

To odsavanie soplikov vysavacom, nie je tak ako si Ivet predstavuje, to je odsavacka, ktora sa pripoji na vysavac...Inak, ked som o tom 1x pocula, tiez som si nevedela predstavit ako dietatu vysajes hlieny, bez toho aby si mu vytiahla aj vnutornosti, ale ide to :slight_smile: Ale to tu tusim uz niekto vysvetloval...

No a my zijeme...aj ked tazko, ale snazim sa....nechcem to viac rozmazavat, snazim sa to nejak v hlave a aj srdci potlacit dozadu a uvidim ako sa to vyvinie, ale nejak v podvedomi sa skusam zmierit aj s tym, ze mozno budeme musiet odist...Vsetko ukaze cas.
15. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme dnes rano sli zo susedu na prechadzku a zze pojdeme aj na plaz,ale sme nesli lebo kiko zacal plakat tak sme sa stavili v bare pili capuccino a malemu som vypytala zmrku trosku.
na obed prisiel muzov kamos-..doniesol kikovy hracku taku fattoriu od chicca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a kiko uz spinka od 13.45 a ked sa zobudi pojdeme z muzom do hotela... :slight_smile:
15. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je bourka..
Beruska uz spinka..
Dani to ja vim ze do toho vysavace strci tu odsavacku ale i tak to musi snad odsat i mozek.. :sweat_smile:
Koukate nekdo na forum davaji to na canale5 v 11h..me se to hrozne libi ze zacatku jsem myslela ze je to finta ze to je jen tak nahrany pro divaky ale ono to je fakt takovy soud..
no nase Marcy by nam o tom mohla neco rict jestli je to fakt takovy v realite.. :confused:
15. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

kiko uz spinka..dnes sme sli do hotela a za kamoskami co maju male deticky kiko sa vyblaznil a chcel stale za nimi utekat tak som musela aj ja s nim :grinning: uz aby chodil :wink:

a muz siel s kamosem do restiky :angry: ...tak som sama doma :frowning2:

tu sprchlo ale len troch ,na zajtra hlasia skaredo.asi to pride od vas ivet :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem tu bourku poslala pryc at si ji uzije nekdo jiny :wink:
beruska je taky rada mezi ostatnimi detmi..dnes jsme byli v parku a bylo jich tam dost
15. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ha ha ivet a kam si ju poslala hore ci dole :grinning: :grinning: :grinning: :wink: este nespis?
15. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes vecer som mala ist na schodku domovu ci ako by som to nazvala..ale nakoniec som podpisala suseda ze moze aj v mojom mene rozhodovat..susedami povedala,ze nas barak nena abitabilizaciu :angry: a teraz nevedia co s tym a chcu od stavitela aby to vybavil...no som zvedava ako to dopadne :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
nas vzbudil tatinek kdyz v sest staval a delal ramus..on to dela snad naschval. :angry:
Jaji kolik platite spese condominiali?
My 600eur
16. kvě 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobre ranko, no Ivet tak dik... tusim si tie burky a mraky poslala k nam u nas dnes zamracene ale zatial neprsi...

Jak ste tu pisali, ze deticky sa vam radi hraju s inymi detmi...Tak my sme dostali teraz pozvanku na "skusobny den" do skolky a moja mala zahlasila, ze tam nepojde :confounded: Tak sa tesim na september ako nebude chciet chodit do skolky :angry:
16. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ale ved ju tam pekne zober a uvidis,ze sa jej tam bude pacit.to je normalne,ze povie nie...ale nech si to najpr vyskusa a potom zmeni nazor to je normalka u deticiek...
moja mala namiesto toho aby sa hrala s inymi detmi ,nahana vsetkych psov na okoli,ale my mame 2 psov takze je zvyknuta.
16. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lulka to si pis ze ju tam vezmem, ma smolu, ci chce alebo nie, bude tam musiet chodit :wink:

ale som sa velmi cudovala na sk, ako sa s detmi hrala, rozpravala, aka bola smela, lebo tu sa deti trosku strani, ale sa jej ani necudujem, tu su ine deti, inak sa hraju, nie su take srdecne a jednoduche ako doma na sk... skoda
16. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne?aj tam hore su tie deti take ine?neboj ona si zvykne.
babky ja musim ist k lekarovy-som stale strasne unavena,stale ma boli hlava a padaju mi trochu vlasy.zevraj je to nieco so stitnou zlazou...uz dalej nevladzem,tak sa pojdem dat vysetrit a okrem toho este stale kojim
16. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek