• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Ahojte
mela jsem tu ted jednu pani na koupi bytu prisla necekane tak tu byl bordel..no ostuda..ale docela byla nadsena..a ze by ten byt pronajimala tak jestli ji najdem nekoho kdo by chtel pronajem na cely rok tak ho vezme hned..
16. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

rano dosli obe susedky ku mne ci nejdeme k moru alebo na prechadzku a uz som sa zacala obliekat ked zvoni muz ze pojdeme vedla do dediny su tam starodavne auta ..tak som sla z muzom aj ked my bolo luzo ze nejdem zo susedkami :frowning2: kikovy sa pacilo tie stare auta prisli z bresca a maju asi nejake preteky ci co to ..lebo startovali odtial a sli do romy..

poobede som zbehla k pediatre nech sami kukne na kika ved tie sople neprechadzaju a kasel este sem tam ma povedala ze je ok len nos ma upchaty aby som mu davala pomadu do nosa :unamused: som zvedava ci mu pomoze,..

a neskor som sa stavila za muzom nech ma odvezie domou nakolko zacal fukat vetrisko a poprchat.. ako som vystupila z auta uz sa stavila stara babka suseda,ze vcera boal ta stretavka koli bytu a bla bla a teraz tu na dvore mame kus travy a ze tam daju pre dety hracky hupacky ci co a jej sa to nelubi..lebo jo jej pod jej oknom nastastie zbadala ma susedka ze ci nepridem nech sa decka pohraju.. :grinning: tak ma oslobodila :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule
tak čo je nové?
jaji to bola výstava aut? :confused:
16. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti neviem ci vystava ale oni ako odtial startovali a sli do rima neviem ci nerobia nejaky okruch okolo talianska
16. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to muselo byť pre malého zaujímavé hm?
16. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolo

este nespis?ja cakam na muza...

dnes my padol kiko z gaucu tak plakal nedal sa utisit ale nakoniec zaspal dufam,ze bude ok :frowning2:
16. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak tady prsi..
Bea spatne zase spala tak jsme ve starych kolejich
Jaji vam tam maji delat pod barakem houpacky?jestli jsem to pochopila?Asi tam v baraku mate hodne deti ze?
Marti a co ty noveho?
17. kvě 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se dnes vsechny toulate?
17. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak som si konecne upratala :slight_smile: muz strasil maleho nemozem ho ani sekundu nehat sameho :angry: nieco vivedie

rano som sla za muzom a sme zmohli este dobre ze som mala ten plas.kryt na kocar :unamused:
prisiel jeden chlapik koli sietkam na komare muz chce dat na okna som zvedava kolko nas to vide :confounded:
uz mi kiko spi zaspaval pri jedle :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi este nestalo oprel sa a zavrel oci a bolo :grinning: :grinning: :grinning:

akurat davali v tv reklamu na tie stare auta dnes vecer to bude na rai 1 vola sa to millemilia ci tak nejak..

hupacky to nebudu ale dal tam sused taky domcek velky z chicca on uz ma chlapca vacsieho..je to jaky kusok terri a nic tam neni iba burina,deticiek tu mame dost hlavne v tom veku od 2rokov a potom ako kiko nejake mesiac vacsi alebo mensi..

spese condominiale platime okolo 200eur za rok tusim az sa nemylim,my platime len cancelli a svetlo v dvore..schody a to neplatime nakolko mame svoj vchod :wink:
17. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet zajtra idete na tie narodky?aj k svokre? :sweat_smile:
17. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty narozky jdem dnes vecer..ani se mi nechce jsem uz ospala ted..bude tam i tchyne s tchanem.nakonec budeme u ty tety doma a ne v pizzerce..
to mate dobry ty spese..
to jak usnul u jidla se mi stalo taky jednou..je to krasny..
17. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz sme sa vratili boli sme chvilku v bare na zmrzke:stuck_out_tongue_closed_eyes:

no on sa mi tak otaca ked nechce jest a kuknem a mal oci zatvorene :grinning:

vcera sme boli u pediatri povedala,ze je vsetko ok akurat ten nos ma zapchaty,a mozme skusit pastinu pomodoro.. a ma 9100g a 76cm
17. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas kus chlapa..a to ti u pediatra nebreci?Me tam hrozne vyvadi a nenechase ani zvazit..uz mam hruzu s dalsi prohlidky..
17. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiko uz spinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celkom sa to dalo s nim aj ked sme zostali doma..hrali sme sa :slight_smile:

no nechcel jej otvorit usta :frowning2: odkedy mu vytahujem sopliky nechce tvar ani chytat :angry: :angry: dufam,ze ho to prejde inac u pediatri sa smeje zatial :grinning: uvidime neskor

zajtra muz robi len do obeda vecer ma volno az do stredy vecera,povedal mi ze asi sa da na to malovanie aj s kolegom ,mu dojde pomoct.zajtra ako dorobi pojdeme kuknut farbu a v pondelok sa do to ho daju dufam :sweat_smile: len to upratovanie to bude pri kikovy moc toho nespravim :angry: :angry:
17. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby dlho som sa tu neukazala mala somtu maminu tak nebolo casu na net :grinning: co mate nove?Idem si vas trosku precitat :grinning:
17. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adi pekne od teba ze sa aj ukazes..a mamina ako dlho bola aj ste hladali na leto nieco?ci kasles na to?
17. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co mali?ako zobrali ho do skolky?mala by si nejake foto poslat :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi citas teraz :grinning: :grinning:
17. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
vcera jsme prislii pred 23h..ta zia pripravila stul jako na svatbu.fakt nadherny.byla tam i tchyne a hned at prijdem zitra jako dneska k ni na obed a ja ze ne ze jsme dneska tady tak nebudem kazdy den jezdit.ona se urazila.ja nevcim ze to nechape..
Je hnusne tak mozna ze tam pojedem :unamused: jinak by jsme tam museli pristi nedeli a to bude hezky.
Hezkou nedeli vsem!
18. kvě 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobe ranko my sme hore uz o 7hod.naranjkovali sme sa a vonku je hnusne pocasie tak sa bude doma,nemam ani kryt na kocar nakolko zostalo v aute,muz ho zabudol vylozit a ani omrello doma nemam :angry: :angry: :angry:

vcera som zaspala ani neviem ako ani muza som nepocula a to vacsinu ma zobudi :grinning: :grinning:

ivet a co vam dobreho prichystala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala si pofotit :wink: aspon nemusis varit :sweat_smile:
18. kvě 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcel som vas informovat o tom ze svadbaonline.sk spustila video sekciu. Ak mas nejake videa o tvojich detoch, alebo ine, skuste ich uploadnut a podelte sa tak o svoje deti, spomienky, dovolenku, alebo pripadne svadbu. Je to na tej strasne super a ja uz som tam svoje video dala :slight_smile:
18. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka dik za info.. :wink:
18. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji no ty jsi ranni ptace.. :slight_smile:
Ona spis teta udelala krasnou vyzdobu a do dzbanu udelala koktejly a ozdobila to nadherne ovocem bily obrus az na zem zidle taky s bilym prehozem az na zem..k jidlu antipasty takovy mini toustiky a pak pizza to sice moc nezapadalo ale byla vyborna..pak sampus s dotem a zmrzlinou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evka diky zkouknu to..
18. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva ale ason to vypadalo dobre snazila sa :wink: ..
uz som aj prach utrela a neviem co robit kiko je v choditku zatial ..
18. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja tu preslapuju pres hracky az jsem slapla na kostku boze uz potrebujem ten vetsi byt..,
jo a ten byt co chci jeste neni prodany tak to jsem rada..
18. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak som si vas konecne precitala :grinning: dnes tu prsi tak budeme doma a oddychneme si trosku.Jaja mamina tu bola 2 tyzdne ale robotu sme nehladali.Uz na to kasleme.deniska zobrali do skolky od septembra a aj sa nam podarilo dostat sa k tej dobrej pediatricke co je tu v meste len tam musel manzel stat v rade pred asl od 4 30 rano a to otvarali o 8 30.brala iba 25 deti tak sme to nechceli riskovat.Uz o 6 ich tam bolo aspon 30 tak sme radi ze sme si ju vybavili je fakt super boli sme u nej skoro 45 minut fakt pedantka tak som rada :dizzy_face: v nedelu ideme k moru na 2 tyzdne tak sa uz tesim ze si oddychnem.
18. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Andy
kam jedete k mori?
to ja si pediatra vybrat nemohla..jsou tu dva a jen jeden prijima jeste pacienty..taky jde videt proc.je ze vsim hotovy behem dvou minut.. :frowning2:
18. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivet ideme do catolicca a aj my sme mali pred tym taku doktorku liecila po telefone.Tejto som volala v piatok lebo maly mal trosku kasel a teplotu a hned mi povedala aby som v ten den prisla mala ordinacne hodiny do 16 30 a zobrala nas o 18 15 a mam ju aj strasne blizko videla som ze tam svietila do 19 30 urobila mu aj kontrolnu prehliadku a vsimla si ze mal zapalene dasno,mal tam aftu tak teplotu mal aj s toho.Druha doktorka by si to urcite nevsimla.
18. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda pekny rozdil jak ordinuje ta tva nova dr..
catolicca e kde presne?a to jste si objednali pres net?
18. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada tak predsta idete do cattolici a ako idete mozte sa u mna stavit?ved to neni daleko :wink: daj mi vediet..akurat ze tu je spatne :angry: a to teraz v nedelu?muz ma aj volno do stredy tak by sme aj my mohli dobehnut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked tak mi napis cislo telefone a sa dohodneme :slight_smile: ja ti napisem moje do ip..

aj nasa pediatra vzdy je dlhsie...
18. kvě 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek