• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
jaja ideme buducu nedelu nie tuto ale stretnut by sme sa mohli.Budeme tam 2 tyzdne takze urcite nieco vymyslime :wink: ivet ideme do apartmanu blizko centra.
18. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ok vsak sa este dohodneme zalezi ako bude robit muz,lebo sama nepojdem na aute..
18. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a v praci ako?stale robis iba 2 hod?
18. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
peknu nedelu vsetkym.my sme boli do obeda v la rinascente a mala sa tam tak vyblaznila a vsetci ti predavaci gay z nej boli hotovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ideme k moru na Rimini tento stvrtok,ale iba do soboty,lebo v nedelu letim na tri dni do Ba.to ma mama narodky.
18. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lulka tak si spravis pekny vylet 3 dni pri mori a 3 dni doma :slight_smile:
18. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme prisli..byli jsme v novym centro commerciale docela velky ale Bea byla tak protivna ze jsem si to ani neuzila..meli tam pampersky jen za 8.90eur to je super
Tak vsichni na dovcu ale mi Jaji mame more popri tak usetrime.. :wink:
18. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
veru tak,ale je to vsetko len na otocku.co je skoda,ale je to lepsie ako nic.dufam,ze bude pekne pocasie.v ba to je jedno,tam ideme na oslavu maminych a babkynych narodenin.vybehli sme teraz na chvilku von,ale zacolo prsat a vsade su interisti co sa prehanaju na autach a trubia ako divi,tak sme sa vratili domov
18. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ivet asi tak :grinning: :grinning: :grinning:

u nas v centre comercale maju stale akciu pampersy za 20eur a je to velke balenie 112plenek..

idem z muzom do castorami pozret farbu na steny
18. kvě 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chci mit obyvak v lososovy nebo merunkovy barve..
18. kvě 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby,
Lucie 78 Vás pozdravuje, už je týždeň v Prahe a s Marcom si to užívajú.Nemá čas na net, tak Vám zase píšem ja :grinning: samozrejme ako pravé ženské sa spolu flákame po obchodných centrách a nakupujeme, teda zatial len prckom. Celý týždeň bolo krásne počasie, tak sa detičky vyvalovali na tráve, ale od dnes je kosa a prší, takže nič moc
Babička s dedou sa o nich starajú, teda hlavne babička, lebo tá Lucke vyvára samé české dobrútky :slight_smile:
Tak sa majte krásne :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lulka dekujem za cerstve novinky
ani nevim jak ji dopadli ty krtiny..asi dobre..tak at si to v cz uzije dokud muze a kdy vubec prijede?
18. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky tak ako sa máte?

ivet boli ste teda aj dnes u svokrovcoch či nakoniec ste nešli? :confused:
adi tak už mamina odišla?
jaji vy sa ako máte? kikos je už zdravý? :confused:
lulka tak vy si idete urobiť výletík? :dizzy_face: super
18. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko no vcera som sem uz nestihla prist,boli me pozerat tu farbu a ten predavac nam odporucal tu najdrahsiu a to vysla 100eur :fearful: :confused: tak sme vzali taku za 40eur..
ja mam vsetky steny biele len spalnu mam taku orangovu a tu som chcela aj tak nechat tak som zvedava aka orangova to bude co muz kupil ...
19. kvě 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jej lulka ani som si ta nevsimla tak lucka a marko sa maju super.. :dizzy_face: coby nie ked sa vsetci o nich staraju :sweat_smile:

mamina my vcera volala ze am uz 3 den volno som zvedava ci bude mat aj dnes aspon by mi varovala maleho a ja by som im pomohla alebo by som po nich upratovala,sama neviem ako to bude ked kiko vsade lozi jak upracem :pensive:
ale ked som ich presvacsila nech len omaluju nemozem sa stazovat :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava kedy zacnu :grinning: :grinning:
19. kvě 2008 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucie tu bude do 4.6. a potom o týždeň tam zase ideme my s Natalkou a manžeom na dovču, tak dúfam, že budeš už pekné počasie
Křtiny dopadli dobre, veď ona Vám napíše
Dnes bola u zubára a tak som hlídala aj Marca- detičky síce boli hodné, ale neviem si predstaviť, že by som mala doma dve malé deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte
mela jsem propadly pripojeni na internet
tak to Jaji vam nezavidim to malovani to je lepsi vyhoret :grinning:
dnes ma bea 1,5 roku..ta je uz skoro na vdavani..byly jsme na dortu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, mne dnes celý deň nešiel koník ale to asi viacerím :confused:

dnes sme boli na dlhočíznej prechádzke asi dve hodinky som šlapala s malou :grinning: mali sme krokomer a prešli sme 9,2 km :sunglasses: celkom slušné :grinning:

ako ste sa mali vy? :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
inak mame novinku :sunglasses: malej sa dnes 2x podarilo povedať mama :grinning: len neviem či to bolo len dva krat za sebou ma ma alebo aj vie čo povedala :grinning:
19. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

som uplne k.o a to upratovanie este sa im aj secchio rozbylo tak bolo farby vsade :angry: mame spravenu decku,chodku a kupelku ale iba raz to budeme malovat.....
zajtra nas caka spalna soggiorno a kuchyn :frowning2:
nastastie mala mama volno tak vzala kika na cely den von :slight_smile: aj ked sem-tam sprchlo..
19. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji tak maľujete vo veľkom?
19. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
marti tak to musis byt ustata :sweat_smile:
19. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
práveže nie :sunglasses: cítim sa dobre že som pre seba niečo urobila :grinning:
19. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
marti to fakt ako hovori ivet lepsie vyhoriet ako malovat..no ked sme malovali 1x tak sme nemali nabytok tak to slo celkom fajmn len teraz z nabytkom to sa musi pozakryvat a presuvat no hroza..ale som si to ja vymyslela tak musim byt ticho :zipper_mouth: :grinning:
19. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to asi hej lebo keď vyhoríš všetko kupuješ od nova a zariaduješ a takto máš premiesťnovačky a opletačky zo všetkým a čím viac nábytku tým horšie :rolling_eyes:
my chceme maľovať na leto, ale obývku chceme červenú :sunglasses:
19. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak som rada ze sa citis ok len aby to na teba zajtra neprislo
19. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no skôr by som mohla každý deň takto prechádzky viac mať
19. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano ,tak ste mali vsetky plny vikend,ze :wink:
ja som bola vcera s manzelom na ich baseballovom ihrisku a odburinovala som mu tam antukuy.mam normalne pluzgiere na ruke,ale krasne som to tam vycistila a ani som nemusela ist do posilky.mala spala zatial v kociku a svietilo aj slniecko.dnes je zase skarede pocasie,ale uz ma to naozaj nebavi doma,asi kupim malej gumaky a velky prsiplast a pojdeme von aj tak...
jaja to poznam s tym malovanim a este si predsatav k tomu stahovanie a prerabku bytu-to sme robili vsetko ked mala Jasmin 9mesiacov,ale prezili sme.drzim palce,nech su chlapi rychli a malo ti zababru byt
20. kvě 2008 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

aj tu je škaredé počasie :rolling_eyes: už mi to tiež ide na nervy a to som dnes chcela ísť vonku
dnes je aj malá akási nervózna :confounded: konečne zaspinkala aj keď s veľkým odporom :confused:
20. kvě 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahojte kocky,
ani u nas nie je pocasie nic moc...Ty lulka, len tie gumaky a prsiplast kup, my mame a mala strasne rada chodi ked prsi von, a to skakanie po barinach jupiiiiiiiiiiiiiiii. A nedavno som si gumaky kupila aj ja, lebo som nemala nervy postavat v "topanockach" v tej vode a cakat kedy sa mala vyblazni, s mokrymi nohami...

A malovat sa chystam aj ja, ale ja to idem robit sama, pretoze staremu sa zda, ze to je este dobre, netreba malovat - vraj :confounded: No a kedze to chcem robit sama, netrufnem si na farebno, aj ked sa mi to paci, takze len klasika na bielo.
20. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ivet,ok tak kupim.diuk za radu :wink:
inak na farebno zvladnes aj sama,len zaklad musis mat biely,ja som si sama vymalovala spalnu na levandulovo a je krasna,poslem ti foto ak chces
20. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek