• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
lulka, ja som danka, ale neva :slight_smile:
no ale som si tak povedala, ser....mu na jeho byt, aby som sa este s farbickami babrala, skraslovala to tu a .....Ja to zatial necham na bielo, aj tak to asi neoceni...... Levandulova musi byt krasna.
20. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj prepac,ale vy dve sa mi stale pletiete.a neviem preco...
inak mas pravdu co mu budes malovat byt...ozaj a ako ste na tom?asi na mrtvom bode,ze
levandulova je nadherna,ukludnujuca farba a velmi dobre sa tam spi
20. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak mame pomalovane a aj upratane....dnes uz mama robila tak som bola doobeda v meste aj ked prsalo aspon sme im nezavadzali..akonahle zaspal sup sa do upratovania..a teraz mam pokoj..este zostala spalna tak zajtra alebo na buduci tyden.
20. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
jaji to je uleva co?a jak to ted vypada?
Mela jsem tu kamosku tak jsem pak musela uklizet po detech
jsem nejaka unavena Bea zas v noci spatne spala
Marti tak to je hezky ze Didi uz umi mama..moje to rikala uz od trech mesicu a u toho taky skoncila..ba ne rika jeste papa,teta,bea,haci a samozrejme ham.. :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme po veceri
kiko sa sam postavil a pustil sa behat teda asi si to tak on myslel,padol n ahlavu a ma peknu hrcu nad uchom :frowning2:
20. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.csparty.it/
dobry vecer,davam vam do pozornosti tuto stranku
jaja a este placka?daj mu za mna pusinku zlaticku malemu :wink:
20. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je pojdem kuknut tu stranku

neplacka teraz ale stale vymysla :confused:
boli tu kamosky prekvapili ma doniesli mi darcek k narodkam...si to pomylili o dva dni skor ale nevadi..hlavne ze nezabudli :grinning:
20. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka to je party-stretko?ale je to v como skoda ze tu na blizku nic take nerobia :frowning2:
20. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulka hmm hezky ale kdyby to bylo bliz
manzel hned tak pojedem
20. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ivet tak asi ako alf
20. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no my mame za sebou hrozný deň :angry:
malá je celý deň zlá mala som čo robiť aby zaspala a šli sme na prechádzku lebo sa vyčasilo a ani som sa nenazdala a pršalo :angry:
20. kvě 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babulky,no ta stretavka bude vv Come,ale neviem ci tam pojdeme kedze je to o 20hod v nejakej pivarni-nevieme co s malou.to mi preposlala jedna kamoska co zije tu blizko Milana.
matka a malej rastu zubky?inak ,ked byva spln,tak su deticky take nervozne,to aj moja je taka
21. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Lulka to je fakt ze s detma to je blby asi tam jit.
tady je zas hrozny pocasi
Marti to asi fakt budou zoubky kdyz tak ji dej par kapicek tachipirini ona se uklidni..
21. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no zúbky jej asi idú naozaj
my sme teraz prišli z von, malá od rána plače je nervózna a nechcela spinkať ani tak sme sa šli prechádzať tak spinká v kočíku :sunglasses:

lulka a nemáte nejakú susedu ktorá by malú postrážila kým by spinkala? :confused:
ivet počasie ani tu nič moc :angry:
21. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie matka susedku urcite nie,ta co byva oproti nie je normalna nepracuje a zije v podnajme a kazdy mesiac srdcervuco place svomu staremu otcovi do telefonu aspon tyzden,ze nema peniaze na najom a na jedlo,ze ju taky zivot nebavi.ona chce rodinu a deti,ale kto by si ju zobral -mlada baba obtlstla s vecne umastenymi odrastenymi vlasmi,s priblblym vyrazom v tvari,co sa stale na vsetko stazuje...a potom si bucha hlavu o mur co susedi s nasou obyvackou..kym jej otec nepride,spravi jej nakup a zaplati najomne a takto sa to opakuje uz odkedy tu zijeme(oktober).takze sa s nou ani nezdravim,lebo by som jej musela vynadat,ze ci sa nehanbi taka mlada zdrava baba a prizivuje sa na svojom vyse 80rocnom otcovi...a pokazde ked otec zaplati stichne na dalsi mesiac a je kludna(kym sa neblizi 27 ked ma platit najom)
potom su nad nami studentky co casto zuruju a obhanaju chalanov,len maju akosi smolu,ze este nikoho nenasli a o deti este nemaju evidentne zaujem,ked robili bordel okolo 2rano a bol im manzel povedat aby sa ukludnili,lebo zobudili malu-tak mu povedali,ze to je jeho problem,ze mu nespi jeho decko......potom je tu jedna mama s dcerkou asi 10rocnou,ale tie vobec nepoznam na to aby som im zverila dieta no a na poslednom poschodi mame nasu perlicku-moja svokra a oproti nej na invalidnom dochodku jedna asi 45rocna ...takze tym sme skoncili vyberove konanie na varovanie malej.ja viem,ze v normalnej situacii by bola volba jasna,ale tu nie je.moja svokra povedala mojej dcere do tvare,ze male deti ju otravuju a znervoznuju a ze nerozumie,ze preco ju nedam do jasli...
21. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulka :sweat_smile:
ty jsi se rozepsala..
a s tchyni asi bodujes ty..neni nic horsiho snad kdyz se tchyne odtahuje od svyho vnoucatka..to je docela i neobvykly..
21. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka teda to maš fakt veselé v okolí :confounded: a aj so svokrou :unamused:
teda asi ja som rada že svokru nemam :rolling_eyes: :sweat_smile: ale zase podľa toho akú ale takúto .. to by mi bolo ľuto keby som s ňou nevychádzala
21. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sa vam dnes ozyvam..
sme sami muza zavolali vecer do prace.nastastie sme domalovali a upratali tak mohol ist :grinning: :grinning: :grinning: spalnu mi spravili inu fabru ale neva je bledsia ako som si prestavila taka marhulova.

rano som bola este kupit tu orangovu farbu aby to nejak tak zmiesali ..a potom som sla s kamoskou na mercato a po obchodoch..neuveritelne ale aj slniecko nam tu dnes vyslo tak som mala vsetky okna otvorene len nech sa susi :grinning: :grinning:

lulka no mas peknu spolocnost v baraku :confused:
21. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska uz spinka
to muze vypadat pekne hod foto Jaji..
za chvili bude mit Kikos rok jak to budete slavit?
21. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,no bohuzial ja to tu tak.so svokrou som velmi dobre vychadzala pokial sa nenarodila Jasmin.ona na nu asi ziarli...to si myslia vsetci,ale co uz nepomozem si.hlavne,ze o nej vsade hovori ako o svojej malickej a nebola s nou ani raz vonku,to je uz jedno.pokial ide o susedov tak to je na milano este dobre.nikto sa tu nehada,nevadia im nasi psi tak co.a ze nepostrazia malu,ved sa pozname len 7mesiacov a to je pre mna na taku doveru malo.jaja my sme mali v starom byte lososovu spalnu a bola krasna.a co si kupila na merkate?idem ja ulozit malu
21. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak konečne už spinká aj malá
21. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mercate som nic nekupila boli sme sa prejst...ale v obchode som kupila kikovy ponosky antiscivolo :confused:
21. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusala som to teraz odfotit ale neni to dobre vidiet tu farbu skusim zajtra za svetla..

ahoj marti ako ste sa dnes mali?
21. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji

dnes maô maťko voľno tak s malou bol skoro celý deň vonku a ja som riadila byt a zimné veci som poskrývala do skríň pomaly čižmy a také veci a konečne som aj povysávala celý byt
a čo vy? už máte všetko omaľované a poupratované? :confused:
lulka inak to takých susedov si teda "vyhrala" ale maš pravdu že sa neda dôverovať len tak hocikomu
21. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti mame hotovo aj ked by som mohla upratovat od rana do vecera stale sa nieco najde.. :grinning:

dnes vecer sa mi podarilo kika okupatvo vani neplakal :fearful: najprv som napustila trosku vody a som ho tam dala plno hraciek dokola a bol ticho plakal az ked som ho vybrala :grinning: tak asi to bolo tou sprchou :confounded:
21. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji a kúpeš ho každý deň?
21. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja moja mala zboznuje kupanie vo vani.uvidis ako si kiko zvykne.dala som teraz prat a chcela som este zehlit,ale uz nevladzem.dnes som okopavala na tom blbom baseballovom ihrisku antuku.tolko buriny tam bolo,ze az.tak si tu hrochnim a pozeram ugly betty a pisem vam z mobilu lebo pri pc je manzel
21. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nekupem ho kazdy den..

uz mi kiko spinka :dizzy_face: :dizzy_face:

lulka a to sa da pisat aj z mobilu? :confused:
21. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a nemaš to z mobilu drahé? :confused:
21. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj a zehlit by som mala aj ja ved pradlo mam zavesene uz 4dni nehalao som ho vonku na zahrade lebo som ho nechcela davat do vnutra ked sme malovali..
21. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek