• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
dobre ranko
jaja tak to by moj manzel neprezil taketo nieco,ale zase on by mi to neurobil.on dava velmi rad daeceky....ale to je on.
ako sa citis?este si smutna?a tie kamosky su talianky,lebo to sa da od nich cakat...sorry za taky otvoreny prispevok.aspon dufam,ze sa ti ospravedlnili,ze nemohli byt s tebou.
a manzel?pokecali ste spolu potom?
23. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
zase mi nejak blbne koník :angry:
malá zaspala len o 11 tak uvidím ako bude spať no dnes asi von ani nepôjdeme

jaji teda a muž zabudol alebo le nič nekupil? :confounded: :confused:

inak čo sa mi stalo? dole čo majú psa tak mu dávaajú niekedy také varené hlúposti neviem čo to je a oni šli kdesi preč tak o psíka sa staráme my a v tej pivnici je ešte plynový sporák a neda sa dobre zapínať s takým tým zapalovačom tak bol úustený plyn a kým mi to zaplo tak mi to akosi buchlo na ruku v ktorej som držala zapaľovaš tak asi tak :confounded: ale dnes to bolí menej neni je to až take strašne len to vypadá príšerne :confounded:
23. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme pri mori..

co sa tyka vcerajsku radsej ani nemyslim..aj ked moj muz je taky on sa vzdy vyhovori,ze nevie co kupit nema cas a tak...
ale sme si to vyjasnili ..tak slubil,ze sa polepsi..nie ze by som od neho cakala nejaky velky dar ale staci malickost aj ta potesi..
a kamosky oni tu boli 20 donesli my darcek ..len sme sa nejak nedohodli na vcerajsok a ked som im volalajedna bola z priatelom na vylete a druha bola objednana na kozmetiku tak nemohli som zvedava ci sa dnes ozvu..

lulka su talianky ale celkom si dobre s nimi vychadzam..viem ze su to neni nejake naj kamosky ved taku tu ani nemam ale aj tak som rada ze nejake mam..

marti mala by si sists tou rukou k doktorke nechty daju nejake specialne kremy aby ti nezostali nejake flaky..
mne ked sa to stalo tak mi potom zliezla cela koza a musela som cakat na novu..

kiko uz spi bez obeda asi sa unavil na plazi,vzala som si od kamosky bicykel ona ma tu sedacku pre deti..a pojdem aj ja si pospat ved som v noci moc nepospala..
23. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jaji, to je blbe, ja mam narodky v marci a tohto roku si tiez ani jedna kamoska nespomenula (hoci su to slovenky a jedna ceska) no ale nemala som okruhle :confounded: , no tiez mi bolo s toho smutno, ale ja uz som si na to dako zvykla. Aspon ze ten strasiak prisiel, aspon s bonbonierov...(aj to si myslim ze mal zle svedomie...) Ale jedna predsa potom prisla s darcekom, ona si pomylila datum, tak to ma predsa len potesilo...
23. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no mala sa mi hned aj po odoslani prispevku zobudila s plačom a doteraz bola nesvoja až som ju v byte kus hojdala v kočiku tak v nom aj zaspinkala :confounded: no pusuani za svet otvoriť len ona si tam pcha pršteky :unamused: ale eplotu som merala a nič tak nech už sú tie zubky von

jajuš tak čo? bola si s tými kamoškami teda či ee?
inak s tou rukou no uvidím ako to bude zatiaľ to necham tak ak sa to nebude hojiť lebo bolieť viac tak pôjdem..

dani ahoj a vy sas ako mate?
23. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahoj marti, no zijeme :wink:
mala mi zacala zase poobede spavat, tak sa tu vytesujem, teraz spi tak mam chvilku volno.
Inak mame na buduci tyzden skusobny den do skolky, tak som zvedava, najskor bola skepticka, ale dnes uz vyhlasila ze sa tesi :sunglasses:

A Danielka, ach joj tak so zubkami sme my problem nemali, ja som len nachadzala stale nove v ustach ani som nevedela, kedy vysli...
23. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super ked si takto pospinká :dizzy_face: :dizzy_face:
a do škôlky sa dá dať hockedy? :confused: neni je to tu od septembra? či sa da dohodnúť :confused:
no hádam sa jej bude páčiť :slight_smile:
23. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak mala zase spava poobede?mne kiko spal do 14hod.a to som chcela aj ja..
23. kvě 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja tak potom to este nebolo az take hrozne s tymi narodkami.my sme dnes boli zase na tom baseballovom ihrisku a tam mi mala krasne zaspala,ale na rukach lebo som nemala so sebou kocik.tak som si tam v klude sedela hod a pol na slniecku a drahy kosil travu.potom sme boli na obede u sestry a ta sa uz strasne tesi na cestu s malou.ja som s nou este neletela.ako zvladaju lietadlo vase deticky?matka,daj si tu ruku osetrit,ty trdielko.a davas si na seba pozor.uvidis.ze mala sa o par dni na teba zubato usmeje!
23. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtr

no malú dnes musel kúpať ujo no a zajtra s ňou hadam aj von pôjdem podľa toho ako bude ale asi skôr si pospí v kočíku tak aspon tu niekde po okolí pôjdeme

lulka inak cesta lietadlom bude podľa mna s babom lepšia ako autom :wink: a kedy to letíte a na ako ldho? pondelok?
23. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
matka iba do stredy,vo stvrtok som uz v praci.s tou cestou to dufan,aj ked my sme zvyknuty chodit autom.
23. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a idete rano alebo večerom? možno mala prespinká :wink:
23. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak my volala kamoska a sme sli na zmrzku aspon jedna :wink: a kupili sme kikovy oblecenie..hodim foto
23. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tazko prespi.ona toho moc nenaspi a uz vobec nie niekde kde to nepozna.ved uvidime.mozno nas vyhodia z lietadla este na letisku koli tomu ako bude mala hulakat a lietat kade tade...ona je take sidlo
23. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji tak super že aspon to :dizzy_face: som rada

lulka neboj veľa detičiek to prežilo :wink: aj ivet tušim chodi lietadlom že?
23. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a ides sama?
23. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji malý je fešák :wink: počuj aky maš notebook značku
23. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
acer
23. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme spolu so sestrou.prilet mame o 18.10 v Ba.ved hej zvladneme to.jej aj ja si chcem kupit notebook lebo takto z mobilu sa mi zle pise a pc sa mi nechce vzdy zapinat.jaja mas nove foto?ja dam foto ked sa vratime
23. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj martin si teraz kupoval notebook a hadam buduci tyzden v nom bude aj net lebo sa tu bijeme o jeden pc :sweat_smile:

inak na jojke ide Titanic :grinning: :sweat_smile: to si zas poplačem
23. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vam spia deti?jasmin sa dnes vobec nechce.robi dalsiu tortu s tatinom
23. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aky si kupil?teraz su uz aj s webcameru
23. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase torta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne kiko zaspal na ceste domou od 19-20 a som teraz zvedaa kedy zaspi
23. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to aby som neschudla :frowning2: :frowning2: to mi robi naschval.a mala sa du tam hrabe v ceste
23. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam a aka je?alebo bude?ovocna ci coko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ivetkde je dnes?u svokri?
23. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a kedy pridete sem?

myasi pojdeme do jesola v pondelok alebo utorok ak zas muz nezmeni
23. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahote, no sa tu ukazujem po dlhom case aj vtedy ked tu tusim niekto je...
23. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
torta ovocna.no jaja asi v polovici juna pojdeme ked sa nam nepodarilo teraz.a naco idete do jesola?len tak na vylet?
23. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na vylet ale to muz slubuje uz 2 x..ma ta brata co tam robi tak ho pojdeme kuknut
23. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tu devcata
jen mel manzel pujceny pocitac tak mi ho predal
23. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek