• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Dobre ranko
nikdo tu nebyl?
dnes bude krasne tak hura do plavek.
preju hezky den
27. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,my sme s jasminkou na ihrisku pri mojej zakladnej skole.to je cudny pocit.je tu slnecne a malej kradnu hracky tak je nervozna...vy kde ste vsetky?
27. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuk ahojte kocky,
no a kde ste vsetky? asi vonku, tu je nadherne pocasie a tak zrazu riadne teplo. My sme dnes boli v skolke na skusobny den a myslim si ze ja som bola nervoznejsia ako moja mala, na moje prekvapenie tam zostala sama, povedala ze mozem ist, a ked som po nu prisla, tak mi ucitelka zreferovala, ze bola dobra, ze neplakala, no ze bolo vsetko v poriadku...tak sa strasne tesim.
27. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej to je super.gratulujem,ja som ti to pisala,ze to s ton skolkou dobre dopadne!a v italy je teraz teplo?tu je horko,ale az moc
27. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly u more.Bea se tam hodinu cvachtala v mori je otuzilejsi nez ja..
Lulka to ti zavidim ze jsi u sebe..ja taky vse v cz prozivam..
27. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak ako sa máte?
ivet stretli ste sa s jajou? to je fajn hádam vam bolo dobručko

dani super že to maličká tak pekne zvládla a kedy nastupuje do škôlky?

lulka vy sa máte tiež isto dobre domka že?
27. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tak vylet nam konci o 19.50hod sme uz v bergame na letisku.prajem vam krasny den.tu je uz teraz teplo
28. kvě 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte italky kde jste?
me zase blbl net.
Lulka tak vitej opet v itosce..
Jaji uz jste doma?a segra uz prijela?
Marti co Didi uz spinka dobre?
28. kvě 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ivet my sme na tom so spaním príšerne, malá sa zobudila rano o pol šiestej a cez deň dnes vôbec nespala, pred chvíľkou zaspinkala a tak možno bude až do rána, teda bolo by dobre no ..

lulka tak vy už o chvíľu dorazíte domov, snáď šťastlivo
28. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
prrisli sme o 17hod.segra o hodku neskor..

bolo super akurat kiko od vcera ma horucku tak je taky :unamused: ..zajtra behnem k pediatre nech sa nanho kukne.
a to mam n azajtra tolko roboty ohladom oslavy

ivet skoda ze sme sa viac nemohli stretnut..ale aj trocha potesi :wink: potom pridam foto
28. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem taky fotku do albumu
Tak jste dojeli ok to je dobre
Sehnala jsi ten dort toho mice?
28. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano

teda pre mna neni vobec dobre spali sme malo kiko stale place uz aby bolo 9hod a sli k doky..spinkal od 23-2 a potom od 4-6h..
29. kvě 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
Jaji tak to snad nebude nic vazneho.
Tady je dusno.Bea mi spala vyjimecne dobre ale zase ja ne.
Pujdem s kamoskama do baru
29. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,cesta bola rychla len boli hrozne turbolencie.ja uz v zivote takym malym lietadlom nepojdem...doma bolo tak krasne a tu zase prsi :frowning2:
jaja ako sa ma kiko'
spravili ste si vyletik teda :wink:
29. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc moc se omlouvám, že vám se vstupuju, ale měla bych na vás takový dotaz a neskutečně velkou prosbu. Máme kočárek Cortina cam a X3 a ráda bych k ní dokoupila ještě nafukovací kolečka, ale v Čechách už je nikde nemají. Dají se u vás někde dokoupit zvlášť a případně za jakou cenu?? Budu moc ráda, když se mi ozvete:slight_smile: Děkuji Alena
29. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak malá konečne zaspinkala

jaji čo je s kikom? hádam bude v poriadku :confounded:
a prajeme mu všeeeeetko najlepšie k 1 rôčiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lulka takže cesta bola zlá? :confounded:
29. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj matka,no nepacilo sa mi to.ja som sice zvyknuta cestovat lietadlom,ale normalnym velkym strojom a nie takymto malickym co vyzara ako plastova chicco hracka...ale zvladli sme to.a co sa staslo ,ze ti malicka tak zle spava?
inak babulky ja som male tiez neuveritelne problemy so spankom malej a tak jej na rady pediatricky davam polhodinu pred spanim sirup Nopron na ukludnenie a krasne to pomaha.porozmyslajte nad tym,alebo sa skuste popytat vasich pediatrov,hm'
alenka skusim sa ti na to pozriet.inak ja som koli tymto problemom nakoniec nekupila ten kocik co mas ty,ale chicco S3top a som nadmieru spokojna...
29. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulkaitaly: my se právě rozmýšleli, zda Cortinu a nebo Chicco. Docela mě štve, že jsem se nerozhodla po chiccu, protože tohle se mi zdá od dodavatele nesolidní. Prosím, byla bys moc moc hodná, stačil by mi nějaký kontakt, kde by se dalo anglicky domluvit. V Čechách je přestaly prodávat najednou ze dne na den, což nechápu.
29. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alenka pohladam,tu blizko milana je totizto ich fabrika kde sa tieto kociky vyrabaju,idem ti to pozriet hned teraz :wink:
29. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alenka mas IP
29. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

boli sme pred domov sa hrať a maličká zaspinkala v kočíku tak som ju nechala vonku len stále vykukujem či stále spinká ale opaľuje sa tam kamoška tak hádam zakričí ak sa prebudí :sweat_smile:

lulka a prečo ste nešli riadnym lietadlom? inak malá zle spinkávala lebo jej asi idú stále tie zúbky len vkuse si pchá pršteky na inú stranu pusy :confounded: tak neviem no a inak ten sirup sa dá zohnať aj tu v lekárni? je to na predpis či musím ísť za pediatrou?
29. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak pediatra povedala,ze je to nejaky virus ale ma aj dasna cervene tak asi aj zuby..
objednali sme tortu potom som nehala maleho s mamu a sgru a my sme sli s alfom na nakup..
teraz kiko spinka od 14.30 :dizzy_face: dufam,ze bude dobre dnes vecer..tu prsi
ozvala sa mi aj ada tak sa asi zajtra stretneme :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nejlepsi malymu Kikosovi hodne zdravicka a stesti a posilam hodne pusinek
29. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet ako? :grinning: co ste dnes robili?
mrzima ze som malej nic nekupila :frowning2:
29. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
matka ja nemam 400euro na letenku na "normalne" lietadlo.toto bol lowcost let,takze som s tym ratala,vies.
jaja neboj to bude ok
29. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji neres to ja ten darek taky koupila na posledni chvili.libi se mu aspon?
29. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme pre tortu vhodim foto :dizzy_face:

hral sa s nim u mora.. :slight_smile:
29. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky,

hej tak tu bol oslavenec, tak potom oneskorene Kikovi gratulujem k narodeninkam.

Juj kocky tak ja mam noviniek, ani nebudem vsetko pisat, len tak zbezne, no ruzovo to nevyzera u nas, mozno pojdeme s malou....Od strtku (dalsieho) idem do prace, do kaviarne na namesti....strasne sa tesim ale aj mam trosku obavy, lebo je to na 8 hodin, striedave smeny, ale je to na sezonu do oktobra. Malu budem mat u jednej slovenky tu, kamaratky, tak dufam ze to bude vsetko ok, a cez vikendy bude s tatom. O 2 tyzdne ideme na tu dovolenku, moc sa netesim, ale no co uz....a v kaviarni maju prave v tom case zatvorene a este mi tu dovolenku aj zaplatia...
Tak sa mi zacina zivot obracat, ja dufam ze k lepsiemu, s ochodom zatial nevieme, boli sme pozriet byty, este uvidime :frowning2: . Papa kocky ozvem sa ked sa mi bude dat, majte sa dobre.
30. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky,je mi zle dnes v noci vykradli moju kamosku slovenku co tu zije so svojim it frajerom.v noci im vliezli do bytu...oknom na 4poschodie a ukradli im peniaze a pasy...
mne je z toho nanic
30. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lulka to je strašné :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teda a ešte na 4posch. to je sila :angry:
30. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek