• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
je to nechutne,to su ti smradlavi rumuni vsade...
30. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lulka, mam dost, ale oni neboli doma? alebo?
Lebo tu vykradli jednych o 5.00 nad ranom (co je riadna odvaha) a oni boli vsetci doma, no spali este a este aj kluce od auta vzali a zobrali si ho spred baraku. A zial boli to vtedy daky cudzinci, neviem odkilal, no chytili ich vdaka tomu autu...
30. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme boli rano v riminach v nemocnici na kontrole ..dopadla ok :slight_smile: a sli sme sa adou do catolici :wink: tak sme sa stretli boli na plazi a povedali ,ze ak bude prsat tak dobehnu oni a pojdmee na pizzu :wink:

luka nas tiez vykradli hned ako sme sa nastahovali do bytu nastastie nevzali nic vzacne iba alfovi retazku :pensive:

dani tak pojdes pracovat?a ako si to myslela,ze pojdes s malou? :fearful: kam pojdete na dovolenku?
30. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
mela jsem problem z pc tak jsem tu az ted
Lulka to se asi kamoska bude ted bat tam spat..
Jaji a udelala jsi nejake fotky s Adi?
Musim se podivat
Tady je jeste hezky ale vsude jinde prsi.
Dani preju ti at se ti vede k lepsimu..
30. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je inak hrozne,ze kolko ludi ma v italii taketo zle skusenosti so zlodejmi...
jaja pozdravuj adku ajodo mna,dakujem
30. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, no kde ste vsetky?
jaji, tym ze pojdeme som nemyslela dovolenku.... :frowning2:
Ivet dakujem, dufam, ze bude lepsie :wink:
no u nas v noci boli strasne burky, hromy, blesky...a dnes tiez cely den uprsany, no priznajte sa ktora z vas nam take pocasie poslala?
30. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky som nerobila.. :unamused: zabudla som fotak ale aj tak ada nechce davat fotky deticiek na net...
este musim upravit tie zo vcerajsej oslavy :sweat_smile:

dani asi som to zle pochopila :frowning2: a kedy pojdes?ved si spominala ze zacnes robit

dnes sme boli zo segru v meste a kupila som kikovy sandale D&G :dizzy_face: :dizzy_face: mama mi dala peniaze ze nech mu kupim :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji, no hej robit zacinam buduci stvrtok, zatial sme boli pozriet len jeden byt, ale nic moc...v augudte by mali odist dvaja manzelia slovaci odtialto, tak mozno sa mi podari dostat ten byt po nich...dovtedy musim byt tu...
30. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ty zostanes tam ...
30. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dnes bude asi nadherne
Jaji posli mi prosim na email ty fotky co jsme fotily v caorle diky
31. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak uz budem mat menej casu na vas..dnes som zacala robit a to hned v novom hoteli aj ked stale patri pod nasu sefku...
proste vcera som povedala muzovi,nech sa spyta sefky kedy zacnem ak mam zacat az niekedy polke juna tak si pojdem pozret nieco ine tak sa asi sefka zlakla a hned ma volala do prace :grinning: :grinning: :grinning:
bolo to take necakane ale sanca sa naskytla a nemozem to prepast :wink:
31. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
tak Jaji tobe zacali uz galeje..
muz chce ke tchyni a ja ne
v tom horku se mi nechce cestovat
preju hezkou nedelu
1. čer 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnu nedelu prajem!a vsetkym detickam k ich sviatku len to najlepsie a hlavne aby ich rodicia posluchali
1. čer 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo on je svatek deti..no Beruska uz dostala kocicku teda nafukovaci..hned s ni usnula :dizzy_face:
Tak taky preju vsem detem k svatku
1. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ako ste víkendovali?
1. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, teda tu nikoho? :confused:

jaji tak ty už robíš? no super, vidíš, šéfku treba asi len postrašiť :sweat_smile:

ivet vy sa ako máte? čo beuška? :slight_smile:

lulka vy máte čo nové? :confused:

dani a čo s tou tvojou robotou? :confused: ideš už tento štvrtok či až ten budúci

ja tu dnes budem mať už aj lucaska ale až od deviatej ... tak bude tu dnes kriku, tak prajeme všetkým pekný deň pa pá
2. čer 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
my jsme dnes spali do osmi to se douho nestalo.
Marti tak to budes mit veselo.
Je tu silene horko ale hlasi dest odpoledne.
Pojedeme ke tchyni tak mam uz po nalade.radsi bych k mori nez se pekla v aute a pak u tchyne sedela 4hodiny.no nic.
hezky den
2. čer 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak to nefunguje

pisem uz 2x tak uz som ustata :grinning: beham po vsetkych hoteloch a to aj na izby a na salu :confounded:
2. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahojte zienky. Tak som precitala iba kusok vasich pokecov a som velmi smutna z Danky :frowning2: Co sa to tam u Vas deje?? Mam prist manzela zbit??? :angry:
Inak mesiac utiekola ani neviem ako. Bolo super, ved doma je doma :wink:
A ako sa mate vy,kocky????
3. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babuľky, prepáčte, že vám sem leziem, ale chcela by som vás poprosiť o radu...
Chceli by sme ísť v lete na dovolenku na Bibione, najradšej na Lido del Sole, ale radšej ako cez slovenskú CK by sme išli cez nejakú Taliansku...
Vedeli by ste mi odporučiť nejakú spoľahlivú CK? Alebo máte niekto kontakty priamo do Bibione?
Ďakujem veľmi pekne....

Ahoj Maťka... :grinning:
3. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Maci no konecne jsi prijela uz se ti styskalo za it?
Monkula podivej se na www.lampo.it
3. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea, ďakujem Ti veľmi pekne za ochotu, tá stránka je super, len sa z nej vysomáriť... :grinning: :grinning:
Ale nie, prepli sme na EN a bolo, len teraz sledovať výhodné last minity :grinning: :grinning:
3. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: Zienky tu je nejak prazdno.... Ahoj Ivet, spis se mi styskalo za pritelem. Jak se mate? Beuska uz je velika slecna :wink: Dneska se nam nejak zatahlo :unamused:
4. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa vam dari.tu prsi,to zas bude nudny den,aj ked by som mala zehlit,a dat do poriadku topanky(kupila som si na ne skrinku).len ci mi to mala dovoli :wink:
4. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
dnes byla velka bourka a prselo cely den..
Bea je dnes protivna a ja jsem uz na psychiatra a to mi volal muz ze se zdrzi v praci
4. čer 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobry vecer, kocky. Tu dnes tiez prsalo, ale aj tak sme boli vonku. Hlavne, ze je teplo. S malym musime stale chodit, takze som vecer super unavena. Ale mam tu na mesiac maminku, takze to nieje tak hrozne.
Lulka, citala som, ze mas asi problemy so stitnou zlazou. Ja som bola kvoli tym mojim vlasom u lekara a zistili mi, ze mi pomaly pracuje st.zlaza, takze beriem tabletky.
4. čer 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
jsme vzhuru od 5.30 to bude zase den.
Maci na to se maji jist ryby myslim ne?A mamka je u vas poprvy?Ja letim za mesic do cz.tesim se ale zase pro Beu je lepsi more nez ve meste se parit.
Opet prsi.Musim ale jit pro plinky maji je v akci za 9,90eur.tak hezky den vsem
5. čer 2008 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,Maci zajtra sa presne koli tomuto chystam k mojmu dr.lepsi sa ti to po tych liekoch?a co ti predpisali?ja dufam,ze mi to pomoze,lebo uz aom dost znicena z toho.
inak tu zase prsi,vonku sme boli aj mi,kupila som malej krasny prsiplast hello kitty a tak chodime von aj v dazdi,len nemozem nikde zohnat gumaciky,lebo nie je sezona :astonished:
5. čer 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky. Tu prsalo celu noc a teraz je zamracene. Takze zase skaredy den :frowning2: Ale aj tak budem cele odpoludne piect, lebo moj drahy ma zajtra narodky, takze potrebuje nieco do prace.
Lulka, zatial sa nic nezlepsuje, ale tablety beriem tak 10 dni.Volaju sa Letrox, take malicke tabletky, beriem rano na lacno polku.
Ivet, maminka tu bolo s nami uz minuly rok.To mas pravdu, ze pre malu by bolo more lepsie ako mesto. Bolo by lepsie ist domov az po sezone.
Inak ryb a roznych potvor jem dost, ale ako vidiet nepomahaju.
5. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryby nemaju nic spolocneho so stitnou zlazou.v rybach su mastne nenasytene kyseliny-omega3 a fosfor,kyseliny su dobre preoti predcasnemu starnutiu a fosfor na pamat.stina zlaza ked nefunguje,taj pomozu jedine lieky-stitna zlaza tvori ludske hormony...
no ved uvidim co mi povedia zajtra .Maci a ty si bola na vysetreniach?aj na tom screeningu?
5. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek