• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ciao,
dneska odoledne nikdo? je videt,ze jsou vsichni venku, kdyz je hezky pocasi.
Maci, jsem rada, ze Simonek uz je ok. Krasne fotky, je to proste fesak.
Chudak lulka, cele odpoledne v praci.
9. čer 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, tak ako ste sa dnes mali, u nás dnes bolo pekné počasie, skoro celý deň sme sa flákali po vonku..
9. čer 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, taky je tady krasne. dneska zacal fotbal, to bude zabava. :confounded:
9. čer 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru lucka, majstrovstvá tuším začali nie? :confused:
9. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky,ste zlate,ze na mna myslite.aj dnes som od 15h do 18h v praci...
mala sa vyblazni s tatkom,on ju hrozne rozmaznava,kupuje jej focaccie a dzusiky...vcera sa dokonca vratila domov s koralkami na krku.tak som zveda co vymyslia dnes
10. čer 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Lulka muj manzilek taky kdyz vezme malou ven to to jdou hned na koniky a na vlacek a zmrzlinku..
zacinam byt ta ktera jen zakazuje neco
Bea jeste spi ma jeste teplotu.
Tak preju vsem pracujicim buon lavoro!
10. čer 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Tatinkovia su tu od rozmazlovania a my od zakazovania a utierania ritky :slight_smile:
Nas maly mal 3-dnovy virus, ale nebolo to tak hrozne ako minule. Len nechapem preco ho to chyti vzdy iba tu :unamused: Dufam, Ivet, ze u Vas to prejde tiez bez komplikacii a rychlo.
Vcera sme boli v Corine (Dolomity) tu bolo 28 stupnov a tam 15 :confused: Tak tam by som nechcela byvat. Ale zase je tam nadherna priroda. Ale ked ja som milovnik tepla :sunglasses:
No fotbalek nam zacal a ja som stastna, ze mam chlapa, ktoreho to vobec nezaujima. Ale mame supis suseda, ktory vzdy tak nadava, ze presne vieme ako to taliani hraju :sunglasses:
Lucko, koukala jsem na fotecky, Marco ma ty rty bozske :sweat_smile: On Ti normalne nosi slunecni bryle? Simonek je porad sundava, nevim jak ho mam naucit je nosit :unamused:
10. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj
tak to Graziano teda moc nerozmazluje, spis ja :sweat_smile:
Dneska jsem byla na trhu, nic jsem dneska kupodivu nekoupila.
V Dolomitech je fakt nadherne.
Maci - Marco mel ty bryle jen na foceni, on nesnasi bryle, cepice, a ponozky. Nejradsi by byl porad nahatej.
Ja bych chtela jet k mori. ufaa - zavidim Ivet a Jaji. :slight_smile: Samotne se mi tam nechce.
V sobotu prijede bracha s Lullkou30 a s neteri. Uz se tesim. Mozna prijedeme navstivit Ivet do Caorle :wink:
10. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja bych se taky rada rozplacla u more, ale do Jesola je to daleko a do Chiogge se mi samotne taky nechce :unamused: Ted jsme se vratili z prochazky je opravdu bozsky.Ale jak jsem koukala na pocasi, tak od zitrka zase nic moc :frowning2:
Tak budes mit aspon veselo,barak plny lidi :sunglasses: Jen at jim vyjde pocasi.
10. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, tak jestli chces, pojed s nama pristi tyden do Jesola. Aspon bude sranda - 3 deti :wink:
10. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky zkousim kde se da..mam prosbu nevite nebo nemate moznost zjistit jestli se v Italii bezne prodava parfem Fendi Theorema?ja to nikde ,ale nikd enemuzu za boha sehnat ani aby mi to poslali to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: dik
10. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Aponchie, na jedne ceske strance jsem parfem Fendi Theorema - 50ml toal.voda EDP za 848,-Kc nasla. Anebo to chces kupovat v Italii?
10. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zitra ma byt jeste hezky, tak kdyz se podari Marek si vezme volno a pojedeme do Chiogge, je to bliz. Ale dekuji, Lucko za nabidku, mozna ji vyuzijeme, protoze do Jesola se chci urcite podivat.
10. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 850to neni origos co hledam..v CR neni jsou to bud jen miniaturi anebo je to Fendi Theorema a pomlcka neco...to voni jinak..ja jsem se ptala schvalne pac je to Italska znacka..ptala sem se i holek na francii a tam nasli jen miniaturu ..takze proto jinak sorry teda
10. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://fendi.elnino-parfemy.cz/Parfemovana-voda-Fendi-Theorema--W--1543.html toto je on!ale nikde fakt neni bud neni skladem nebo reknou,ze se nedovazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic ja nechci parfemovanou vodu ale eau de parfume
10. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci kde presnejšie je to corine?

lucka malým sa predsa páči najviac ked majú voľnosť :grinning: to má aj moja malá rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ivet ako je malej?

lulka a vy sa ako máte? všetko oki s malou? v práci je ako? :slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevim esti ta posledni neni nahodou panska ale to baleni je presne stejne teda i u damske :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aponchie, tak ja jsem nasla uplne jinou. Muzu se ti podivat kdyz pujdu nakupovat, jestli se neco takoveho tady prodava,ale kdyz jsem hledala na italskych strankach, tak jsem nic nenasla :unamused:

Martinka, Corina je za Bellunom. Teda myslim :wink:
10. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budes hodna kdyz kuknes pac je to italska luxusni znacka parfemy kabelky kozene veci tak to trosku nechapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak myslim maji
www.fendi.com
10. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tieto názvy mi tu vôbec nič nevravia :sweat_smile: idem to kuk niekde na mape
10. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aponchie, tak ja na to mrknu a urcite se mrknou i ostatni holky, kdyz si Te vecer prectou. Mej se zatim moc hezky.

Martinka, ja som tiez musela kuknut do mapy. Ja si tie tal. mesta nemozem zapamatat :unamused:
10. čer 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, to bude Cortina.
Marti, to je pravda. Nejlip je nahacum :slight_smile: . A kde bydlis a kdy se budes stehovat?
10. čer 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci nič si z toho nerob ja som mala dosť ked som si zapamatala to kde som teraz :sweat_smile:

lucka ja som teraz v merane ale kam idem to si ešte nepamätám :grinning: :sweat_smile:
10. čer 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no mame sa fajn,dnes mam volno.mali sme blbu noc,mala sa casto budila,pre mna bez priciny a teraz je zla.isla spat o 22.30h a o 6h uz bola hore.pocitam,ze dnes sa jej nebude nic chciet a bude nervozna....v robote je ok,ale cely tyzden popri malej je dost narocny
11. čer 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

prajeme všetkým krásny dník, u nás to dnes vypadá na krásny deň :dizzy_face: no konečne by som sa rada poopaľovala kus :sweat_smile:

lulka možno si malá pospinká cez deň a dobehne noc :wink:
11. čer 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Tu je zase nadherne, tak sa dnes snad vypravime k moru.
Ivet ako je Bei? Dufam, ze uz lepsie.
Martinka prajem prijemne opalovanie. Ja sa tiez pojdem skvarit :sunglasses:
Lulka, drzim palce aby si zvladla pracu i malu. A to pracujes iba tento tyzden v kuse, alebo to bude pokracovat?
Lucka, to samozrejme je to Cortina. Ale ja mam proste deravu pamat :slight_smile:
Prajem vsetkym krasny den.
11. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no len tento tyzden,inak by som to nezvladla..mala uz spi,isli sme von o 9hod a vratili sme sa asi pred 20mi minutami...idem si aj ja lahnutaj tu je krasne,ale dusno
11. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky

my sme sa teraz vrátili z bazénika bolo super aj malá sa vyšantila

maci ako bolo na slniečku? neuškvarila si sa? :sweat_smile:
11. čer 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, ja vas len zdravim a ficim.no odkedy som zacala robit nestiham...riadna makacka rano malu vystrojit ku kamoske, potom do prace, odrobim 9 hod. padam domov, nieco urobit, padam mrtva do postele a odznovu....
No som stastna prestastna ze zase pracujem, Herby sa stara o malu, vecer je s nou, mala stastna prestastna. Kupil mi nove auto (no starsie, ale pre mna nove), este stale sme spolu a ja dufam...no snad sa u nas zablyska na lepsie casy...
Zajtra mi pride maminka a v sobotu ideme na tu dovolenku do chorvatska.Tak si snad trosku oddychneme...
Tak papa kocky zase sa ozvem ked budem mat chvilku...prajem vam pekne dni a detom vela zdravicka.
11. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek