Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
maci11autor
12. čer 2008
😉 Ahojte zienky.
Danka dnes rano som na Teba myslela, ze si tu davno nebola. A kde vlastne pracujes? A kam idete do Chorvatska? Potom napis ako bolo. My tiez chceme ist do Chorvatska, ale stale nevieme kam. Tak drzim palce aby Vam to vsetko spravne klapalo a uzijte si prijemnu dovolenku.

Vcera sme boli pri mori. Je tam super, pretoze tam je este malo ludi. Ale nechcela by som to vidiet cez vikend 😎 Len more je este dost studene, takze maly sa nemal kde vycvachtat.
lulkaitaly
12. čer 2008
juj babky vy sa mate co zijete tak blizko mora..tu je zase zamracene,malej rastu zuby.tak mame stresy.a dnes som v praci poobede aj vecer 😞
maci11autor
12. čer 2008
Zienky, potrebujem poradit. Uz pomaly rozmyslam nad golfacom. A neviem co vybrat? Mam pomerne velke dieta, tak aby sa mi tam neskor vobec vosiel. Poradite??? :-N
martinadt
12. čer 2008
ahojte zase nikoho nikde? =-)

dani tak príjemnú dovolenku a aby všetko dobre klapalo

nam má prisť asi sobotu kamarát zo slovenska, je mi ako brat a potom pôjdeme asi na pár dní k moru, ale len tu v taliansku, chceme ísť asi do bibione no uvidíme

lulka ako s malou? idú vám stoličky či ako? =-)

maci a aký golfáč chceš? nejakú konkrétnu značku alebo? =-)
lulkaitaly
13. čer 2008
dobre ranko,matka asi ano,len sa to neda opisat s urcitostou,lebo ma dasno opuchnute vciacmenej cele.
maci ja mam stale ten isty kocik,golface neznasam
maci11autor
13. čer 2008
Ahojte zienky 😉 Tak dnes je skaredo, tak sa tu snad niekto ukaze.
Golfaca chcem z praktickeho hladiska, kvoli nasemu cestovaniu. A myslim, ze ked maly zacne chodit, tak uz mi nebude chciet sediet v kociku, tak mi staci potom golf. A nas kocik postupom casu predam.Mame trojkombinaciu, tak at sa s nou tesi niekto dalsi. 😉
Martinka, nemam vybranu konkretnu znacku, len chcem nieco co vydrzi a kam sa mi zmesti maly aj za pol roka. Uz teraz mame 11 kilo :-N
Uz davno tu nebola Ivet, dufam, ze s malou vsetko v poriadku. A Jaji ta je v plnom pracovnom nasazeni.
maci11autor
13. čer 2008
Martinka, teraz kukam na Tvoju fotecku, ta s tymi dlhymi vlasmi si ty???? Mam v tom troska gulas 😃
lulkaitaly
13. čer 2008
maci pozri si znacku mclaren,keby som mala kupovat golface,tak jedine tie.inak aj ja mam trojkombinaciu,ale nase auto je velke a kocik pohodlny,tak
maci11autor
13. čer 2008
Dakujem,Lulka. Kuknem na to. My mame auto tiez velke, kocik vobec neskladam. Ale chcela by som vyskusat golfik a potom uvidim.
martinadt
13. čer 2008
ahojky

lulka tak ako zúbky? maličká je nervozna? :-S

maci a keby si sa informovavla priamo v nejakej predajni? aj ked ktovie či je tam spoľah, oni skôr asi hľadia nech čo najviac a najlepšie predajú hm? :-S
martinadt
14. čer 2008
dobré ranko

my už máme návštevku a pôjdeme do mesta sa poprechádzať a pokukať
večer sa ešte isto ozvem, inak je tu nádherne slniečkovo

tak prajeme pekný dník, pa pá
maci11autor
14. čer 2008
😉 Ahojte zienky.
Tak tu je skaredo, prsi a prsi 😞 Chcela som si ist kupit kvetky na balkon :-| No dufam, ze prestane, poobede chceme ist do Verony.
Inak je tu docela mrtvo.....
Majte krasny den. Paaaaa
jajaalf
14. čer 2008
ahojte
len na skok nejak nestiham tieto dni som robila cely den a vecer ked som dosla domov uz som nemala ani silu :-N a maly my zaspava neskoro okolo 23hod.ale za to spi celu noc v postielke az do 9-10hod.

ako sa mate co nove?musim si vas niekedy precitat

vcera tak strasne prsalo ze tu bolo tolko vody ,voda sla az do domou nastastie k nam nie =-)

pozdravujem vsetky pa nabuduce
martinadt
15. čer 2008
ahojte

maci boli ste v tej verone? =-)

jaji tak teda riadne dlho makáš 8-( ale hádam budeš mať aj kus voľnejšie hm? 🙂
maci11autor
15. čer 2008
Ahojte zienky, tak tu uz skoro nikto nechodi :-|
My sme vcera odchadzali odtialto a lialo a vo Verone nadherne 😎 Je tam krasne, boli sme aj mrknut na balkon kde svitorili Julia s Romeom 🙂
Dnes som bola s Marekom na vylete na motorke. Ako za starych cias 😃 Pocasie bolo krasne a priroda nadherna.
Vecer sme boli v centre Padove, bol blesi trh. Maly si pekne pospinkal. No a teraz zase prsi :-|
Martinka co navsteva? Idete do toho Chorvatska?
martinadt
15. čer 2008
ahojte kočenky

maci tak vám bolo dobre x-) no super
návšteva je už u nás, ale nejdeme do chorvátska, mali sme ísť ale tým že pôjdem do tej práce tak ideme v pondelok ale len do Bibione chceme ísť dúfam že bude aspoň počasie na kúpanie :-S a v piatok alebo cez víkend možno pôjdeme do irska kuknúť s malou :-N uvidíme ako letenky sa budú dať zohnať
maci11autor
16. čer 2008
😉 Ahojte zienky.
Tak sme tu, Martinka, zostali iba my dve.A ty za chvilu ides do robotky, tak si tu budem asi pisat sama :-|
U nas je hnusne ]-( Asi by sme sa mali prestahovat do teplejsich krajin 😎
Jeej, ty sa mas, v Irsku som este nebola. Tak aby sa Vam podarili zohnat letenky.
maci11autor
17. čer 2008
Tak a uz som tu zostala celkom sama 😞 Kocky kde ste????
No nic, tu je zase skaredo.
Prajem Vam pekny dnicek 😉
lulkaitaly
17. čer 2008
ahoj maci,aj tu je hnusne,normalne sa mi zda,ze je jesen..pozrela si si tie buginy?
maci11autor
17. čer 2008
Ahoj Lulka, konecne 😉
Tu uz je teraz pekne, len maly spinka, tak cakam a pojdeme von.
Kukala som ich zatial iba na internetu. Kocik budem kupovat asi aj tak u nas, takze sa teraz len tak informujem a u nas pojdem pozkusat.
Chodit este do robotky?
jajaalf
17. čer 2008
ahojte
tak zas len na skok skusim si vas precitat 🙂 ale najprv pisem lebo mi blbne net ]-( ]-( ]-( ]-( hroza musim sa info a najst nieco ine tento uz my dobre nejde mozno je problem v kabli ani sama neviem ]-(

ako sa mate?

my nic nove kiko pekne spinka v postielke akurat ze zaspava neskoro ale aspon ho vidim vecer pooobede je to horsie ja ked dojdem domou na prestavku tak by som spala a on nie :-N a aj segricka si musi oddychnut od neho 😉
jajaalf
17. čer 2008
a kde je ivet?ze by sla domou?dlho da neukazala......

maci uz si zohnala nejaky golfac?

lulka ako v praci?
lulkaitaly
18. čer 2008
dobre ranko,tento tyzden som v praci vecer vo stvrtok,piatok a sobotu,ale neprispievam vam tu moc.nemam nic nove,len som stale unavena a tak cakam co mi povie lekar
maci11autor
18. čer 2008
😉 Ahojte zienky.
Tak a opat je hnusne :-| Ale to uz je asi normalny jav.
Lulka to sme na tom rovnako, rano sa nemozem vyhrabat z postele a vecer o osmej som uz uplne hotova. A to skoro nic nerobim :-| Neviem co sa so mnou deje. Ze by vek???? 😎
Jaji golfac som este nekupila, budem ho aj tak kupovat u nas, ale este som si nevybrala aky. Potrebujem nieco vacsieho.
Ivet mi tiez vrta hlavou. Ani si nepamatam kedy vravela, ze pojde domov.
Tak sestricka Ti prizera. A mate tam aspon pekne? Lebo u nas je to des.Dva dni pekne a potom tri dni humus.
U nas tiez vsetko pri starom. Maly sa snazi sam chodit, urobi tak tri kroky, ale boji sa. Rano kakame do nocnika a docela sa mu to paci :-N
martinadt
18. čer 2008
ahojte kočky

idem vam len napísať a letím k malej, teraz sme prišli domov no maličká je chorá 😞 nevieme čo s ňou no doktorku sme teraz už nestihli akurát tam nebola ]-( a zajtra rano ideme hned k nej .. potom sa snád ozvem, uvidím ako jej bude chúdatku
maci11autor
18. čer 2008
Ahoj Martinka. A co je malej? Iba horucky? Alebo nieco ine?
mr_matthew
18. čer 2008
caf tinka je s dadkov v spitali, dadka je hospitalizovana museli isc na pohotovost
maci11autor
19. čer 2008
:-o V nemocnici? To je take zle?? Moc ich pozdravujem.
lulkaitaly
19. čer 2008
pekny dnik prajem.
matka drzte sa!myslime na vas
jajaalf
19. čer 2008
ahojte

marti v nemocke? =-) dufam,ze to neni nic vazne.....

malemu rastu nove zubky v zadu neviem ci su to neni nahodou stolicky |-|

tu je uz 3 den pekne ale inac tiez nic moc pocasie hroza...