• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
:wink: Ahojte zienky.
Danka dnes rano som na Teba myslela, ze si tu davno nebola. A kde vlastne pracujes? A kam idete do Chorvatska? Potom napis ako bolo. My tiez chceme ist do Chorvatska, ale stale nevieme kam. Tak drzim palce aby Vam to vsetko spravne klapalo a uzijte si prijemnu dovolenku.

Vcera sme boli pri mori. Je tam super, pretoze tam je este malo ludi. Ale nechcela by som to vidiet cez vikend :sunglasses: Len more je este dost studene, takze maly sa nemal kde vycvachtat.
12. čer 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj babky vy sa mate co zijete tak blizko mora..tu je zase zamracene,malej rastu zuby.tak mame stresy.a dnes som v praci poobede aj vecer :frowning2:
12. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zienky, potrebujem poradit. Uz pomaly rozmyslam nad golfacom. A neviem co vybrat? Mam pomerne velke dieta, tak aby sa mi tam neskor vobec vosiel. Poradite??? :sweat_smile:
12. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zase nikoho nikde? :confused:

dani tak príjemnú dovolenku a aby všetko dobre klapalo

nam má prisť asi sobotu kamarát zo slovenska, je mi ako brat a potom pôjdeme asi na pár dní k moru, ale len tu v taliansku, chceme ísť asi do bibione no uvidíme

lulka ako s malou? idú vám stoličky či ako? :confused:

maci a aký golfáč chceš? nejakú konkrétnu značku alebo? :confused:
12. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,matka asi ano,len sa to neda opisat s urcitostou,lebo ma dasno opuchnute vciacmenej cele.
maci ja mam stale ten isty kocik,golface neznasam
13. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink: Tak dnes je skaredo, tak sa tu snad niekto ukaze.
Golfaca chcem z praktickeho hladiska, kvoli nasemu cestovaniu. A myslim, ze ked maly zacne chodit, tak uz mi nebude chciet sediet v kociku, tak mi staci potom golf. A nas kocik postupom casu predam.Mame trojkombinaciu, tak at sa s nou tesi niekto dalsi. :wink:
Martinka, nemam vybranu konkretnu znacku, len chcem nieco co vydrzi a kam sa mi zmesti maly aj za pol roka. Uz teraz mame 11 kilo :sweat_smile:
Uz davno tu nebola Ivet, dufam, ze s malou vsetko v poriadku. A Jaji ta je v plnom pracovnom nasazeni.
13. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinka, teraz kukam na Tvoju fotecku, ta s tymi dlhymi vlasmi si ty???? Mam v tom troska gulas :grinning:
13. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci pozri si znacku mclaren,keby som mala kupovat golface,tak jedine tie.inak aj ja mam trojkombinaciu,ale nase auto je velke a kocik pohodlny,tak
13. čer 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem,Lulka. Kuknem na to. My mame auto tiez velke, kocik vobec neskladam. Ale chcela by som vyskusat golfik a potom uvidim.
13. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

lulka tak ako zúbky? maličká je nervozna? :confounded:

maci a keby si sa informovavla priamo v nejakej predajni? aj ked ktovie či je tam spoľah, oni skôr asi hľadia nech čo najviac a najlepšie predajú hm? :confounded:
13. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

my už máme návštevku a pôjdeme do mesta sa poprechádzať a pokukať
večer sa ešte isto ozvem, inak je tu nádherne slniečkovo

tak prajeme pekný dník, pa pá
14. čer 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tu je skaredo, prsi a prsi :frowning2: Chcela som si ist kupit kvetky na balkon :unamused: No dufam, ze prestane, poobede chceme ist do Verony.
Inak je tu docela mrtvo.....
Majte krasny den. Paaaaa
14. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
len na skok nejak nestiham tieto dni som robila cely den a vecer ked som dosla domov uz som nemala ani silu :sweat_smile: a maly my zaspava neskoro okolo 23hod.ale za to spi celu noc v postielke az do 9-10hod.

ako sa mate co nove?musim si vas niekedy precitat

vcera tak strasne prsalo ze tu bolo tolko vody ,voda sla az do domou nastastie k nam nie :confused:

pozdravujem vsetky pa nabuduce
14. čer 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maci boli ste v tej verone? :confused:

jaji tak teda riadne dlho makáš :rolling_eyes: ale hádam budeš mať aj kus voľnejšie hm? :slight_smile:
15. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky, tak tu uz skoro nikto nechodi :unamused:
My sme vcera odchadzali odtialto a lialo a vo Verone nadherne :sunglasses: Je tam krasne, boli sme aj mrknut na balkon kde svitorili Julia s Romeom :slight_smile:
Dnes som bola s Marekom na vylete na motorke. Ako za starych cias :grinning: Pocasie bolo krasne a priroda nadherna.
Vecer sme boli v centre Padove, bol blesi trh. Maly si pekne pospinkal. No a teraz zase prsi :unamused:
Martinka co navsteva? Idete do toho Chorvatska?
15. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočenky

maci tak vám bolo dobre :dizzy_face: no super
návšteva je už u nás, ale nejdeme do chorvátska, mali sme ísť ale tým že pôjdem do tej práce tak ideme v pondelok ale len do Bibione chceme ísť dúfam že bude aspoň počasie na kúpanie :confounded: a v piatok alebo cez víkend možno pôjdeme do irska kuknúť s malou :sweat_smile: uvidíme ako letenky sa budú dať zohnať
15. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sme tu, Martinka, zostali iba my dve.A ty za chvilu ides do robotky, tak si tu budem asi pisat sama :unamused:
U nas je hnusne :angry: Asi by sme sa mali prestahovat do teplejsich krajin :sunglasses:
Jeej, ty sa mas, v Irsku som este nebola. Tak aby sa Vam podarili zohnat letenky.
16. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a uz som tu zostala celkom sama :frowning2: Kocky kde ste????
No nic, tu je zase skaredo.
Prajem Vam pekny dnicek :wink:
17. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci,aj tu je hnusne,normalne sa mi zda,ze je jesen..pozrela si si tie buginy?
17. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lulka, konecne :wink:
Tu uz je teraz pekne, len maly spinka, tak cakam a pojdeme von.
Kukala som ich zatial iba na internetu. Kocik budem kupovat asi aj tak u nas, takze sa teraz len tak informujem a u nas pojdem pozkusat.
Chodit este do robotky?
17. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak zas len na skok skusim si vas precitat :slight_smile: ale najprv pisem lebo mi blbne net :angry: :angry: :angry: :angry: hroza musim sa info a najst nieco ine tento uz my dobre nejde mozno je problem v kabli ani sama neviem :angry:

ako sa mate?

my nic nove kiko pekne spinka v postielke akurat ze zaspava neskoro ale aspon ho vidim vecer pooobede je to horsie ja ked dojdem domou na prestavku tak by som spala a on nie :sweat_smile: a aj segricka si musi oddychnut od neho :wink:
17. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je ivet?ze by sla domou?dlho da neukazala......

maci uz si zohnala nejaky golfac?

lulka ako v praci?
17. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tento tyzden som v praci vecer vo stvrtok,piatok a sobotu,ale neprispievam vam tu moc.nemam nic nove,len som stale unavena a tak cakam co mi povie lekar
18. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a opat je hnusne :unamused: Ale to uz je asi normalny jav.
Lulka to sme na tom rovnako, rano sa nemozem vyhrabat z postele a vecer o osmej som uz uplne hotova. A to skoro nic nerobim :unamused: Neviem co sa so mnou deje. Ze by vek???? :sunglasses:
Jaji golfac som este nekupila, budem ho aj tak kupovat u nas, ale este som si nevybrala aky. Potrebujem nieco vacsieho.
Ivet mi tiez vrta hlavou. Ani si nepamatam kedy vravela, ze pojde domov.
Tak sestricka Ti prizera. A mate tam aspon pekne? Lebo u nas je to des.Dva dni pekne a potom tri dni humus.
U nas tiez vsetko pri starom. Maly sa snazi sam chodit, urobi tak tri kroky, ale boji sa. Rano kakame do nocnika a docela sa mu to paci :sweat_smile:
18. čer 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

idem vam len napísať a letím k malej, teraz sme prišli domov no maličká je chorá :frowning2: nevieme čo s ňou no doktorku sme teraz už nestihli akurát tam nebola :angry: a zajtra rano ideme hned k nej .. potom sa snád ozvem, uvidím ako jej bude chúdatku
18. čer 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Martinka. A co je malej? Iba horucky? Alebo nieco ine?
18. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf tinka je s dadkov v spitali, dadka je hospitalizovana museli isc na pohotovost
18. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:astonished: V nemocnici? To je take zle?? Moc ich pozdravujem.
19. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny dnik prajem.
matka drzte sa!myslime na vas
19. čer 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti v nemocke? :confused: dufam,ze to neni nic vazne.....

malemu rastu nove zubky v zadu neviem ci su to neni nahodou stolicky :pensive:

tu je uz 3 den pekne ale inac tiez nic moc pocasie hroza...
19. čer 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek