• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
no ja se narodila v krci, ale bydlime ve stodulkach, praha 5. Jedu na dovcu se segrou do Bulharska, ale pres Prahu. Tam budu v srpnu celkem asi 3-4 dny.
27. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti tak zacnes aj ti robit?a ozi ako mala?uz chodi?rozprava nieco?

maci tak prijemnu dovolenku v tatrach :slight_smile:

gitka a ti nechystas nejake bambino? :confused:
27. čer 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, nechystam. alespon zatim ne. delam v chemii a tam to nepatri. mam smlouvu jeste na rok a pul tak minimalne ten rok a pul si pockam. :slight_smile: Nepochybuji o tom, ze by rodice meho draheho meli radost..ostatne moje mamca taky, i kdyz by ji to k nicemu nebylo, kdyz jsem v IT...ale ani ja ani muj drahy zatim nijak nespechame. :slight_smile:
27. čer 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

tak teda zajtra ráno odchádzame preč, večer alebo ešte ráno vám ešte napíšem a potom uvidím

jaji malá pomaly chodí, hodila som aj nové foto nejaké ale nerozpráva veľa, akurát stále dokola mama a tooo :slight_smile: a čo kiko?
27. čer 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak vidimze uz jedes pryc tak se s tebou loucim a at se ti dari.mas odvahu a to je dobre neztratis se.pa
27. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,ja letim do prace.matka drz sa,myslim na teba!
27. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prišla som sa ešte rozlúčiť, zajtra to už asi nestihnem

majte sa tu krásne, užite si krásne slnečné horúce leto v italii :dizzy_face: a nezanedbávajte to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

pozdravujeme všetky detičky, mamičky aj nemamičky (marcy) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a posielame božtekýýýý :slight_smile: ak sa bude dať ozvem sa pa pá :slight_smile:
28. čer 2008 ve 02:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti dufam,ze sa nam skoro ozves :slight_smile: a hlavne nech ti to vide aby ste sa mali dobre :wink:

kiko tiez moc nehovori ved asi ani tak skoro nebude ma to tazke ked sa rozprava dvojjazycne..a schodenim sa nejak boji bez ruky sa ani nepohne a ked nahodou sa pusti tak si hned sadne :grinning: :grinning: vsak raz na nas cas pride :sweat_smile:

gitka a kolko mas rokou?uz si tu dlho?neviem ci si uz spominala :wink: ako si sa sem dostala?
28. čer 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
to jsou vedra ale to more je tak prijemny jsme porad jen ve vode.
zitra poprvy bude hlidat Beu tchyne cely den.
Potrebuju si odpocinout jsem uz na zhrouceni je dost zlobiva.Tak snad to tam vydrzi jak Bea i tchyne.
Marti preju ti at ti je dobrucko. :slight_smile:
Jaji aspon ti neutece kdyz jeste nechodi ma to i sve vyhody ze?
28. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer,jaj ako vam to more zavidim.tu je to hrozne v tomto horku,ale za par dni sa uz aj my budeme hrochnit na plazi.vase deticky jedia pekne aj v tomto teple?nasa mala skoro nic nezje
28. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ivet tak mala bude u svokri?a ti co budes robit sama?

lulka a kam sa chystate?
29. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

podarilo sa mi dostat na inet, dnes tu bolo cely den nadherne kym mala spinkala von v kociku tak ja som povybalovala veci a teraz sa tu zmohla priserna burka aj krupy padaju :rolling_eyes: v izbe nam zacalo zatekat tak sme zavolali sefovcou ale tam sa nedalo byt s malou bala som sa ze nachladne :angry: priserna zima a nemame ani ohrievac zatial tak teraz sme u jednych domacich v takom dome :confused: zajtra to vyriesime ci ostaneme byvat tu alebo pojdeme do nejakej inej izby ale sefovci su v pohode a malej sa tu zrejme paci dnes to tu ostvornozkovala hore dole :slight_smile:

zajtar pride ujo, pojdem do mesta vybyvit si nejake stauernummer alebo take nieco neviem o co sa jedna ale je to nejaka karticka matko mi to davnejsie ukazoval :slight_smile: skocim si kupit kartu do mobilu a spytam sa na ten inet, len ujo mi povedal ze to trva 4 dni kym to oni niekam poslu a instaluju alebo nieco take :confused: nevyznam sa do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak do tyzdna mozno budem mat aj inet :slight_smile: sem tam vam napisem hadam ak sa mi to podari plati sa tusim 25e cez wind no necham sa prekvapit :slight_smile: :sweat_smile:

a ako sa mate vy; ivet oddychla si si;
jaji ty ako v praci
lulka ani my tu nemame more :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato tu mam krasne skaliska :grinning: :sweat_smile: inak danielke tiez cez den moc nechuti papat ale snazim sa jej ponukat castejsie lebo sa bojim ze zase skoncime v nemocnici a trochu ju nutim aj pit :confounded: ale inak sa mi neda ale cez cmucku sa jej paci pit tak aspon ze z toho ma zabavu a ja srdce na mieste :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak paaa snad sa este nejako ozvem :slight_smile:
29. čer 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jaji, tak ja jsem tady od konce ledna 2007. Je mi 26, jsem tu kvuli praci. Delala jsem postgradual a prisla k nam na univerzitu tahle nabidka...jit do Padovy na 3 roky v ramci evropskeho projektu. Tak jsem tady. A vcera to byl presne rok, co jsem se seznamila s milackem. :slight_smile: Ale zjistila jsem to dneska, takze zadna oslava chichi. Ale treba zpetne...i kdyz nevim, jestli oslavuje tyhle veci.

Jaky byl vikend? Tady horko.....uffff....ale u bazenu to chvili slo. :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte do stredy sme tu, potom ideme spat, takze potom neviem ako sa ozvem

inet zatial nemam ani nejdem mat, :confounded: dnes sme boli na urade vybavovat steuernummer ale s malou sa to proste neda :rolling_eyes: len by behala a cakat niekde s nou je katastrofa
ten net je mesacne este lacnejsi stoji mesacne 15e a instalacia stoji 30e a je to obmedzene na 100 minut ci hodin ci ako neviem ani ale ujo povedal, ze uvidim ako nam bude, do 10 dni mam narok odist z prace bez toho aby som niekomu nieco vysvetlovala a tak isto ma oni mozu vyhodit, tak mi povedal ze nech s tym pockam a ak tam ostanem on mi to pojde dat urobit a donesie mi notebook tak som uz len prikyvla no uvidim, dufam ze ja vydrzim a ze ten net budem mat :wink:

dufam ze u vas je vsetko v poriadku :slight_smile: tak pa
30. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer babulky,kde ste vsetky?nasa mala velmi zle spava,rastu jej 3zubky naraz.ako sa mate?jaja ak pojdeme k moru tento vikend tak na rimini
1. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuliky

tak my sa zajtra vraciame spat do penzionu, budeme mat inu izbu takze potom ak sa bude dat sa zas ozvem niekedy drzte sa :wink:

inak som dnes myslela na danku :grinning: videla som pohladnicu so skalami s nazvom LANGKOFEL :grinning:
1. črc 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babule, sto rokov som tu nebola. Boli sme mesiac v Milano Marittima. Jaji, ako ste vy daleko odtial?
Bolo skvele. kazdy den na plazi. Boli nas pozriet nasi, aj kamarati s detmi. Teraz je tazka spatna aklimatizacia... Nuz budeme si musiet zvyknut... a v auguste opat na vylet...pojdeme na Sk :grinning: !!!
Ozaj, maci, pozerala som tvoje foto, aj nasa Marti ma takeho hovoriaceho psa. Velmi ho ma rada. Ten vas hovori tiez po Slovensky?
2. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak ta nedele byla super ale jen do 15.30 pak uz mi prijeli domu.Pry byla hodna a nestyskalo se ji.A ja jsem jim volala jen dvakrat :slight_smile:
Marti ty jsi hrdinka ja bych uz mela nervi z toho ubytovani.
Katka no ty si uzivas prazdniny jak se patri.
Jaji jak to zvlada segra z malym?
2. črc 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no skoro som odpadla ze posledny prispevok 2 jula :confused: :confused: :confused: :confused: co sa to tu deje??????????

mne net nesiel par dni musela som vsetko nainstalovat a uz som chcela volat do wind ze to rusim,ale nakoniec sa podarilo a som tu na chvilku

kati ti si bola tak blizko a ani si sa neozvala od nas to je asi 30km.. :slight_smile:
4. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak zitra odlitam do cz.tesim se uz mam zbaleno jeste me ceka navsteva u tchyne.tady je pod mrakem a to jsem chtela hodit jeste bronz.
tak se tu mejte pekne
5. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se vsechny byly opalovat. :slight_smile: Ja bych taky chtela do cz, ale jedu az v srpnu, ale jenom na chvilku :frowning2:
Jak se vsechny mate?
5. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky,tak kde ste vsetky?stale pri mori?jaji,ako je v praci?a ty matka,dufam,ze je vsetko ok?my nemame nic noveho,cely vikend sme boli kade tade a teraz mam taku kopu na zehlenie,ze az!
7. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ako sa mate tusim uz pomaly ani nikdo sem nepise :confused: :confused: ale dufam,ze po lete sa to zlepsi :grinning: :grinning:

vcera som pisala ale nejak nepridalo prispevok tak som uz nemala cas zase pisat :angry:

v robote da sa akurat kikovy idu zubky tak nie vsetky noci spime :frowning2: napriklad tuto noc sa zobudil o 3hod rano a plakal do 4.30 :cry: :cry: nakoniec zaspal..
8. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

no kde ste vsetky?
pridam par foto az sa mi to podari v sobotu bola notte rosa neviem ci to je po celom taliansku ten sviatok hovoria tomu ,silvester v lete :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, tak to je fakt skoda, mohli sme sa stretnut...ale ja som uz predtym pisala, ze tam idem, no akosi sa mi nedostalo od teba odpovede...Ale i tak sme tam mali rusno, stale nejake navstevy... tak hadam nabuduce...
Co je to ta notte rosa?Nepoznam...
Ja zas Marti odstavujem...tiez je to o drzku...Rano sa zobudi o piatej a potom uz bez ciciku nie a nie zaspat... :unamused:
9. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...tak vidim ze leto je rozbehnute pre vas v plnom prude....ja este v robote, ale uz sa to ukludnuje...dnes ma akurat moj drahy narodky tak este posledne behacky...musim este zohnat tortu na dnes..potom v sobotu velke prekvapko este s dalsou origos tortou...
co sa tu za ten cas udialo? nieco som si precitala, Marti ty kde ides za robotou? kto vas bude na sk v auguste??
10. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kati, tak ste si vegetili mesiac pri mori..komu je lepsie?? urcite si pekne opalena ze?
10. črc 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji notte rosa? nie notte bianca?
10. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem z prahy a ziju v i tali ve florencii a snazime se o mimnko snad to pujde...
10. črc 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marcy ze sa aj ozves :grinning:

vitam blackie :slight_smile: ako sa volas?napis nam nieco o tebe :slight_smile:

marcy tak tu to nazivaju notte rosa ale sa my zda ze prvy rok ako to zacalo tak sa to volalo notte bianca :grinning: vsade predavali ruzove tricka a vsetko bolo ozdobene do ruzova ruze a tak skoda ze som nesla do centra..ale segricka bola a hovorila ze bolo tolko ludi ze sa nedalo ani pohnut :frowning2:

katka asi som to nejak presvihla nevsimla som si ze si pisala ze pojdete na dovolenku prave tam :unamused: mozno nabuduce :wink:
a ti este kojis? :fearful: :confused:
10. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek