• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
zdravim vsetkych,bleckie drzim prsty nech sa vam to podari co najskor.ja som tiez vo firenze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2008 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,aj ja som este v praci v tieto dni,ale uz sa nam to krati ...za chvilku sa ide na dovolenku.
jaja este stale sme na rimini neboli :frowning2:
11. črc 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji mas pravdu ale uz som tu...je to pokojnesie, tak sa ozvem castejsie...Lulka, ako sa mas? vcera som presla okolo california bakery, isla som pasticcerii piave objednat tortu pre Luku....kedy ides na dovcu?
11. črc 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marcy,no celkom to ujde.dovolenkujeme cely august...a vy?
11. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my asi tri tyzden v auguste, urcite sa pojde domov na sk a odtial uvidime ci bude nejaky last minute alebo sa cestou spat zastavime v chorvatsku na tyzden alebo tak...
11. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, my ideme 30.jula a budeme u nasich do 26.8. Jaji,skoda...tak nabuduce...mozno buduci rok... :wink:
Bleckie vitaj! Manzel je talian?
11. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heila Katka,teda ty si dobre prazdninujes....viete baby musim sa priznat ze uz by som aj ja hadam chcela bambino...doteraz som sa vzpierala ale nejako sa to same vo mne prebudilo...ale pssshhttt nikomu ani muk... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to len ze o tom zacinam rozmyslat, zatial tam nic nie je...Kati mala Tinka je asi teraz v najlepsom veku ze? kazdy den sa uci nieco nove..uz rozprava?
11. črc 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte fiorentinky...nadherne to mesto..z sk odkial si miriam?
11. črc 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,som zo sniny z dalekeho vychodu :slight_smile:
11. črc 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

vitam miriam medzi nami..ako si tu dlho? :slight_smile:

baby no tu je take horko a este k tomu je tu nejaky virus jeden po druhom sa citia zle :frowning2: ,ze to trva jeden den tak uz len cakam kedy to aj nas chyti :pensive:
13. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za privitanie,som tu uz cez tri roky,no je tu naozas strasne teplo a ani ta burka co tu dnes bola nepomohla k schladeniu.tym virusom som presla uz aj ja a pozeram ze uz to chyta aj maleho no super ,vo stvrtok mi dobral antib.prepac ze sa pytam niesom este v obraze jajaalf ty si tiez vo firenze alebo niekde inde.
13. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miriam!
Ciao Marcy, no v najlepsom veku teda je...prave reve ako diva, lebo nechce spat... :unamused: Aj dnes rano o 6h uz bola hore, potom na pol hodku zaspala, ale nic moc...Vidim na nej ako nevladze, vsade sa uklada, ale ked ide o vazne spanie, neviem si s nou poradit. Fede to s nou zvlada lepsie, ja sa necham vzdy prehovorit... Potom trpime obe. Ale inak je strasne zlata. Vsetko rozumie. Po taliansky aj po Slovensky. Kopec novych slovicok: apta = acqua, lopta, ano, ne, toto, vie ako robia rozne zvierata, vsade by sa driapala. Ale zacina aj nervovat, neposluchat a hlavne niekedy ma tak kusne, ze by som ju od bolesti prerazila!
Ufff...zaspala...uvidime nakolko... :wink: Idem si aj ja oddychnut, kym mozem.
Pa
14. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,nam sa tu konecne ochladilo,vybehli sme rano o 8.30 von a mala uz polhodku krasne spinka,takuz aj prsat moze zacat.
marcy,kedy idete na dovolenku?snad do vtedy este to kafe stihneme :wink:
jaja to aky virus tam mate?
14. črc 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj :slight_smile:
vitam mezi nami blackie a miriam :slight_smile:
Marcy, super zprava :slight_smile: tak at se povede co nejdriv.
Jaji, taky jsem neslysela o notte rosa. Hlavne,ze jste si to uzili. a co ten virus?
lulka, jedete do Rimini na dovolenou? Ja letim do cz 27.7. do 16.8. a pak rovnou do prace. To bude teda sok!!!
Ivet, hezkou dovolenou v Cechach. :slight_smile:
14. črc 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahojte zienky. Tak my sme uz zpat a je super krasne pocasie. Takze vyrazame k moru. Vecer si Vas precitam a dam nejake nove fotky.

Ahoj Lucie ty zase jedes do cz? Tak doufam, ze se jeste uvidime, protoze jak zacnes chodit do prace tak uz nebude cas
:wink:
Majte krasny dnicek.
15. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den vam prajem....veru veru dnes je aj tu v milane taka nadherna obloha ako v Mexiku... :sunglasses:
neviem sa aj vynacudovat nad tym fajnovym cistym vzduchom, to sa tu fakt nestava casto..
Lulka my ideme az v auguste na dovolenku, asi od 9 augusta...
no konecne by sme sa fakt mohli stretnut, tak navrhni kedy??? dnes som konecne podala ziadost o obcianstvo, tak to mam z krku..
Katka, to si viem predstavit aka musi byt zlata, hlavne aj pre vas ako ju vidite ze objavuje nove veci a ako sa tesi z kazdej malej veci...fakt deti su take spontanne a ciste, skoda ze sme museli my vyrast.... :slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute zeny, konecne som sa dostala od porodu k netu, Dadko ma uz 7 mesiacov a sme prestahovani Toscansku. Nie ste nahodou niektora v blizkosti? nemam sa tu s kym stretavat, potesilo by ma.
15. črc 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer vsetkym.
tak marcy co ty na to-vo stvrtok.je tam zase aj to tvoje oblubene mercato...
dianga,no su tu aj toscancanky,skoda,ze ja nie...toskansko zboznujem.kde ste presne?aha a samozrejme gratulujeme k syncekovi...ako sa vam dari?
15. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
miriam ja som v rimini :wink:
co sa tyka toho virusu je tu hnacka a vracanie ze to trva 24hodin ale je to dost silne v lekarni povedali ze este tak nebolo plno ludi mozno ze z toho tepla ved uz viac ako mesiac neprsi

vcera sme si dali namontovat klimu :slight_smile: len tie peniaze vislo to 1500eur a to nam dal zlavu a este aj sietky na komare no toto leto je drahe :grinning: :grinning:
16. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcy, tak dufam ze budeme jedny z prvych, co obdrzia stastnu spravu, ked to bude aktualne...Neboj, tu je tajomstvo v bezpeci...
Mozno aj ja vam onedlho nieco prezdradim... :wink: :grinning:
17. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

kati co take?ze by dalsie dieta :confused:
17. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa vsetky mate?
naaej malej rastu ocne zubky,tak velmi zle jedava a este horsie spava.takze sme obydve unavene,zle a nevyspade.dufam,ze jej rychlo vyjdu...
18. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tusim tu uz nik nepise :frowning2:
ja som taka zanepraznena ze nestiham ..maly zacal chodit ale este to neni 100percentne :grinning:
20. črc 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
priletely jsme v nedeli.Bylo to super a rychle to ubehlo.Nastesti 9.8. jedeme znovu a z manzelem i kdyz bych byla radsi zase sama.
Jeste jsem si vas necetla tak nevim co mate novyho.
A jak se ma Marti asi.
22. črc 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Caute zienky. Tak vidim, ze je tu totalne mrtvucko. Ale tak to ma byt, ked je pekne. Maly spinka, tak nez zase vyrazime na vzduch, tak Vas aspon pozdravim.
Ivet vitaj zase v Taliansku A na ako dlho zase ides do Ciech?
Jaji, my este nechodime. Bojime sa, iba za ruku. Ale vsak sa este za nim nalietam, takze este ma casu doooost :-Majte sa vsetci moc krasne. Pridala som par foteciek. Pekny dnicek. :slight_smile:
22. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ivet vitaj naspat :slight_smile: urcite ti bolo doma dobrucko a bea posluchala?

maci simonko mal rok tak vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tu nam budu otvarat ikeu v oktobri a to az teraz som sa dozvedela ze budu brat 2000ludi a mohla som si podat ziadost ale teraz uz je neskoro..skoda mohla som zmenit pracu :sweat_smile:
22. črc 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci krasna torta a urcite aj dobrucka mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz letim sa chystat do prace ..
to som chcela pospat a nic dnes rano sa nam kiko zobudil o 5hod :frowning2: a plakal tak strasne no hroza idu mu 5 zobou naraz a uz ich je aj vidiet a potom sa aj pekne pokakal tak to smrdeloooooooooooooo :sweat_smile: asi ho aj brusko bolelo.. a z chodenim sam sa postavy a ide len vcera spadol na skrinku tak zase sme tam ako predtym ma strach :pensive:
22. črc 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji dakujeme za zelanie :slight_smile: Ikea sa uz mala otvarat v lete, ale maju nejake problemy s uradmi.
A ty chces zmenit pracu?
Nas sa boji, radsej si sadne :wink: Nam tiez lezu zubky, ale by to mate vesele 5 zubkov naraz :astonished: Tak to si musi vytrpiet a vy tiez. No snad to rychlo prejde a potom bude chvilku pokoj.
Vraj bola dobrucka :grinning: Ja totiz nejem mliecne vyrobky a tam bola plnka z mascarpone, slahacky a jogurtu. S ovocim. Zjedla si rychlo a nezostal ani kvietok :wink: Bola to moja prva torta a urcite nie posledna.
Jaji a ty robis kazdy den? Ako sa citis? Musis byt dost unavena :confounded:
22. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prijemny dnik vsetkym
babky ja mam hrozne vela veci na praci,teda okrem malej a prace,tak preto sa vam tu moc neozyvam
mam taku dost dolezitu otazku:poberate niektora rodicovsky prispevok na SK,aj ked sa vem dietko narodilo tu?
ide o to,ze sa snazim si to vybavit,tak hladam co najviac informacii,a ani neviem kde zacat
maci ta torta bola super,to by som ja v zivote nezvladla,ja som antitalent na varenie
23. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek