• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
Beruska uz spi a podarilo se mi otevrit net po dvaceti minutach tak to jde.. :frowning2:
Andy ja ty vysledky budu mit az v patek vis..
Gulas taky chutna manzelovi ale uz by do nej daval rajcatovy protlak a parmazan :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tvoja mamina vie dobre po taliansky?aasi ano ked sem chodi kazdy rok na robotu.Tak sa aj porozprava tvoj muz s tvoju mamu
11. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet ten rajcinovy pretlak sa este da ale parmezan :grinning: :grinning: mne uz maly spia :confused: neviem co sa stalo
11. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to on ho dava do vseho.. :confounded:
co jsi dala detickam k piti ze ti uz spinkaji? :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne uz kiko spinka aj ked som ho sla skontrolovat a sa zobudil a ako ma zbadal spustil plac ale uz spinka ..musim ho chodit kontrolovat aby si netahal ten sacok,lebo mu davam n anoc taky vacsi a ten mu vychadza z pyzama :confounded:

adi moja mamina ta je hrozna na jazyk,ale moj muz vie velmi dobre po slov :confounded: nsky tak napoly sa rozpravaju :grinning: :grinning: :grinning: my sme nejaky divny ked rozpravame trochu tak a tak :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ten rajcinovy pretlak by davali do vsetkeho..ked vari svokra musim jej vzdy pripomenut aby spravila nieco ine alebo nech my da biele cestoviny,lebo ma pali zaludok.. :unamused:
11. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no oni dnes malo spali poobede.Svokre som povedala nech ho necha spat 1,5 hodiny max 2 hodiny a ona ho zobudila uz po hodine.je to super ked ide tak skoro spat ale bol aj poobede navyspany :angry: tak zajtra jej poviem ze nech ho necha spat min 1,5 hodiny.trochu som na to najedovana
11. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mame v telke futbal kukaju vasi muzikovia? :sweat_smile: :fearful:
11. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja to aj u nas sa rozprava tak pol napol.
11. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj je v praci pride o 22.ale prva vec co spravi prepne kanal kde je fotbal :angry:
11. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i Kiko spinka :dizzy_face: ten sacek musi byt asi neprijemny na spani ale spi ti ted nejak dobre... :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ste tu este?
11. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to a keby som ho mala budit po 3 hodinach neviem to by bola noc...
11. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ahoj jaji, tak ako sa mate?
Juj my ideme zajtra, som sa ta chcela spytat ako bolo potom s Kikom a papanim, pred OP myslim, nebol rano mrzuty?
11. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak uz zajtra... :frowning2:

rano sa mi zobudil o 2hod tak som mu dala este mliecko a potom sa zobudil o 5hod.to sme sli uz pozerat telku potom zaspinkal a o 6 sme sli do nemocnice...
11. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu Dani jsem ale jde mi pc jak snek tak jsem pozadu..
11. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak at vam to rychle utece..a to tam budete i pres noc?
11. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolko budete?nevies operacia kolko bude trvat?

a my sme mali sami izbu boli tam 2 postele a postielka...jedlo davali pre kika kazde rano sa ma ta pani spytlaa co chcem a mne davali ako ostatnym
11. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nam povedali, ze vecer moze este jest a potom najneskor o pol noci este mlieko, alebo caj! A vraj ani pit jej potom uz nemam davat :unamused:

No dnes nam povedali, ze ak bude vsetko OK tak mozme ist domov asi uz vecer, ale Dr. mi povedala, aby som si radsej aj nejake veci vzala so sebou, keby sme museli zostat...Tak ja ale pocitam s tym ze bude ok a ze vecer sme doma :wink:
11. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru nebolo zle aj personal bol super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oblubili si kika..chceli si ho dat do svojej netovej stranky,ale nakoniec sme nedali ,ze to treba suhlas nas a policajtou..
11. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ked sme boli bolo vela deticiek co isli tak domou...jedno dievcatko 7 mesacne malo 6 prstov mu rezali a vecer slo domou
11. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No povedali, ze operacia nebude dlho trvat, ale neviem kolko. Hej aj tu su super nemocnice, fajn personal, ale ja by som radsej doma bola ak bude vsetko OK, ale tasku mam uz zbalenu :wink:

Ja sa pamatam, ako som bola 1x tu v nemocnici a ranajky mavali bufetovy stol a jedlo sa vyberalo s jedalneho listka a ja som nechapala ze co a ako mam s tym jedalnym listkom :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zase sme nemali..oni chodia z vozikom a maju maso alebo ryby a sa ta pytaju co chces a vecer to maju polievku ,cestoviny biele,alebo ryzu :pensive: ...to je vyber :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem uz spinkat

dani drzim vam moc palce a ozvi sa ....pa
11. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa dobru noc a dakujeme, ak nas vecer pustia domov, tak sa urcite ozvem.
11. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

tak uz sme vysoany teda kiko ja by som este potiahla :grinning: :grinning: ...

dani tak este raz vam drzime palceky vsetci,nech to mate rychlo za sebou ..hlavne nech to netrva dlho ,lebo ten cas je hrozny :pensive: to cakanie...
12. bře 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Dani tak jsem zvedava co budes psat jak jste dopadli..
Jinak zada beze zmeny zase bolesti..
Dnes bude konecne hezky den..
12. bře 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny dnik :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

boli sme na mercate..kiko spinkal..vsak je tu 19stupnou :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: len aby nam to vydrzalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte zeny horuce inf :grinning: tinka ma od cera 7day liecbu a stredu abo ctvartek je mozne ze ju pustia toe to lepsie mno a kazdy den jej beru krv jej slabost na odpadavania
inf o dadane thak po nocach moc nespi volaco sa jej nelubi a rano vyzvracala mlieko mno a cez den zevraj papala volajaku cestovinu a teraz jak som s nu ja nestela nic ale ocmulavala chlieb lebo som chaloval a pytala
12. bře 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli cely den venku jen s prestavkou na obed doma..pred chvli jsme prisli..
Mr..tak snad Tinku pusti brzo a hlavne aby ji dali dohromady.. :dizzy_face:
12. bře 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek