• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
Lulka a co mas za psikov? Lednice nadherne, Hluboka nadherna... Mozem len zavidiet, rada sa tam vzdy pozriem.Pozdravuj Rossika :grinning:
4. srp 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jajka ja tiez svoju svokru nemusim, ale clovek to musi zkusnut. Co nam ineho zostava :sweat_smile:
4. srp 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to viete ako to byva,svokrovcov si nevyberies,ze :frowning2:
neboj jaji,to zvladnes.3dni?boze to by som nevydrzala...my sa vzdy rychlo udobeime.
maci mame vlcika a krizanca labradora a dalmatinca,su fasntasticki
4. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avoj....
V sobotu sme sa vrátili z Italy, normálen vám závidím ,že tam žijete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:

Lulka a vy byvate v dome? Mate dost velkych psov. Ale krasnych. Az raz bude domcek, tak chcem labradora :sweat_smile:

Ahoj Monkula, no neviem ci je co zavidiet. Dovolenka a zivot tu je veeeeeeeeelikansky rozdiel. :sunglasses: A kde si bola?

Jajka, hadky su vzdy kvoli blbostiam :unamused: Ale mas vydrz, moja :dizzy_face: To som zvedava kto prvy ustupi. Ale myslim, ze blizenci taku dlhu odmlku nezvadaju :sunglasses:
5. srp 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, ale ľudia ostávajú :wink: :dizzy_face:
Boli sme na Bibione :sunglasses:
5. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano, to mas pravdu, ze ludia ostavaju. Ale ako vravim, je to ine zit tu. :sunglasses:
5. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to iste... :wink:
A ty žiješ kde?
5. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeejn Monkula, tvoja dcera ma rovnaky den, mesiac i rok narodenia ako moja... O kolkej sa narodila?
5. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?tu je strasne dusno a mala velmi zle spava,ja som z nej hotova
6. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Monkulka ja byvam pri Padove.

Tu sa chysta burka. Konecne doma nieco urobim :slight_smile: Malemu ide stolicka, ale zatial to nijak nepreziva.
Lulka my v noci spime stale zle. Potrebovala by som sa poriadne vyspat :pensive:
6. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katjan, Chiara sa narodila 17.52 a Tvoja Martinka?
baby a za aký čas ste sa naučili po taliansky? A čo váz do IT zavialo? Láska? :grinning:
6. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci aj ty mas deficit spanku?
jasom na nervy z toho,normalne som si spravila caj proti stresu.
sestra dnes kupila malej novy bazenik,tak ho dame na terasu,normalne sa neviem dockat,kedy jej ho donesie.
tesim sa aj ja ako male dioeta.
inak zijeme v normalnom dome,ziadna vilka...ale mame velky byt,tak psi sa v pohode zmestia :slight_smile:
6. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak z muzom sme sa uz udobrili nakoniec to vzdal :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Ja som fakt tipovala, ze to vzdas ty, Jaji.

My mame bazenik na balkone, takze maly sa este splachta ked prideme od mora. Budeme to vodny zivel...po rodicoch :sunglasses:
Ja sa vzdy vyspim, ked sme u mojej mamy alebo ona tu. Spi s malym. Inak nemam sancu :pensive:
Lulka ty tu mas aj sestricku?
6. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci si tu?
6. srp 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa nikdy nevzavam :grinning: :grinning: to on stale chodil a ze co my je :sweat_smile: pritom to bola uplna blbost uz si nepamatam ci som to tu pisala..proste koli cigarete my fajcime jednu cigu napoli nakolko v praci neni moc casu a niekedy nam staci takto ..a v ten den som fajcila a uz som ju sla zahodit a prisiel on a povedal my ze som ju celu vyfajcila nech mu dam aspon ten koniec tak som sa nahnevala nakolko aj on z nej fajcil a hodila na zem ze nebude mat nic :confused: ako to videl tak sa nahneval a povedal,ze my vlepy facku tak som sa urazila.......... :pensive: chodil za mnou ze co mi je tak som mu povedala,ze odteraz budem fajcit sama aby som nemusela pocuvat jeho recicky --
6. srp 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si tu neni skoda mohli sme pokecat chvilku :unamused:

vcera maleho postipal komar na ucho a ucho mu tak strasne napuchlo asi 3x sa zvacsilo :cry: tak som s nim sla do lekarne a ten sa este aj na nom smial a zabaval chudak maly :confused: aj ked vyzeral srandovne jak taky trpazlik :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to bola naozaj kravinka. Ale keby mi povedal, ze mi da facku tak to by som sa aj ja urazila.
Chudiatko male, a svrbi ho to velmi? Lebo mne tie stipance svrbia dost. Aj maly je cely postipany, take cervene fliaky. Striekame Off ale myslim, ze komare su odolne.
6. srp 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak môžem...
my sme sa ten týždeň striekali takým žltým repelentom, bolo na ňom napízané contra zanzare tigre a pomohlo..
jajaalf, aj malého komárpoštípal za ucho, odstávalo mu, a mal to celé opuchnuté... :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci, nasa mala je teda "starsia". Narodila sa uz 50 minut po polnoci. Asi len cakala na zmenu znamenia. Ako pravy vodnar je to tiez vodny zivel, podobne ako tvoj, Maci. Voo vode by bola aj cely den namocena...
6. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, mi niečo hovor o Chiare a vode.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.

Nas maly je rak i ked som dufala, ze sa prebudi skor a stihneme blizenca. Ale ani nahodou, bolo mu v brusku dobre :sweat_smile:
Zanzare tigre mame dole v garazi. Ani tam s malym nechodim. Radsej nechavam auto vonku.
Dnes je nadherne, tak asi pojdeme k moru. Nechcete sa niekto pridat? Bolo by nam veselsie.
Zajtra ma tatinko volno tak sa pojdeme asi mrknut na Lago di Garda.
A co vy planujete na vikend, zienky?
Majte krasny dnicek :sunglasses:
7. srp 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, ja som rak :grinning:
Kedy sa malinkýn narodil? Inak, sme sa bavili na zanzare tigre, smiešne slovné spojenie...
A viete, čo mi tam ešte chutilo? čaj v pollitrových fľašiach, san benedetto-verde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte s príchuťou Pesca, dúfam, že som napísala broskyňu a nie rybu :grinning: :grinning:
7. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maly sa narodil 2.7.2007
Tak vidim, ze sa rychlo ucis po taliansky :wink: Odkial si, Monkula?
7. srp 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja som 19.7.
Mne sa taliančina veeeľmi páčila odjakživa, ale teraz mi úplne učarovala... ja mám dobrú hlavu na jazyky, viem okrem slovenčiny a jpo česky, maDˇarsky, poľsky, v IT som komunikovala po nemecky, mám základy AJ :sweat_smile:
ja som z okresu DS, ale momentálne bývame v Malackách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty si sa za ako dlho naučila po taliansky?
7. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja viem taliansky velmi malo :frowning2: Na rozdiel od Teba a mojho priatela nemam vobec hlavu na jazyky. A hlavne tu nemam s kym komunikovat. Moj priatel je slovak a s talianmi sa moc nestykam. Skor so slovakmi co tu ziju. A ty su rady, tak ako moj priatel, ze mozu vypnut z talianciny a porozpravat sa slovensky. Takze sa to asi nikdy poriadne nenaucim.
Ale cesky, polsky a rusky viem tiez :grinning:
Ked sme sem prisli priatel vedel vyborne taliansky, nemecky. Ale tu sa vobec nechytal. Ani v realitkach neovladali cudzie jazyky. Mali sme s hladanim bytu dost problemy.
V Malackach mam rodinu :sweat_smile:
7. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeej? a kde? Môžeš aj IP
a vrátiš sa niekedy na Slovensko? A išli ste za robotou?
7. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neviem presne bola som tam raz. Ale niekde blizko bazena. My chodime skor do Velkych Levar. Do Malaciek sme za totality chodili na zmrzlinu :grinning:
Jasne, ze sa vratime. Priatel tu dostal ponuku prace a chceli sme poznat Taliansko, lebo ked sme boli na dovolenke tak sme boli Talianskom nadseni. Rok sme uz tu a zostaneme tak este 3. Potom sa uvidi. Ked zacne maly chodit do skoly musime sa uz usadit. Ale tu to nebude. Tu by sme chceli este precestovat co sa da. Teda na co budeme mat :grinning:
7. srp 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj ,to je aj môj sen... preloziť nejakú krajinu krížom krážom :dizzy_face: :dizzy_face:
maci, nemáš náhodou po ruke taliansky kalendár? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek