• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
mam
7. srp 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a pozrieš mi pjosíííím pjosíííím, či je Chiary 12. augusta? :sweat_smile:
Lebo na nete som našla že 12. a potom zase 13-ho augusta...
ďakujeeeeem
7. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,baby.. mozem sa k vam pridat? ja tiez zijem v taliansku, zatial vsak bez deti.. kde byvate?
8. srp 2008 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no konecne je tu zivsie.
ahoj francy,vitaj medzi nami,kde zijes ty?
babky,tu je tak dusno.ja sa uz velmi tesim na dovolenku.
poradte mi nieco,ja uz neviem co mam robit.moja mala strasne malo je,vobec nechce zeleninu,jedine v polievke.ja uz neviem co s nou.stale chce iba moje mlieko a mna uz to naozaj unavuje
8. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, ako keby sí písala o mojej Chiare...
Tiež ma stále vyzlieka a mama! Ham!
papať papá lepšie, je chudokrvná, tak dostala Maltofer-železo a tak sa rozpapala... :dizzy_face:
A naše dievčatká ú v rovnakom veku, tak asi nejaké blbé obdobie...
8. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Monkula ja sice mam tal. kalendar, ale teraz sa kukam a je to bez mien :frowning2: Su tam vyznacene iba sviatky. Takze by som to hladala aj aj na inete. Ale Lulka ma urcite kalendar.
Ahoj Francy. Mas nadhernu fotku, takze byvas urcite na krasnom mieste. Ja som pri Padove.
Ja som myslela, ze ma uz dnes picne z toho naseho chrobacika. On tak zle spi v noci. Cez je to dieta na jednotku s hviezdickou, ale v noci :confounded: Som hotova. Uz neviem co s nim.
Majte krasny den. :dizzy_face:
8. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,mojej malej predpisala pediatricka syrup na ukludnenie pred spanim-ona je hyperaktivna a zabera to...vola sa Nopron,skus
no monkula,ja neviem co s malou,uz mi radili vselico a ona nic...chudokrvna nie je
8. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
jak ste sa pekne rozpisali :slight_smile:
monkulka a ty si zila v it alebo si bola len na dovolenke?tak to sa na teba rychlo nalepila ta taliancina :sweat_smile:

maci ja by som sa aj pridala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: k tomu moru :dizzy_face: :dizzy_face:

malemu uz usko odpuchlo mal tam dva stipance...aj mi dali v lekarni sprayna zanzara tigre ...chodili po domoch a roznasali nejake vodicky ako postrek na zanzare..
8. srp 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som na dovolenke, vrátila so msa 2. augusta...
lulka, asi majú tie naše dievčatká obdobie vzdoru či čo, moja sa dokáže tak zaťať, že s ňou nepohne ani stádo volov...
Keď na ňu MM zvýši ráno hlas, ešte na obed ho úplne, ale úplne ignoruje... :sweat_smile:
8. srp 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boze, kocky, co to tu pisete? To vsetko ma cakaaaaaaaaaaaa???? :rolling_eyes:
8. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, snáď nie... :grinning:
Ale malá je strašne hrdá, tvrdohlavá.. minule jej MM hovoril, že pre ňu v taške niečo má, ale musí mu dať ňááá, tak volá malinka bozk :dizzy_face: , dala ruky okolo tela a že nieee, tak aby ju vyprovokoval, Jarko mu dal ňááá a dostal banánky v čokoláde...
A malá hop do tašky, že any tooo (daj mi to) a Jarino, nie, najprv ňááá, nieee, daj ňááá, nieeee a dup nohou... :grinning: :grinning:
jajaalf, to máte tento rok s tými zanzarami také strašné? :astonished: :astonished:
my keĎ sme boli na večeri ,ta ksa všetci okoloé nás len opliskavalai, my nie, my sme mali repelent na zanzare tigre :grinning: :grinning: :grinning:
a večer vonku sme mali candella contra zanzare, citronella :grinning: :grinning: :grinning:
A baby, my sme sa tam zamilovali do sušienok gocciole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,aj ja by som isla k moru,ale tu mame zamracene a more je daleko.mame bazen na terase,tak ked nic ine pojdeme tam,aj pretoze milano je velmi vyludnene a take vseliake pochybne individua sa tu motaju,ze nemam chut ist von,este tak do centra,musim si ist kupit vitamin C serum na plet.
monkula ten kalendar ti pozriem ja...inak po taliansky sa pise contro(nie contra)dame ti tu rychlokurz :wink:
ozaj,ktovir ako sa ma matka
9. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vďaka lulka, ja som to hľadala v slovníku a tam bolo proti-contra :confused:
A maťka sa nám ozve bud. týždeň, bude mať k dispozícii net... :wink:
9. srp 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula,ty s v kontakte s matkou?ak ano,tak ju pozdravuj...tie talianske kalendare su hrozne maci ma pravdu,tam su vselijaky svaty,ale normelne mena nie...treba hladat na nete
9. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky tak po dlhom čase som sa sem na kusok dostala, robim skoro vkuse a nemám ani čas vás čítť len napíšem, sme v poriadku, malá rastie no moc s ňou neni som ale aspon čo to zarobím :slight_smile:

dúfam že tu je všetko v poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Martinka. To je dobre, ze si v poriadku. Takze stale robis? Aspon Ta to bavi? Velku pusinku princeznej a Teba vela sil :sweat_smile:

Lulka tak Vy mate bazen na terase? Super. Tu v noci prsalo ale dnes uz je zase horuco. Bola som s malym na trhu v Padove a potom sme isli za tatinkom na obed. Ludi tam bola neskutocne mnozstvo :rolling_eyes: Kdo nema na dovolenku ten tam travi svoj volny cas :sunglasses:
9. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

mne dnes konecne prisla navsteva ta co potesi :grinning: :grinning: svagor,bracho a synovec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cestu mali hroznu a to som ich este presvecila aby sli na noc,len sa im chcelo spat tak zastali a pospali :wink: hlavne ze dosli ok :dizzy_face: budu tu do stredy a to v stredu vecer pride ta druha navsteva :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: svokorvci :pensive: :pensive:

matka tak sa mate dobre??????pekne od teba ze si sa nam ozvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dlho tu nebola ivetka asi je v cz? :confused:
9. srp 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak som dopiekla mrezovnik s pudingom a ovocim. Nechcete prist? :sweat_smile:

Jaji tak nacerpaj od svojej navstevy vela pozitivnej energie budes ju od stredy potrebovat :sunglasses:

Ivet je bud v cz alebo na plazi :wink:
9. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja byvam na sardinii, 3. rok. Vy ste v it uz ako dlho?
9. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeej, Sardinia.Tak to mozem iba zavidiet. Velmi sa tam chceme ist pozriet. Tak snad buduci rok. My sme tu rok a tak este tri potiahneme a potom sa vraciame.
9. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tvoj manzel/priatel nie je talian?
9. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a paci sa vam v taliansku?
9. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.

Francy ja mam priatela slovaka. A ako sa nam paci? Krajina nadherna, gastronomia vyborna a to je asi vsetko....
Ty mas asi manzela taliana, ze? A ako ty si spokojna? Odkial si zo Slovenska?
10. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka, prosim Ta, najdem na nete nejake tal. stranky s ucesmi pre kratke vlasy? Stale mi padaju, takze sa necham na kratko a potrebujem inspiraciu. Dakujem :dizzy_face:
10. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, ďakujem.... tak teda 12-ho... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
ahoj matka,drz sa,som rada,ze sa ti dari!
my dnes vecer cestujeme na sk.zastavime sa na Caorle,tam je plaz pre psov a zajtra sup sup domov.
Maci,stranku s ucesmi,no neviem,ak budem mat cas,pozriem.ak mas cas ty,zbehni do nejakeho novinoveho stanku,tu existuje neskutocne mnozstvo casopisov o ucesoch...

predbezne vas vsetky pozdravujem.
jaja drz sa! :wink:
my sa vratime prvy septembrovy tyzden
11. srp 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, tak si to na sK uži....
A kde v SK budeš?
11. srp 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Dobre ranko, zienky.

Dakujem Lulka, pozriem nejaky casopis. Maj sa pekne na dovolenke a vrat sa odpocata. A samozrejme pozdravuj Rossiho :grinning:

Tu je nadherne, takze ja balim a valim k moru. Majte krasny dnik. M.
11. srp 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj aj chcem k moruuuu :frowning2: :frowning2: :grinning:
11. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek