• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
jeee, me nejak blbne konik.
Maci, jen si hezky zajezdete. Ty se mas, ze jedes znovu do cz. Me se uz styska a hned bych se vratila.
Navrhni jaky den by se ti hodil.
A co ti taliani v te Ikee hledaji? :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taliani jsou na tom letos hur a tak hodne na dovolenou nema. Takze svoji dovcu travi v obchodech. A Ikea je kazdy den plna. Marek tam ma ted auditori z Danska a ti nechapou :grinning: Tolik lidi v Ikea jeste nevideli :grinning:
Lucko ty zacinas v pondeli pracovat, tak nevis jak to budes zvladat. Pak se domluvime. Konik blbne i me :unamused:
21. srp 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

len na skok dokym sa kiko zobudi....
doma stale rovnako najlepsie si svokru nevsimat...az na to stendino plne kazdy den ma co prat...
zajtra ma muz narodky tak mu odplatim moje narodky nic mu nekupim ako on spravil mne ..
:sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oko za oko, zub za zub :grinning:
Vidim Jaji, ze stale mas doma veselo. A on Ti naozaj nekupil nic????? Mozno zabudol, ze mas narodky :confused:
Nas maly dnes pekne padol, ma na celo neskutocnu bulu :unamused: Neviem ci to chodenie az tak dobry napad.......

Inak, baby, tu je neskutocne mrtvo :sunglasses:
23. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, chystáme se s šestiměsíčním prckem na 3 týdny do Itálie (Gargano) a potřebovala bych info, jestli se dá sehnat v Itálii kojenecká voda, která se nemusí tepelně upravovat (převařovat) a jak se jmenuje (a jak se to vlastně řekne italsky?). Tady používám Fromin a nevím, jestli si ho mám táhnout sebou...a za kolik kupujete jednorázové plínky a kojeneckou výživu? Díky moc za odpovědi a ať se vám v Itálii daří a dětičky vám dělají jen radost. :dizzy_face:
24. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule ako sa máte čo je tu nové? ja len na skok skúsim hodiť foto malej :wink:
25. srp 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak uz sem nikdo nechodi :cry:
:cry: Dneska jsem byla podruhe v praci. Nejak prezivam. Zatim na 6 hodin.
Marco v noci spi mizerne a skoro vubec nic neji.
Blanuleplus, ja kupuju pro maleho Acqua Panna, ale v 6 mesicich jsem prevarovala. Ted uz ne :slight_smile: O jine kojenecke vode nevim.
26. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, koukla jsem na fotky, mala je fakt krasna :slight_smile: a jak se vubec mas?
26. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky moc za info, píšu si :wink:
27. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tu to nejak fakt nežije :confused:

lucka dakujem :slight_smile: mame sa fajn ale mám novinku asi idem dať vypoved a ty kde pracuješ? :confused: a s kým býva marco?
27. srp 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

marti ako?vypoved? :frowning2:
27. srp 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,asi toho bylo moc, ne? :frowning2:, marco mi hlida tchyne, zatim do listopadu budu delat jen 6 hodin. Pak uz 8.
jaji, a jak se mas ty?
27. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, kde jsi? ja jdu zitra na 9 mesicni kontrolu a v patek bych mela mit volno. Tak ze by jsme se konecne po 100 letech sesly? :grinning:
27. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky tak ako sa máte? :slight_smile: konečne mi ide inet riadne bol tu dnes ujo napravil mi to a malá spinká tak som sem na chvíľku mrkla, ale ako kukám, je tu docela mrtvo :confused:
30. srp 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tak sme sa vratili z dovolenky...co tu je vsetko nove? :astonished: idem si vas precitatò.mne sa tu nechce byt,je tu smrad a teplo a kopa ludi :frowning2:
31. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,kde ste vsetky?ja sa vratim,a tu uz nikoho niet?
to je skoda.tento rok sme vobec ale vobec neboli pri mori.boli sme v rakuskych alpach pri Vilachu pri nadhernom jazere a potom v bavorsku vo Fussen,tam je tiez prekrasne,nadherna priroda a krasne romanticke zamky a dobre pivo.mala vsetko velmi dobre zvladala,normalne sa mi zda,ze sa teraz doma nudi.
vy vsetky ako sa mate?
2. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
no tu fakt je nejak mrtvo :frowning2:

tak ja robim uz len par dni do soboty 6sept. :dizzy_face: mala som robit dlhsie ale svokra vypotila,ze ona ma 8septembra nejake vysetrenia tak musi ist domou :confounded: no co s nou stale nieco ale neva aspon budem s kikom..
chcem ist domou teda hlavne k zubarovi bolia ma zuby a hlavne tie svine-zuby mudrosti :cry: :cry: isla by som aj sama s kikom ale maly nema pas tak a teraz vybavovat to trva aj mesiac :confounded: tak asi muz nas koncom mesiaca odvezie a on sa vrati do prace a potom nekedy ked zase bude mat volno pride pre nas aj ked moc nadseny nieje..
myslite si,ze mozem byt s nim na sk aj bez dokumentu..nakolko on je len na muzovom pase napisany.. :unamused:
2. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

fakt to tu nežije

čo je s ivet? :confounded: a čo marcy a ostatné kočky? :confused:
2. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja,kiko nepotrebuje pas.staci ked mu v comune vybavys carta d'identita,to je taka zelena karticka,budes potrebovat 4kikove foto a stoji to okolo 5euro.vystavia ti to hned na pockanie.aj moja mala to uz daaaavno ma,a cestujeme s tym kade-tade po europe.
my sme zniceni,strasne zle sa nam tu spi,asi mame nejaku geopatogennu zonu v spalni alebo co.
matka ty sa pochval,ako sa ti dari?
3. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

lulka a kde ste to boli na dovolenke? :confused: ja som podala výpoved o dva týždne odtiaľto odchádzame.. inak som hodila nejaké foto malej...a vy sa ako máte? :slight_smile:
3. zář 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
matka a co sa stalo,ze si dala vypoved? :-O a vratis sa naspat k ujovi?
no boli sme v rakusku pri jazere pri vilachu,v Ba u mamy,a v bavorsku...bolo fantsticky...
3. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no druhy pokus :sweat_smile:

teda tu ozaj nikto nechodí? :confused: baby kde všetky ste?

lulka, ja mám akési nezhody so šéfom, asi mu vadí aj maličká, no a uvidím či sa mi podarí jednu prácu v hoteli, robila by som len do tej tretej a potom by som mala zvyšok dna volno, alebo pôjdeme k ujovi
tak vy ste teda mali pekný výletík :dizzy_face: a ako sa má malá? :slight_smile:
4. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lulka ja som sa bola pytat aj na tu cartu a povedali mi ,ze treba foto podpis oboch rodicoch a potom nam vystavia papier a stym mame ist na questuru do rimin a to trva min.10dni :frowning2: teraz nemam cas ist kedy do rimin a hlavne sama nepojdem..
ale dohodla som sa z muzom,ze 22vecer sa ide na sk on nas odvezie uz om aj segre volala nech ma objedna u zubara :slight_smile: skor sa neda nakolko muz robi do 22..ale neva uz som ho aj upozornila ze ked nestihnem si dat doporiatku zuby tak zostanem sama s malym a on sa vrati do prace a potom nas dojde vziat..aj segre som povedala,nech upozorny zubara ze to bude na dlho ked chcem vsetky zuby si dat do poriadku a zuby mudrosti asi pojdu von :cry:

marti tak koncis :frowning2: skoda je to tazke hladat pracu este k tomu ked mas dieta ja to vidim na sebe este dobre ze mal kdo s nim byt aj to dnes my sefka zahlasila,ze som mohla este robit do 22sep..ale co uz :unamused: kuknem foto

od pondelka ma tu mate kazdy den teda od nedele poobedia akonahle odidu svokrovci a maly zaspi :grinning: az nepojdem aj ja s nim spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
jaja ,ale ta karta d'identita nema nic spolocne s questurou!to vydava comune na pockanie!a jasne,ze pri tom treba obidvoch rodicov.nejako ta poplietli.ja som to dala robit malej ked mala 3mesiace,ma to platnost tusim 5rokov.inak by som ti povedala,pridi sem k mojmu zubarovi,on je fantasticky,ale je dost drahy.takze ten oddych na sk ta aj so zubarom vyjde lacnejsie.
s tou pracou mate pravdu,ja teraz pracujem trochu aj z domu ako tour operator pre hotel ,kde pracuje manzel a asi zacnem robit doma krajcirku.aspon sa nebudem musiet nikde hnat a budem aj s malou.mne sa do prace vratit neche a hlavne vecer...
6. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak uz som doma :grinning: :grinning: :grinning:
odprevadila som svokorvcou o 10hod.a to uz o 7hod boli hore a chystali kufre na chodbu no hroza ako by mali zmeskat vlak :confused:

no lulka aj mne sa to zdalo divne ze ma posielaju na questuru ale to je uz po 3x co som sa bola pytat a stale to iste mi povedali :confounded:
7. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji končím v nedelu 21 to tuším vychádza večer budem už u uja
pri kiikovi boli svokrovci? :confused:
7. zář 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,jaji mne to neda,ja si tam zavolam,ved ako je to mozne ,ze vsetkym to vyda comune a na Rimini questura?
inak tesis sa,ze odcestovali,ci nie?
matka tak prijemny navrat,no...v praci je to tazke s malymi detickami,drz sa!
8. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak čo kočky ako sa máte? je tu nejako mrtvo

čo je vlastne s Ivet? :confused: :confounded:
8. zář 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babula,kde ste?my sme boli vonku,ale mala,uz nie je taka mala,uz sa len tak lahko neunavi.teraz asi tu roztahuje vsetky hracky,namiesto spanku...
9. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme boli rano pri mori :stuck_out_tongue_closed_eyes: super este tak teplucko v septembri :grinning:

lulka pytala som sa aj susedi na ten obcanak a ona tiez musela ist do rimin na questuru :pensive:
9. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek