• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
ahojte

jaji kedy idete na to slovensko?

lulka máš pravdu :slight_smile: veď to už máš doma veľkú slečnu
9. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,jaji,to je skoda,ze vam to tak komplikuju...
no mame velku slecnu,co stale nieco vymysla...
10. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

aj dnes pekny dnik tak sme sli k moru.. :sunglasses:

na sk by sme mali ist 22.asi pojeme na noc aspon kiko bude spat..ale dlho nebudeme :confounded:

lulka asi kazdy kraj to ma inak :unamused:
10. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jaja vy sa mate,este mozete k moru
no inak asi mas pravdu s tymi dokladmi,skoda,ze ta tak prehanaju
10. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak aj dnes sme boli na plazi a moc to dobre nedopalo :frowning2: kiko sa nejak smykol a buchol si celo o letino :pensive: tak teraz ma peknu modrinu..tak sa mu to hned strasne nafuklo az som sa zlakla a utekala za kamosom -bagninom a ten mu dal sacok z ladom.isli sme sa hned ukazat aj za muzom aby nas pochvalil :confounded:
11. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som skočila kus na net, malá teraz zaspinkala a je chorá, neviem ako idem zajra robiť :frowning2: má horúčku 38.4 volala som ujovi tak príde do nejakej hodiny, tala som jej tachipirinu dúfam že jej teplôtka klesne :cry:
11. zář 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nasla sem vas na tomhle situ tak vidim ze tu mame mensi komunitu slovenek v italii :grinning: ja ziju na severu ve Vicenzi a momentalne jsem tehotna-zacatkem 3 mesice,tak doufam ze mi to dobre dopadne jelikoz uz jsem jednou potratila.. :frowning2: jak to zvladate v italii bez rodiny co pomuze,ja tu nikoho nemam krom otce mojeho pritele tak ten mi s mimi moc nepomuze a tak uz ted mam mensi depky jak to vsechno zvladnu :astonished:
12. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dnes je u nas trosku zamracene :frowning2: tak sme nesli na plaz ale boli sme sa previest na aute v cesenaticu to je blizko nas taka dedinka a kupila som konecne do kocara novu dusu na koleso..potom som hladala po obchodoch kdo by mi ju vymenil nakoniec som nasla :grinning: :grinning:

meteora vitaj medzi nami takze vela stastia v tehulkovani :wink: urcite to tento krat vide :slight_smile:
12. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
Tak ja zase hlasim nastup po dlhom case. Co mame noveho? Zreferujte daktora v kratkosti, dako to tu viazne :wink:
My sa mame uz ako-tak...Leonka je momentalne na SK u mojich rodicou (zial nemala som na vyber), mam zmluvu v praci do 5.novembra a kedze sme zostali same, nemala som nikoho kto by mi na nu daval pozor, tak som to musela zariadit takto...ked skoncim mala pojdem ju vziat a nastupi tu do skolky od novembra. Zostali sme v jeho byte, on sa musel vystahovat...uz sme oficialne rozideny, cakam len na ucet od pravnicky ale stalo mi to zato....Vyboxovala som si aspon to ze mozeme zostat v jeho byte pokym mala nebude plnoleta a 300 eur mesacne...Ako vsak budeme zit a kde pojdem pracovat na zimu, zatial neviem. No jedno viem urcite, ze sa k nam vracia zase pokoj a laska....ze budeme spolu stastne a spokojne a ze ma moja dcera urcite nepodvedie, nepodrazi a neprestane lubit

kocky ozvem sa teraz urcite castejsie, majte sa zatial dobre papa..
12. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak malá len teraz zaspala, horúčky má stále a je nepokojná :frowning2: chudatko a tachipirina pomože na chvíľku a potom zase stúpne horúčka, zajtra pôjdeme k doktorke

dani ahoj, som rada že si sa ozvala, tak Leonka je teraz u starkych, určite jej tam nič nechyba nebojkaj a isto že to spolu zvládnete na jedničku
13. zář 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

dani tak mas to za sebou neboj vsetko bude ok :wink: zvyknete si aj same...

marti tak danielka ma este horucku :frowning2: nebude to zubkami?vsak uvidis co ty doktorka povie..a este pracujes?
13. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj dr. povedala že sú to asi zubky lebo ma iba horučku, prezrela ju aj. ja mám dnes aspoň voľno a je u nás maťko už, tak s malou bude tento týždeň on kým ešte budem pracovať a potom pôjdeme k ujovi

jaji a vy sa ako máte? čo nové u vás?
13. zář 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak predsta to neni nic vazne ...matko nerobi?

my ako sa mame?celkom fajn,da sa..
dnes rano sme boli na nakupoch a potom sme sa boli previest na bicykli do hotela za muzom....
13. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
marti a kdeze pracujes? Mne vela uslo co som sem nechodila, a ako to mas zariadene s Danielkou?
13. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dnes tu mame prisernu zimu :frowning2: 16stup brrrrrrrrrr tak je uz po lete :unamused:

dani a ty robis iba do oktobra?a potom?
14. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji, no to bola praca len na letnu sezonu, potom neviem, musim uz teraz zacat hladat, no nebude to lahke najst pracu kde budem moct chodit v tom case ako bude mala v skolke a vikendy volne, to asi nemam sancu.... Fakt ma chyta panika ked na to pomyslim...

Juj a o zime ani nevrav aj tu som dnes videla na teplomery ukazovalo 16 C hroza, ja som dnes mala uz jesennu vestu na sebe...
14. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji nie maťko teraz nepracuje, tento týždeň bude s malou on kým ja budem robiť..

dani robím v jednom penzione ale šéf ma problémy s tým, že tu mám malú. tak odchádzam, do nedele tu ešte nejako vydržím
14. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak mame tu peknu zimu..taka zmena brrrrrrr :frowning2:

marti vsak ale vedeli ked si sla do prace ze mas malu a teraz uz im to nevyhovuje?

dani asi to neni lahke si najst pracu..mozno v nejakom obchode ani ja sama neviem ked budem muset zmenit pracu kam pojdem a co vlasne budem robit.. :unamused:
15. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby dlho som tu nebola ako sa mate????Co nove????
15. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem dobrý večer všetkým

jaji ano vedeli, vtedy to nebol žiadny problém no po mesiaci aj pol čo sme tu boli, niekedy v polovici augusta to bolo už moc viditeľné že niečo neni je v poriadku :confounded:

vejka ahoj, prepáč hanbím sa ale vôbec neviem kedy si tu bola :sweat_smile: zrejme som tu vtedy nebola ja? :confused:
15. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym.
nestraste s tou pracou!mne sa uz nechce chodit do prace vecer,lebo som potom totalne unavena a nezvladam byt s malou.tiez si hladam nieco ine.chcem ist do skoly,vzdy som chcela robit kozmeticku,no a zacinam doma sit,tak mi svokra dohodi nejaku pracu.ona je krajcirka a ma velmi vela zakazniciek...babky musite sa snazit a vymysliet si nieco co mozete robit aj doma...
16. zář 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak vidim ze vsetky mame problem z pracou :frowning2: ja pockam a uvidim na buduci rok ci budem robit ako tuto sezonu,ci pride niekdo kdo bude s kikom a ked nie pockam az bude mat 3 roky a pojde do skolky a potom si zacnem hladat nieco co mi bude vyhovovat...

baby tu je strasna zima stale prsi a to sa zo dna na den ochladilo o 10-15stupnou maly je nachladnuty

:confounded:
16. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute len som sa vam sem vtirkla pretoze segra isla v sobotu na korziku a chcem vediet ake mate pocasie no ako citam zima,a ona je so svagrom na motorke a budu stanovat - no nic moc! :angry:
17. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

no kde ze ste vsetky?
ja som myslela ze sa tu tak skoro neukazem :angry: kiko mi vcera hodil do zachodu mobil s ktorym sa pripajam na net..no nehali sme ho osusit a huraaaaaaaa ide :grinning: tak sa tesim

titkovamiriam dnes tu mame celkom fajn 20stup.viem ze to neni nic moc ale mozno na korzike bude teplejsie :wink:
17. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no caute, hehe jaji si ma rozosmiala :wink: , no moja mala uz vlaste "chodi" do skolky, zial nemozem najst pracu od 8.00 do 14.30....cize v case ked by mala byt v skolke a tak ja vravim, ze aj ked budu chodit do skolky nebude to o moc lepsie...a kde najdes pracu od pondelku do piatku? Ja prave tento problem riesim a zacinam sa pohravat s myslienkou ze by som si vzala Au-pair-ku :unamused: , no uvidim, to sa mi zda ako jedine riesenie....
17. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani len ci sa ty to oplati :frowning2: alebo niekoho z rodiny :wink:
my sme boli u pediatri kiko je nachladnuty a ma kasel :frowning2: dufam,ze mu to prejde do pondelka..
18. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste vsetky? :pensive:

tu zase prsi no hroza :frowning2:
19. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky
tusim si pisem sama :unamused: :unamused: :unamused:
tam my zajtra vecer odchadzame na sk.neviem kolko budeme...az sa mi bude dat tak sa vam ozvem ..
21. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja len na skok, práve som došla k ujovi, idem do sprchy a malú dať spinkať

jaji vám prajem šťastnú cestu aj návrat, užite si slovensko
21. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

marti tak uz nerobis?
mala by som sa aj zacat balit :slight_smile: ale pockam ked pride muz z pr :slight_smile: ce inac z malym moc nenarobim....
22. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek