Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
martinadt
9. zář 2008
ahojte

jaji kedy idete na to slovensko?

lulka máš pravdu 🙂 veď to už máš doma veľkú slečnu
lulkaitaly
10. zář 2008
dobre ranko,jaji,to je skoda,ze vam to tak komplikuju...
no mame velku slecnu,co stale nieco vymysla...
jajaalf
10. zář 2008
ahojky

aj dnes pekny dnik tak sme sli k moru.. 😎

na sk by sme mali ist 22.asi pojeme na noc aspon kiko bude spat..ale dlho nebudeme :-S

lulka asi kazdy kraj to ma inak :-|
lulkaitaly
10. zář 2008
ahoj,jaja vy sa mate,este mozete k moru
no inak asi mas pravdu s tymi dokladmi,skoda,ze ta tak prehanaju
jajaalf
11. zář 2008
ahojte tak aj dnes sme boli na plazi a moc to dobre nedopalo 😞 kiko sa nejak smykol a buchol si celo o letino |-| tak teraz ma peknu modrinu..tak sa mu to hned strasne nafuklo az som sa zlakla a utekala za kamosom -bagninom a ten mu dal sacok z ladom.isli sme sa hned ukazat aj za muzom aby nas pochvalil :-S
martinadt
11. zář 2008
ahojte ja som skočila kus na net, malá teraz zaspinkala a je chorá, neviem ako idem zajra robiť 😞 má horúčku 38.4 volala som ujovi tak príde do nejakej hodiny, tala som jej tachipirinu dúfam že jej teplôtka klesne 😢
meteora50
12. zář 2008
Ahoj holky,nasla sem vas na tomhle situ tak vidim ze tu mame mensi komunitu slovenek v italii 😃 ja ziju na severu ve Vicenzi a momentalne jsem tehotna-zacatkem 3 mesice,tak doufam ze mi to dobre dopadne jelikoz uz jsem jednou potratila.. 😞 jak to zvladate v italii bez rodiny co pomuze,ja tu nikoho nemam krom otce mojeho pritele tak ten mi s mimi moc nepomuze a tak uz ted mam mensi depky jak to vsechno zvladnu :-o
jajaalf
12. zář 2008
ahojte

dnes je u nas trosku zamracene 😞 tak sme nesli na plaz ale boli sme sa previest na aute v cesenaticu to je blizko nas taka dedinka a kupila som konecne do kocara novu dusu na koleso..potom som hladala po obchodoch kdo by mi ju vymenil nakoniec som nasla 😃 😃

meteora vitaj medzi nami takze vela stastia v tehulkovani 😉 urcite to tento krat vide 🙂
langkofel
12. zář 2008
Caute kocky,
Tak ja zase hlasim nastup po dlhom case. Co mame noveho? Zreferujte daktora v kratkosti, dako to tu viazne 😉
My sa mame uz ako-tak...Leonka je momentalne na SK u mojich rodicou (zial nemala som na vyber), mam zmluvu v praci do 5.novembra a kedze sme zostali same, nemala som nikoho kto by mi na nu daval pozor, tak som to musela zariadit takto...ked skoncim mala pojdem ju vziat a nastupi tu do skolky od novembra. Zostali sme v jeho byte, on sa musel vystahovat...uz sme oficialne rozideny, cakam len na ucet od pravnicky ale stalo mi to zato....Vyboxovala som si aspon to ze mozeme zostat v jeho byte pokym mala nebude plnoleta a 300 eur mesacne...Ako vsak budeme zit a kde pojdem pracovat na zimu, zatial neviem. No jedno viem urcite, ze sa k nam vracia zase pokoj a laska....ze budeme spolu stastne a spokojne a ze ma moja dcera urcite nepodvedie, nepodrazi a neprestane lubit

kocky ozvem sa teraz urcite castejsie, majte sa zatial dobre papa..
martinadt
12. zář 2008
ahojte

tak malá len teraz zaspala, horúčky má stále a je nepokojná 😞 chudatko a tachipirina pomože na chvíľku a potom zase stúpne horúčka, zajtra pôjdeme k doktorke

dani ahoj, som rada že si sa ozvala, tak Leonka je teraz u starkych, určite jej tam nič nechyba nebojkaj a isto že to spolu zvládnete na jedničku
jajaalf
13. zář 2008
dobre ranko

dani tak mas to za sebou neboj vsetko bude ok 😉 zvyknete si aj same...

marti tak danielka ma este horucku 😞 nebude to zubkami?vsak uvidis co ty doktorka povie..a este pracujes?
martinadt
13. zář 2008
ahojte, aj dr. povedala že sú to asi zubky lebo ma iba horučku, prezrela ju aj. ja mám dnes aspoň voľno a je u nás maťko už, tak s malou bude tento týždeň on kým ešte budem pracovať a potom pôjdeme k ujovi

jaji a vy sa ako máte? čo nové u vás?
jajaalf
13. zář 2008
marti tak predsta to neni nic vazne ...matko nerobi?

my ako sa mame?celkom fajn,da sa..
dnes rano sme boli na nakupoch a potom sme sa boli previest na bicykli do hotela za muzom....
langkofel
13. zář 2008
ahojte,
marti a kdeze pracujes? Mne vela uslo co som sem nechodila, a ako to mas zariadene s Danielkou?
jajaalf
14. zář 2008
ahojte
dnes tu mame prisernu zimu 😞 16stup brrrrrrrrrr tak je uz po lete :-|

dani a ty robis iba do oktobra?a potom?
langkofel
14. zář 2008
ahoj jaji, no to bola praca len na letnu sezonu, potom neviem, musim uz teraz zacat hladat, no nebude to lahke najst pracu kde budem moct chodit v tom case ako bude mala v skolke a vikendy volne, to asi nemam sancu.... Fakt ma chyta panika ked na to pomyslim...

Juj a o zime ani nevrav aj tu som dnes videla na teplomery ukazovalo 16 C hroza, ja som dnes mala uz jesennu vestu na sebe...
martinadt
14. zář 2008
ahojte

jaji nie maťko teraz nepracuje, tento týždeň bude s malou on kým ja budem robiť..

dani robím v jednom penzione ale šéf ma problémy s tým, že tu mám malú. tak odchádzam, do nedele tu ešte nejako vydržím
jajaalf
15. zář 2008
ahojte

tak mame tu peknu zimu..taka zmena brrrrrrr 😞

marti vsak ale vedeli ked si sla do prace ze mas malu a teraz uz im to nevyhovuje?

dani asi to neni lahke si najst pracu..mozno v nejakom obchode ani ja sama neviem ked budem muset zmenit pracu kam pojdem a co vlasne budem robit.. :-|
vejka.prenga
15. zář 2008
ahojte baby dlho som tu nebola ako sa mate????Co nove????
martinadt
15. zář 2008
prajem dobrý večer všetkým

jaji ano vedeli, vtedy to nebol žiadny problém no po mesiaci aj pol čo sme tu boli, niekedy v polovici augusta to bolo už moc viditeľné že niečo neni je v poriadku :-S

vejka ahoj, prepáč hanbím sa ale vôbec neviem kedy si tu bola :-N zrejme som tu vtedy nebola ja? =-)
lulkaitaly
16. zář 2008
dobre ranko vsetkym.
nestraste s tou pracou!mne sa uz nechce chodit do prace vecer,lebo som potom totalne unavena a nezvladam byt s malou.tiez si hladam nieco ine.chcem ist do skoly,vzdy som chcela robit kozmeticku,no a zacinam doma sit,tak mi svokra dohodi nejaku pracu.ona je krajcirka a ma velmi vela zakazniciek...babky musite sa snazit a vymysliet si nieco co mozete robit aj doma...
jajaalf
16. zář 2008
ahojte
tak vidim ze vsetky mame problem z pracou 😞 ja pockam a uvidim na buduci rok ci budem robit ako tuto sezonu,ci pride niekdo kdo bude s kikom a ked nie pockam az bude mat 3 roky a pojde do skolky a potom si zacnem hladat nieco co mi bude vyhovovat...

baby tu je strasna zima stale prsi a to sa zo dna na den ochladilo o 10-15stupnou maly je nachladnuty

:-S
titkovamiriam
17. zář 2008
caute len som sa vam sem vtirkla pretoze segra isla v sobotu na korziku a chcem vediet ake mate pocasie no ako citam zima,a ona je so svagrom na motorke a budu stanovat - no nic moc! ]-(
jajaalf
17. zář 2008
caute

no kde ze ste vsetky?
ja som myslela ze sa tu tak skoro neukazem ]-( kiko mi vcera hodil do zachodu mobil s ktorym sa pripajam na net..no nehali sme ho osusit a huraaaaaaaa ide 😃 tak sa tesim

titkovamiriam dnes tu mame celkom fajn 20stup.viem ze to neni nic moc ale mozno na korzike bude teplejsie 😉
langkofel
17. zář 2008
no caute, hehe jaji si ma rozosmiala 😉 , no moja mala uz vlaste "chodi" do skolky, zial nemozem najst pracu od 8.00 do 14.30....cize v case ked by mala byt v skolke a tak ja vravim, ze aj ked budu chodit do skolky nebude to o moc lepsie...a kde najdes pracu od pondelku do piatku? Ja prave tento problem riesim a zacinam sa pohravat s myslienkou ze by som si vzala Au-pair-ku :-| , no uvidim, to sa mi zda ako jedine riesenie....
jajaalf
18. zář 2008
dani len ci sa ty to oplati 😞 alebo niekoho z rodiny 😉
my sme boli u pediatri kiko je nachladnuty a ma kasel 😞 dufam,ze mu to prejde do pondelka..
jajaalf
19. zář 2008
baby kde ste vsetky? |-|

tu zase prsi no hroza 😞
jajaalf
21. zář 2008
caute kocky
tusim si pisem sama :-| :-| :-|
tam my zajtra vecer odchadzame na sk.neviem kolko budeme...az sa mi bude dat tak sa vam ozvem ..
martinadt
21. zář 2008
ahojte ja len na skok, práve som došla k ujovi, idem do sprchy a malú dať spinkať

jaji vám prajem šťastnú cestu aj návrat, užite si slovensko
jajaalf
22. zář 2008
dobre ranko

marti tak uz nerobis?
mala by som sa aj zacat balit 🙂 ale pockam ked pride muz z pr 🙂 ce inac z malym moc nenarobim....

Začni psát odpověď...

Odešli