• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
jaji dnes som bola na skúšku v jednom hoteli, vlastne tam kde bol maťko tu v dedine, ale asi nemám kde nechávať malú, tak asi tam nepôjdem robiť..
tak vy ste už dnes vyrazili? dúfam že budete mať dobré cesty
22. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
to som ja jaja pisem z segrinho uzivatelskeho mena
uz sme na sk cesta dopadla dobre ...az budem mat este moznost a cas tak sa vam ozvem pa neskor...... :wink:
23. zář 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji, tak super že cesta dopadla dobre :slight_smile: držte sa a aké je počasie na svk? :confused:

baby a vy ste kde všetky ostatné?

a neviete čo je s iveeeeeeeeeeeeeeet????????
23. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti
pocasie je hrozne,vcera ako tak ale dnes je 10stupnou a prsi..rano som bola u zubara a vytrhol mi zub mudrosti a v piatok pojdem zas a pojde von aj dalsi...

fakt sa tu uz nik neukazuje..co viem ivetka sla do ciech na mesiac :confused: tak aj tak si uziva ceske prostredie..
24. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule,ako vidim stale tu nikto nie je.to je skoda.tu je dnas krasne,boli sme cele doobedie vonku a idem prat a zehlit.mam na vas otazku,co by ste ponukli na slovenskom trhu-ake talianske vyrobky?rozmyslam,ze si spravim e-shop.nech z niecoho zijem
24. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,kde ste?robila som si mensi prieskum aj na inych sk strankach a slovenky chcu taliansku obuv.no ja neviem ci sa na to dam.ved poradte aj vy nieco.
jaja myslim na teba,ja som chodila pocas celeho tehotenstva k zubarovi na trhanie a na zubne implantaty...ale som rada!neboj vsetko bude ok.to je vzdy taka ulava ked sa zbavis tej hroznej bolesti :wink:
25. zář 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji tak sa drž mojko hadam ti to daju už poriadne do poriadku

lulka ja neviem či je dobrý napad začať s obchodovaním, teda takto cez net.. možno je nejaký záujem, ale ked tak rozmýšľam, od januára k nam pride euro a nikto nevie ako to bude, a či ľudia budú mať peniaze, ktovie či takýto obchod ti bude niečo vynášať.. ale neviem je to len nejaký ten môj strach čoho by som sa bála do budúcna... :confused:
25. zář 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,matka ja ti rozumiem,ale ved to je tak uz teraz co sa s tym zmeni?bude to este jednoduchsie....ved nie vsetky zeny si mozu dovolit chodit na nakupy do milana,ze.a mimibazar funguje vyborne,to koli tomu ma to napadlo.tam vlastne vela zien predava tovar zo zahranicia(novy)a ceny su uz aj v euro...
ty co planujes robit?ja mam este ambicie,spravit si dalsiu skolu,ale niekde na nu tych 5000euro musim vziat ,tak preto hladam napady
26. zář 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
zase len na skok.dnes rano som bola u zubara a uz je vonku aj druhy zub.on hovoril,ze su neni zle ale rastu krivo tak ich treba vytrhnut lebo by mohli poskodit druhe...dal mi aj antibiotika nakolko sa mi ta jedna strana napuchla a boliiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2:
zajtra hlasia pekne pocasie tak pojdeme do bojnic na zamok a zoo.... :slight_smile:
26. zář 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

lulka neviem, to bol iba môj názor, skúsiť to môžeš.. :wink:

jaji a dokedy ste na svk? ako bolo v bojniciach? :dizzy_face:
28. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak v bojnicach nam bolo super :slight_smile: pocasie tiez :wink: ked sa vratim do it pridam foto
dnes sme boli v hlohovci na jarmoku :slight_smile:
28. zář 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka... to je dobrý nápad....
A oplatí sa Ti to?
28. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
dakujem monkula.este tak to keby som vedala,bolo by mi lepsie! :wink:
snad sa mi to oplati,no.
ako sa mate vsetky?my sme s malou strasne prechladnute,boli ma hlava a mala je plna soplov.ja by som niektore kvazimatky zabila...boli sme vonku cez tyzden na detskom ihrisku a jedna tam nosi stale svoju dcerku a ta robila normalne bubliny nostekom a tak strasne kaslala a pri tom vypluvala sople...no uzasne divadlo.snazila som sa byt co najdalej od nej ,ale aj tak sme to nakoniec chytili,ved ako by aj nie,ked tam vsetko okaslala a deti to potom pochytaju...fuuj taky hnusny prispevok vam sem davam...no dam si kavu a mozeme ist do lekarne...dufam,ze nam to rychlo prejde
29. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji a boli ste aj v ZOO aj na zámku nakoniec či ako?

lulka vám prajeme skoré uzdravenie.. teda tá mamička je trochu viac nezodpovedná keď sa k tomu iba prizerá ale čo som si všimla tu u detí, že si môžu k rodičom dovoľovať naozaj čo chcú
29. zář 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak my dnes vecer odchadzame do it :frowning2: skoda tak to rychlo ubehlo...

marti boli sme iba v zoo lebo uz bol maly ustaty tak sa na zamok neslo
30. zář 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, tak prejem stastnu cestu...

A ostatne kocky kde sa tulate?
30. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko talianky...

jaji tak vy ste už doma? :confounded: ako bolo na svk? kiko zvládol cestu v pohode?

dani ahoj, a ty sa ako máš? maličká je už pri tebe či ešte na svk? :confused:

lulka a vy? ešte ste choré?

prajem pekný zvyšok dňa...
1. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,nooo,este sme chore...tak ani nemam nic noveho,co by som vam mohla napisat
:unamused:
1. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a boli ste aj u lekárky? :confounded:
1. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, no dako to tu zanedbavame :wink:
marti ahoj, no da sa, Leonka je este stale na sk, ale takto o 2 tyzdne uz bude tu, juj ale sa tesim....

no kocky, sup, sup sem...

A ivet ta je kde?
1. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky,no matka idem k dr. zajtra.moj muz,ale nechce o tom ani pocut,lebo my vzdy ochorieme v cakarni...a ked uz sme teraz chore,ktovie co sa na nas potom este nalepi...
ahoooj langkofel,ozaj co znamena tvoj nick?a co mas noveho s pracou?
2. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mne malá teraz zaspinkala tak že si trochu oddychnem pri čaji a nete..

dani neboj to rýchlo ubehne :dizzy_face: a budeš ju mať pri sebe.. a čo je s ivet? hm jaja tušim spominala že išla do cz :confused:

lulka tak dúfam že nejako vážnejšie neochoriete no naopak že sa čo najskôr vyzdraviete.. :wink:
2. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sa vam hlasim z it
dosli sme ok cesta dopadla dobre spali sme aj na autogrile 2 hodinky :wink:

akurat kiko ma uz 2 dni horucky :frowning2: boli sme aj u doky a dala mu nejake lieky ale nic moc v noci sme vobec nespali
3. říj 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste vsetky? :frowning2:
my este mame horucky hlavne v noci :frowning2:
4. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Tak tu je naozaj mrtvo. Bola som prec mesiac a tu len jedna stranka naviac :unamused:
Jaji a nemate to zo zubkov? Alebo je taky nachladeny?
4. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci a kdeze si bola?na sk?
aj ivetka je v cz a to na mesiac :confused: to len ja chodim tak kratko ale muz musel do prace :pensive: som mu aj povedala,ze ked pojdeme k svokrovcom tiez budeme kratko :grinning: :grinning:

neviem ci to neni aj zo zubkou lebo slinta dost ale ma strasny kaslisko a sopliky tak asi vsetko dokopy.. :frowning2:
4. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby no to to :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Vcera mi vobec nesiel konik :unamused: Ale myslim, ze je to uplne jedno, lebo tu je totalne mrrrrtvo.
Jaji bola som na Morave u maminy. Potrebovala som ist k lekarovi.
A ty nemozes sama ostat na Slovensku? Aby si tam bola troska dlhsie?
Predvcerom sme boli na vyletiku na Lago di Garda v takych dvoch nadhernych mesteckach (samozrejme ako vzdy som nazvy zabudla). Je super, ze je este takto pekne. Cez vikend chceme pozriet San Marino. Ja uz som tam bola ale Marek estie nie.
Simko spinka, tak si idem pozriet cesky serial VKV.
Majte sa krasne a uz sa tu konecne ukazte.
8. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci ani mne vcera nesiel konik..
bola som dat reklamotat kociar nakolko sa mi zacala strieska trhat a tak som sa od muza napocuvala az az..ze co robim koli jednej strieske a ja ze preco by som to nedala reklamovat ved nestal 5korun...tak teraz mam nahradny kocik co mi dali v predajny a budeme cakat kedy nam tie nase casti z kocika opravia alebo daju nove..

tak sa chystate do sanmarina?fiha vy stale vyletujete :wink: to si sa tu mohla aj stavit :wink:
8. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre, ze si kocik reklamovala, ved dnes su take nehorazne ceny za ne, takze i tu najmensiu blbost by som reklamovala. Ja uz som Quinny Buzz predala a kupila iba lahku bugynu. Maly je s nou super spokojny a ja tiez.
Marek ked ma volno, tak vzdy niekam vyrazame. Jeho udrzat doma by bol velky zazrak.
No uvidime ako bude s casom A my to mame pri ceste? Nechce sa mi pozerat do mapy.
8. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek