• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
maci to sa ty podarilo predat kocik a kde? u nas? za kolko si ho predala?
urcite to mate po ceste my sme pred riminami..
8. říj 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, ja vsetko predavam na Slovensku alebo v Cechach na Mimibazare. Tu si myslim, ze vsetci kupuju iba nove veci. Aspon tak mi to pripada.
8. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
spravila som si palacinky s nutellu tak sa napchavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
maci tak to vypada,ze len my dve sme mu :frowning2:
8. říj 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tiez mi to tak pride. Ja prave robim puding pre maleho a samozrejme pre seba :slight_smile: Tak ako doma? Nechyba ti praca?
8. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci ja som si ani vcera nevsimla ze si tu bola ako ja v rovnaky cas..ale sa mi zobudil maly tak som musela aj tak koncit..
dnes sme sami muz siel do prace :frowning2: ale neva akurat z kikom je to tazke cely den sa mu venovat :sweat_smile: :sweat_smile: boli sme pri mori sa prejst a on sa zacal valat v piesku :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aj ja sa tu obcas mihnem.boli sme dnes kupovat topanocky a slapky do bazenu...platila svokra,aky zazrak,ale pekne su.tak sa s maslou tesime
9. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lulka pekne od svokry :wink:
9. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kocky.
Jaji, ja som tiez rada, ked pride Marek vecer domov a venuje sa malemu. Ale musim povedat, ze mi Simko neda ani moc zabrat, je zlaty.Ale asi nas iba vsetko caka :unamused:
Vidis, Lulka aku mas fajn svokru. Nam sa tiez raz za cas stava, ze nam kupi nejake oblecko, ale som rada, ze to nieje moc casto, lebo svokra ma trosku divny vkus. Hracky nedostavame ziadne, lebo vraj ich mame plno :wink:
9. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt aj ta moja ma hrozny vkus ale co sa tyka pre mna :grinning: :grinning: :grinning: vzdy mi daruje nejake vecy a vyzeraju hrozne :sweat_smile:
9. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
10. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no s tym vkusom je to tak isto,ale ta moja to uz nastastie pochopila a ked nieco chce naozaj kupit,tak sa ma aj 10krat spyta,ci to ma byt take a take .lebo uz isla aj 3x nejaku vec menit.prestalo ju to bavit,tak povedala,ze pojdeme spolu.tak si tie topanocky vcera vlastne vybrala mala sama.o hrackach nehovorim,to je to iste,ved ich ma vela,tak naco jej budu nove :astonished: :grinning:
no co uz...dnes mi mala strasne zle spala,ja neviem coim to je,ale niekedy ma take noci ako dnes...asi 20x sa zobudila.a ja som znicena a to mame este cely den pred sebou
10. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Lulka, tak to sme na tom rovnako. Maly sa tiez velmi casto budil. Idem s nim na prechadzku, mozno ma slniecko zobudi.
Majte zatial krasny den a dufam, ze sa tu ukazete.
10. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme aj my von,len mne sa strasne nechce.to budenie bude tym,ze o tri dni je spln mesiaca,male deti su na to velmi citlive...
10. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sme uz po obede a maly spinka. Tak si tu chvilu pobrusim.
No my mame spln mesiaca dost casto :wink:
Jaji, tak som pocula, ze Ikeu vam otvoria az niekedy v marci :unamused: Mozes sa zase hlasit kvoli praci.
10. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci :grinning: :grinning: :grinning: to som aj ja pocula a uz som sa tesila ako v zime budem chodit do ikei
10. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali celkom dobru noc..zaspal o 20.30 a spal az do 6 a potom ako tatino odisiel do prace sme spali do 8h..tak sa dalo ale mavame aj my noci ze sa kazde 2 hodky zobudi sadne si a place tak skusam ho uspat akonahle zaspi vypnem svetlo a on sa rozplace skusala som nehat aj zazate ale nepomohlo ..on proste chce aby som tam pri tej postielke asi sedela ci co :grinning: :grinning:
boli sme na bicykli sa prejst rano a uz mi maly spinka ...najedol sa aj ked trucoval nejak mu nechuty mozno ze je este taky choducky..ani mne moc nechuty hlavne ked som sama tak som si pravila pecivo z pastekou,doniesla som si z sk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci si tu este?
10. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
som tu
10. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja ale asi dlho nebudem :grinning:
10. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu si clovek ani nepokeca :unamused:
10. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ked neni skym :grinning: pojdem si asi lahnut dokym maly spi..pockam este chvilku
10. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja cez den nezaspim :unamused:
10. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
spominala si ze by ste sa mali zase stahovat ...ako ste na tom?
maly ty chodi dobre?papa vsetko?
10. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vacsinu spim ako maly,nakolko sa stava ze sa po hodinke zobudi tak si ho dam vedla seba a uz sa nemozem ani pohnut :grinning: a zaspim aj ja..
10. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mas fajn, aspon si spocnes. Ja som nespavala ani ako tehotna, len som funela :grinning:
10. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to aj ja som si musela zvyknu nakolko spavam na bruchu a potom ked narastlo tak sa nedalo :grinning: a ako som zaspavala maly zacal vystrajat :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boze co ja by som dala za to, keby maly vecer zaspal a vstal az o 6. To je moj tajny sen.
10. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekric :grinning: :grinning: :grinning: to bolo len vcera :grinning: :grinning: a ja jak krava kazdu chvilu hore a kontrolujem
10. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak to sme na tom rovnako, ked maly dlhsie spi tak chodim kontrolovat ci dycha :grinning:
10. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spi u vas v izbe ci sam?ja by som ho uz chcela presunut do deckej ale neviem lebo tu pouzivame aj ako izbu ked niekdo pride,..a mam tam plno veci hlavne kikove ..nakolko nemame garaz tak vsetko ide tam :confounded:
10. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek