Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
maci11autor
10. říj 2008
No my mame garaz 😃 inak by sme boli na tom rovnako. Maly spi vo svojej izbicke a ja beham ako kobyla 😃
jajaalf
10. říj 2008
to by sa mi nechcelo ja ho mam vedla seba teda postielku a uz tak sa mi nechce zdvyhnut tak vzdy najprv pockam ci len zaplace a ked neskonci tak uz zacinam a vstavam
jajaalf
10. říj 2008
najprv ked sme kupovali byt tak sa nam zdala garaz zbytocna..ale teraz by bola dobra 😞 hlavne na tie kikove vecy a hracky no co budem pisat..
maci11autor
10. říj 2008
To mas pravdu, garaz je potrebna. My sme ako rumuni, takze mame garaz plnu. Teraz tiez hladame nieco s garazou a najlepsie aj s malou zahradkou :-N
jajaalf
10. říj 2008
nemyslim len vy ale je nas vela 😃 😃 😃
kukam na nete markizu nakolko segricka bola v jednom probrame vola sa to modre z neba a 22 to budu vysielat tak som zvedava ci ju tam uvidim 😉
maci11autor
10. říj 2008
Videla som ten program ked som bola na orave.
Ja kukam primu Velmi krehke vztahy 😃
jajaalf
10. říj 2008
a pozeravas aj cez net?
maci11autor
10. říj 2008
Cez net. My nemame telku, my by sme to vobec neuvyzili.
jajaalf
10. říj 2008
aj ja kukam len mam net taky pomalyyyyyyyy
maci11autor
10. říj 2008
Tak my mame net v pohode.A co chystate na vikend? Alebo ide manzel do robotky? :-|
jajaalf
10. říj 2008
manzel do prace...
jajaalf
10. říj 2008
a to mal len do nedele ale ako tak vidim bude aj v pondelok v praci
maci11autor
10. říj 2008
No Marek ma tento vikend volno. Ale dnes vecer pridu chlapci zo slovenska pre motorky a zajtra ide M.s nimi, takze sobotu mame tiez jasnu :-| Snad v nedelu pojdeme do toho SM
jajaalf
10. říj 2008
a to pojdete len tak na otocku?ako to mate daleko?
jajaalf
10. říj 2008
moj ked je doma temu sa nikam nechce iba tu do centra ...a ja by som len chodila 😃 😃
maci11autor
10. říj 2008
Rano vyrazime, vecer sa vratime. Myslim,ze tak okolo 160 km. To su male vzdialenosti 😎
jajaalf
10. říj 2008
a maly posedi v aute?
kolko spinkava poobede moj 3hodinky nekedy aj viac :-p
maci11autor
10. říj 2008
Vsak to je jasne,ze ty by si sa tulala, vsak si blizenec 😃
jajaalf
10. říj 2008
🙂 🙂 🙂
on len pri telke a ....
maci11autor
10. říj 2008
Vsak je talian 😃 Vies ty tu budes cely zivot, ale my uz tak len dva rocky, tak chceme vidiet co najviac.
maci11autor
10. říj 2008
Maly je v aute v pohode. Doma spinka dvakrat denne, tak po hodinke az dve. Ale v aute spinka troska viac. S M. sa striedame za volantom, takze ked nespi tak sa s nim hrajeme, spievame... No a samozrejme zastavujeme na kavicku 😃
jajaalf
10. říj 2008
mne sa teraz prebudil tak sme sa supli do postele a zaspal este dalej..on spava iba raz za den a to aspon 3 hodky ked nie tak je zly..
maci11autor
10. říj 2008
No nas maly tiez ked nespinka, tak je mrzutko. To asi vsetky deti. Dnes to pretahuje. O piatej ideme s tatinkom do centra na zmrzku, tak bude aspon fit 😃
jajaalf
10. říj 2008
moj je uz hore nechce spat viac...ale nevadi..dufam,ze dnes pride susedka a pojdeme niekam von aj my aspon nepojdeme sami 😉
maci11autor
10. říj 2008
Ty sa mas,ze mas s kym ist. To mi tu chyba, nemam si s kym zajst na kavicku :-| Teda okrem mojho priatela 😃
jajaalf
10. říj 2008
ja mam par susediek ale vsetky zacali robit a ja som teraz skoncila ... 😃 ale tato vzdy chodi s prace okolo 16hod tak sa stavi a ked kiko nespi tak ideme von..
jajaalf
10. říj 2008
no a ja ked tu budem aj cely zivot nikdy neuvidim nieco nove nejake mesta a tak stale len tu alebo ked pojdeme k svokorvcom... 😞
jajaalf
10. říj 2008
a ked si dala kocik do inzeratu dlho si cakala na kupcu?
maci11autor
10. říj 2008
Kupcov som mala 5 hned prvy den. Ono zalezi na tom aky kocik predavas a za jaku cenu. Ja som ho predala za to co som aj kupila.
jajaalf
10. říj 2008
tak to si dobre predala... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli