• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Ja som ho mala od jednej kocky, ktora mala niekolko kocikov naraz a tento pouzila velmi malo a chcela sa ho zbavit (nemala garaz) :grinning: Tak nam ho dala za super cenu.
10. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci prepac,ze som sa stratila ale prisla kamoska a uz som utekala sa chystat aby nemusela dlho cakat :wink:
jaj ja ze si ho mala novy..tak som si myslela,ze ako za novy si ho predala :grinning:
kiko uz spinka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Jaji, nic to, ja som to tiez rychlo ukoncila,lebo maly vstal.
Teraz je na trhu toooolko kocikov,ze by to bol zazrak, keby si za starsi dostala tolko ako za novy :sweat_smile:
Tu je nadherne.My sme mali zase zlu noc, takze za chvilu pojde maly spinkat. M. isiel pre motorky a dorazi az na obed. Potom chceme ist na trhy.
11. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..
my sme uz hore spali sme dobre do 6 a potom nejak nemohol zaspat tak som mu dala mliecko a zaspinkal az do teraz aj to som ho budila :grinning:
tu jekrasne asi pojdeme sa prejst na bicykli
11. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vy ste ukazkovi :wink: Mozno sa to aj nam niekedy postasti.
Simi teraz zaspal a ja sa tu cpem jablkovym sachrom. Prid na kavicku, dostanes i kolacik :wink: Je dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci no kolacik by som si dala :grinning: :grinning: ale nam ich dneska daroval kamarat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boli sme vonku krasne teplucko :slight_smile: kiko uz spinka zase spadol a na cele ma modrinu :confounded: neprejde jeden den co by si nieco nespravil.vcera si privrel prsti :frowning2:
prisiel my balik dalsie hracky pre kika :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa s nich tesil..objednala som cez net od packa pu dnes nam prislo puzzle a skladacka
11. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
aj ked sa tu nikdo nekazal :grinning: muzela som nieco napisat aby sme sa presunuli na prvu stranku... :grinning: :grinning: lahsie sa hlada
12. říj 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako to robite,ze vam deticky este rano zaspia?moja je zive striebro...vcera sme boli na vylete von z milana,krasne bolo
12. říj 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lulka tak ste si spravili vyletik?aj maca asi sla dnes ....
kiko uz spinka tak tu chvilku posedim :slight_smile:
12. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky tak ako sa máte? čo je nové?
12. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ahoj ,ze sa aj ukazes..napis ty co mas nove ako z pracou...
12. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jaji no nepracujem, nemal kto byť s malou a cudzej osobe by som ju moc nezverila, teraz do zimi by s ňou mohol byť síce ešte maťko ale potom nemá kto a so šéfom sa nedalo dohodnúť že iba na nejaký čas, chcel to na celú sezonu, takže sme doma

a čo vy? ako sa máte s kikom? ty tiež nepracuješ že?
12. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko jaja
A vy čo mate noveeeeee? :grinning: naši su v pohode, zatial :sweat_smile:
12. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti skoda..je to tazke z detmi..kam ich dat a tak....

basado ahojjjjjjjjjjjjjjj :grinning:

kiko uz spinka :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko jaja. to chcel len muž :grinning: aby som ti napísala, ale nebudem sa vam tu motat, šak mi si napíšeme kedy chceme. :wink: mavajte sa krasne a skladajte basne :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
13. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji, tak my sme nakoniec do San Marina nesli, zistili sme, ze to mame 250 km, takze to chce cely vikend. Tak sme si urobili vylet do nasho noveho posobiska, kde budeme od marca. A bola som milo prekvapena, je to tam pekne. K moru to budeme mat tak ako tu, je tam co vidiet, takze sa tam, dufam, s malym nebudem nudit.
Na byt cely tyzden krasne, tak to je super.
Marti to je super, ze si sa zase ozvala. To je zle s tou pracou. A neuvazovala si, ze by si zase fotila? Si velmi pekna :sweat_smile: A tu sa vidi takych zien veeeeeeeeeeeeelmi malo :grinning:
13. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
maci tak ste si obkukli dalsie nove mestecko?a kam sa to budete stahovat?a z byvanim ako to je najde vam ikea?
moji chlapy uz spia tak asi pojdem aj ja :grinning:
13. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jaji ano je to ťažké a pre mňa je aj dosť ťažké len tak niekomu malú zveriť koho nepoznám nejaký čas :confounded:

ahoj maci, tak ste si urobili pekný výletík, a vy sa idete sťahovať alebo ako? :confused: nejako som nepostrehla.. a prečo vlastne iba do marca? :confused: nad fotením som rozmýšľala ale musela by som v prvom rade urobiť niečo s postavou :zipper_mouth:
13. říj 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sa budeme stahovat do okolia Trieste. Je to pri slovinskych hraniciach. Budeme to mat o 150km blizsie na Slovensko :slight_smile: Tam od marca zacina Marek v novej Ikei. Ona teda este nebude hotova, lebo sa otvara az od augusta (teda ak to nedopadne ako v Rimini), ale zatial si bude vyberat ludi a zaucovat.
Jaji, my si musime najst sami byt, ale Ikea nam ho bude platit. Samozrejme do urcitej sumy, skoda :grinning:

Marti, tak myslim, ze u Teba to nebude problem urobit nieco s postavou :sweat_smile: Ved urcite Ti nic po porode nezostalo. Urcite je fotenia drina, ale mala by si taku volnejsiu prac. dobu. Teda myslim :wink:
13. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a tešiš sa tam? mozno budete častejšie jazdit na svk či ani nie? :confused: a čo sa týka mňa.. fakt by som musela na sebe zamakať, a aj to chce veľa práce a času, a neviem či tu niekde v sudtirolsku sú nejaké agentúry nezaujímala som sa o to nejak moc, viem že tu býva súťaž každoročne ale čo vychádza časopis sudtirolerin či akos a to volá tak s prepáčením nechcem byť hnusná ale tie dievčatá si moc veria keď tam idú.. poniektoré nevravím že všetky :zipper_mouth:
13. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinka, ved Ti vravim, ze by si bola za hviezdu. Tu ked stretnem peknu babu, tak to nieje talianka :zipper_mouth:
13. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a nechce prist marek sem do ikei :slight_smile: ze by mi vybavil tu pracu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srandujem :grinning: :grinning: :grinning:
tak aspon,ze vam hradia nieco lebo to by sa mu asi moc neoplatilo tu robit a uz vie aj taliansky ci ako sa nimi dohovori?

marti veru mala by si asi nieco robit nejake foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes muzik ma volno ,teda az do stvrtku a boli sme na nakupe..teraz uz obaja spia :slight_smile:
13. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,maci tak mate dalsie stahovanie pred vami?trieste je pekne mesto,aj mne sa paci.tam sa uz skor dohovoris,su tam mestske stvrte,kde sa rozprava len slovinsky a chorvatsky :wink: .
matka a ty nebud hnila,si mlada baba,zamakaj na postave a posli maily s foto do agentur...pri najhorsom ,ta niektora vezme a prestahujes sa niekde inde,napriklad sem :grinning:
14. říj 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
lulka tak skoro?teda aj my sme vstali dnes o 7.15..a teraz ranajkujeme inac by som ani nemohla napisat :grinning: maly sedi a pozera rozpravky.ma taky prenosny dvd tak ked papa mu ho vzdy pustim a ja zatial som tu na pc :wink:
14. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji, Marek vie taliansky ako talian :grinning: Mal denne 4 hodiny talianciny a on ma ten dar,ze sa dobre uci reci. Takze ked sa s niekym rozprava tak vyzera ako pravy talian, pretoze on aj vela gestikuluje. No keby nam teraz neplatili ubytovanie, tak by sme uz z Talianska odisli.
Lulka, len mi nebudeme priamo v Trieste, lebo Ikea bude stat vo Vilesse, a my chceme byvat tak do 20 km od Ikei.
Martinka, Lulka ma pravdu zamakaj a uvidis, ze nieco z toho bude :sweat_smile:
My kazde rano pozerame Nema, predtym Dobu ladovu II. Takze viem rozpravky od slova do slova.
14. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako vidim,nie som jedina co dovoli malej pozerat rozpravky,esteze mame sky...a z youtube pozerame bambulku a no pockaj zajac..
to nevadi maci,aj tam, sa dohovoris!
matka keby si videla mna ako som teraz pribrala a ponukli mi pracu v agenture aj tak,sice iba hostesku...ale co modelkovania som mala dost pred 10mi rokmi,takze sup sup cvicit a uvidis aku super pracu si najdes!
14. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No baby vy ste tu same modelky :sweat_smile:
To ja sa mozem pochvalit,ze som po porode zhodila 30 kilo. Ale svalovu hmotu mam nulovu. Nechcete so mnou niekdo cvicit? Samu ma to nebavi :unamused:
Ja myslim, ze na rozpravkach nieje nic zleho. Detom sa rozvija fantazia. A maly pozera len rano kusok a pred spanim kusok. A stale dookola. Mozno aj zo spania uz kricim Nemo, kde si Nemo :grinning:
14. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto tak tu sa zacinaju ukazovat same modelky :wink: lulka tak dohod nejaku pracicku martinke :sweat_smile: ,alebo nejaku adresu agentur nech si posle foto
my moc rozpravky nepozerame teda ho to dlho nebavi tak vidime vzdy len zaciatok :grinning: :grinning: ale ma jedno dvd kde su kreslene rozpravy a spievaju je to po taliansky ale to je jedno hlavne ze sa mu to paci..su to pesnicky od zecchino doro..
dnes je zase krasne rano sme boli v meste sa prejst a ze vezmem bicykel namiesto kocara :confused: a som sa vytesovala jak pekne sedi :grinning: ale po 5 min .uz chcel zliest :angry: :angry: :angry:
14. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz sme hore..kiko dnes nejak strajkoval a spal len hodinku a pol som zvedava aky bude..vacsinu spava aj 3-4hod.asi sa obleceme a pojdeme von.. :slight_smile:
14. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nik sa tu dnes neukazal...
my sme si spravili vyletik :dizzy_face: nahovorila som muza aby sme sli do mestecka Cervia ,ze je tam park naturale...kamoska mi o nom spominala..su tam zvieratka take nieco ako mala zoo..vyrazili sme :slight_smile: a ked sme zaparkovali auto zistili sme ze je zatvorene :angry: baby to by ste mali vidiet tvar mojho muza :grinning: :grinning: :grinning: hned to aj zacalo ze stale vymyslam ... :sweat_smile: ale aj tak sme sa presli okolo zahradky a bolo vidiet dnu par zvierat
teraz uz kiko spi ..som zvedava aka bude tato noc :unamused:
14. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek