• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
dobre ranko,vy ste dobre,ze dohod pracu :grinning: na to su agenti a ti su plateni :wink: .ale nie,staci si vygooglit model agency italy a nebude vediet co skor...to bolo uz strasne davno,co som tu pracu robila a uprimne povedane nemam kontakty uz vo svete mody...mna to moc nechytilo,nikdy som nebola vychudnutas na tolko aby som sa ako modelka uchytila no...inak jaja ty mas pevne nervy s tvojim manzelom,on musi byt teda iny typek(to je niekdey aj moj)...ale co aspoin ste to skusili,mne sa niekedy ani to nechce,ale radsej si vzdy vsetko overim cez net,nez niekam vyrazim :wink:
maci 30kg ti je malo?co by som ja dala za to,keby sa mi podarilo zhodit aspon 5kg,ja totizto malu este stale kojim....
15. říj 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
lulka take zle to s nim neni vzdy je po mojom.... :grinning:
a ty este kojis?ja som rada,ze som prestala bez problemou aj ked mlieko som este mala..ale teraz aspon nemam problemy,ze mi zdviha tricko alebo nieco podobne..

maci 30 kil???????????fiha to si tolko pribrala?ja som teraz po sezonne schudla dalsich 6kil..ale pomalicky ich naberieme v zime :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Ano, v tehotenstve som pribrala nieco cez 30 kil. Som si to poriadne uzivala :grinning:
Ale dole mi to slo nejak samo, do 9 mesiacov po porode som mala svoju vahu. Ani ziadne dietky nebolo treba.
Jaji, ja uplne vidim ten manzelov kysely ksicht :sweat_smile: Ja to doma nemam, ale mam takeho svagra.

Lulka, ale ja som teraz spokojna so svojou vahou. Nechcem uz chudnut. Lebo mne vzdy prva schudne tvar, takze to nevyzera moc dobre. Ja chcem mat nejaku svalovu hmotu, lebo sa mi vsetko trasie :zipper_mouth: Marek ma placne po zadku a este hodinu sa mi trasie :grinning: Chcelo by to posilovnu a bic na mna :sunglasses:
15. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,tak to hej,treba cvicit.ja cvicim denne pol hodku,viac sa mi neda,ale som stale vonku a v pohybe,s malou,so psami a tak...len tie kila nejdu dole.telo mam pevne,ale mne sa zda hrozne mohutne oproti tomu co som mala kedysi.ako to robite baby,ze sa vam tak dari chudnut?no ja neviem,kedy prestanem kojit a to ma mala uz 20mesiacov.hlavne dnes mi to vadi,lebo idem zase vecer do prace a tak budem v strese,ze co bude mala vyvadzat,ked sa zobudi a mna nenajde doma...inak ona ma nikdy nikde nevyzlieka,nastastie.maci na ake partie chces cviky?poslem ti :wink:
15. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka, myslim, ze na vsetky :grinning: Myslela som si, ze ked nosim taku vahu ako je nas maly, tak sa mi spevnia aspon ruky, ale nic.... No najvacsi problem je zadok, stehna :sweat_smile:
15. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak sa date na cvicenie?to mna nikdy nebavilo :unamused: ale ja v robotke som mala dobru posilovnu aj behanie :grinning: :grinning: nosit tie tazke taniere a podnosy..obsluzit 50ludi za hodinku..
dnes som zase nahovorila muza :grinning: :grinning: :grinning: a podarilo sa uz nic nepovedal iba sa ma spital kam to bude? :sweat_smile: :sweat_smile: tak sme sli do rimin bolo aj mercato tak som sa trosku pomotala a malemu kupila nohavice a tricka :dizzy_face: skoda,ze uz bolo neskoro inac by som sa aj motala dalej ..muz ma zacal upozornievat ze je vela hodin aby sme sli domou lebo maly nam zaspi po ceste a tak sa aj stalo zaspal v aute a to o 11.30 a este spi :dizzy_face: aj jasom si pospala a az teraz sme doobedovali :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Esteze mercato nebolo zatvorene :grinning:
Maly este spi a ja tu lietam po internete a luskam vsetky realitky. Je velmi malo bytov na prenajom v casti kde by sme radi byvali :unamused:
15. říj 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlooouho jsem tu nebyla. Mela jsem dost prace a taky jsem byla dost pryc. Maci, koukala jsem, ze se budete stehovat? Doufam, ze stihneme treba dat tu kavu nez k tomu dojde. :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci dufam,ze nieco najdes v casti kde by sa vam pacilo a hlavne aby to marek nemal daleko do prace :wink:
maly uz spi... :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,babky vcera sa nam stala domaca nehoda-mala si obarila ruku cajom.ja som z toho na nervy-ma to hrozne,a ani moc neplakala.a ja som si natrhla sval na stehne,uzasny vecer sme mali... :frowning2:
16. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Dobre ranko, zienky.
Lulka, tak to Ti nezavidim. Ja by som tiez bola hotova. Ale nestastie sa stane hned. Oni su ako chobotnice.
Snad sa jej to pekne zahoji.
Ahoj Gitka, mame na to este viac ako styri mesiace, tak snad kavicku stihneme :sweat_smile:
Jaji uz si strihala maleho?
16. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
rano sme vypadli skoro z domu hned po ranajkach sli sme do rimin do nakupneho centra :slight_smile: tak som ani nestihla napisat :grinning: aby si to manzel nerozmyslel :sweat_smile:

lulka to mi je luto chudatko jasminka :frowning2: viem aka to je bolest ja som si pred dvomi rokmi obarila celu ruku od vody horucej.a to v praci ..varili sme vajcia co robime bufet a isla som ich vziat a sa mi nejak vyvratili no a bola som doma s tou rukou 40dni :confused: ale nezostalo mi ani jazva treba len to pekne osetrovat a mastit..bola si s tym aj niekde?mne koza zliezla a narastla nova..

maci ja som maleho strihala v lete z masinkou :wink: chcela som este raz ale muz povedal,ze je teraz uz zima na to :unamused: on ich nema ani dlhe len nad uskami..vsak pockam este :wink:
16. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,jaja,ano koza jej zliezla,kamoska sestricka to videla a boli sme aj v lekarni-majitel je normalny doktor nie len lekarnik dali mi na to mast sofargen a mazem jej to poctivo.volala som pediatricke a povedala,ok,ze nemusime chodit,az ked pojdeme na normalnu prehliadku...ona sa tvari uplne normalne,ako keby sa jej nic nestalo.a mne je z toho hrozne.chuda male.to musela byt strasna bolest.teba to bolelo celych 40dni?
co ste kupili vcera?
17. říj 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak sme opat sami,..,muzik siel do prace..
lulka mna to nebolelo celych 40 dni iba prvy den a potom ako som citila moc teplo tak bolelo inac sa dalo ..ked rastla nova koza tak to svrbelo...
17. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,takze chuda moje mole,moze to zvladnut.aj my sme cele dni same,drahy sa vrati z prace o 15.15hod a dnes vecer musim ist do prace uz aj ja...pomoc,strasne sa mi nechce
17. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Jasminka je urcite velky bojovnik, takze to zvlada lepsie ako mamicka :dizzy_face: A to je dobre.
Tu je zase super hmla, takze to bude ako vcera :unamused: Uz nam to zacina.
Poobede ideme do termalov, tak sa troska zrelaxujem.
17. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka neboj deticky to zvladnu lahsie ako velky :wink:
my mame krasne teplucko aj slniecko boli sme trosku pri mori sa prejst a za tatom v praci..
17. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate krasne pocasiem,to je super.jaja ty mozes chodit za manzelom do prasce casto?ja moc nie,lebo maju stale ludi na erecepcii.no to vidim,ze to velmi dsobre znasa bambulka moja
17. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu uz je tiez slniecko. Radsej pojdeme niekam von a kupanie si nechame az ked bude prsat.Maly este spinka.
17. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka chodim kedy sa mi chce teda nejdem v case ked obsluhuje..a ma vsetci poznaju tak mi nic nepovedia..
my sme spali pekne 3 hodinky..a teraz sa uz hra z tatom.ma prstavku do 18hod :slight_smile:
17. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Dobre ranko, zienky.
Vcera sme boli v termaloch, maly vo svojom zivle. Bola tam pani co uci male deticky plavat, tak vravela, ze mu treba uz kupit rukavky, ze nam bude plavat. :dizzy_face: Tak som dufala, ze bude z vody unaveny a bude super kludna noc. A nic. Stale sa budila a od pol piatej uz sme hore :unamused:
Tu je zatial take cudne pocasie. Ked nebude prsat tak pojdeme neskor na trhy do Padovy a potom k tatinkovi na pozdni obed. Len dufam, ze tam nebude tolko ludi ako minule :confused:
Lulka tak ako bolo v praci? A co princezna s rucickou?
18. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
maci my sme mali tiez noc na prd :frowning2: od polnoci sa budil kazde dve hodinky :angry: :angry: a rano o 6hod som mu dala mlieko,ze zaspi vacsinu zaspi..no ale dnes nic taka som bola zla ved som nespala nic tak som ho dala do postielky poplakal si trochu a o 8hod zaspal..ja som uz viac nespala a o 9 hod.som vstala ako ma pocul zobudil sa a zliezol z postele.to sa naucil aspon ho mozem nehavat aj sameho ked zaspi u nas v posteli..

tu je pocasie onicom asi bude prsat :frowning2: :frowning2: no neviem co budeme dnes robit
18. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, prosim Ta vcera som zhanala malemu zupanik a je to velky problem :unamused: Kde si kupovala ty?
18. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci my este pouzivame uteracky ale mame aj zupanik..ten nam darovala muzova teta ,ale kupila ho v chicco..
18. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tiez pouzivame uteraky, len zupanik sa niekedy hodi. Tak kuknem v chicco, to zas bude palka :zipper_mouth:
Boli sme v Ikea, dnes bol sice plny obchodny dom, ale nebolo to tak hrozne.
Na trhoch boli sami poliaci a rusi, tych tu je vela. Aj slovensky turisti boli.
18. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci neviem ty povedat ani kolko stal...ale asi okolo 30-40eur..skus pozret este v nejakych obchodoch pre deti...mozno budu mat aj lacnejsie mozno oviesse..neviem co tam take mate.. :wink:
my sme sli z tatom do prace a potom peso domou..po ceste som si kupila kebab :sweat_smile: aspon nemusim varit ved som sama
18. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
noc bola o nieco lepsia ale stale sa budil :unamused: ale vcera zaspal dost rychlo a skoro teda o 21hod.mala som kludny vecer sama tak som si mohla pozriet film :sweat_smile:
dnes pocasie vypada ako vcera ale hlasili na pondelok,ze ma byt az 23stupnou a slniecko :confused: :sunglasses:
19. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Ano oviesse je v Padove. Este som tam ani nebola. Tak tam pojdem mrknut.
My sme sa v noci tiez stale budili. Uz sa tesim na vianoce, bude spat s babi tak sa aspon vyspim.
Silvestra budeme v Tatrach, tak si aspon troska snehu uzijeme :sweat_smile:
Tu je tiez nejak divne, ale aspon nieje zima. Nic sa mi nechce :unamused:
My sme si tiez minule v meste kupili kebab. A samozrejme som zvladla iba pol. To su ine kebaby ako u nas. Tento bol velky a mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci mozno ze aj na trhoch najdes nieco... :wink:

tak pojdete do tatier :dizzy_face: pekne my asi doma na silvestra a to sama s malym muz urcite bude pracovat :confounded:

sli sme von na bicykli ale veru sa mi zdalo dost zima bolo len 14 stupnou :unamused:
19. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja som myslela, ze je teplejsie, ako vcera. Bolo 20 stupnov, ale dnes je zimka.
Na trhoch som kukala, tiez nic. Zajtra to niekde polietam. Ale mna nebavi sama chodit po obchodoch :unamused:
My sme boli aj minuly rok v Tatrach. Mame chatu na uzasnom mieste, takze si to tam vzdy uzijeme.
To je smutne, ked budete sami. Ani svokrovci nepridu? To asi radsej nie :sweat_smile: A niekto od Vas?
19. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek