• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
tak to ani mna nebavi sama chodit po obchodoch a ked idem s malym a muzom este horsie :sweat_smile: s nimi nepozrem vobec nic :angry: muz je uplne alergicky na obchody :grinning: :grinning: a maly asi bude po nom :sweat_smile:

svokorvci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to radsej sama aj ked sa ma muz pytal,ze keby ich zavolal a ja by som sla robit..tak som mu povedala,ze nemusi sa ani pytat lebo oni na taketo sviatky chcu byt doma......a od nasich asi nikdo..segra ta asi pojde na chatu s kamosmi ..ved co uz spravim boli sme aj minuly rok sami.. :frowning2:
19. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja moc silvester ako taky nemusim, ale ide o to, vyuzit volno co najlepsie :wink: No k nam pridu asi motorkari, takze ziadny romanticky vecer nebude :sweat_smile:
Marek vydrzi po obchodoch chodit urcitu dobu. Ale tiez to nieje moc dlho.
19. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti chlapi su vsetci rovnaky :grinning: :grinning:
ani ja nemusim mat nejaku romantiku ale sama :confounded: to ani do polnoci nebudem hore...minuly rok som visla z malym na dvor pozret ohnostroj :wink: ..keby sme maly dve auta tak by som dobehla za muzom do hotela ale nemame..
maci a vy mate dve auta?ci ako chodi marek do prace ked ti si stale niekde na aute..
19. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sice mame dve auta, ale jedno mame v Piestanoch, lebo ja vzdy nasim velkym pokracujem za maminou do Karvinej a Marek zostava v PN, tak aby tam mal cim jazdit. Tu mame velke, ktore pouzivam ja a Marek ma k dispozicii motorku alebo skuter. Jazdi stale na skutri, ma to rychlejsie do prace ako na aute, musel by stat v kolone. Ale samozrejme ked prsi ide autom. Jednu dobu sme tu mali obidve auta, ale jedno bolo uplne nevyuzite.
19. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ..tak sa on pohybuje skutrom :slight_smile: a odkial je z pn?a tam mam celu rodinu co sa tyka z maminej strany aj z tatovej..
uz my chlapi spia :slight_smile: boli sme trosku v centre a potom sme sli do sali giochi :dizzy_face: :dizzy_face: malemu sa strasne lubi :grinning: :grinning: no asi to bude maniak po mame :grinning: :grinning:
19. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dnes mame tatina doma tak som zvedava kam pojdeme..doobeda asi bude doma cakat kamarata..ma prist pozret na branu neotvara sa nam ..teda otvara iba na kluc a mala by sa otvarat aj eletricky ..som zvedava ci nieco zistia preco to nefunguje :sweat_smile:
20. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky. Teda asi iba ahoj Jaji, lebo sme tu zostali iba my :wink:
A co je sali giochi, to je asi nejaka hra, ze?Vies, ze so mnou musis po slovensky.
Marek je z PN z Valovej ulice, neviem ci to tam poznas.
Tu je dnes slniecko, ale ja som totalne mrtva, zase bola vesela noc, teda skor rano.
20. říj 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci mam tetu co byva na valovej ... :wink:

sala giochi kde su pre decka hry ,automaty a tak...
20. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, a ty holdujes comu? Automatom :grinning:
Mozem vediet ako sa teta vola?
20. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci asi mas pravdu tu sme zostali iba my dve a sem-tam sa ukaze lulka :frowning2:
martinka ta tiez nejak zmyzla :frowning2:

to zase nie neni su to automaty co sa vyhravaju peniaze take decke :grinning: strieas kacicky,hadzes z loptou a tak..su tam aj auta .ze ked ho dam na tak po chvilke uz chce zliest :angry: jemu sa viac paci tam chodit a vsetko zmackinat :sweat_smile:
potom z tych hier sa zbieraju zetony teda take listky ako body a zbieras ich a ked dosiahnes nejake cislo tak mas aj premi..no az si ma pochopila pisem jak tatar..mozno po it by som ty to skor vysvetlila :grinning: :grinning: :wink:

rano siel muz s nami necakal na kamarata ,ved zavola ked dojde..nakoniec ani neprisiel asi bol zaneprazneny v praci.boli sme len tu na poste ...
20. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule,aj som tu.liecim malej rucku,uxz to ma lepsie,ale podla mna to bude trvat este dlho,kym sa jej to zahoji.inak sa mame fajn,mali sme tazky vikend,lebo mala zistila,ze ked som bola v praci v noci,tak bola so svokrou a bola z toho dost na nervy,tak nechcela potom spart.asi sa bala,ze zase niekam odidem...
20. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, dakujem za informacie.
Tak to mate super take hry. To by bolo pre naseho maleho nieco. Z ocoveho skutru nechce zliest.
Nerob si z toho nic, ze pises ako tatar, lebo ja uz neovladam ani slovensku ani cesku gramatiku. Vsetko miesam dokopy.
My tiez cakama na tatina, ideme do mesta.
Vitaj Lulka, neboj malej sa to zahoji pekne. To sa jej nedivim, ze sa boji ze zase odides..
20. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka neboj malej sa to zahoji... :wink: ja som tiez bola z toho uplne vedla,ze budem mat ruku znicenu ale chodila som pravidelne ju osetrovat na pronto soccorso..lebo sa mi to tazko robilo z jednou rukov a muz bol v praci..bola som s tou rukou aj u kozneho chcela som vediet aky ma on na to nazor..ale povedal,ze to potrebuje len cas a hlavne nepremahat ruku aby koza pekne narastla.pritom mi sefka kazdy den volala ci uz to je ok :angry: ze to nemoze byt take hrozne tak som sa nahnevala a sla jej ju ukazat.normalne som si odfacovala ruku a ukazala :angry: a ako to zbadala mi povedala,ze vsak ona veri mi a bla bla bla :fearful: asi az potom pochopila ake to je.pritom ja krava som chodila aj tak do prace pomahat na obsluhu chalanom na salu .nakolko im poslala jedneho motaka :sweat_smile:

maci a u vas neni nic take?alfredo sa cudoval,ze ani u nas na sk neni nic take iba senky z automatmi na peniaze,ze by sa oplatilo aj otvorit take nieco u nas :wink:
20. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vies co mozno ze i je, ale ked ja nepoznam ziadnu kocku s dietatom z Padovy, takze o takychto veciach pre deti neviem. A Marekovi v praci tiez o nic takom nehovorili, takze to tu mozna ani nieje. Zatial pa, ideme trajdat.
20. říj 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu ich je vela hlavne v lete ale su 2 otovrene stale ta kde chodime my je taka vacsia a da sa tam hrat booling maly zdy pozera z ustami otvorenymi :sweat_smile:
pojdeme aj my von trosku a na nakup...to uz muz sa nevie dockat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz spime :slight_smile: teda maly :grinning: :grinning:
boli sme na nakupe..zase mal muz namiestky,ze vzdy vela miniem :sweat_smile: asi ho budem posielat sameho na nakupy :angry:
20. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
U nas je dobre, ze Marek si nakupujeme do kuchyne sam alebo spolocne, takze vie kolko co stoji.
To je hrozne ked o 7 je este taka tma :frowning2: Fuj.
21. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no tu je este teraz dost tmavo...babky ked idete normalne na nakup ,ale myslim taky,ze idete nakupit poriadne veci ako maso,zeleninu,syry a pre deti co potrebujete kolko miniete?my sme boli v sobotu na nakupe v carrefuori lebo maju dobre zlavy na vela veci a platili sme za nakup 199.31euro :astonished: !to sa mi zda byt uz naozaj moc,ale je pravda,ze tych 10dni nam to vydrzi+prasik na pranie,plienky pre malu,make up,ale aj tak
21. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka, ja myslim, ze to je normalna cena. Ale ked si to prepocitam na nase je to neskutocna suma :confused:
Pises make up, tiez by som potrebovala aj puder, ale neviem aky. A tu si moc s kockami v drogerii nepokecam :sweat_smile:
21. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
lulka my chodievame raz do tyzdna na nakup a to miniem okolo 100eur ale bez plienok...tie kupujem raz do mesiaca velke balenie...mavaju akcie 132plienok za 30eur a niekedy aj za meniej :wink: inac potom cely tyzden nekupujem nic ..
kiko je zase nejaky nachladnuty dnes v noci spal s nami :frowning2: tazko dychal to som zvedava co z toho bude pritom prednedavnom sme dobrali lieky :angry: :angry:
21. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,ale nezda sa vam to vela tych 100e na tyzden,lebo mne ano!maci aky mas typ pleti a aku kozmetiku pouzivas?trosku sa vyznam :wink:
21. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ked kupis zeleninu, ovocie, maso tak to nieje tak hrozne tych 100e, tada myslim k tym cenam ake tu su.
Teraz sme kupovali rybu pangasius (inak velmi dobra ryba), tak tu je drazsia ako v cechach :confused:

Lulka ja mam zmiesanu plet, ale samozrejme kupujem uz vyrobky pre starsie zeny, lebo uz mam 4 krizok.Kremy pouzivam Loreal a make-up tiez, i ked niekedy zmenim znacku. Isla by som i do niecoho drahsieho, ale to by mi naozaj musel niekto poradit, lebo by mi to bolo luto kebyze som to kupila a potom mi to lezalo doma a nie na ksichte :sunglasses:
21. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja nepouzivam nic nakolko mam taku hnusnu plet ako pubertacka :grinning: :grinning:

mne sa to nezda az tak vela,skor ked sme na sk sa mi zda vela ked dam za nakup viac ako 1000sk..
21. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak bud rada si vecna mlada....teda ty si este mlada :grinning:
21. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,takze jaja-teba poslem do lekarne kup si na zaciatok toto:http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=11357&idSezioneRif=707
maci a kolko chces investovat?
21. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=11073&idSezioneRif=707 este nieco pre jaju
maci,ty mas rada komercne znacky,alebo moze byt aj z lekarne?
21. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka a to co si mi doporucila to je kremik? Nez to preluskam tak sa radsej opytam :wink:
21. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka idem kuknat..ale ja mam taku plet zmiesanu... :frowning2: az az..
21. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka nevyzeraju zle tie kremy..
maci su to hydratacne kremy na zmiesanu pokozku... :wink:
21. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek