• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Dakujem, Jaji, esteze vas tu mam :wink:

Lulka a co make-up a puder?
21. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenze ja som taka,ze si chvilku nieco davam a vidim,,ze nic nepomaha tak sa na to vykaslem :confused:
make-up som pouzivala z oriflame..vdzy mi segricka nejaky dohodila :wink: tu som skusala loreal.teraz ako sa maly narodil tak nejak nemam cas ani sa poriadne umyt a nie to malovat.. :sweat_smile:
21. říj 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem-tam si dam len spiralu a muz si hned vsimne a hovori,ze kam som sa vybrala :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: vidis ako si muzik vsima...

Ja sa doma nemalujem,ale samozrejme ked idem medzi ludi tak ano. V lete je to super, som opalena, ale inak mam uplne bielu tvar,takze make-up musi byt. A potom iba spirala a lesk na rty.
21. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme my niekde do parku :wink: pa neskor
21. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babula,teraz som vas docital,az som usta otvarala :astonished: .ja som maniakcka,bez kozmetiky nemozem zit.uz aj moja mala sa kremuje sama a lozi mi do sminiek :grinning: .malujem sa rada a casto...mne sa zda,ze este aj na porodnom sale som bola namalovana :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze jaja treba vydrzat a najst spravny druh kozmetiky co vyhovuje tvojej pleti.na tvojom mieste by som to skusila s tym effaclarom,ale musis vydrzat.a potom nejaky vyzivny krem,nie hydratacny teraz na zimu.vy tam mate aj vietor pri mori,ze?opis mi aku mas plet a poradim ti.mas vyrazky?ja miestami sucha a cervena?stipe ta niekedy?make up skus mineralny,teraz ich je vela novych ma ho aj loreal alebo max factor.
a ty maci?prevencia vrasok je velmi dolezita.kup si elle(zase,ja viem) a tam mas vo vnutri prilohu antiage...su tam aj vitaminove doplnky ako ineeov,to je dobra vec.make up odporucam clinique alebo estee lauder.ja tie lacnejsie moc nepouzivam,lebo mi nikdy nesadnu odtiene a nechce sa mi zbytocne vyhadzovat peniaze za ne.ozaj aj nejake serum by si mala pouzivat pod krem rano.opis mi aj ty plet a nieco vyberieme.
inak nam tu prsi,tak ja sedim pri pc a brazdim webove stranky,ako inak s kozmetikou.vcera som si bola odniest zivotopis do parfumerie marrionnaud,co mam pod domom,tak dufam,ze ma zoberu.to by som bola ako v siedmom nebi...
22. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry,za preklepy,ale piseme spolu s bambulkou :grinning:
a este jedna vec-opalovanie skodi pleti,robia sa z toho vrasky a plet rychlo starne...ja som bledula :wink:
22. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Viem,ze opalovanie skodi zdraviu, ale ja by som nemohla byt cely rok biela.

Takze ja mam zmiesanu plet, na cele mastnu pod ocami suchu. Nemam ziadne cervene miesta. Ani ziadne velke problemy s pletou. Nejake dobre serum by sa siklo.
Ja by som si rada kupila nejaky drahsi make-up, ale tiez potrebujem na zrelu plet aby mi plet vyzivoval.Ja viem, ze v parfumerke by mi baby poradili, ale co ked im nerozumiem :unamused:

To by bolo super keby Ta vzali do Marrionaud. Drzim vsetky prsty i palce :wink:
22. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem maci,idem ti pohladat make up pre teba,mari sa mi,ze chanel ma nieco dobreho.no a tie sera,tych je moooc.maz moznost si kupit aj z webu?ak mas paypal,tak je to jednoduchsie,objednas kozmetiku a usetris,ak nie,tak ta zase poslem do lekarne aj po to serum...pri najhorsom si to vytlacis a ukazes im co chces.teraz ideme von,potom ti dam linky.
22. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre, dakujem moc. Mame paypal. Tak zatial paaaaaaaaaa.
22. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sme tiez boli chvilku vonku. Teraz uz maly spi, ja som si nafarbila vlasy a lietam po inete.
Jaji, ty sa zase flakas s manzelom po obchodoch :grinning:
22. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci,aj mne mala spi
tak ti dam tipy :wink:
22. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning:
22. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cakam na tipy..

Jaji vy uz tiez spite?
22. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co to je paypal? :confused: ja sa nejak v tom nevyznam :sweat_smile:

lulka ja mam taku plet..masnu plet sem-tam vyrazky..horsie je ze ja sa v nich rypem..ako nahle vidim nieco uz sa zastavim pri zrkadle a vytlacam :unamused: a mam dost podkozne pupaciky..
22. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spime :grinning:
mam tu aj mamu od rana tak preto som sa neukazala..bola som pre nu v hoteli..potom trosku v meste na mercate ..dosli sme pred 12 dala som malemu jest..ale nejak nechce nic jest :frowning2:
22. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beaute-test.com/teint_fluide_mat_et_luminueux_-_mat_lumiere_chanel.php jednoznacne toto,alebo potom stale chanel-teint fluide lissant jeunesse spf 30 to su neueritelne dobre make upy...a teraz este siera,ok?
22. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
najdi aj pre mna nejaky make-up :wink:
22. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=709&idSezioneRif=682&numRows=20 v tomto sa mozes pohrabkat,ale aby si to nemala zlozite dam ti aj tipy,len musim vediat kolko si ochotna minut :wink:
22. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je asi pre macu..
22. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem Lulka, dnes kuknem na ten chanel. A chcem sa spytat je nutne pouzivat potom puder? Asi ano. A bolo by asi dobre tej istej zn.

Ja by som bola ochotna minut vela :wink: ale penazenka mi to nedovoluje.... tak myslim do 50e.

Jaji, paypal je taky elektronicky ucet. Musis ho mat ked napriklad nakupujes na ebay.
22. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak to ja nemam :grinning: :grinning: ako sa to vybavi?alebo ako to funguje--ja som trosku asi za opicami :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja som to tiez nerobila, to Marek. Mozno Ti poradi Lulka, ak nie spytam sa chlapa :sunglasses:
22. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vies ,ze by mi moj dovolil :grinning: :grinning: :grinning: to by som stale neco nakupovala :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojdem si ja trosku lahnut :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je pravda, ze sa vela usetri ked nakupujes cez inet.
Jaji, chcela som sa spytat ty maleho uspavas, ale ho das do postielky a on sa zaspi?
22. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som tu..spat sa mi nejak nechcelo ..tak som si dala piect kolacik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maci ja maleho dam do postielky pripadne mu dam cajik a cakam pri postielek dokym zaspi ..skusala som aj odist akonahle zavrel oci ale asi to vyciti a sa zobudil a plakal...tak vzdy pockam ked spi :wink: niekedy to ide rychlo ale niekedy je to aj dobra polhodina az nie viac :frowning2:
22. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to sme na tom rovnako :frowning2:
A aky mas kolacik? Tiez uvazujem ze by som nieco upiekla.
22. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som kupila uz taky polotovar..das na plech a do truby :grinning: :grinning:
isla som si vlasy umyt a sa mi maly zobudil tak som si to rychlo ozmyvala urcite tam mam este sampon. :sweat_smile: ale zaspal
22. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek