• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
Nas maly uz je hore a uz papa. Oblecieme sa a pojdeme von a do obchodu. Dnes je docela pekne.
22. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci ty si sama farbis vlasy?a aku si davas farbu?ciernu?
inac robievam kolacik z jablkami a z nutellu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tebe ako maly zaspava?kolko spava?mne ked nepospi aspon 2,5-3hod.tak je mrzuty..teraz sa budi rano dost skoro :frowning2: o tej 6hod.potom ide k nam do postele ale to neviem ci spi ci co robi stale sa prehadzuje taha mi vlasy no hrozaaaaaaaaaa :unamused:
22. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S jablky a nutelkou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musi byt dobrota.
Nie ciernu, to nie :fearful: Ja si davam taku cokoladovu. Teraz pouzivam farbu bez amoniaku, odtien pralinka.
22. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzera na foto ako cierna..inac aku mas farbu vlasou
22. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hnedu a teraz sedivu :grinning:
22. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: uz?
ja by som mala ist na melir

uz sme hore :angry: a z placom zacina dobre :angry:
22. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nas vstal vysmiaty, tak som zvedava ako dlho mu to vydrzi. Maj sa zatial pekne. My odchadzame. Paaa
22. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa ..my cakame na muza kedy sa vratil.volal mu kamos ze ci nejde do baru na kavu a utekal :angry: .povedal,ze o 15hod.bude doma ale asi to tak nebude...zatial si dam ja kolacik :dizzy_face:
22. říj 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano maci,to je ok,tam ten make up od chanelu.no ak chces pouzivat puder na to mozes,ale nemusis.inak tie ma chanel naozaj fantasticke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaja paypal si musis vybavit v tvojej banke kde mas ucet,to je kreditna karta urcena specialne na platbu na internete...je to jednoduche vybavit.staci si to v bamnke vypytat,ale tucim trva tyzden,kym ti ju poslu domov.
baby,ja neviem co sa stazujete sa tym uspavanim,mne mala zaspi iba pri kojeni :angry: :astonished:
22. říj 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sme uz doma.
Bola som sa pozriet aj na make-up ale prave kocka vykladala nove do sektoru Chanel, tak sa mi nechcelo cakat, lebo mala kooooooopu casu a podla toho bola aj ta rychlost.
Ale aspon som si kupila korektor YSL na ten nedam dopustit.
Takze Lulka az prides o mlieko mala nebude ani spat :sweat_smile:
22. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ako máte?
Keď sme pr itej kozmetike, ta kdnes som zistila, že mi malá niekam schovala čiernu ceruzku na oči, aj maskaru a aj púder... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak som si išla do drogérie kúpiť, čo mi chýba, no čo myslíte? malá chcela nakupovať sama ,ta ksi zobrala taký malý vozíček a hádzala doň všetko ,čo je jprišlo pod ruku... a smradľavá teta SBS-kárka stála za nami ako sup, ta ksom len schmatla ceruzku na oči, mimochodom hnedú a išli sme domov... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a lulka, aj moja malá zaspáva len pri dojčení....
22. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,no vidis maci ten korektor jje super,teda rozjasnovac,aj ja ho mam rada.ten chanel si rozhodne vyskusaj dufam,ze ti sadne.je velmi prijemny na pleti.tie siera si asi nepozerala,ze.inak ma ich aj chanel,ale tam su uz ceny dost vysoke.
monkula,tie nakupy poznam,ale nastastie nas uz predavacky v marrionnaude(kde dufam ze ma zoberu do prace)poznaju,takze mala sa tam moze uz aj namalovat...s tym uspavanim,ja neviem,mne sa to nejako vymklo z ruk a neviem ako dalej.uz kojim len tak,ako keby zo zvyku,ale prave to je asi najhorsie odstranit.a neviem ako presvedcit malu,ze moze pit aj normalne mlieko...
23. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
vcera som sa uz neukazala zkazila som si vecer :frowning2: boli sme poobede vonku potom sme sli s muzom sami na bingo..babka varovala maleho :dizzy_face: .ako sme sa vratili som sla odviest babku do hotela kde robi a spi a oskrela som aute hned ako sme vysli z brany :pensive: .tak som sama nastvana,kolko krat som uz vychadzala z autom ..a teraz neviem ako sa mi to podarilo.. :frowning2: muz mal plno reci ,ze idem moc rychlo,neni som opatrna..tak som si isla hned lahnut :pensive:
este to nevidel uvidim co povie az to zbada :fearful:

lulka tak ty prajem nech ta vezmu do obchodiku aby si bola vo svojom :wink: len moc potom nenakupovat :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Chanel si pojdem kupit asi zajtra. Serum preluskam az ked pojde maly spat.
Kocky s tym kojenim Vam moc nezavidim. Deticky si zvykli na dobre mliecko....
My sme mali prechod uplne v pohode, takze Vam nemozem poradit. Ale drzim prsty aby si deticky uz uvedomili, ze maminka nema prsko len na kojenie :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja,presne koli takymto veciam nesoferujem...obila si ho moc?
dakujem,bola by som rada,no snad tam maju zamestnanci zlavu a vzorky a testery su zadarmo :wink:
23. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja by som nemohla nesoferovat. Je to neskutocna sloboda, na nikoho sa nemusis spoliehat...
Jaji, ked sa tu divam na talianske auta, kazde druhe je bud oskrete alebo naburane. Nam tiez niekto oskrel, lebo nekukal a otvoril si dvere. Takze budete pravi taliani. A hlavne to su male veci. Dobre ze sa nic ineho nestalo.
Manzel by tiez mohol byt troska tolerantnejsi :sunglasses:
23. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je oskrete nad zadnim kolesom...
kojenim ani my sme nemali problemy skoncit iba trosicku :grinning:
23. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: no vidis, to nieje taka hroza... To ked bude spinava (ako vecne to nase :dizzy_face: ) tak to nepojde ani vidiet...
Jaji ako je to u Vas s umyvanim zubkov??
23. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my este neumyvame zubky aj ked kefku mame kupenu uz od 1roku :grinning:
23. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My uz mame kefku od narodenia :grinning: Lebo som citala, ze stolicky by sa mali umyvat od 1 roku. Maly sa s kefkou hra ale ked mu s nou chcem umyt zubky tak ani nahodou :frowning2:
23. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si umyvame zuby spolu,mala ked ma vidi,tak si ich hned zacne umyvat aj ona.nechce,ale detske zubne pasty,ale normalne...podla mna to je ale jedno no nie?
ako ste skoncili s kojenim?
23. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vraveli, ze by dieta malo mat zubnu pastu s co najmensim obsahom fluoru.
My sme skoncili uplne normalne, dala som mu flasku s mliekom a bolo. Vobec neprotestoval :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali trosku problemy z koncenim..on si zvykol tak zaspavat :frowning2: tak som skusala z dudlom a nakoniec z flaskou..skusala som aj to dat ho do postielky a chodit tam za nim ale aj tak nic no a nejak samo odseba sme prestali a zacal spinkavat z dudlom..ja som vtedy isla aj do prace tak som ho musela uz odnaucit..
som rada ,ze to slo ..
zubky to sa chystam uz davno ako zo serblikom a este nic.. :pensive: serblik uz kupujem od 9mesiacou a muz ma stale prehovara,ze je skoro :confounded:
23. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja davam maleho sediet na serblik kazde rano. A on sa mi za dve hodinky vykaka do plienky :grinning:
Ale vsak maju cas. Potom ked uz budu vediet vsetko sami a nebudu na nas zavisli, tak nam to bude luto :pensive:
23. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ano maju cas ale pomalinky by si mal zacat zvykat :wink:
23. říj 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a maly uz nieco rozprava :slight_smile: mne kiko velmi malo trepe 2 na 3 ale sa nicomu nerozumie..vie povedat mama papa baba zia/z s makcenom/-ako svetlo :sweat_smile: a teraz sa naucil bum tak ako nahle pocuje nejaku rachot tak uz hovori bum bum bum :grinning: a napodobnuje zvuky zvieratok...
23. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to ten tvoj vie viac ako moj. Ten vie iba asi tak 5 zvieratiek, mama tata nechce hovorit :frowning2:
Ked zvonia zvony tak hned bam, ale to uz dlho. Ale prve co vedel tak napodobnik motorku a vie dat aj klucik do skutra :confounded: Tak neviem....
23. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bude asi po tatovy :slight_smile: mne kiko este nechodil ale hlavne ze vedel do lopty kopat :grinning:
23. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi to tak bude, ale to by mi vobec nevadilo, keby bol po tatkovi :sweat_smile:
23. říj 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek