• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
:wink: Tak ja uz si tu pisem iba sama so sebou.
Tu je dnes naaaaaaaaadherne :dizzy_face:
24. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahoj maci..som tu aj ja :slight_smile:
vcera som uz sadla k telke a bolo pozerala som sutaz la talpa .asi to nepoznas.........
teraz rychlo ranajkujem lebo sa ide do riccione..muzovy dosiel ujo na vykend.tak treba ist pozdravit :angry:
24. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Vam prajem pekny vyletik :wink:
My vyrazime niekde von a potom si pojdem kupit ten make-up, lebo uz mi dochadza.
Inak noc zase hrozna, uz sa to asi nezmeni :unamused:
24. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa neskor :slight_smile:
24. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?maci aj mne mala zle spala tuto noc...
24. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lulka, ja uz si ani nepamatam kedy maly dobre spal. On teda spi v kuse, ale musim mu dat napit, potom cumel... :unamused:
24. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ako u nas.mala spi,ale potrebuje mna-mlieko a caj a vobec...unavuje ma to
24. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani nehovor... Ukludnujem sa iba tym, ze cez den je tak dobry, ze mi v noci musi robit zle aby som si to materstvo uzila :sweat_smile:
24. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulka tuto citam rozne rady a som zmatena. Ty to budes urcite vediet ten rozjasnovac YSL pod make-up alebo na? Ze by som to cele roky robila zle?? :unamused:
24. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz sme doma :slight_smile: nakoniec sme sa ani z muzovym ujom nestretli :sweat_smile: :confused: prisli sme tam a on mal mobil vypaty :fearful: v hoteli kde je ubytovany nebol..presli sme sa po meste a sli domou..kiko nam po ceste zaspal... :pensive:
tusim mame rovnake deti :grinning: :grinning: my tiez v noci hladame dudlik :frowning2: a uz nad ranom ho berem k nam
24. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiko uz je hore a aj naobedovany :wink: uvidime co vymysli muz kam pojdeme snazi sa stale volat ujovy a nic..mobil stale vypaty :sweat_smile:
24. říj 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sme dorazili z vonku. Trosku sa nam uz ochladilo. Na utorok a stredu uz hlasia 15 st :frowning2:

Jaji, tak mozno ma ujo vybity telefon a nema nabijacku :unamused:
24. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky hladam medzi vami kamošku kedysi sa vydala do zahraničia vola sa Janka Cyprichova nenajde sa medzi vami alebo nepozna ju niekto????dakujem za info :slight_smile:
24. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci podarilo sa z ujom dovolat :slight_smile: nakoniec nam dal zle cislo :grinning: :grinning: nahovorila som muza nech zavola niekomu z rodiny a nech sa opyta na cislo..dovolal sa mu az o 19hod.tak sa nestretneme ..az ked pojdeme do puglie..a to on koli nemu nesiel dnes do prace :angry: :angry:
24. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ako sa máte?
24. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marti ahoj :dizzy_face: pochval sa ty dlho si tu nebola co nove? :slight_smile:
24. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme nič nové :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurát dnes mi Danielka urobila jeden výstup v meste, začala byť nervózna a tým svojim bľabotavým krikom začala do jedného chlapa vrieskať, no tak som sa hanbila :sweat_smile:
24. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jmenuji se eva a mam 9mesicni holcicku.ziju v italii v caldognu 7km od vicenzi.bydlite nekdo pobliz.nemam tady nikoho
24. říj 2008 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
dnes sme sami muzik siel do prace..uvidime aky den nas caka :grinning: vonku to nevyzera najlepsie :unamused:

marti tak mala takto blaboce? :sweat_smile:
25. říj 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Marti nemusis sa hanbit, deti su spontanne :grinning: Nas maly tiez tak hovori, on sice nevrieska,ale stale nieco vysvetluje a aj s rukami, takze vyzera ako talos :sweat_smile:
Jaji, dufam, ze sa manzel ujovi podakoval :unamused:
Tu tiez nieje najlepsie pocasie, Marek ma kasel, ale samozrejme ho v posteli clovek neudrzi.
Vcera vecer sme boli pozriet na feste v Novente Padovane, maju neskutocne vela kolotocov a takych krasnych, nie ako u nas. Tak sa maly tiez po prvy raz kolotocoval. Bol uplne vo vytrzeni, to bude mat po mne. Fanatik na kolotoce :sweat_smile:
25. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme v parku..dostat ho zo smyklavky to bolo :angry: teraz obedujeme.spravila som mu crema parmantier..zemiakovu polievku rozmyxovanu a zjedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja som si dala :sweat_smile:
25. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, vy este mixujete? No moji dvaja chlapci este spinkaju. My mame kuracie rizotko. Samozrejme varil tatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka polievok tak ano tie nechce ..ako nahle najde nejaky kusok tak to vypluje :confounded: mne kiko zaspal pred chvilkou :dizzy_face:
25. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha. Tak to my sme dobry jedosi :wink: Dala som par novych fotiek, ale mam ich velmi malo. Maly sa mi uz vobec nechce fotit :angry:
25. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki kuknem :slight_smile:
25. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne fotky :wink:
25. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim prosim jste nektera s vicenzi?????????????????''
25. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
anico ja som daleko az v bellarii pri riminach
25. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

veru malá si bľaboce no až tak dobre jej nerozumieme.. napr. havo robí au au nie haw haw a kravička nerobí mú ale búúú :sweat_smile:

jaji malý je riadny špekulant teda keď spapá iba pomixovanú polievočku :sweat_smile:

maci krásne fotočky teda malý riadne vyrástol :slight_smile:
25. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
len to chybalo,zmena casu.zobudil sa o 6hoh.teda 5hod...

on je spekulant :grinning: ked mu das cokoladu alebo nieco co by nemal tak to nevypluje..
26. říj 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek