Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
maci11autor
24. říj 2008
😉 Tak ja uz si tu pisem iba sama so sebou.
Tu je dnes naaaaaaaaadherne x-)
jajaalf
24. říj 2008
aahoj maci..som tu aj ja 🙂
vcera som uz sadla k telke a bolo pozerala som sutaz la talpa .asi to nepoznas.........
teraz rychlo ranajkujem lebo sa ide do riccione..muzovy dosiel ujo na vykend.tak treba ist pozdravit ]-(
maci11autor
24. říj 2008
Tak Vam prajem pekny vyletik 😉
My vyrazime niekde von a potom si pojdem kupit ten make-up, lebo uz mi dochadza.
Inak noc zase hrozna, uz sa to asi nezmeni :-|
jajaalf
24. říj 2008
pa neskor 🙂
lulkaitaly
24. říj 2008
dobre ranko,ako sa mate?maci aj mne mala zle spala tuto noc...
maci11autor
24. říj 2008
Ahoj Lulka, ja uz si ani nepamatam kedy maly dobre spal. On teda spi v kuse, ale musim mu dat napit, potom cumel... :-|
lulkaitaly
24. říj 2008
to je ako u nas.mala spi,ale potrebuje mna-mlieko a caj a vobec...unavuje ma to
maci11autor
24. říj 2008
Ani nehovor... Ukludnujem sa iba tym, ze cez den je tak dobry, ze mi v noci musi robit zle aby som si to materstvo uzila :-N
maci11autor
24. říj 2008
Lulka tuto citam rozne rady a som zmatena. Ty to budes urcite vediet ten rozjasnovac YSL pod make-up alebo na? Ze by som to cele roky robila zle?? :-|
jajaalf
24. říj 2008
tak uz sme doma 🙂 nakoniec sme sa ani z muzovym ujom nestretli :-N =-) prisli sme tam a on mal mobil vypaty 😕 v hoteli kde je ubytovany nebol..presli sme sa po meste a sli domou..kiko nam po ceste zaspal... |-|
tusim mame rovnake deti 😃 😃 my tiez v noci hladame dudlik 😞 a uz nad ranom ho berem k nam
jajaalf
24. říj 2008
kiko uz je hore a aj naobedovany 😉 uvidime co vymysli muz kam pojdeme snazi sa stale volat ujovy a nic..mobil stale vypaty :-N
maci11autor
24. říj 2008
Tak my sme dorazili z vonku. Trosku sa nam uz ochladilo. Na utorok a stredu uz hlasia 15 st 😞

Jaji, tak mozno ma ujo vybity telefon a nema nabijacku :-|
womenne
24. říj 2008
Ahojte holky hladam medzi vami kamošku kedysi sa vydala do zahraničia vola sa Janka Cyprichova nenajde sa medzi vami alebo nepozna ju niekto????dakujem za info 🙂
jajaalf
24. říj 2008
maci podarilo sa z ujom dovolat 🙂 nakoniec nam dal zle cislo 😃 😃 nahovorila som muza nech zavola niekomu z rodiny a nech sa opyta na cislo..dovolal sa mu az o 19hod.tak sa nestretneme ..az ked pojdeme do puglie..a to on koli nemu nesiel dnes do prace ]-( ]-(
martinadt
24. říj 2008
ahojte baby ako sa máte?
jajaalf
24. říj 2008
no marti ahoj x-) pochval sa ty dlho si tu nebola co nove? 🙂
martinadt
24. říj 2008
my nemáme nič nové :-p akurát dnes mi Danielka urobila jeden výstup v meste, začala byť nervózna a tým svojim bľabotavým krikom začala do jedného chlapa vrieskať, no tak som sa hanbila :-N
anico
24. říj 2008
ahoj holky jmenuji se eva a mam 9mesicni holcicku.ziju v italii v caldognu 7km od vicenzi.bydlite nekdo pobliz.nemam tady nikoho
jajaalf
25. říj 2008
dobre ranko 🙂
dnes sme sami muzik siel do prace..uvidime aky den nas caka 😃 vonku to nevyzera najlepsie :-|

marti tak mala takto blaboce? :-N
maci11autor
25. říj 2008
😉 Ahojte zienky.
Marti nemusis sa hanbit, deti su spontanne 😃 Nas maly tiez tak hovori, on sice nevrieska,ale stale nieco vysvetluje a aj s rukami, takze vyzera ako talos :-N
Jaji, dufam, ze sa manzel ujovi podakoval :-|
Tu tiez nieje najlepsie pocasie, Marek ma kasel, ale samozrejme ho v posteli clovek neudrzi.
Vcera vecer sme boli pozriet na feste v Novente Padovane, maju neskutocne vela kolotocov a takych krasnych, nie ako u nas. Tak sa maly tiez po prvy raz kolotocoval. Bol uplne vo vytrzeni, to bude mat po mne. Fanatik na kolotoce :-N
jajaalf
25. říj 2008
boli sme v parku..dostat ho zo smyklavky to bolo ]-( teraz obedujeme.spravila som mu crema parmantier..zemiakovu polievku rozmyxovanu a zjedol :-p aj ja som si dala :-N
maci11autor
25. říj 2008
Jaji, vy este mixujete? No moji dvaja chlapci este spinkaju. My mame kuracie rizotko. Samozrejme varil tatko :-p
jajaalf
25. říj 2008
co sa tyka polievok tak ano tie nechce ..ako nahle najde nejaky kusok tak to vypluje :-S mne kiko zaspal pred chvilkou x-)
maci11autor
25. říj 2008
Aha. Tak to my sme dobry jedosi 😉 Dala som par novych fotiek, ale mam ich velmi malo. Maly sa mi uz vobec nechce fotit ]-(
jajaalf
25. říj 2008
oki kuknem 🙂
jajaalf
25. říj 2008
pekne fotky 😉
anico
25. říj 2008
prosim prosim jste nektera s vicenzi?????????????????''
jajaalf
25. říj 2008
anico ja som daleko az v bellarii pri riminach
martinadt
25. říj 2008
ahojte

veru malá si bľaboce no až tak dobre jej nerozumieme.. napr. havo robí au au nie haw haw a kravička nerobí mú ale búúú :-N

jaji malý je riadny špekulant teda keď spapá iba pomixovanú polievočku :-N

maci krásne fotočky teda malý riadne vyrástol 🙂
jajaalf
26. říj 2008
dobre ranko
len to chybalo,zmena casu.zobudil sa o 6hoh.teda 5hod...

on je spekulant 😃 ked mu das cokoladu alebo nieco co by nemal tak to nevypluje..

Začni psát odpověď...

Odešli