Italie

🙂 Ak sa kocky nenahnevate zacinam nove stranky.... 😎
maci11autor
26. říj 2008
😃 Tak mi sme na zmenu casu uuuuuuuuplne zabudli. Esteze si napisala 😎

Ja som z Padovy.

Pekny dnik, kocky, dnes je naaaaaaaadherne.
martinadt
26. říj 2008
ahojte žienky

jaji netráp sa malá keď vidí sladkosť tiež neodmietne 😃 ale zase máme problém papať zeleninku, to sa teda ponaháňam s ňou po izbách kým to celé spapá 8-(

inak my sme tiež nejako nezaznamenali zmenu času :-N
jajaalf
26. říj 2008
ani ja som nevedela o zmene casu az muz hovori ked sa maly zobudil ,ci na hodinach co mame vedla posteli na stoliku je stary cas ci novy =-) lebo vstaval do prace 😉
boli sme na bicykli vonku..a to sme sa chystali uz o 9hod..ale kiko zaspal tak som cakala kedy sa zbudi..som zvedava ako to dnes bude s tym spanim a vsetkym :-|
maci11autor
26. říj 2008
My sme boli cele doobedie vonku. Teraz chlapci spia a potom sa pojdeme kuknut na festu.
Kocky, nas maly je tiez velmi na sladke (ma to po mne) ale so zeleninou nemame problem.Teda zatial.
jajaalf
26. říj 2008
ahoj maci aj mne maly zaspal az o 14hod a to sa mu moc nechcelo :-| som zvedava kolko pospi..potom pojdeme von aj z tatom ked pride z prace 🙂
maci11autor
26. říj 2008
No maly sa tu tiez stale hral, ale ked som ho polozila do postele a zakvikala dve pesnicky tak odpadol. Urcite si povedal, radsej zaspim nez toto este dlhsie pocuvat 😃
jajaalf
26. říj 2008
😃 😃 😃 maci ty mu spevas ja radsej nie 😃 😃
jajaalf
26. říj 2008
a ako razpravas s malym?cesky ci slovensky?
maci11autor
26. říj 2008
No ked uz nemoze zaspat tak mu spievam, babi si ho tak naucila :-|
Ja s nim rozpravam slovensky. S cestinou on moc do styku nepride, lebo moja mami s nim tiez rozprava slovensky, takze iba moje kamosky s nim po cesky..
jajaalf
26. říj 2008
jaj a mamina nehovori cz?som zvedava ako to bude u nas neskor ci bude nieco z toho vediet 😃 hadam nebude hovori jedno slovo sk a druhe it 😃 javascript:addEmoticon(😅','vBody')
jajaalf
26. říj 2008
dala by som si nieco tusim si spravim krupicu :-p len aby sa mi maly nezobudil 8-(
maci11autor
26. říj 2008
Ja uz som mala sladke. Mam teraz obdobie, ze stale musim mat sladke..... ze by mimco??? 😃
Nasa mami hovori ceskoslovensky 😎 Ale u nas doma sa vzdy hovorilo slovensky no a vonku uz som mlela cesky.
Ja myslim, ze deti to super vstrebavaju a ked to maju doma odmalicka, tak im to pride prirodzene. My chceme este aj anglictinu. Tak chudak maly :-N
jajaalf
26. říj 2008
a kdo hovori anglicky?a uz ste aj zacali ?
tak krupicu jeme spolu zobudil sa ]-(
maci11autor
26. říj 2008
To je otazka 😃 |-| no kdo iny ako Marek....Zatial pouzivame iba taliancinu, ale neskor chceme zacat aj s an.
No moji chlapci uz su tiez hore. Takze sa napapkame a vyrazime. Takze pekny zvysok dna a zatial pa.
anico
26. říj 2008
holky prosim prosim kde tady bydlite? nemam tu zadnou kamosku a s taliankama to nejde
lulkaitaly
27. říj 2008
dobre ranko,ako sa mate?ja som bola po praci uplne off,tak som sa tu ani neukazala.inak ani ja som o zmene casu nevedela.zijeme zivotom nasich deticiek,ze? 😉
jajaalf
27. říj 2008
dobre ranko

maci vcera mi maly zrusil spojenie a uz som sa neprihlasovala.nakolko mne ked sa odpoji net musim restartovat cely pc..mam taky blby kabel :-S ale uz chcem zmenit a kupim si asi ten kluc z windu a daju za 15eur 100hodin..
lulkaitaly
27. říj 2008
jaja ja mam usb kluc od 3 a mam 100hod free...
maci11autor
27. říj 2008
😉 Ahojte zienky. My mame pevnu linku a sme spokojny. Internet ide rychlo a bez problemov.
Ahoj Anico ja som z Padovy, takze troska dalej od Teba.
Maly nechce zaspat, tak sa tu nervuje. Uz ma vzpurne obdobie, nie je to skoro??? ]-(
lulkaitaly
27. říj 2008
maci,nie je to skoro,moja mala sda taka uz narodila...
maci11autor
27. říj 2008
😃 tak to som rada, ze to nieje skoro.
lulkaitaly
27. říj 2008
no,to vies,stavaju sa aj horsie veci.ozaj make-up si kupila?
jajaalf
27. říj 2008
lulka a kolko ta stoji mesacne?len neiem ci tu 3 ma signal
lulkaitaly
27. říj 2008
jaja spytam sa muza,ale tusim okolo 10e mesacne
jajaalf
27. říj 2008
ja som videla ponuku a stoji 19eur 100hod mesacne..len kluc asi treba kupit
anico
27. říj 2008
ahoj holky a ostatni jste odkat?vidim ze jste vsechny slovenky
lulkaitaly
28. říj 2008
dobre ranko,jaja ten kluc mame gratis lebo moj manzel ma operatora 3...
anico ja zijem v Milane
maci11autor
28. říj 2008
😉 Ahojte zienky.
Lulka make-up mam doma. Pekne sa rozotiera, ale musim povedat, ze nevidim velky rozdiel medzi novym a starym :-| Tak neviem.
My tu stale tancujeme kolo mlynske, uz sa mi toci palica x-)
jajaalf
28. říj 2008
dobre ranko..

anico tusim ani jedna z nas neni z vicenze...
maci11autor
28. říj 2008
Ahoj Jaji, tak co mate dnes v plane?
Maly spi, tak idem objednat nejake fotky do albumu, lebo maly uz rad listuje vo svojich fotkach, ale chudak ma ich tam tak pat :-x