• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
autor
:grinning: Tak mi sme na zmenu casu uuuuuuuuplne zabudli. Esteze si napisala :sunglasses:

Ja som z Padovy.

Pekny dnik, kocky, dnes je naaaaaaaadherne.
26. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky

jaji netráp sa malá keď vidí sladkosť tiež neodmietne :grinning: ale zase máme problém papať zeleninku, to sa teda ponaháňam s ňou po izbách kým to celé spapá :rolling_eyes:

inak my sme tiež nejako nezaznamenali zmenu času :sweat_smile:
26. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja som nevedela o zmene casu az muz hovori ked sa maly zobudil ,ci na hodinach co mame vedla posteli na stoliku je stary cas ci novy :confused: lebo vstaval do prace :wink:
boli sme na bicykli vonku..a to sme sa chystali uz o 9hod..ale kiko zaspal tak som cakala kedy sa zbudi..som zvedava ako to dnes bude s tym spanim a vsetkym :unamused:
26. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sme boli cele doobedie vonku. Teraz chlapci spia a potom sa pojdeme kuknut na festu.
Kocky, nas maly je tiez velmi na sladke (ma to po mne) ale so zeleninou nemame problem.Teda zatial.
26. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci aj mne maly zaspal az o 14hod a to sa mu moc nechcelo :unamused: som zvedava kolko pospi..potom pojdeme von aj z tatom ked pride z prace :slight_smile:
26. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No maly sa tu tiez stale hral, ale ked som ho polozila do postele a zakvikala dve pesnicky tak odpadol. Urcite si povedal, radsej zaspim nez toto este dlhsie pocuvat :grinning:
26. říj 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: maci ty mu spevas ja radsej nie :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako razpravas s malym?cesky ci slovensky?
26. říj 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ked uz nemoze zaspat tak mu spievam, babi si ho tak naucila :unamused:
Ja s nim rozpravam slovensky. S cestinou on moc do styku nepride, lebo moja mami s nim tiez rozprava slovensky, takze iba moje kamosky s nim po cesky..
26. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a mamina nehovori cz?som zvedava ako to bude u nas neskor ci bude nieco z toho vediet :grinning: hadam nebude hovori jedno slovo sk a druhe it :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
26. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala by som si nieco tusim si spravim krupicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby sa mi maly nezobudil :rolling_eyes:
26. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz som mala sladke. Mam teraz obdobie, ze stale musim mat sladke..... ze by mimco??? :grinning:
Nasa mami hovori ceskoslovensky :sunglasses: Ale u nas doma sa vzdy hovorilo slovensky no a vonku uz som mlela cesky.
Ja myslim, ze deti to super vstrebavaju a ked to maju doma odmalicka, tak im to pride prirodzene. My chceme este aj anglictinu. Tak chudak maly :sweat_smile:
26. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo hovori anglicky?a uz ste aj zacali ?
tak krupicu jeme spolu zobudil sa :angry:
26. říj 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je otazka :grinning: :pensive: no kdo iny ako Marek....Zatial pouzivame iba taliancinu, ale neskor chceme zacat aj s an.
No moji chlapci uz su tiez hore. Takze sa napapkame a vyrazime. Takze pekny zvysok dna a zatial pa.
26. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim prosim kde tady bydlite? nemam tu zadnou kamosku a s taliankama to nejde
26. říj 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ako sa mate?ja som bola po praci uplne off,tak som sa tu ani neukazala.inak ani ja som o zmene casu nevedela.zijeme zivotom nasich deticiek,ze? :wink:
27. říj 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

maci vcera mi maly zrusil spojenie a uz som sa neprihlasovala.nakolko mne ked sa odpoji net musim restartovat cely pc..mam taky blby kabel :confounded: ale uz chcem zmenit a kupim si asi ten kluc z windu a daju za 15eur 100hodin..
27. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja ja mam usb kluc od 3 a mam 100hod free...
27. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. My mame pevnu linku a sme spokojny. Internet ide rychlo a bez problemov.
Ahoj Anico ja som z Padovy, takze troska dalej od Teba.
Maly nechce zaspat, tak sa tu nervuje. Uz ma vzpurne obdobie, nie je to skoro??? :angry:
27. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci,nie je to skoro,moja mala sda taka uz narodila...
27. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak to som rada, ze to nieje skoro.
27. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to vies,stavaju sa aj horsie veci.ozaj make-up si kupila?
27. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka a kolko ta stoji mesacne?len neiem ci tu 3 ma signal
27. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja spytam sa muza,ale tusim okolo 10e mesacne
27. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som videla ponuku a stoji 19eur 100hod mesacne..len kluc asi treba kupit
27. říj 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a ostatni jste odkat?vidim ze jste vsechny slovenky
27. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,jaja ten kluc mame gratis lebo moj manzel ma operatora 3...
anico ja zijem v Milane
28. říj 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Lulka make-up mam doma. Pekne sa rozotiera, ale musim povedat, ze nevidim velky rozdiel medzi novym a starym :unamused: Tak neviem.
My tu stale tancujeme kolo mlynske, uz sa mi toci palica :dizzy_face:
28. říj 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko..

anico tusim ani jedna z nas neni z vicenze...
28. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, tak co mate dnes v plane?
Maly spi, tak idem objednat nejake fotky do albumu, lebo maly uz rad listuje vo svojich fotkach, ale chudak ma ich tam tak pat :zipper_mouth:
28. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek