• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
maci tu prsi boli sme za mamu v hoteli dohodnut sa ..nakolko v piatok cestuje domou tak som musela vybavit listok .sestrin priatel volal co cestovky na sk..ide v piatok bus len som chcela vediet ci ide nakolko sobotu je 1november ci aj cez sviatky ide..hovorila,ze dnes skonci a musim ist s nou pre peniaze lebo u nasej sefky je to zlozite ..najprv napise ona papier kolko si odrobila a kolko penez a potom s tym papierom treba ist k jej muzovy ten vystavy sek a do banky..dufam,ze budu peniaze :unamused:

tu prsi maly zaspal ani sama neviem co robit v takomto pocasi a hlavne kam s nim ist lebo doma ho neudrzim...
fotky objednavas cez net?ja si ich vzdy dam na cd odnesem do foto a tam mi ich spravia.. :wink: cez net som neskusala este
28. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule,my sme boli dnes dlllho vonku,lebo ked aj tu zacne prsat,tak sa to bude vliect s tym dazdom aj do vianoc.
maci a nevyhovuje ti?je to ten chanel?
boze jaja,ti vasi sefovci su hrozni...a da sa tam pripisat aj nejaka to hodka na vyse? :wink:
28. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sme sa vratili z vonku, asi tiez zacne prsat :frowning2:

Jaji a maminka uz ide na trvalo domov? No tak drzim palce aby peniazky boli.
Ja si objednavam na Happy foto, maju tam teraz 50% slavy a pri mojom vacsom mnozstve fotiek sa mi to vyplati. Necham si to poslat k svagrinej. Dala som si tam robit aj kalendare s fotkami maleho pre stare mamy na vianoce.

My mame za tyzden vyrocie a ja neviem co mam Marekovi kupit :unamused:

Ano Lulka mam ten novy od Chanelu. Me uz asi nic nepomoze :wink:
28. říj 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne kalendare robila segricka :wink:

vyrocie?fiha akolke?my budeme mat v decembri 6vyrocie sobasu :confused: my si nic nekupujeme :unamused: teda ja som kupovavala muzovy a on vzdy nic zabudol alebo sa vyhovoril tak som prestala aj ja a kupim si sama pre seba :grinning:
dokym sme neboli zobraty tak kupoval :sweat_smile:
vcera sme boli na nakupe a uz utekal sa spytat na sky ze on si ho asi kupi tak som mu povedala,ze tak to sme ja a maly dopozerali telku :angry: bude stale len futbal kukat...
28. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty sa mas, ze mas taku segricku. Ja som tiez myslela, ze to urobim v gimpu, ale na to potrebujem vela casu a pri malom sa neda, je hotovy z PC. Tak som to nasekala do Happy a za 10 minut bol kalendar urobeny :sweat_smile: Na buduci rok budem viac snaziva.
My mame iba stvrte vyrocie. A M. je taky dost romantik,tak som ho chcela obdarit niecim vynimocnym nez svetrom alebo trickom, ale nic ma nenapada. A cervene pradielko som mala uz na Valentyna :dizzy_face: U M. si nemozem stazovat, ten aj kvety kedykolvek kupi. Ale mozno je to tym, ze niesme zobrati :grinning:
Tak to Ti nezavidim, budes si musiet zvyknut na futbal a mozno Ta to chytne :wink:
28. říj 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zase tu po 100 letech. meli jsme rozbity pocitac.
musim si vas docist.
U me nic noveho, jen jsem zacala pracovat a nic nestiham.
Marco je hrozne rozmazlenej. Ma pres 12 kg a nechce skoro nic jist ani pit. Jeste kojim, ale chtela bych prestat, jenze nevim jak. Jine mliko nechce.
28. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
teda jaja ty mas ine nervy,tvoj manzel,je normalne klasicky prototyp-terrone...
my mame sky,moj manzel,ale hra baseball a mame aj 2kanaly baseballove,tak to je tiez niekedy hrozne,ale vtedy sedim vacsinou pri pc.
ja som dostala od mojej agentury popnuku na novu pracu,este o tom nechcem moc hovorit,ale vyzera to dobre,tak si asi budem musiet kupit notebook-na pracu.a to ma tesi lebo Tim ma v ponuke kraaaasny a hlavne kvalitny asus ruzovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ja foto posielam sestre a ta to vytlaci a aj kalendar mi spravila ona :grinning: tie sestry su predsa len na nieco dobre,ze.
jaja tvoja mama tu pracuje cez letnu sezonu,ze.ako to dopadlo s tymi peniazkami?
Maci,ked sa ti ten make up nepozdava,pouzi pod neho aj podjkladovu bazu(aj tie ma chanel fantasticke)a hlavne si kup nejake serum.rozdiel uvidis uz po par dnoch.
lucka to som si aj ja hovorila ked mala mala 11mesiacov,teraz ma 21mes a ja este stale kojim,ale zacala ovela lepsie jest...neboj to zvladnes
29. říj 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby,ja som taka nastvana,na forume lady.sk sa do mna pustili,ze davam vecer malej piskoty a bebe keksy,ze to je nezdrave :astonished:
chcela by som teda vidiet ostatne,co davaju svojim detom :astonished:
29. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.

Vitam pracujucu Lucku opat medzi nami.Uz asi pracujes i na smeny,ze?

Lulka, tak dufam, ze Ti praca dobre dopadne a budes si moct kupit ruzovy notebook :wink:
A ohladne piskotov, ja tiez davam malemu a nielen piskoty. Myslim, ze dieta potrebuje vsetko tak ako dospely. Niektore zeny to radi prehanaju. Jak krmila nas a ake sme sikovne a pekne baby :slight_smile: Tak si z toho nic nerob.
No musim si konecne nejake serum vybrat, ale stale neviem ktore :unamused:
29. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulka, kašli na ne.... aj ja dávam malej piškóty ,aj chipsy miluje, no čo už.. veĎ ich nejedáva každý deň..
Ozaj to niektoré preháňajú...
A ako píše marcelka, ja som sa piškotmi živila od pol roka a nič mi nie je.... a Bebe keksy? mňaaam, malá bola jeden čas závisl ána tých maslových, Mm nestíhal kupovať... :grinning:
29. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kocky a je to tu - skarede, depresivne pocasie :frowning2: Tu leje ako z konvy a hlasia aj nejaky silny vietor, tak som zvedava co to bude.
Ako je u nas, Monkula? A ako ide zivot?
29. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
nemohla som sa skor ozvat zabudla som si nabyt kredit a oni uz dnes mi stiahli a nestacilo na pripojenie.. :angry: pritom to ma fungovat mesiac tak mali pockat do soboty ale co uz kdo sa v nich vyzna :angry:

lucka vitaj po dlhej dobe :slight_smile: zacakala si pracovat :wink: a z malym je kdo asi svokorvci co...aj ti su sem-tam dobry :grinning: co sa tyka kojenia no treba skoncit cim skor lebo to bude tazke ako lulka hovori :sweat_smile:

co sa tyka maminy ta tu pracuje sezonne teda od sibacky do septembra a tento rok zostala trosku dlhsie bolo robotky :wink: dnes som uz bola nakupovat pre brachovych malych ako od babky :wink: muz bol uz nervozny :grinning: a ja len pozerala a nakupovala :grinning: :grinning:

lulka tak nech ty to vide s tou pracickou a k tomu treba novy ruzovy notebook..
my sme mali dnes pekne pocasie predstavte si ze ukazovalo az 23stupnou :fearful: a teraz uz sa vsetko otocilo vestrisko a prsi :cry: som zvedava kam len pojdeme dneska :confounded:

monkula a ty kde to si?nejak si nepamatam :sweat_smile:
29. říj 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, dufam, ze si dobre nakupila. A dlho... :grinning:
My sme boli vonku a mame tu tiez teplucko, len zase prsi. Ale maly stastny lietal po mlakach, esteze mame gumaky.
Jaji, Monkula je zo Slovenska, ale miluje Taliansko.
29. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

maci dik za info ja uz si ani nepamatam kdo odial je :grinning:

nakupila som :grinning: :grinning: a mame sa zda malo ,ze by sa zesli aj nejake zimne bundy :confused: ale to moze kupit aj u nas neviem ako to chce vsetko odniest..len ona sama ma taky kufrisko ved tu je od marca :sweat_smile:

tu leje jak z krhle :angry: som zvedava co dnes ....maci vy mate gumacky?moj maly sa zase hrabe v listoch..ked ideme na pesiu zonu tam ich je plno tak ich vsetky chce zbierat a chodi po nich uz si aj raz sadol :rolling_eyes:

vcera vecer sa mu nechcelo nejak spat ako som ho odniesla do izby tak spustil rev :confounded: nakoniec zaspal az o 22.30 pri telke a to som si myslela,ze bude dlhsie spat ale prd bol uz o 4 hore to som ho vzala k nam a o 7hod.bol vyspaty zliezol z postele a zacal nam nosit hracky a domceky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,aj my mame gumaky a dokonca dvoje,moja mala zboznuje skakat v kaluziach.jaja urcite ich kup.no ja by som zimne bundy kupila radsej v rakusku.my sme boli v lete v outlete v Parndorfe a kupila som si jednu fantasticku a stala o polovicu menej nez ako stoja tu.ale zase bola dost draha aj tak...ale pojdeme do hor,tak sa mi to oplati :wink:
30. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Jaji mame gumacky, kupovala som ich hlavne kvoli tomu, ze sme boli na Orave a uz bolo uprsane pocasie, tak ich maly vynosil tam. No a teraz sa nam hodia tu. Takze kup, ty budes kludnejsia ked bude maly lietat v tomto pocasi. No my tu mame dnes naaaaaadherne, slniecko od rana.
Maly uz spi, dost skoro.... Tak uvidime ako dlho vydrzi.
Kocky ako to robite s pradlom ked zacne toto pocasie. Ved to vobec neschne. Alebo mate susicky?
Nam v nedelu pride kamoska z Tatier, tak na tri dni. Tak dufam, ze bude pekne pocasie, ze jej nieco poukazujem. I kde myslim, ze ona bude chciet najradsej shopingovat.
V Pandorfe si i Marek kupoval celu supravu na lyzovanie. Ale myslim, ze u nas maju krasne bundy, tak at to maminka netaha odtialto.
30. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase som tu sama :unamused:
Jaji, chcela som sa spytat, co kupujete malemu na vianoce? Mna nic rozumneho nenapada :zipper_mouth:
30. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci ja som tu.aj ta moja bunda je na lyzovanie ma aj integrovany satelitny system na vyhladanie v lavine,ale dufam,ze to nebudem potrebovat.
ja mam tolko napadov pre malu na darceky na vianoce,ze mi ani peniaze stacit nebudu :astonished: :grinning:
30. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ty si ina frajerka :grinning: s tou bundou.
Ja to nechcem s darkami moc prehanat, maly z toho este nema taky rozum a ani moc neuznavam zahrnanie deti darcekami. Snad na nieco narazim, alebo mi padne nejaka suska do hlavy :grinning:
30. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som o tom ani nevedela,az potom doma som na to dosla :astonished: :grinning:
no,to hej,vela darcekov nie,ale zase toto obdobie je take krasne,ona ma uz skoro 2roky a zacina ju zaujimat tolko veci...
30. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazde obdobie je krasne a niecim zaujimave :slight_smile: A to je na zivote to krasne.
Co varis na obedik?
30. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz sme jedli...msali sme spagety s maslom a parmezanom.mala to zboznuje...potom pojde spat a ja zehlit.ty co varis?
ozaj ja pradlo susim v kuchyni,tam mi rychlo vyschne
30. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Varim zemiaky, obalovany karfiol a cukinovy salatik.
Lulka kukala som na tie siera od Teba a naozaj neviem ktory :unamused:
30. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla toho kolko chces do toho investovat.
vidis karfiol mam v chladnicke,to bude dobre na veceru.dik za tip
30. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a ake sierio chces?nieco hyydratacne alebo anti-age?
30. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co znamena anti-age?
30. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci :astonished: proti starnutiu :grinning:
30. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak urcite to :grinning: Vsak aby mi to trosku ozivilo tu moj starnuci ksicht :grinning:
30. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok a mas cenovy limit?
30. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek