• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
coje exil?
30. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko vitaj blackie,firenze je krasne mesto,ja mam velmi rada toskansko.nenudis sa doma?
maci kup ten treti-penta C,krasne ti rozziari plet,uvidis rozdiel uz za par dni...
31. říj 2008 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte zienky :wink:
Katka napisala som Ti adresu do schranky. Je to sice slovensky exil, ale to je uplne jedno. Dole je diskusia ludi v Taliansku, tak snad tam niekoho najdes.
Lulka, dakujem moc. Kupim to aj v lekarni?
31. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano

vcera sme boli na nakupoch babka kupila malemu auto a to chcela kupovat a kupovat :grinning:
31. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji. A vy idete k svokrovcom?
31. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
maci zalezi ci muzovy pride postou poistka..taky listok co sa dava za sklo auta..nakolko mu konci dnes .. :wink:

vecer ideme odprevadit mamu na bus ide z rimin
31. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jaji, nenapisala si co kupujete malemu na vianoce. Ja by som chcela nieco takeho ako toho slovenska hovoriaceho psa co mame. Len v taliancine, existuje nieco takeho aj tu?
31. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj to je fajn pak na to kouknu vy ste uz vsich ni dlouho v i taliii?
31. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja iba rok a tak dva este budeme a potom ideme niekam inam. Ja mam priatela slovaka, takze tu urcite nezostaneme.
31. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky

jaji tak čo išli ste nakoniec k svokrovcom? :confused:

maci a vy chcete ísť do iného štátu či sa vrátiť na slovensko? :confused:

lulka ty teraz pracuješ či ako? ako sa má Jasminka?

blackie vítam ťa medzi nami :wink:

malá mi teraz zaspala aj to preto, že si porezala rúčku a nešla prestať plakať, nemá to veľmi porezané len som neustriehla chvíľku a už sa hrala s nožom :pensive: našťastie sa nič hrozné nestalo, ale už ju nemôžem ani chvíľku nechať samú :rolling_eyes:
31. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Martinka. No dobre, ze sa malej nic nestalo, oni sa ako chobotnice :unamused: Este neviem ci sa vratime na Slovensko alebo skusime este iny stat. To je vo hviezdach. A za dva roky sa moze stat koooooopec veci.
Maleho dnes zase trapia zubky,dala som kvapky, tak teraz spinka. V tomto hnusnom pocasi sa nic ineho neda robit. Ja tu lietam po inete a zhanam hracky pre deti od svagrinky. A co praca?
31. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
maci este sama neviem co mu kupim k vianociamm..on ma toho strasne vela aj hraciek aj veci..babka mu chcela kupit motorku taku eletricku ale ta je az na 3 roky tak sa mi to zda skoro... :unamused: co sa tyka toho hovoriaceho macka tak maju ich aj tu takych istych :wink: len rozprava po tali.mojmu malemu sa strasne lubia zvieratka tak ma farmu co rozprava a dava otazky aby uhadol zvieratka...

sli sme do banky sa spytat na tu poistku tak mu vystavili duplikat..tak urcite zajtra sa bude cestovat :frowning2: mozno vezmem aj pc...aby som mala co robit :grinning: a nemusela svokorvcou pocuvat..akurat tam maju slaby signal..minuly rok som behala po celej izbe a hladala signal aby som sa mohla pripojit na net :angry:

marti tak sa malinka porezala?chudatko to mne kiko tiez otvara sufliky a vytahuje pribor vacsinu lyzicky strci do pusy olize a da naspat :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
maci ale urcite mu musim kupit dvd-prenosne lebo to co ma sa pokazilo a neni vidiet obraz :wink:
31. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak som dopiekla medovnik, to som zvedava co to bude :unamused:
No my sme nasli taku elektricku 4-kolku, tak tiez nad tym uvazujeme, pretoze sedi stale na skutri.
A mozes mi odfotit tu farmu, alebo co je to za znacka, kuknem na inete.
A kde maju tych psikov, ja som to tu vobec nevidela.
31. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju za privitani..proc chcete jit z itali pryc?
31. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
maci je to od chicco ta fatoria ale su vseliake :wink: alebo od fischerprice :wink: pozrem to na nete a poslem ty adresu.
31. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.culladelbimbo.it/brands.asp?idMacroNowOn=6&cat=53#
na tejto stranke je toho viac staci zvolit znacku :wink:
31. říj 2008 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Si zlata, idem na to mrknut. Jaji poznam pekne CD s detskymi tal. pesnickami?
31. říj 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
cocodrillo come fa :grinning:
31. říj 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
to cd som kupila aj synovcovi na sk a uz vie vsetky slova naspamat akurat tomu nerozumie :grinning:

vy mate aj e-mule?kde sa tahuje pesnicky?
31. říj 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ,
akorat jsme prijeli od carabinieru. Okradli tchyni o vsechno zlato, sperky co mela. Zhruba za 5000 eur.
Dneska rano v 10. Nejhorsi je, ze jsem byla sama doma s Markem a oni zati
31. říj 2008 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jaji, mame e-mule.Inak som sa pozerala na tie motorky a maju ich od dvoch rokov tie 6V. Tak asi nejaku kupime.

Jezisi, Lucko, vy ste boli doma a oni vedla kradli??? To je neskutocne :angry: :angry:
31. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maci - to bys neverila co se tu deje :angry:
prisli zase carabinieri a prohlizeli to tu. Nasli jsme taky jednu nausnici s perlou a policajti rikali, ze perly nekradou, protoze jim nosi smulu. Mysli si, ze jsou to zingeri, ze takhle rano nikdo jiny nekrade :confounded:
31. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky nevite kde tady muzu prodat veci na holcicku od 0-do 7 mesice. a pak mam jeste takovou tu elektrickou houpacku od fischer preis
31. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kto sú zingeri?
mňa napadol šijací stroj... :grinning:
31. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
cikáni :wink:
31. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

lucka to mi je luto :frowning2: nas ked vykradli vzali len muzovu retazku a nejaku kozmetiku..ale aj tak to bol sok nechcela som zostat sama doma bala som sa ze sa vratia ked nic nevzali .nakolko som mala na stole notebook .fotak a ine vecy

tak dnes sa cestuje..

vcera vecer sme odprevadili babku a predstavte si ,ze bus meskal asi hodinu no bola som uz nervozna lebo bol aj maly aj muz a ten uz bol zly ako cert..musim este domou zavola ci uz prisla ci ako :wink:
1. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko,vy ste sa tu ,ale rozpisali vcera...maci ano kupis to v lekarni.
tu fattoriu chicco mame aj my a mala ju ma rada.
marti davaj pozor na malu,na to je expert moj drahy,on hned vsetko odklada,inak by sa u nas ktovie co vsetko stalo.deticky su zvedave,chcu vsetko vidiet,chytit skusit.aspon si to malka zapamata a uz sa viac krat neporeze,neboj.
aj mojej sestre sa stala taka neprijemna prihoda,bola sama doma a tych pod nou vykradli,odvtedy sa jej zle spava :frowning2:
anico,tu v taliansku tazko predas veci po detoch,ja ich nosim do takeho detskeho secondhandu co mame blizko domu,ale to musim vzdy pockat ci ich niekto kupi,az potom mi ich vyplatia.je lepsie predat ich cez mimibazar.sk
no jaji,drz sa u svokrovcov :wink:
1. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lulka dik ja sa uz moc tesim :angry: :angry: :angry:
1. lis 2008 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek