• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
vcera som videla vo vyklade serum od chanel a stalo 280eur :fearful: to je strasna cena nie?ja by som tolko nevyhodila za to :pensive:
1. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaja,tie sera su dost drahe poniektore,ale ak na to niekto ma...je to dobra investicia do buducna...kazdy to vidi,ale inak,ze.do tych 100euro dam za kozmetiku,viac je uz vela aj pre mna...keby som mala ,ale viac poenazi,urcite miniem aj tolko :wink:
aaale co,idu vianoce,radsej zainvestujem do darcekov.velmi rada spravim niekomu blizkemu radost,to ma potesi viac ako hladka tvar bez vrasok :grinning:
drz sa u svokrovcov a na kolko idete?
1. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to hej keby sme na to maly tak by sme kupili :grinning: :grinning:

ja teraz uz minam len na maleho :dizzy_face:

mama uz je v blave :dizzy_face:

k svokorvcou ideme asi tyzden max 10dni :frowning2:
1. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, vy tam budete tak dlho, tak to sa na buduci vikend neuvidime :frowning2: To je skoda.
Lulka v Taliansku su aj seconhandy? Tak to si ma prekvapila. Tu neni ani jeden.
Lucka to je fakt sila, ale ja uz sa nicomu nedivim. Nasemu kamaratovi ukradli novu motorku v noci ked spali, garaz maju v dome. Oni kludne spali a pod nimi im kradli moto za pol miliona.
Tak take serum za 280e si len natries a si o 10 rokov mladsia :wink:
1. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak to je skoda ,ze sa neuvidime :frowning2:
1. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Povedz manzelovi, ze mu pekne dakujem :wink:
1. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tu sa hrozne kradne,ze
maci ano su tu secondhandy,mozno ked pohladas,najdes aj tam u vas naokoli...
1. lis 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marek sa uz pytal aj v praci. Tak vraveli, ze nic takeho tu nieje. Takze ja sa vzdy vyburujem len u nas.
Dnes ked je sviatok, tak budu lekarne asi zatvorene, ze?
1. lis 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vies jemu to je jedno a urcite su mu prednejsi rodicka ako nejaka moda zienka :grinning: :grinning: :grinning: ale ja by som sa potesila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mala by som sa ist balit ale nejak sa mi nechce :frowning2:

vcera na stanici chodil jeden stary a pozival baby na kavu a este jeden a vypytoval cigarety aked ho ludia poslali kupit ved tam hned boli tabacchi tak povedal,ze ma malo penez :angry: :angry:
1. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidis vsade je to rovnake, aj u nas na stanici takto chodia :wink:
Len manzel si mal vybrat iny termin :frowning2:
1. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
termin sa neda vybrat :frowning2: nakolko len tieto 2 tyzdne neni praca tak sa musi ist iba ked neni praca :confounded: hlavne nech to mame za sebou :frowning2:

v noci tak lialo teraz uz to vyzera lepsie a u vas ake je pocasie?
1. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas tiez v noci prsalo, ale teraz troska vykukuje slniecko.Vobec neviem co dnes budem s malym robit :confounded:
1. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja hlavne ta cesta v aute to bude dufam,ze pospi aspin 2-3 hodinky :frowning2:
1. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, maly urcite zaspi. My uz sme tak zvyknuty, ze nam to nerobi problem, dlhsie cestovanie.
1. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anico zajdi na stranky exilu, videla som tam nejake kocky z Vicenzi :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci maly plakal a chcel ist k nam tak som ho nehala 30min plakat a aj tak som ho vzala nakoniec k nam :angry: :angry:
1. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa ide balit :frowning2:
1. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sa maj pekne. A stastnu cestu.
1. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci dik ja si asi vezme pc zo sebou :slight_smile: tak sa ozvem,
1. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To si vezmi, inak zhynies nudou :sunglasses:
1. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ne oni tak budu rozpravat ze ma bude ja hlava bolet a usi ani nehovorim :pensive:
1. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chuda moje :frowning2: A co si take zle urobila manzelovi, ze Ta tak tresce :grinning:
1. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,tak ja sa pripajam,,,som sever talianska,,,,???vraj sa tu nachadza aj martinka,,,,hallo,,hallo
1. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde sever?
1. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky tak sa vam zase po case hlasim, uz to mam za par, pracujem do pondelka este, v utorok mi dali dovolenku, a v stredu rano odchadzam na sk, po malu, uz sa strasne tesim. V nedelu pojdeme naspat.

A tu co nove? ako sa mate? deticky, rastu, posluchaju? Pozriem trosku dozadu, a pocitam vas.
1. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
som v merane,,,konkretne-schenna
1. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no ja som kusok od Brixenu, ale myslim ze Matka bola v Merane, co sem chodi...Ale ja uz chodim pomenej tak neviem, ved sa mozno vecer ozve, kocky chodia castejsie. A videla som ze mas termin, presne na moje narodeniy, jej gratulujem.
1. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem,,,tak potom budme gratulikovat,,,ja som 23,,,cize uz baranica tvrdohlava,,,dufam,ze mala bude tichsie rybicka,,,
brixen-obcas chodime plavat a milujeme tam letne terasy,,,zmrzliny a veget,,,,
1. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Danka, ako to vsetko zvladas? Uz sa asi velmi tesis na malu, ze? Chce to asi velku silu byt bez malej.Drzim Ti palceky aby sa vsetko v dobre obratilo.
Vitaj medzi nami Vlalu6it, gratulujem k brsku. Ale chcem len upozornit, ze rybicky nie su vsetky tiche :sweat_smile: mame jednu v rodine a ta je velky general :zipper_mouth:
Martinka tu tiez chodi teraz velmi malo, ale ukaze sa.
1. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak martinka,,,ja si na teba pockam,,,,, :dizzy_face:
houuu,,,ak by mala byt mala po nas ,,tak to bude riadny hybrant,,,my sme obidvaja poriadne hyper,,a neposedni a ukecani,,,,moja mamca je rybka,,ale je to fajn povaha,,,ja som baran a priatel kozorozec,,,tak si to viete predstavit,,,navise zijuci v taliansku,,,tak aspon ladime,,take naozajstne talianske,,manzelstvo,, :grinning:
1. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek