• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to musi byt sila. Moja mami je tiez rybka, kludna, pohodova. A ty mas manzela taliana?
1. lis 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ,,on je slovak,,,je z vychodu-bardejov,,,a ja zo severu-orava-namestovo,,,,pekna konbinacia len co je pravda,,,sa milujeme ako kone,,,tu sme sa v tally spoznali,,,bol to osud,,,velmi sialeny,,,,dobre streleny,,,som stastna,,,
ozi my nie sme este manzelia,,,ale po narodeni malej tak na dalsiu jesen tomu tak bude,,,ak sa ovsem nepozabijame :grinning: zartujem
1. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: vy musite byt super dvojka. No aspon tu niesom sama co nema taliana. Ja mam celu rodinu na orave, pri namestove. Nasi odtial pochadzaju.
1. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt???a odkial konkretne ak smiem teda vediet,,,,
my sme ano supi dvojka,,,temperament na mieste :sweat_smile:
1. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mami je z Oravskej Jasenice a tati bol z Bobrova
1. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vau,,,tak to su okolite dedinky,,,,takze ty si v podstate rodom severanka ako ja,,,, a priatel si pisala ,ze nieje talian,,teda asislovak,,,pracujete tu v tally????
1. lis 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Priatel je slovak z Piestan, pracuje v Padove. A ja si valam sunecky s malym doma :sweat_smile:
1. lis 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako,,myslis tym na sr????si na slovensku a on tu????
1. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nie,nie. Doma mame teraz v Taliansku :sweat_smile: Tak este na dva roky. Chcela som len povedat, ze ja nepracujem.
1. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne,,vsak kde by si dala maleho,,,aj mna to tak caka,,,ale planujeme este tak na 4-5rokov,,,,aj ked pravdu povediac to tu uz nenavidim,,,vsak da sa tu lepsie setrit,,,doma by to neslo,,,,
1. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tu skoro vsetky zienky pracuju a davaju malych do opatrovania rodicom alebo do jasli.
My sme chceli spoznat krajinu, zivot tu, ale zivot nas moc nenadchol. A ty este pracujes? A co robis?
1. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uzbod stredy nepracujem,,,robila som hotelovych hgosti a bar,,,priatel je sefkuchar,,,,
ano,krajina je nadherna,,,ale zivot tu ma deprimuje,,,ja to tu uz doslova nenavidim,,,ver mi,,,mimo som uz pomaly 7rok,,,,takze tak,,,,
ja som tiez rozmyslala neskor nad opatrovatelkou,,,a ze by som sla do prace po roku tak na 3-4hodky,,,ale asi sa to nevyplati,,kedze ju potom aj tak z tych penazi musim vyplatit,,,mozno len na moje odreagovanie by to bolo ok,,,este neviem,,,ale cudzim ludom nedoverujem,,,a chcem aby mala bola uplne stastna a aby nikdy netrpela,,,chapes,,,,jasle ,,no neviem od kolkch rokov to tu fici,,,musim sa informovat,,,,
1. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahoj maci, no uz sa neviem dockat stredy, kedy ju uvidim...
zvladat to zvadam, tak vselijak, zozaciatku som doma len revala, ked som sa vracala do prazdneho bytu, ale po case som si zvykla ... Uz je to lepsie...
1. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Tak tu je zase mlha ako mlieko :unamused: Maly zaspal a ja valim do sprchy.

Danka, viem ako sa citis, ale po nejakom case ked stretnes niekoho naozaj kvalitneho, si povies, ako dobre ze sa to stalo.Ja si to teraz hovorim kazdy den :sweat_smile: A hlavne ty uz nikdy nebudes sama. Mas krasne,zdrave dievcatko a to je dolezite.
2. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja zase len na skok napísať... Maťko zobral malú vonku a ja sa chystám riadiť, no mala by som sa už do toho pustiť lebo je to tu ako by tu bomba vybuchla :rolling_eyes: no hrôza, dúfam že sa tu všetky máte oki prajeme peknú nedeľu

vidím že aj danka sa ozvala ja vás hádam potom niekedy prečítam kočky zatia
2. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja len na chvilku..meviem kolko mi pojde net :angry: neni tu signal ide ma slaktrafit :angry: :angry: teraz som nasla ale keby ste mavideli ruku hore no hroza...az sa mi bude dat tak vas precitam :grinning:
3. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak si ides pre malu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne co....

marti ty sa tiez ozves :sweat_smile:

baby tu je to hrozne a este ked mi nejde net :rolling_eyes:
3. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde ste?jatuchytam signal uz hodku,konecne sa mi to podarilo a tu ticho :frowning2:
3. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,ahoj jaja,aspon tam mate teplo?ved to ber pozitivne,no.najes sa dobrych oliv,das si altamursky chlieb a tak :wink:
matka,uz si poslala tvoje foto do agentur?na co cakas?kym tam v tych horach zostarnes? :astonished: :grinning:
4. lis 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Jaji, chudatko konecne si chytila signal a tu nikto nebol :unamused: Ja tu mam kamosku, takze lietame po obchodoch, lebo nic ine sa robit neda, leje tu. Dnes ideme do Mestre, je tam nejaky vacsi obchodak, tak uvidime :dizzy_face:

Martinka, ty mas novu fotku, ste tam obidve nadherne! Uz posli niekam svoje fotky, lebo naozaj prepasnes cas.
4. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci,tak si uzite shoping...aj tu leje,mala spi tak ja vysedavam pri pc :slight_smile:
matka,mam poslat tie tvoje foto ja? :astonished:
4. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky

tak ja som tu konečne po dlhšom čase, asi sa aj zdržím :sweat_smile: ale zrejme tu nikto neni je

fotky som neposielala nikam, a ani nebudem, proste potrebovala by som na to čas a s malou nemá kto byť takže tak

jaji ty si stále u svokrovcov? :confused:

kukám že ma tu hľadala nejaká kočka :sweat_smile: tuším Katka ak nie tak sa ospravedlňujem ak som pokomolila meno ... si v Merane alebo Meransene?
4. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

zase len na skok :grinning: signalu malo :grinning: :grinning: :grinning:
mama tu teplo :sunglasses: 23stup.maly sa strasne poti pritom ho malo obliekam :unamused:

vcera sme boli v lecce u mojej tety..maly zaspal este pred obedom..tak ako sa zobudil,napapal a sme vyrazili..domou sme prisli az neskorovecer a predstavte si,ze nas svokra cakala :rolling_eyes:

maci aspon mas spolocnost teraz a ma aj kamoska dieta?
5. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no vidis jaja,ze to tam nieje az take hrozne :wink:
matka,to je ale velka skoda,podla mna by si to mala skusit,za to nic nedas.dobra agentura ti plati aj babysiter a malu si kludne mozes bravat skoro vsade so sebou,skus to!
5. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky,
tak kamaratka uz odisla. Bolo tu veselsie. Maly je velmi rad, ked nas je viac. Inak sme lietali len po obchodoch, nakupila neskutocne mnozstvo oblecenia pre dcerku.
Jaji ona ma 11 rocnu dcerku, ale ta tu nebola. Chcu prist spolu v januari, tak im to snad vyjde.
Tu bolo konecne dnes krasne, je to super v novembri mat 21 stupnov. Mohlo by to tak zostat :sweat_smile:
No ja uz tiez zacnem pomaly nakupovat vianocne darceky, lebo idem domov uz na konci novembra.
5. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeeeeeee :slight_smile:
neuverite ale ja sedim za normalnym pc a nemusim chytat signal :grinning: svokorvci totiz maju doma pc aj net..tak my sami povedali ked chcem aby som si ho zapla..tak dva krat nemuseli hovorit :grinning:
boli sme trosku na nakupoch kupila som malemu tricko macka pu a aj ponozky :dizzy_face: a novu flasku nakolko uz bola zhorena -este v lete co svokra pripiekla a prekusol dudlik na nej :unamused:
prisiel pozret aj alfou ujo a doniesli mu plysaka macka pu :dizzy_face: :dizzy_face: tak sme sa nejak zalubili do toho macka.svokra mu kupila trapuntu uz na svoju postielku tiez macka pu :grinning: :grinning: este dobre ze som sla snou inac by mi kupila do postielky a to uz ma....

maci kamoska uz odisla teraz ty bude zase smutno co?
5. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahoj Jaji, tak ty si pekne uzivas u svokrovcov. Same nakupy :sunglasses: Tak bude tu trosku smutnejsie, ale vsak za chvilu idem domov.
Keby Macko pu jazdil na motorke tak by sme ho mali radi asi aj my :grinning:
5. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak som tu zase sama :unamused: Maly spi, pocasie nic moc a tak idem aspon nieco pojest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaji, ty si urcite niekde na prechadzke so svokrou. Este budete velke kamosky :wink:
6. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte asi tu nik nieje :unamused:
6. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci to tazko :grinning:
uz mame po pocasi..dnes v noci bola taka burka az som sa bala okna sa triasli az az :frowning2: este nastastie maly spal a nic nepocul..

doobeda sme este pobehali nejakych ujov a tetky :angry: svokor nas posiela tam ako k svojim surodencom a svokra k svojim :confounded: hroza..
6. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek