• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
:wink: Ahojte zienky.
Jaji, my sa v noci budime co hodinu, niekedy aj polhodinu. Myslim, ze sa nam tlaci 6 zubok a potom snad bude chvilku klud.
Uz at sa Martinka vrati, hlavne zdravucka....
Ivet dnes ides pre vysledky, ze? Tak potom napis co je vo veci...
Tu je dnes tiez krasne :sunglasses:
14. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci ty zacinas byt zavislacka na internet jako ja s Jaji :sweat_smile:
Tak my za chvilku vyrazime..dost se zatahlo tak snad nebude prset..
14. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ja jsem zavisla uz davno :grinning: Je to jedine spojeni s okolnim svetem :sunglasses:
Ivet, tak potom napis...
14. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf zienky nes som s dadkov ostal doma ja rano vypila 100 ml mleka a skusim uvarit tu mrkvu a potom dam vedet ked bude opet spat ci jedla ak ne pojdeme s nu za doktorkou
tinka nevi o tom nesteli sme ju zatazovat vac preto som dosel o radu zobronit sem
14. bře 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky,

no mr.... to ste dobre urobili ze ste to tinke nehovorili, aby sa este viac netrapila, a co mala zjedla nieco? A 100ml mlieka je celkom fajn. A ak nejaku kasu papa tak skusajte aj to, hlavne ze nieco spapa a keby aspon to mliecko pila.
14. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka zaspala akorat ale v kocari trochu som ju hompalal vypila caja a si prectavte zedla aj tu mrkvu
nvm ci je na mna vac navykla ale nvm ci sa mi v robote podari ostat s nu doma mno okusim sa opytat sefa
14. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis aky si ty sikovny :slight_smile: . Tak fajn ze nieco spapala, skus potom poobede nejake jablcko, alebo neviem ci martinka uz davala piskotu...Neboj ona sa nenecha vyhladovat a hlavne aby pila, cajik, vodicku, na co je zvyknuta...
A vecer myslim ze aj kasu jej uz Tinka davala, nie? A ked nie skusaj mliecko, len nech nieco do nej dostanes.
Malinka, jej chyba maminka, citi ze nieco nie je ok. Drzim vam palce nech to zvladnete.
14. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak mam ten rengen a je k tomu neco napsano a tomu nerozumim tak to ukazu ty tete..
Mr..tak to je fajn ze zacina papkat postupne pridaveji jiny veci..potrebuje jist masicko tak ji ho rozmixuj s tou mrkvickou..samozrejme to maso musis nejdriv uvarit. :wink:
Bea mela horecku z niceho nic 39c dala jsem ji tachipirinu a spala mi v naruci a je ok..
Tady je zas mlha..tak kde ziju v Anglii nebo v Italii.. :unamused:
14. bře 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet a nelezou male zoubky? My to meli na zacatku tydne.... Lezou nam ctyri najednou :angry:
Modry muzik - sikovny muzik :grinning:
Tak tu bylo dnes krasne, ted jsme se vratili z prochazky.
14. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim ze by to mohlo byt zoubkama ale nic jsem v pusince nenahmatala mozna ze se vyklubou tyhle dny..
A co Simonek dela?
14. bře 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simonek lita v choditku.... A ja jdu zehlit..
14. bře 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte kocenky :grinning: thak krpec jedol vyzivu esce no nic vac
Bea06 to som sa zasmial jak som si predstavil ze by som jej mixoval surove maso s mrlvov :grinning:
inak ked sa zobudila thak sme sli venku a ja som s nu sel k sefke thak do stredy mam volno no nadseny neboli mno ale co uz
14. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee

ivet tak si este nezistila co napisali k tomu rengenu?

matko len tak dalej ide ti to dobre :wink:

my sme boli v nemocke rano,vytiahli mu tu hadicku.zalepili a bolo,este sme cakali kedy sa vycika..
vcera mi kiko odkusol z dudla a ten kus zedol :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

mala by som ist uz v pondelok do prace,len estesanevie ci svokrovci mozu prist :angry: :angry: :angry: nakolko su doma muzovy bratia a svokra sa musi o nich starat..chudatka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tak ma nahnevali,kedim to vyhovuje pridu,ale teraz som zvedava ako to skonci..uz som chcela povedat muzovy zenemusa ani potom chodit..ale zaseaj my ich potrebujemepreto ich volame :pensive: :astonished:
14. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bea ma 39.3 ted uz spinka snad ji to klesne..dam ji obklady na hlavu
Mr.no ja to s tim masem radsi zdurazdnila prece jenom jsi chlap :sweat_smile: ale klobouk dolu jak se staras o malou to i ten muj muz by mel problemy..Jo a co rikas na pokadeny plinky§?Prebalujes ji taky ne? :sweat_smile:
Jaji vzdyt to svokra vi ze ma prijet prece uz dlouho tak co si brala jiny zavazky?
14. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet si tu este?
14. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne by sa aj mama postarala o maleho ale ked ma ist tiez do prace radsej nech ide ona...lebo potom zase bude cakat kedy ju sefka zavola..je to tu hrozne,nahodou vezme niekoho ineho a nepojde tak skoro do prace..
aj segra mohla len naschval prisla skor lebo vedela,ze pridu oni :angry: :angry: :angry:
ale zajtra idem bude mama z malym ,nakolko sefka povedala,ze ju potrebuje od nedele alebo pondelka...a potom uvidime..ked nepridu budem doma,ale nemusia chodit..nemienim byt s nimi doma...ked pojdem do prace je to ine vidim ich minimum..

juj ale som nahnevana..vsak sa nechaju prosi..a minule dosli ani som nevedela :angry: :angry: :angry: :angry:
14. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to som zmenila nazor na nich..teraz ked pridu tak sa budu tvarit ze su tu na silu :angry: :angry: :angry: :angry: ale stale som ja na vine :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy ste tu dnes ani neboli? :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

volali sme svokrovcou,zemuzov brat je v nemocke odpadol vcera :frowning2: ...tak zatial nepridu uvidimev pondelok co povedia :unamused:
15. bře 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf dadka teraz zaspala neska spala dokonca do osmej to som bol prekvapeny bo inak stava o siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: mno a pila rano mlieko a jedla potom bananovu kasu a teraz zedla aj malinovej kus thak je uz lepsi hadam
15. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky.
Jaji a co je muzovmu bratovi, ze tak odpadava? Vsak to musi byt este mlady clovek.

Vidis, modry muzik, ako to krasne zvladas. Mala sa nauci pri Tebe aj krasne spinkat a papkat :sunglasses: Gratulujem :grinning: Ako sa ma Martinka?

Ivet co chrbat?
15. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no co nejak to tu mrzne :confounded: , kde ste kto?

Mr.Matt...si sikovny :slight_smile: ,
Ivet aj my mame od vcera horucku, ale zacalo malej aj s nosa tiect a pokasliava tak asi nejaka chripka, aj kamosa sme mali choreho, asi sme sa niekde nakazili...
Jaji aj my sme boli na kontrole v piatok a mala si videla rucku a tie stichy, no ta panika a hned sa ma pytala, ze" to co mam?" Nech mi to rychlo zaviazu... :grinning: :grinning: :grinning:
Maci moj muz az teraz vytreskol ze bol predminuly tyzden v Padove, som ho skoro zabila, reku bola by som k tebe na kavu isla :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf caf konecne som dal dokopy pc lebo potreboval trohu precistit
dadka zaspala pred osmou a tinka sa ma okej tesi sa domov ide jej to tam moc pomaly
15. bře 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Peknu nedelu zienky.

Dani Tvojho muza Ti pomozem zabit :wink: No to je skoda, troska by sme pokecali a dali kavicku :unamused: Dufam, ze ked pojde na buduce, tak s nim dorazis. Moc rada Vas uvidim :sweat_smile: A malej ma prsteky v poriadku? Ziadny problem?

Tu je skaredo, slniecko nikde. :unamused:
16. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..nejak tu je mrtvo :pensive:
ja som bola vcera v praci a aj dnes rano a potom pojdem od pondelka..dnes rano som musela vziat maleho so mnou do hotela ,nakolko sla aj mamina do prace :sweat_smile: bola sranda..
muzov brat sem-tam ma zvyseni tlak ale toto sa mu stalo 1x tak boli v soku hlavne svokra ta to dost prehana :confounded:

ivet kde si si sa tu neukazala alebo si dala spravit pc? :confused:

matko ti si teda sikula,mozes si privyrabat ,zze sa budes starat o deti :dizzy_face: :wink:
16. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: To mas super, Jaji, troska zmena, ked mozes ist do prace. A Kiko bol dobry pri Tebe v praci?
16. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci bola to hroza,ved sa mi aj z kari vyvalil... :frowning2: to si len muz mysli,ze on bude sedet cely cas :sweat_smile:
16. bře 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No prave, som si myslela, ako si to zvladala. Mas muzicka srandistu, ze :grinning:
16. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,

no jaji ty si iny frajer s malym do roboty, a ako dlho si bola?
My sme chore :pensive: , mala ma horucku kasle sopliky, ale som tentoraz nesla ani k Dr., (zase by mi urcite kazala inhalovat, a mne sa to zda u malej malo efektivne) hned som malej nasadila cipky Sobrepin, najlepsi liek aky som doteraz pouzila a nestacim nos utierat, tak to ide von...No snad to rychlo prejde.
A Ivet je kde? Jaj tusim cosi pisala ze dava opravovat PC ci co? Vsak?
16. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky....co sa stalo s maminkammi a nemaminkami z italie...mam velke medzery, nestiham to vsetko citat....ako sa mate?? my sme in ballo s predpripravami na cestu, minuly tyzden som mala neprijemnu infekciu pod zubom takze som behala po zubaroch a bala som sa ze sa z toho nedostanem pred svad. cestou...v robote to tiez vrcholi takze sa fakt uz neviem dockat kedy to tu nechame vsetko za hlavou a vylahneme na plaz...idem si trosku precitat co sa tu postavalo...baci e buona serata :slight_smile:
16. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda Martinka je takto v nemocnici...? ja ju ffakt obdivujem ako to vsetko zvlada...aspon jej pomozu zistit kde je problem..musis byt silna Marti ok?? a Matko (mr.matthew) si super ze si takto prebral opateru o Dadku, veru aj ja si myslim ze mala si musi zvyknut na novu osobu, ved odmalicka je stale s Matkou a teraz ju nevidela dlhu dobu aj zato mohla odmietat jedlo, ale tak vidis ze hlad ju presvedcil... :grinning: :grinning: drzim obrovsky palce!!!!!
16. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek