• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

10. listopadu 2014 
autor
:fearful: tak to Ti nezavidim, nemam rada take zdvorilostne navstevy.
No my cez vikend ideme do toho San Marina, uz mame zaisteny i noclah. Skoda, ze nebudes doma :unamused:
Tu tiez v noci lialo. Na Slovensku take teplo a tu opacne :cry:
6. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci a kde budete spat?skoda,ze nejdete az za tyzden spali by ste u nas :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budeme spat v mestecku San Leo, teda myslim ze tak sa to vola. Na fotkach som videla,ze to tam je moc pekne.
6. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JE TO TAKA DEDINKA A TIEZ TAM JE NA POZERANIE.. :slight_smile:
6. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj ospravedlnujem sa za velke pismeno viem ze sa nema pisat ale som si to vsimla az ked to bolo odoslane :pensive:
6. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nesmie sa pisat velkym?
6. lis 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie....aspon tak je pisane v pravidlach :wink:
6. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa urcite tesite len aby vam pocasie vyslo :sunglasses:
6. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, zase som chytrejsia :sunglasses:
6. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon si myslim,ze to tak bolo pisane.. :wink:

maly co robi__?mne spi od 13hod..tak cakam ze kazdu chvilku sa zobudi..
6. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maly spal od 11-13 a teraz tu lieta, hra sa, vozim ho na konickovi, na trojkolke....A vy dokedy budete?
6. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis ako u svokorvcou?asi do utorka :frowning2: ale v sobotu idem zase k tete a chce aby sme u nej prespali len alf nejak nechce :angry:
6. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vies, mamicka je mamicka :wink: Zajtra uz je piatok tak to uleti a ste doma.
6. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
len neviem co tu budeme robit ked bude take hnusne pocasie aj ked dnes uz neprsi..ale sa ochladilo z 23 stupnou na 16 :confused: aj som muzovy povedala aby sme sli domou skor a ani my neodpovedal...
6. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak letiiiiiiiii :frowning2: aspon,ze mam co robit ked maly spi a som s nim zavreta v izbe inac by ma hlava s nej bolela ona stale rozprava..a jasnacka u nich doma je vsetko naj naj naj.... :fearful: a s tymi recami ma vie vytocit a to poriadne..ako keby sme my boli z druhej planety :grinning: a rajcinovy pretlak dava vsade teda aj rajciny..a hovori nech spravim aj malemu a ja ze maly nelubi a ona,ze ako ved alf v jeho veku uz jedaval take..tak som jej chcela povedat tak asi je v tomto po mne..lebo hovori ze je na muza..hlavne na fotkach ked zacne vytahovat..kde je muz maly.. :sweat_smile:
6. lis 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moja, u svokry je vzdy to nejlepsie, ona to vie najlepsie a ona vsetko zvlada najlepsie....
Mozno aj my raz budeme taketo. Pomoooooooooooooc...
Ale na vikendik hlasia slniecko, tak snad nebude az tak hrozne.
6. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake mliecko pije tvoj maly?uz kravske?
6. lis 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od rocka uz mu davam kravske.
6. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ake kupujes?

uz sa mi kiko zobudil tak budem koncit..mozno vecer sa stavim..pa :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky, zase nikdo nikde.
Jaji ja kupujem plnotucne a znacku nie vzdy rovnaku. Maly nema zatial ziadne alergie, takze jeme vsetko. Na Orave sme mu davali priamo od kravicky, tak to bolo pre neho dost silne, takze nam aj 3x kakal za den. Ale z plnotucneho sme este nemali problem.
7. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
dnes nam tu pekne leje :angry:
7. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, tak tu je kludok. Ale iba 16 st. No co uz, ved je november.Co noveho u Vas?
7. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky,dnes sme boli na nakupoch so svokrou pre malu...sa pekne buchla po vrecku :astonished: a kupila malej pekne oblecenie(vyberali sme ho spolu s malou)
7. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sme po obede :slight_smile: baby tu oni tusim stale len rajciny jedia... :frowning2: a ako vzdy vsetko tu maju naj..tak uz mi to leze na nervy...
prsi a prsi rano sme boli len n aaute sa previest okolo dediny :unamused: no nic moc

lulka tak ste dobre nakupili? :grinning:

maci dufam,ze vam vide pocasie kedy idete do san marina?
7. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
konecne klid, marco spi, tak se mi nikdo nehrabe do pocitace :grinning:
jaji . porad jis rajcata? :slight_smile: asi se dost nudis, vid?

maci, jak se tu libilo kamosce?

dneska jsem nesla do prace, vcera jsem mela 40 horecku a dneska mi neni dobre.
mam moc mlika a Marco nestiha pit. tak asi z toho.
valim si sunky v posteli.
7. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Lucko davej pozor, ja melo to same, mela jsem zapalene prso, nejlepsi je davat si na neho hlavkove zeli, nebo nejakou slivovici, proste cisti alkohol. Muzes jit klidne i do nemocnice. Tak pozor na to. Ja pak brala i antibiotika.

Jaji my ideme zajtra skoro rano, cez den sa budeme tulat po San Marine, vecer do penzionku, no a v nedelu uvideme kam, ci po okoli, alebo k moru. Podla pocasia.
7. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maci, diky za radu. sla jsem se akorat vykoupat a zjistila jsem, ze mam cele prso cervene. a zacina mi byt zase spatne. Zkusim ten alkohol. diky moc .
7. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci tak nech si uzijete vyletik :dizzy_face: a v tom pensione ste to nasli cez net?nestoji to tam vela?mozte ist do rimin je tam velke nakupne stredisko alebo aj u nas je velke nakupne stredisko :wink:
7. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka tak este kojis?a ked pracujes ako to robis?si odsavas mlieko?dufam,ze to nebude nic vazne ziadny zapal lebo to musi byt bolet au au :pensive:
7. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zienky tak mi vyrazame.
Lucko, hlavne odstrikuj mleko aby se ti tam nehromadilo. A kdyz uz to mas hodne cervene,utikej k doktorovi aby Ti dal antibiotika, me to pomohlo. Jinak by si musela do nemocnice, trosku ti to nariznou.

Jaji,ubytovanie sme nasli cez net, chceli sme nieco v Rimini, ale mate tam nejaku vystavu, takze vsetko plne. Myslim, ze moj muzik nebude chciet ist nakupovat, ale budeme pozerat krasy Talianska.
Nasla som jeden super outlet, tak pozri na ich web stranky.http://www.fashiondistrict.it/index.asp?lang=it

Majte sa krasne, v nedelu sa ozvem.
Lucko a ty moc neriskuj s tim prsem!!!!!
8. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek