• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Italie

4. června 2017 
ahojky

tak je vidiet ze aj maci je prec sa tu nik neukazal..maci mohla som ti vybavit u nas v hoteli..ale neviem ci aj ten neni plny koli fiere..

vcera sme boli u tety bolo super :dizzy_face: cas tak preletel az az..nastastie sa nam vratilo pekne pocasicko :sunglasses:
9. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee

maci tak ste šli na výletík? :dizzy_face: to je super

jaji vy ste boli ako dlho u svokrovcov? :confused:

lucka a nerozmýšľala si prestať kojiť? :confused:
9. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti my sme este u svokrovcou..pojdeme domou v utorok poobede..
ja mam tu nablizku tetu byva v lecce
9. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako ti to ide so svokrou? ešte neni si šedivá? :sweat_smile:
9. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji a ivet už nemá prístup k netu? :confused: :confused:
9. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Ahojte zienky. Tak my sme zase doma, vyletik bol super, pocasie vcera naaaaaaadherne!!!
10. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

vcera sme mali navstevny den..teda den otvorenych dveri :grinning: ale aspon kiko podostaval darceky 2 supravy a podusku a to vsetko od macka pu :grinning: asi si medzi sebou povedali,ze sa mu paci macko pu..a dnes som mu kupila dvd macka pu vychadza to z casopisom sorrisi kazdy tyzden tak bude mat seriu :wink:

tu je krasne pocasie ale uz sa trosku ochladilo uz su neni take vysoke teploty..ale nevadi ved mozme byt radi v novembri taketo pocasie :confused:

marti no ivet ma pripojenie na net ale asi nema cas..neviem ty povedat..vsak dufam,ze sa nam ozve :wink:

maci tak bolo super?dufam,ze si pofotila a uvidime nejake foto ..ako sa vam pacilo?kde ste vsade boli?
10. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji.
San Marino nas zklamalo, skor ako duch kultury tam je duch marketingu. Same obchody v ktorych predavaju rusky a okolo nas sami rusi.
Ale velmi sa nam pacilo San Leo a okolie, nadherna krajina, Marek uz sa videl ako tam jazdi na motorke :sweat_smile: Naozaj kraaaaaaasny kraj.
Boli sme aj v akvariu v Cattolice. Maleho to moc nebavilo, ale my sme si uzili. Marek si zavzpominal na casy kedy potopal a ja som sa kochala.Na zaver som hladila raje takze to bolo uplne super.
Byvali sme na farme (agriturismo) kusok od Sen Lea, volalo sa to Poggio Duca. Moc pekne to tam maju a bolo super, ze tam mali vsetky zvierata, kone, osla, ovecky, kozy, no proste vsetko, takze maly tam bol spokojny. Velmi sa mu lubili kone, tak uz sa tesim az ho na nejakeho posadim. Ja som na koni kedysi jazdievala, takze by to bolo super.
Takze ked to shrnieme, tak vyletik bol fajn. A samozrejme mame aj nejake fotecky, az ich upravim tak ich dam na kona.
10. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny,

marti, premyslela jsem o tom prestat, jenze Marco nic jineho nechce. Vsechno mliko co jsem mu zkousela davat (s cukrem, s kakaem, s medem), kozi mliko, vsechno hned vyplivne. ani jogurty nechce. tak fakt nevim jak to udelat. :confounded:
maci, tak se vam to libilo, a Simonek je hodny v aute? My nikam ani jet nemuzem, ten nas pavian furt rve a v sedacce se mu vubec nelibi. ach jo.
jaji, marco dostal medvidka pu, a furt zpiva canta uccellino, dolce uccellino .... me uz z toho jde hlava kolem :grinning:

maci, jsem si ted vzpomnela, ze jsem videla toho zpivajiciho pejska v italstine. jestli ho chces, staci rict a ja ho pujdu koupit
10. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lucko, co prso???
Uz mi Jaja rikala, ze je ten pejsek i v italstine, i na inetu jsem ho nasla. Ja chci pro maleho necoho v italstine, ale ne toho pejska. Tak zatim hledam.
Maly je zvykly v aute, takze nemame problem. Ale problem by byl veliky, kdyby auto nesnasel a my radi cestujeme :unamused: Ale zatim je to v pohode.
Tak to budes mit docela velky problem prestat kojit :unamused: Nas maly na rozdil ode mne ji vsechny mlecne vyrobky.
10. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ako vidim tu je stale rusno.ja som uz zacala s novou pracou a niekedy je to o drzku,ale drzim sa.
lucko,my mame velmi podobne deti,aj moja mala je taka,nechce ziadne ine mlieko len moje,ale jogurty ma rada a aj vyslahane mlieko na mojom cappuccine,inak nic...ja to vidim na velmi dlhy boj s tym odstavenim u nas :frowning2:
10. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prso je uz v pohode. dala jsem si na nej zeli, jak jsi mi poradila. diky.
bude to hrozny prestat, on totiz nepije vubec nic, ani caje, stavy, jen trochu vody.

me z ty horecky vyskocil obrovsky herpes pres celou pusu. nevis co by pomohlo? vypadam jak zombie :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak moja mala pije vsetko:caje,dzusy,mineralky aj coca-colu bezkofeinovu...bohuzial
na herpes neviem poradit nic.v zivote som ho nemala
10. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko na herpes Zovirax, ale nevim jak se to tady jmenuje. Ale urcite Ti neco v lekarne daji. Ja mela herpes jednou v zivote.

Lulka, tak ty uz mas novu pracu? A co to je?
10. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy, sorry, že vám sem vstupujem. Chcela by som vedieť ako je to vo vašich rodinách s menom dieťatka. Moja teta sa na jar vydáva do Talianska :slight_smile: a jej svokrovci už teraz trvajú na tom, že ak bude mať syna ( mimochodom ešte ani nie je tehotná ....), musí sa volať po budúcom svokrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bolo to aj u vás tak. Ako ste to riešili ?????
10. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj e.vacka, ja Ti moc nepomozem, ja mam doma slovaka. Viem, ze taliani su mamickovi a to dost. Ale co na to hovori jej buduci manzel??? :sunglasses: Na tom velmi zalezi. Lebo ak uz teraz stoji na strane svojich rodicov, bude to tu mat dievca dost tazke :unamused:
10. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako sa svokor volá? Možno to nebude až také škaredé meno... :wink:
10. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monkula: Volá sa Pietro-Paulo... dosť staromódne....
Maci11: Je pravda, že jej svokrovci sú dosť konzervatívni a zásadoví... jej priateľovi to je asi jedno!!! Nechce sa hádať ani s rodičmi ani s ňou. No moji svokrovci sa tiež starali do mena pre našu malú, ale ja som na to nereagovala...Keby som sa mala zamýšlať nad všetkým, čo vymyslia moji svokrovci, tak ma porazí :grinning: . Ale pre moju tetu je to veľmi dôležité, aby bolo po jej. Myslím, keby sa podriadila vo výbere mena svokrovcom, tak by to bolo vo všetkom tam. Naštastie s nimi nebude bývať!!!
10. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A svokrovci budu byvat velmi daleko??? To je velmi dolezite. Priatel by si mal hlavne uvedomit,ze ona je teraz jeho najblizsia osoba a ak to vzdy bude riesit tak,ze sa nebude chciet hadat ani s rodicmi ani s nou, tak to dievca nebude mat velku oporu :frowning2: Ja myslim, ze ona je dospela zena a je to jej zivot a hlavne jej dieta, takze by sa podla toho mala zariadit.
10. lis 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci11: :slight_smile: Budú ďaleko!!!! Ona si aj tak asi urobí po svojom :grinning: Pre mňa ako Slovenku je takéto niečo nepochopiteľné...
10. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daj jej drzim palce, aby si vzdy stala za svojim a nenechala sa manipulovat. Svokra at si urobi svoje mimi a moze sa volat Pietro-Paulo :grinning:
Vies, to nemusia byt ani taliani, ja mam sesternicu, ktora dala malemu meno ake jej vybrala svokra. To je skor o ludoch nez o narodnosti :confounded:
10. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prečo svokrovci musia pchať nos tam, kam nemajú :angry: ???
10. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To uz tak je :frowning2: Mozno aj my raz taki budeme :grinning:
10. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji a ty dnes uz nefungujes??? Dala som uz par novych foto.
10. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ale ste sa rozpisali a mna nikde :grinning:

co sa tyka mena tak niektory s tych starsich su taky,ze chcu aby sa dieta volalo po starych rodicou..ako napr moj muz..teda jeho bracho starsi sa vola po dedkovy z tatovej strany a to sa vola vitantonio :sweat_smile: a muz sa vola po dedkovy z maminej strany alfredo :wink: my sme uz meno nedavali po dedovy vola sa domenico..som povedala ze jedine by som ho zmenila na slovenske ako dominik :wink: ale nakoniec sme si vybrali co sa mne pacilo aj ked nie je az take talianske ale vobec ma nezaujima co hovoria druhy urcite sa aj vypytovali svokri preco sme dali take meno :sweat_smile:

dnes dalsia navsteva a dostal sprchovy sampon a je to vo flaske v tvare macka pu :grinning: uz nam bude asi sibat s toho macka pu

lucka aj mi mame toho macka pu co tak spieva :grinning: zmacknes nos a spieva ,vcielku zatocis a spieva a ma take srdiecko na brusku co svieti to nam daroval kamos k 1 rocku :slight_smile:

zajtra by sme mali ist uz domou ako sa maly zobudi akurat,ze dnes som dostala....tak sa este uvidi ci sa pojde zajtra alebo pozajtra nakolko prve dni mam dost silne a nechcela by som vycestovat to by sme museli na kazdom autogrile stat :grinning:
10. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci pekne fotky..co sa tyka san marina sama neviem ako to tam je teda bola som tam asi pred 6-8rokmi ..ale aspon nieco sa vam pacilo :dizzy_face:
10. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuuuuuuuuu caute kocky
tak ja som uz absolvovala castu na SK aj spat, hlasim prichod do italie, a aj s mojou nadhernou dcekou, som stastna prestastna ze ju mam zase tu...Neviete si predstavit s akou radostou v noci vstanem ked jej treba cikat, alebo ohriat mliecko...

Ozvem sa vam este a popisem, trosku som vas pocitala, tak jaji bola u svokrovcou :wink: , waw...si si uzila jaji co?
Majte sa padam do postele, caute
10. lis 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte zienky.
Danka a nemala mala problem s navratom? Pekne sa navzajom uzivajte :dizzy_face: A ako to teraz budes mat s pracou?

Jaji ja som bola v San Marine pred 15 rokmi a nebolo to take ako teraz :unamused: Mozno sme len my cudni :zipper_mouth:
Ale krajinu mate naozaj skvostnu.Vam sa o tom Mackovi Pu musi aj snivat :grinning:
11. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak sme odlozili odchod na zajtra.. :unamused:

dani jupi ty musis byt teraz stastna ked mas malu pri sebe :dizzy_face: vsak kdo by nebol..
11. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jaji, tak vidis ani sa Ti od svokrovcov nechce :sunglasses:
11. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek